PDA

View Full Version : Доктор за мъже?


MonaLisa
18th September 2007, 18:43
извинявам се за глупавия въпрос, но какъв лекар трябва да прегледа гаджето ми за полови болести?уролог ли? или друг специалист? и ако някой може да препоръча добър такъв в софия ще съм много задължена.просто на мен ми откриха някои неща и искам и той да се прегледа,за да се лекуваме заедно.

dara
19th September 2007, 11:09
.....

Flora
20th September 2007, 15:28
извинявам се за глупавия въпрос, но какъв лекар трябва да прегледа гаджето ми за полови болести?уролог ли? или друг специалист? и ако някой може да препоръча добър такъв в софия ще съм много задължена.просто на мен ми откриха някои неща и искам и той да се прегледа,за да се лекуваме заедно.

Уролог.

Гаджето ми ходеше при двама уролози. Единият е в Он Клиник, другият в някакво друга клиника. Втората я намери случайно, поразрови се ид нета. 1вата е известна, има много реклами, и е верига в много страни. Но той не остана доволен от Он Клиник. Но той имаше проблеми с ерекцията, при вас явно е друго.

Nelina_02
21st September 2007, 09:39
Уролог или дерматолог, зависи какъв е проблема, дали е външен по кожата или вътрешен в самите полови органи, ако е комбиниран първо да отиде на уролог и после, ако има нужда той, ще го препрати на дерматолог.Пишеш "да се лекуваме заедно", в такъв случай сподели това на твоят гинеколог и той ще ти даде съвет какво да предприемете с приятеля ти, може и добър уролог да ти препоръча.