PDA

View Full Version : Колко кубика да си сложа?


Страници : [1] 2 3 4

sexpage
24th September 2007, 21:51
Моля ви помогнете ми! В петък ще си уголемявам бюста ,висока съм 160 ,44 кг.Доктора ми избра 280 кубика, висок профил,каза ми ,че аз имам в момента около 150 кубика мои бюст.Мисля,4е ще са малки.Помогнете ми!!!!

rusokoska`
24th September 2007, 22:21
А защо са ти прекалено големи :) мисля ,че ще изглеждаш много добре....280+150=430 никак не са малко...все пак си слаба.

estrella
24th September 2007, 22:25
Щом вече си избрала лекар, имаш насрочен ден за операция и преценени кубици, не виждам защо се притесняваш.

Ако виждаш някакви други цифрички (350, 400 cc), то е защото тези кубици са подходящи за момичета с друго телосложение.

Разбира се, който е по-навътре в нещата, може да ти обясни подробно,но кубатурата на имплантите се определя в зависимост от теглото и структурата.

Ако си искала по-големи, защо не си му казала по време на консултацията?

sexpage
24th September 2007, 22:30
Аз поисках 300,но той ми каза,4е ще са ми много големи.Обаче като гледам сега снимки и чета мнения си мисля,че вскички си слагат повече и направо ще се побъркам... :cry:

estrella
24th September 2007, 22:38
Ти пак гледаш цифрички. Нисичка си, слабичка си. На Доли Партън ли искаш да приличаш. Жена с ръст 179 см и тегло 65 килограма е едно, твоите размери са друго.

sexpage
24th September 2007, 22:56
Благодаря за подкрепата,дано да сте прави...пишете ми

emisof
25th September 2007, 09:08
За да разбереш наистина колко големи ще са, питай го сутиен с каква чашка трябва да си вземеш. А и разликата между 280 и 300 е никаква, вярвай ми.

Babri
25th September 2007, 11:19
Момичетата са прави :D Всичко зависи от телосложението ти,височината ти и от от това колко си килограма.Все пак трябва да са естетични и красиви и да ти отиват.Доктора явно е преценил кое е най-добро за теб. Успех :D

Lady Blue
25th September 2007, 11:33
а кой е въпросния доктор който ще те оперира?

пилето
25th September 2007, 14:11
На мен ми сложиха 410,мислех,че ще са големи,но вярвай ми не са,висока съм 165,тежа към 56 кг.Даже гаджето казва-е,толкова пари пьк не си личат много.Трябва първо да решиш какъв ефект искаш,ако е само за подобряване на вида им-сложи нормално,ако е за по голям бум и ефект-сложи по вече.Това е моето мнение. :oops:

karilka
26th September 2007, 09:39
според мен преценката за сс е добра, на твойте килограми с по-големи би изглеждала доста ...кичозно..
така мисля, де
Късмет!!!

stilna_mlada
28th September 2007, 21:58
"Доктора ми избра 280 кубика, висок профил,каза ми ,че аз имам в момента около 150 кубика мои бюст."

А как измери колко кубика ти е бюста в момента? На мен, нито един доктор не ми каза колко ми е в момента.

diastemma
29th September 2007, 10:12
На око:) Иначе се потапят във вода, в градуиран съд - но надали някой реално го прави (няма реална полза).

stilna_mlada
29th September 2007, 10:16
Права си!

sexpage
4th October 2007, 09:14
Прецени ми ги на око ,както се казва сигурно доста гърди и импланти е видял и има представа кое ,колко е! Пък и като ми показа един имплант от 200 кубика,моите гърди бяха малко по-малки от него.Трябва да се има в предвит това,колко бюст имаш реди операцията според мен.Моите са под мускула и сега отгоре си напипвам само истинските гърди не се усеща изобщо импланта!

adinka
5th October 2007, 15:51
и аз имам проблем с решението за кубиците,но май ще сложа възможно най-големите.та значи д-р динев ми каза да избера между 310,330,350.каза също че разликата между последните 2 не е кой знае каква.а и като чета тука,че всички искате и по-големи :) след няколко дни имам още 1 консултация и до 1 месец и аз ще съм силиконова мадама като вас,засега съм само с носле :)
п.п.толко много го харесвам този форум и всички ви :girl_dance:

stilna_mlada
5th October 2007, 16:45
Моите гърди се леко асиметрични и Динев ми препоръча да сложа два различни по кубатура импланта. Тогава слизането на имплантите дали ще е равномерно по законите на физиката май-не? Да не ми се смъкне повече по-тежкия?

