PDA

View Full Version : Проблемни устни


kadanec
16th September 2007, 09:49
Имам твърде големи устни за мъж... които постояно са сухи и набръчкани... ползвах Nivea Lip Care.. помага за момента ,но когато се изтирие същата работа.. пък и много женствено.. с тоз блясък :?
Някакви съвети?

last night
16th September 2007, 11:50
здр. за напукването. аз ползвам пчелен вазелин за устни. има го в аптеките струва около 1.50. няма определен мирис. май мая се казва, ама има и други. той е в кутиика и трябва да си ги мажеш с пръст. абе търсиш медно восъчен или пчелен вазелин.

kadanec
17th September 2007, 10:43
здр. за напукването. аз ползвам пчелен вазелин за устни. има го в аптеките струва около 1.50. няма определен мирис. май мая се казва, ама има и други. той е в кутиика и трябва да си ги мажеш с пръст. абе търсиш медно восъчен или пчелен вазелин.
здр. мерси за отговора... и постоянно ли трябва да слагам или... ?

bimbi
17th September 2007, 12:21
Имам твърде големи устни за мъж... туй пък какво означава? я дай снимка да ги видим тия твърде големи устни за мъж :roll:
иначе за напукването съм чела 1-2 пъти дневно да се намазват с мед, и така да се седи десетина минути, много добре действало и омекотявало устните. а като си навън в никакъв случай да не ги облизваш. за зимата си купи специално стикче за устни, те не са лъскави като гланца, просто са мазнички и защитава от студа

diastemma
17th September 2007, 13:55
здр. мерси за отговора... и постоянно ли трябва да слагам или... ?
Когато имаш нужда, и вечер преди лягане - задължително!

Gia
18th September 2007, 00:46
Kadanec, знам за какво става въпрос, много е неприятно като усещане :D Аз като опитвала какво ли не препоръчвам боров вазелин-по-лесно според мен се нанася от съдържащите мед продукти (при все, че медът омекотява устните значително). И определено не е сладък на вкус, така че ще стои по-дълго време!

stivn
18th September 2007, 15:57
пф и мойте устни се водят некви супер големи и зимата като се напукват ползвам вазелин :) особено когато има вятър. пък големите устни не са гейски ... даже няколко момичета са ми казвали че им е по-яко момчета с дебели и сочни устни отколкото некви дет не се виждат :lol: шото се целували по-яко :2003:

alfa
18th September 2007, 16:40
kadanec към лекар обърна ли се?
Надявам се не смяташ, че тук по Интернет може да ти се даде точна оценка на положението.

Beautiful_
18th September 2007, 18:38
пф и мойте устни се водят некви супер големи и зимата като се напукват ползвам вазелин :) особено когато има вятър. пък големите устни не са гейски ... даже няколко момичета са ми казвали че им е по-яко момчета с дебели и сочни устни отколкото некви дет не се виждат :lol: шото се целували по-яко :2003:
мм по-яко е с по дебели устни.а за вазелина знам че няма никакво подхранващо действие, така че по-добре един балсам. мисля, че на Avon в серията с продукти за студ има и балсам.

petyaaaa
18th September 2007, 22:53
... даже няколко момичета са ми казвали че им е по-яко момчета с дебели и сочни устни отколкото некви дет не се виждат :lol: шото се целували по-яко :2003:
Това по принцип е вярно :wink: Но не винаги - имам позната, която беше доста разочарована от един мъж със супер дебели устни...
Според мен за целуването си има други важни неща - някои мъже просто не знаят тоя език за какво им е в устата :? (сигурно и жени де...за тях не мога да кажа :lol: )