PDA

View Full Version : "Диета на Боряна" ???


nikito_
31st August 2007, 14:49
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко
2 ден: зеленчуци на корем
3 ден: плодове
4 ден: 5 твърдо сварени яйца
5 ден: 800 гр. варено месо без сол (пилешко)

какво мислите само не казвайте че не са полезни тези драстични диети това го знам знам и че е възможно да си върна килограмите интересува ме дали мога да ги смъкна ??? моля ви кажете ми :wink:

loony
31st August 2007, 15:04
Аз лично не бих се пробвала на ден4, много яйца са това.
Ако държиш на диета с която се сваля бързо, може да пробваш плодове + чай или тази на Пиер Дюкан. Имаше и още една която се редуваха един ден плодове един ден зеленчуци, но макс 1кг на ден.


P.S. това колко кг ще свалиш е строго индивидуално зависи от метаболизма и началното тегло

nikito_
31st August 2007, 15:11
ами аз съм 62 кг и търся някаква диета с която се сваля по 1 кг на ден трябва да сваля около 12 кг за 16 дни и не знам ...направо се отчаях :|

loony
31st August 2007, 15:13
колко си висока?

nikito_
31st August 2007, 15:15
163-4 там някъде

loony
31st August 2007, 15:23
Без да претендирам да съм експерт :)

Килограмите не са ти много, което означава че ще сваляш по бавно и най вероятно няма да постигнеш обещаваното в диетите.

Най-неприятното в цялата история е че с всеки свален кг, останалите се топят по бавно :(.

Недей да очакваш чудеса, избери си някой режим, който ти е по вкуса и се стреми към темпо около 1-2 кг седмично.

Разбира се в началото кг може да се дръпнат и малко по бързо просто защото организма ще получи нов начин на хранене, но после този период ще отмине.


Мойте лични фаворити в диетите ти ги казах :)

Плодове + чай
Пиер Дюкан
Плодове + Зеленчуци


Но все пак имай предвид също така, че не си е работа да си тормозиш организма по този начин, драстичните диети не са за препоръчване и може да доведат до много проблеми без дори да подозираш за това. Така че замисли се добре преди да започнеш, особено ако си под 20 тогава ти препоръчвам да забравиш изобщо за диети а да ограничиш сладко + тесто и повече спорт :) този режим води до чудеса :)

Rusalka
31st August 2007, 15:28
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко



Аз на това няма да издържа и ти препоръчвам, да не се занимаваш с тези "диети", защото после ще съжаляваш. По-добре виж НВД!!!

loony
31st August 2007, 15:32
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко



Аз на това няма да издържа и ти препоръчвам, да не се занимаваш с тези "диети", защото после ще съжаляваш. По-добре виж НВД!!!

Е издържа се особено ако предния ден си преял достатъчно ;)

nikito_
31st August 2007, 15:43
а на тази диета дето е плод + зеленчук колко кг горе долу ще сваля за 16 дни ???

Ordy
31st August 2007, 15:51
Ако искаш да свалиш 10 кг за 16 дена, като нищо с тази диета може и да успееш, обаче първо че половината килограми ще са телесни течности а другата половина ще са мускули и много малко ще бъдат мазнини.Т.е. единственото което ще постигнеш е да ти се сплеска и увисне задника и да ти увиснат гърдите.И ще си по-леко.Но каква е ползата от леко и отпуснато тяло.
Моя личен съвет е за тези 16 дена да ядеш пилешко и риба и леки салати в които преобладава някой определен зеленчук.
Не яж тестено, сладко, и газирани напитки.
Казвам ти яж само зеленчуци и месо и яйца с минимално количество мазнина и овкусители и пий по два литра най-малко вода.
Прави по сто коремни преси или тичай по 30 минути всяка сутрин.
Няма да свалиш абсурдните десет, но ще се стегнеш и ще изглеждаш определено по-добре.
Знам че тея десет изглеждат много прелъстително, но освен да ти увиснат гърдите и да отслабнеш точно там и в дупето..друго няма да има.
Успех в начинанието.Каквото и да избереш.