Rivin
5th October 2007, 16:53
А има ли някаква възможност, докторът да не може да сложи тези кубици, които предварително е препоръчал и за които са се разбали с пациента? Да речем, тръгва да слага 400 кубика, прави разрезите, но не може да вкара имплантантите?

Enerdji
5th October 2007, 18:13
Моите гърди се леко асиметрични и Динев ми препоръча да сложа два различни по кубатура импланта. Тогава слизането на имплантите дали ще е равномерно по законите на физиката май-не? Да не ми се смъкне повече по-тежкия?
Не "слизат" ли само подмускулните??

laska
5th October 2007, 19:09
А има ли някаква възможност, докторът да не може да сложи тези кубици, които предварително е препоръчал и за които са се разбали с пациента? Да речем, тръгва да слага 400 кубика, прави разрезите, но не може да вкара имплантантите?
Няма такава вероятност.Моите 475 са вкарани през ареола и на консултацията док.каза че може и повече да вкара ако искам.

sexpage
6th October 2007, 08:37
Искам да посъветвам всички момичета,които ще си слагат силикон в бюста да си слагат разумно количество и да не стават лакоми.Получават се често гръбначни проблеми или стрии.Нали целта е да изглеждаме добре,не като крави или прегърбени!Успех

Rivin
6th October 2007, 13:12
А има ли някаква възможност, докторът да не може да сложи тези кубици, които предварително е препоръчал и за които са се разбали с пациента? Да речем, тръгва да слага 400 кубика, прави разрезите, но не може да вкара имплантантите?
Няма такава вероятност.Моите 475 са вкарани през ареола и на консултацията док.каза че може и повече да вкара ако искам.

Е да но при мен каза, че 390 е максимума и повече не може. Аз се чудя как ще ги вкара и тези 390 и за това питам.

apoklistika
6th October 2007, 13:53
Под максимума най- вероятно е имал предвид не колко може да вкара през ареолата, а колко може да понесе твоята структура. Всъщност, може и другото да е имал предвид сега като се замисля- ако ареолите ти са много малки, сигурно наистина не може да вкара повече.

Rivin
6th October 2007, 17:58
Под максимума най- вероятно е имал предвид не колко може да вкара през ареолата, а колко може да понесе твоята структура. Всъщност, може и другото да е имал предвид сега като се замисля- ако ареолите ти са много малки, сигурно наистина не може да вкара повече.

Не съм казала, че ще ги слага през ареолата. Подмускулно отдолу на гърдата ще ги слага, не през ареолата.

junglegirl
6th October 2007, 18:51
Значи просто няма повече място под мускула ти :)
П.П.Макар че си спомням една пациентка,на която хирургът й беше казал,че максимумът за нея са 350СС,а после й сложи 500СС.Как изведнъж се намери място... :D :D

huanita
6th October 2007, 21:58
Абе, пак да ви попитам :roll: ........Едно на ръка, че вече почвам да си мисля че 295 ще са ми малко :2045: , но и този долен профил, взе да ме тревожи. Не харесвам голямо разстояное от брадичката до гърдите, създава ми едно чувство на увисналост, но на консултацията д-р Стоянов каза, че в висок профил имало опастност да атрофира мускула. :2005: Дали наистина е така? За какво да атрофира? Тее хората слагат доста повече кубици с висок профил, нали така? :1202:

Rivin
6th October 2007, 22:41
Значи просто няма повече място под мускула ти :)
П.П.Макар че си спомням една пациентка,на която хирургът й беше казал,че максимумът за нея са 350СС,а после й сложи 500СС.Как изведнъж се намери място... :D :D

Но има ли опасност да не могат да се сложат и предложените 400 кубика, а да може максимум 350 например?

junglegirl
7th October 2007, 08:36
Но има ли опасност да не могат да се сложат и предложените 400 кубика, а да може максимум 350 например?
Това му е работата на хирургът ти,да прецени колко може да се сложи.Не се тревожи :D
П.П.Само при Стоянов това е по-сериозен проблем,не за друго,а защото той не реже мускула в долната му част,следователно еластичността на мускула не му позволява да влезе достатъчно,и резултата е много раздалечени гърди.
Другите хирурзи,които го режат в долната част си освобождават повече място така,но пак има ограничение колко от косталната глава/захватната част на мускула към костта/ може да бъде отлепена,защото може да се получи и симмастия,и джобовете да се слеят в общ джоб.

