PDA

View Full Version : Скъсан презерватив...


sweet_dreams
29th August 2007, 08:18
Извинявам се, че пускам нова тема, но трябва бързо да измисля нещо :( Проблемът е следният: снощи правихме секс с гаджето ми и презервативът се скъса. Лошото е, че се усетихме чак след като беше свършил вече.. в мен :( Преди няколко месеца пак беше станало така и тогава пих Постинор за всеки случай. Знам, че не е хубаво да се пият често такива хапчета, а и хич не ми се иска сега пак да го правя :( Принципно трябва да ми дойде всеки момент, днес или утре. Какво да правя? Голяма ли е опасността да забременея, да пия ли пак хапчета?

Дидичка
29th August 2007, 08:41
Макар,че преди цикъл вероятността да се забременее е най-малка аз бих те съветвала да пиеш отново и следващия път да се пазите повече! :wink:

bimbi
29th August 2007, 08:46
щом ще ти идва всеки момент, опасноста е нищожна. по-добре не се тъпчи пак с хормони, хич не са безвредни. аз лично така бих направила.

sweet_dreams
29th August 2007, 09:01
Благодаря ви :) Бимби, така смятам да направя. Хич не искам да се тровя повече, а следващия път със сигурност ще внимаваме повече :? Ама кво им става на тия презервативи, че само се късат :lol: Да не би да не ги слага нещо както трябва...

Дидичка
29th August 2007, 09:23
Лубриканта трябва да бъде на водна основа(ако ползвате) :roll:

sweet_dreams
29th August 2007, 09:38
Не ползваме :oops:

sweet_dreams
29th August 2007, 10:11
Петя, точно прочетох какво си писала и реших да проверя да не би да ми е дошло вече. И познай :1203: Дойде мииии, слава Богу. Точно навреме :D Успокоих се много и добре че не пих хапче напразно :)

Дидичка
29th August 2007, 10:15
Браво!
Добре,че не ме послуша!Аз съм голямо шубе и на мен ако се беше случило отдавна да съм пила...

sweet_dreams
29th August 2007, 15:48
Ами и аз предния път като се случи така пих без да се замисля :) Ама вече втори път... Гинеколожката ми каза тия хапчета да ги пия само в краен случай. Добре че ми дойде днес, а не да се бави още ден-два, че щях да полудея :) Впрочем.. то и да пиеш хапчета, май пак има вероятност да забременееш, тъй че няма гаранция :( Само се тъпчеш с хормони...
п.п. Благодаря ви за отзивчивостта, мили момичета :2020:

Beautiful_
29th August 2007, 17:01
Впрочем.. то и да пиеш хапчета, май пак има вероятност да забременееш, тъй че няма гаранция :( Само се тъпчеш с хормони...

нищо не дава 100% гаранция

pyceHka
29th August 2007, 19:17
Впрочем.. то и да пиеш хапчета, май пак има вероятност да забременееш, тъй че няма гаранция :( Само се тъпчеш с хормони...

хапчетата имат 98-9% сигурност, ако се вземат навреме :wink:

valhalla
29th August 2007, 19:43
ооо, а пък аз си мислех, че аз съм паника... при мен даже във пиковото време 14-17 ден, да ми се случи такова изпълнение, много ще се замисля преди да пия постинор, а пък за такова късно изпълнение - окото няма да ми мигне... :lol: ама при мен нещата са други - нито съм тинейджърка, нито имам съмнения относно това дъли сегашният ми партнъор ще е баща на децата ми... :wink:

пп. колкото до късащите се презервативи... ако се случва по-често, както в коментирания случяй, си мисля, че е
1. неправилна употреба
2. некачествени презервативи
3. голям член
хаха, а дано да е последното... :D