nikito_
31st August 2007, 16:45
да се надяваме че ще ги смъкна тези 12 кг за 16 дни 6те правя по 250 коремни преси и ще тичам на тренажора ми по 30-40 мин ... дано успея :wink:

Izabo
31st August 2007, 17:47
12 кг. за 16 дена...... :1202: ....абсурд, мила....освен ако не решиш да си отрежеш нещо.....(като крак например, коса не става :D )....
От личен опит ти говоря, не се заяждам, а те предупреждавам най-чистосърдечно....И аз все така свалям, явно и ти си привърженик на драстичните диети и оставяш всичко за последната минута (от сорта на....да сваля 10 кг. за морето....., казах аз... на 01. август :1242: ...пълна малоумщина..., ама к'во да се прави.....простотията ходи по хората.. :2005: )

Та ...за 16 дена с глад и спорт можеш около 6-8 кг. максимум да свалиш...още повече, че не си толкова пълна...( т.е. ще сваляш по-трудно)...

П.П. Не препоръчвам гладуването, ясно е, че не е здравословно....просто изразявам мнение по въпроса.....да не се надяваш напразно и да мислиш, че нещо не си направила както трябва... :girl_hysteric: , та затова не си успяла да свалиш.....12кг.....за 16 дена....
:2035:
Успех све пак!

Enerdji
31st August 2007, 21:03
... търся някаква диета с която се сваля по 1 кг на ден трябва да сваля около 12 кг за 16 дни и не знам ...направо се отчаях :|
Ми що не се отчая по рано, та да имаш време да си свалиш килата за нормално време :1202:
Дори и с пълен глад няма да свалиш толкова много за толкова кратко време. Осъзнай го и слез на земята.
А за диетата, от всяка еднообразна диета ще отслабнеш. Гарантирам ти че и само хляб да ядеш тези 16 дни пак ще свалиш някое кило. Но какъв е смисъла от безумия?
Създай си режим, чети НВД във форума, храни се на 3 часа, спортувай сутрин на гладно и резултати ще има. Но не и за 16 дена.
И както някой ти беше писал горе, НЯМА да се стегнеш за това време със спорт ако никога не си тренирала. Спорта вая красиви тела за месеци и години труд, който има волята да го прави вижда резултати!
Успех!

Nezinka
2nd September 2007, 02:24
Ми що не се отчая по рано, та да имаш време да си свалиш килата за нормално време :1202:
Дори и с пълен глад няма да свалиш толкова много за толкова кратко време. Осъзнай го и слез на земята.

що..след 15 дена трябва да се показва момичето на първия учебен ден вероятно и трябва да направи впечатление. Както казаха хората освен, ако не си отрежеш някой крайник-мисията е невъзможна. Какво от това, ако ги свалиш до 15ти октомври??? Нищо с едната разлика, че ще е по-трайно и здравословно. С тези планове до 15-ти ще си свалила 6-7 кила, на 20ти ще ти писне, организма ще си поиска своето и на 15ти октомври вече ще си си върнала 4-5....Мисли реално и най-вече разумно. Която и диета да си избереш...без гладната...ще има ефект, ако я правиш с мисъл, а колкото си по-гладна, толкова си по-неспособна да мислиш.

sillver
2nd September 2007, 10:12
И аз искам да се стегна за 15-ти, но съм напълно на ясно , че с повече от 3-4 килограма няма как да стане. А и не съм на някаква определена диета, просто вечерта решавам какво да ям на следващия ден и си го изчислявам , тоест колко грама въглехидрати, протеини и мазнини има, както и общия брой калории(гледам да не минават 1000).
Общо взето резултатът е бърз и се чувствам добре :)
Но пък на 13-ти имам рожден ден и какво ядене ще пада :oops: ...

Ceko
2nd September 2007, 13:46
Аз на това няма да издържа и ти препоръчвам, да не се занимаваш с тези "диети", защото после ще съжаляваш. По-добре виж НВД!!!
:2043: