PDA

View Full Version : ах тези 5 кг - вечния проблем


parisss
14th September 2007, 19:47
здр ... на 15г съм 158 см и тежа 58 кг .... чела съм ацки мн за диети ,здравословно хранене ,тренировки и всичко най-важно ... целта ми е да сваля около 5 кг за постоянно :cry: ама проблема е че не мога да издаржа нито една диета :? пробвала съм даже диетата на майкъл търмънд ама успях само 2 дена :cry: :cry: дт време на време ходя на фитнес и да бягам .... ама не е достатачно :? кажете ми как да ги сваля тези кг и ако може дайте някакви диети.мерси :)

ice heart
14th September 2007, 20:01
дай някакво дневно примерно меню за да разбера на какво наблягаш какво избягваш.

parisss
14th September 2007, 20:05
еми старая се да ям плодове и зеленчуци ... от време на време ям вредни неща ама се храня сравнително добре ..

cocolino
14th September 2007, 21:47
Яж малко, но по-често.
Избягвай вредните, висококалорични храни, пърженото, сладки, тестени и т.н.
Може да намалиш хляба, аз не съм за пълното му изключване.
Пии мн течности през деня.Газираните изключи, натурални сокове - не, по-добре фрешчета си прави :wink:
Яж зеленчуци, плодове (до към 16 часа), мляко, яйца може също (до 3 пъти седмично).
Не пропускай закуската, тя е на-важното ядене, ако си хапнеш добре сутрин ще се чувстваш по-сита през деня.
И вечерята да е около 19-19:30 (така се препоръчва де :cool: ).
Това е общо взето...всичко, което ми идва на прима виста :D
Всяко движение е в твоя полза, разходки, качване на стълби, слизай 2 спирки по-рано и ходи пеша, спортувай!!! :D
Резултати ще дойдат, просто не се отказвай, бъди постоянна и търпелива :wink:

parisss
14th September 2007, 22:12
мерси мн ... ще се постарая :wink:

ice heart
15th September 2007, 05:32
само с плодове и зеленчуци не става.аз като ям само това ми се надува стомахът и ....пък и без това от тия плодове така ми пристъргва корема че хем гладна хем подута-перфектна комбинация!затова се храни разнообразно.не се отказвай от плодове и зеленчуци но не ги превръщай в основно ядене.за прегрешенията-човешко е.но трябват воля и желание.и вяра че този път ще успееш.за спорта-това което ти доставя удоволствие.така ще отлабваш с кеф.успех!

cocolino
15th September 2007, 15:48
Разбира се, че не само плодове и зеленчуци! Но не ги забравяй :wink: Иначе аз като съм на диета, хапвам и супички най-различни, зеленчукови, пилешки..всякакви. Риба може да ядеш и пиле.

ice heart
15th September 2007, 18:18
аха рибата и пилето ще ти помогнат.