PDA

View Full Version : Как мога да смъкна 8-9 кг


bisa83
10th August 2007, 12:35
Момичета как мога да смъкна 8-9кг като сложим че не ям манджи салати каквито и да били много съм махнатеста а немога да отслабна.Надявам се че ще ми дадете съвет как мога да отслабна :)

bimbi
10th August 2007, 17:29
Като за начало кажи какво ядеш през деня, кога, спортуваш ли, кога и по колко, па после ше я мислим :cool:

djidjito_
8th October 2007, 16:19
искам аз да попитам как мога да сваля около 8-9 кг.тичам редовно и ходя на фитнес.проблемът е там че каквато диета да спазвам не мога да смъквам кг.единствената диета която ми действа са разтоварителните дни,но за тях чух че не били хубави защото се губело мускулна маса(макар че мисля че не е така защото сам ги правела и сам била в отлична форма)някои може ли да ме посъветва какво да правя?

{*faith*}
8th October 2007, 17:00
Като за начало наистина ще е добре да споделиш с какво се храниш през деня. Тренировките са важни :) , както и храненето.

djidjito_
8th October 2007, 17:12
ми храня се със салати,кисели млека.плодове,варени картофи и яйца.най общо казано всичко диетично но не отслабвам.както казах само от разтоварителните дни отслабвам

Mena
8th October 2007, 18:54
аз пак :( днеска сутринта както бях изпила две кафета,изтичала 4 км и ходила на фитнес,прибирам се в 13 часа сварих си две яйца с една салата и кво после да направя след около 2 часа изядах 2 принцеси с кайма и кашкавал :( и малко пържени тиквички.сега направо сам бясна
:twisted: :evil:
Може би тези моменти са една от причините :(

the_detonator
8th October 2007, 19:35
Най- добре си направи списък със храната която ще изядеш на следващия ден, пресметни калориите в нея, пресметни и ти колко калории гориш на ден. Например ако гориш 2400 ккал на ден извади 400 ккал и храната която ще изядеш на следващия ден трябва да е равна на 2000 ккал. Така ше отслабваш равномерно. Не забравяй и кардиото то е мн важно без него няма да постигнеш кой знай какви резултати. Тука можеш да сметнеш колко ккал гориш на ден http://www.tialoto.bg/calculators/calorii.php А колко ккал се съдъжат в определена храна можед да видиш оттук
http://www.bb-team.org/values/nutrition_facts
Дано съм ти бил полезен.

{*faith*}
8th October 2007, 19:37
А смяташ ли си калориите. Макар да се храниш със здравословни храни, ако приемаш повече калории отколкото изгаряш ще напълняваш. Изчисли си дневния разход на калории и си направи режим на хранене, не е задължително да бъде диета...

{*faith*}
8th October 2007, 19:38
Хаха май по едно и също време сме писали :lol:

the_detonator
8th October 2007, 19:43
Хаха май. :)