Тайна
30th August 2007, 01:51
Sweet_dreams, каква марка беше презерватива :roll: (то е ясно, че презервативите не дават 100% гаранция, но все пак) :?:

sweet_dreams
30th August 2007, 21:19
Sportex :) Аз много много не ги разбирам и винаги оставям на него тая част... А и са май най-възможно тънките. Как е "правилното" поставяне? И кое е неправилно? Ама че въпроси :oops:

pyceHka
30th August 2007, 23:11
хмм, аз се придържам към гуд ол DUREX :) а пък Ultra Thin не ми вдъхват доверие :roll:
може би просто самият презерватив да е виновен, но важното е, че няма усложнения :wink:

rusokoska`
30th August 2007, 23:43
Sportex :) Аз много много не ги разбирам и винаги оставям на него тая част... А и са май най-възможно тънките. Как е "правилното" поставяне? И кое е неправилно? Ама че въпроси :oops:
Като за начало смени марката на DUREX...и не ползвай от най-тънките :) ако не ти е хубаво има лубриканти... :)
п.п.Само не си купуваи лубрикант на DUREX tingle.... ужасен еееееее

petyaaaa
31st August 2007, 08:09
хмм, аз се придържам към гуд ол DUREX :) а пък Ultra Thin не ми вдъхват доверие :roll:

Аз пък съм доволна от тях :D

last night
31st August 2007, 09:01
здравейте. имам голям проблем и съм направо отчаяна. незнам какво да правя. тази нощ с приятеля ми правихме секс, без презерватив (което е доста често и не е имало проблеми) но този път като свърши не го извади отгоре и да свърши върху мен а го извади отголу към чаршафите. попитах го дали го е извадил на време и той беше сигурен че го е направил. аз веднага влязох в банята за душ и по мен имаше малко сперма (на дупито) и не съм сигурна дали и в мен е попаднала :( какво да правя не искам да пия хапчета. и трябва да ми дойде на 5 или 6. а се притеснявам

petyaaaa
31st August 2007, 09:39
Мила,
Ако си имате доверие и той ти е казал, че няма, значи няма. Не знам какви са ви взаимоотношенията, но това е голяма отговорност и не мисля, че би те излъгал, ако имате сериозна връзка и държи на теб.
Въпросът е по-скоро, че като не ползвате презерватив, пак може да попадне сперма в теб, докато правите секс. При някои мъже прикапва повече, при други по-малко, но си има. Също така, не знам дали знаеш, че след като е свършил, в канала му остава малко сперма и ако скоро след това правите пак секс, тя ще отиде в теб.
Това са супер редки случаи, но.... лично познавам момиче, на което се случи :?
Според мен, внимавайте повече за в бъдеще, а сега не пий хапчета, щом ти е казал, че е свършил навън.

pyceHka
31st August 2007, 11:12
За 4г употреба нито един DUREX Ultra Thin не ми се е скъсал, но бързам да кажа, че все пак всичко си зависи от физиологията на двамата партньори.

то ако е некачествена партидата и Extra Safe може да се скъса ;) явно зависи, но аз лично избягвам най-тънките :) както се казва в една реклама - Сейфти Фърст :lol: :lol: :lol:

last night
31st August 2007, 15:10
мерси за успокоението-това ми трябваше. пак говорих с него и каза че е сигурен. и да-сериозен е в това отношение и мн ме пази. и сега ще трябва да изчакаме 5 6 дена и ще видим какво е станало. и да-запознати сме със това че остава сперма в каналчетата му след първото изпразване. мерси много

petyaaaa
31st August 2007, 15:55
Моля :2035:

last night
31st August 2007, 20:15
здр пак съм аз. имам въпрос. нали когато си в овулация беше идеалния момент за забременяване-кога беше тя? и нали няколко дена преди цикъла е доста трудно да се забременее-колко дена преди цикъла? сигурно ме мислите за идиотка че незнам тези неща, знам ги, но в момента съм доста притеснена и незнам какво да мисля. много съм объркана :(

rusokoska`
31st August 2007, 20:26
овулацията е някъде около 15 ден след като ти е дошло...а относно това колко дена преди да ти дойде не е опасно да забременееш...едва ли някой може да ти даде точен отговор
п.п.Най-добре се пазете...дали ще го правите с презерватив или ще пиете противозачатачни си е личен избор,но това всеки месец да се сасипваш ,от притеснение дали ше ти дойде...да пиеш постинори и такива др простотии....

bimbi
31st August 2007, 20:26
около две седмици след началото на менструацията е овулацията. ама при всеки е различно, може да е два дни, може 5, може пък и хич да я няма...аз разбирам че съм в овулация като ми се покачи леко температурата

last night
3rd September 2007, 10:12
вчера ми дойде и сега съм много щастлива :)