Не харесвам голямо разстояное от брадичката до гърдите, създава ми едно чувство на увисналост, но на консултацията д-р Стоянов каза, че в висок профил имало опастност да атрофира мускула. :2005: Дали наистина е така?
И на мен такива гърди ми стоят увиснали.
Колкото по-висок профил/особено с метода на Стоянов/-толкова по-травмиращо за мускула.Мускулът винаги атрофира в една или друга степен.Ако си сложиш по-висок профил,отколкото той ти е казал-просто няма да може да напъха имплантите под мускула кой знае колко,и ще застанат по-встранично.

laska
7th October 2007, 09:27
Моите доколкото разбрах са висок профил.Явно при всеки е индивидуално.

sexpage
7th October 2007, 09:41
Аз съм с 280 висок профил и се чувствам засега добре,не съм ги виждала още съм с превръзки,но определено не са ми раздалечени и са доста нагоре.При по-висок профил изглеждат по вирнати така мисля :lol:

Rivin
7th October 2007, 10:31
Какъв профил е най-добре, ако искам гърди с много малко разстояние между тях, като същевременно да мога да побера максимума, който ми е препоръчан? :)

sweet_dreams
7th October 2007, 14:51
sexpage, и аз съм с 280 висок профил :) подмускулно

sexpage
7th October 2007, 22:05
и как стоят аз моите не съм ги виждала още.Твоите как са?

sweet_dreams
8th October 2007, 00:49
Ами изпъкнали са отгоре и не са кой знае колко големи... но на мен ми отиват на фигурата :) Зависи кой какъв ефект търси

sexpage
8th October 2007, 10:24
И моите са така аз съм 160 ,44 кг. Искаше ми се да са по-големи ,но така стана,следващия път!

TORNADO
25th November 2007, 09:53
Здравейте,милички!От доста време чета форума,но чак сега се регистрирах,защото искам да се консултирам и с вас:).В началото на декември ми предстои мамопластика при д-р Стоянов и вече взе да ме хваща шубето:))),И с кубиците нещо несъм наясно.Нямам никакви гърди,а сега ми предлага 375сс,обаче нямам представа колко е това и дали не е малко,висока съм 1,70 и тежа 57кг.Много ви моля,ако някоя от вас има гърди с тези кубици да ми изпрати снимка,искам да знам как ще изглеждат горе долу.Благодаря ви предварително.

Divinemouse
25th November 2007, 22:56
Здравий мила,аз се оперирах при Стоянов на 12 ноември и съм доволна от размера който сложих,но аз си го избрах и настоявах за него,и сега не съжалявам че не послушах доктора.Аз съм висака 170 и съм 52 кг,имах мои 240 и сложих 390.Зависи какъв резултат търсиш и как искаш да изглеждаш.Пожелавам ти успех и всичко да е на ред. :)

gwendoline
26th November 2007, 00:33
Много ви моля,ако някоя от вас има гърди с тези кубици да ми изпрати снимка,искам да знам как ще изглеждат горе долу.Благодаря ви предварително.
lina_1979@abv.bg
Пуснала съм моя снимка в темата "Преди" и "след" - с 375 съм подмускулно и нямах гърди преди това. 176 см /55 кг. Бързам да ти кажа обаче, че на всяко тяло и структура тези кубици седят по различен начин.

Аз пък имам молба към момичетата с висок профил - много искам да видя как изглеждат такива гърди. Може ли да ми пратите някоя снимка на мейл или линк на лични? :roll:

Gemi
26th November 2007, 01:02
И на мен ми предстои поставяне на импланти 375сс MF 410 McGhan. Аз също много се интересувам от снимки на такива гърди. Торнадо, доктора тези импланти ли има предвид за теб? Това са анатомични.Gwendoline, моля те ако това са твоите импланти, пусни ми снимки на лични.

