PDA

View Full Version : Въпрос за японското


WhIt3h0rS3
23rd September 2007, 21:39
Здрасти искам да ви питам някой от вас спазвал ли е японското чудо, ако да за колко време и свалил ли е нещо? И колко? :D И колко е бил преди диетата? Моля ви не ми подминавайте темата, живо се интересувам дали диетата е действаща, за да знам дали да се захващам с нея.


И другото което искам да попитам - кое ще е по - добро - да мина само на риба, пилешко и зеленчуци или това японско чудо? За седмица - две би ли имало някакъв ефект или не?

П.С. Моля само не ми препоръчвайте НВд, предпочитам идеи за някакво чисто ниско - въглехидратно хранене без мазнини и млечни продукти (освен кисело мляко примерно)! Всички идеи са добре дошли! :D
Имам за сваляне 10 кг.

cristiano7
23rd September 2007, 21:43
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=840

WhIt3h0rS3
23rd September 2007, 21:44
Мерси, ама аз имам и други въпросчета.. :lol: :lol: :cool:

parisss
23rd September 2007, 22:12
e добре де задължително ли е кафето :cry: мразя го ... не може ли вместо него чай или просто без закуска :?:

WhIt3h0rS3
23rd September 2007, 22:15
Естествено, че не е задължително, даже мисля, че не е препоръчително, защото вдига инсулина :roll: по - добре си пий чайче без захар или вода

parisss
23rd September 2007, 22:20
мммм перфектно :wink:

parisss
23rd September 2007, 22:39
еми тя шунката е мн мазна незнам защо са я сложили :shock:

blagovest
23rd September 2007, 23:17
еми тя шунката е мн мазна незнам защо са я сложили :shock:

Не всички шунки са мазни...даже повечето са с до 3 % мазнини :wink:

Nelina_02
24th September 2007, 07:55
еми тя шунката е мн мазна незнам защо са я сложили :shock:

Не всички шунки са мазни...даже повечето са с до 3 % мазнини :wink:

Да, но има сол, сoя, смлени жили, кокали и други боклуци и ако си мислите, че от нея отслабвате, се лъжете, в тази диета както и други се отслабва заради намаленото до минимум количество храна и какво следва като спрете??? Прецакан метаболизъм, стомашни и здравословни проблеми и най-важното изнервяне от глад , депресия, защото веднага след това си връщате предишните кг,че и отгоре, така нареченият йо-йо ефект. За по- трайни резултати вместо диети си хапвайте по - често, чисто месо и зеленчуци, пийте повече водичка и марш във фитнеса.Вместо с отпуснати и болван тен кожи ще имате стегнато тяло без целулит, добро настроение и енергия, защото спорта активира "щастливият" хормон.