TORNADO
26th November 2007, 09:08
Да това са капковидни 375сс мак ган

Gemi
26th November 2007, 10:47
TORNADO имаш лично съобщение :)

TORNADO
26th November 2007, 14:14
и ти имаш gemi:D

TORNADO
26th November 2007, 14:17
gwendoline,това на снимката,която излиза ти ли си?вийдам само тази снимка дръга твоя не можах да открия.

TORNADO
26th November 2007, 14:21
ох,аз като лудите едно за крака друго за глава :),ама сега се сещам- на мен защо Стоянов ми каза,че след 375сс следват 420сс/при капковидните/,а виждам,че някои са с 390сс.има ли значение това дали са кръгли,капковидни и т.н

junglegirl
26th November 2007, 14:23
сега ми предлага 375сс,обаче нямам представа колко е това и дали не е малко,висока съм 1,70 и тежа 57кг.
Аз съм с 375СС,174 и 58 килца-МААААЛКО Е :girl_haha: Аз лично бих си сложила 450,470-на моето тяло щяха да стоят добре,но на мен той толкова и ми предложи,ама аз не се съгласих :2014:

stilna_mlada
26th November 2007, 14:26
Ей ненаситно женско око :1242: . И моите вече ми малеят!

TORNADO
26th November 2007, 14:45
junglegir,това ти ли си на снимката?
а на мен за по-големи трябва да ми присади и малко кожа сигурно за да ги събере :lol:

junglegirl
26th November 2007, 15:00
Кожата при подмускулното/особено това на Стоянов/ почти не се разтяга.Мускулът за сметка на това се разтяга яко-затова и боли малко повече.Едва ли това ще ти е проблем,но ако нямаш никакви гърди,може да са ти малко тези кубици.
Да,аз съм на снимката,като имай предвид,че имах и мои 250СС преди това-съвсем нормални гърди са си. :roll:

apoklistika
26th November 2007, 15:04
МААААЛКО Е :girl_haha:
Абе, жено, полудя ли :buttslap: Май наистина е само въпрос на време да ви хване грандо(гърдо :girl_haha: )манията след първата операция :1228:

Divinemouse
26th November 2007, 15:06
Tornado,аз се оперирах при Стоянов и тои искаше да ми слага 360 а аз настоях за 390 и сега не съжалявам,има най различни размери.А ти защо ще слагаш капковидни? И аз исках в началото защото бях чувала ,че са по естествени а той ми каза че слагал само на увиснали гърди .

Gemi
26th November 2007, 15:09
ТОРНАДО, 390сс са кръгли, а 375сс са капковидни MF- средна височина пълна проекция напред. Такива ти е предложил доктора. Влез на www.mcghan.ru и там ще видиш различните разновидности и размети на мак ган. Глегай система матрица 410 MF. Там ще видиш характеристиките на твоите. :D

Divinemouse
26th November 2007, 15:13
Аз мисля или поне така си спомням че Стоянов работи само с MAGGAN и там нямаше висок и нисък профил.

junglegirl
26th November 2007, 15:15
Абе, жено, полудя ли И мен ме хвана епидемията във форума-верно е/но се съпротивлявах геройски до край :girl_hysteric: :girl_haha: /

apoklistika
26th November 2007, 15:16
Аз мисля или поне така си спомням че Стоянов работи само с MAGGAN и там нямаше висок и нисък профил.
http://www.implantforum.com/mcghan-implants.html#mcghan
има нисък, среден и висок профил, както и всички други марки

Divinemouse
26th November 2007, 15:24
Аз много добре знам какви разновидности има,говорим категорично за Стоянов.

Gemi
26th November 2007, 15:26
Има известна логика да се поставят капковидни на жени, които почти нямат свои. Аз съм такъв случай - преди година си сложих кръгли 335сс и сега искам по-големи. Сега Стоянов е на мнение, че 375сс MF мак ган е максимума за мен, защото имам много слаб торс. Аз буча за 390сс кръгли, но се съмнявам да се преборя, защото той държи да ми осигури проекция. Проблема обаче, който имам с 335сс е при избора на сутиени - имам сравнително голям диаметър на гърдата и си купувам 75С, но ми липсва проекцията напред и сутиените ми са с максимално вдигнати презрамки. Да не говорим, че обиколка 75 ми е голяма и нося всичко на поправка. 75D имам само един поради липса на предлагане. Така че може би това е логиката да ни предлага капки - да имаме проекцията напред, която ни липсва.
Ще се радвам да науча вашето виждане и аз се лутам :D

apoklistika
26th November 2007, 15:29
Аз много добре знам какви разновидности има,говорим категорично за Стоянов.
Какво искаш да кажеш, че работи само със среден профил ли?

Divinemouse
26th November 2007, 15:33
Да и със капковидни.Аз исках да видя среден и висок и нямяше

Gemi
26th November 2007, 15:35
Със сигурност тези, които е предложил на Торнадо и на мен са висок профил

Divinemouse
26th November 2007, 15:38
Те са висок профил ,но се равняват на другите марки на среден профил.Попитай го . Ам съм със такива

Gemi
26th November 2007, 15:43
Аз мислех, че ти си с 390сс кръгли нисък профил :roll: Май се обърках

Divinemouse
26th November 2007, 15:46
моят съвет е да го попиташ какво ще ти слага ,какво ти предлага ит. :)

Divinemouse
26th November 2007, 15:48
Gemi,ти при Стоянов ли си се оперирала

Gemi
26th November 2007, 15:59
Да при Стоянов, аз знам характеристиките ма моите импланти. Не съм се изразила правилно - обърках се в преценката си за вида на твоите 390сс. А и руския сайт на мак ган е временно без достъп и не мога да видя разновидностите :)

Divinemouse
26th November 2007, 16:14
Ясно, аз засега съм доволна въпреки че имам малки притеснения но се надявам всичко да е наред по натам :D

junglegirl
26th November 2007, 16:39
Да,да,Томи е права.Стоянов не работи с висок профил/независимо как се нарича при различните марки импланти,говорим за см. проекция/

TORNADO
27th November 2007, 10:25
това пък с високия и ниския профил какво е?аз маи сам толкова непросветена,каде сам тръгнала цици да слагам без да знам много важни неща :?

zhenya chavdarova
27th November 2007, 11:09
това пък с високия и ниския профил какво е?аз маи сам толкова непросветена,каде сам тръгнала цици да слагам без да знам много важни неща :?
Мацко, и аз бях като теб преди около две години"непросветна' и сега се вижда резултата. :wall:

Divinemouse
27th November 2007, 11:17
Tornado,и аз бяк както теб знаех че искам но какво точно не.
Отиди на една консултация със лекар, и ще придобиеш елементарна представа .

adinka
27th November 2007, 11:17
Жени,какво е станало?защо си недоволна миличка? :roll:

zhenya chavdarova
27th November 2007, 11:26
Жени,какво е станало?защо си недоволна миличка? :roll:
Ади, мила нищо не е станало, просто съжелявам, че не съм си сложила ПОДмускулно, защото вече почти 2 години и почнаха да увисват :( .Но както казах по горе и аз бях " непросветна" на тема цици.Но не обвинявам лекаря си, аз съм си виновна. И може би следващата година трябва да легна на поправка.Та това е - единствено, че почнаха да увисват :( иначе всичко е ОК.

adinka
27th November 2007, 11:40
Оле,толко ли бързо ти увисват...ама много ли е или само ти така си мислиш?

И моите са над,но когато бях на мамолог,д-ката ми каза че според нея забравих точно заради какво няма да ми увиснат дори като родя.Дано да е била права,че не знам...

А момичета вие дето сте надмускулно как са ви гърдите,увисват ли ви бързо?

zhenya chavdarova
27th November 2007, 11:59
Aди мисля, че няма за какво да се притесняваш, за всеки е индивидуално, раждала съм и моя доктор тогава ми каза , че нямам нужда от повдигане :wink: А незнам дали не съм се и вманиачила на тема "перфектни цици", но определено ще ги поправя по нататък.... :wink:.

apoklistika
27th November 2007, 12:01
Женя, след слагането на циците ли си раждала?

TORNADO
27th November 2007, 12:16
Ходих при стоянов на консултация и прецени,че ще ми сложи 375сс,подмускулно,капка,но се притеснявам дали няма да са ми малко малки :) ,а следващия кубик на мак ган,капка е 420сс и ме стряска,но да не ходя и аз по два пъти искам да избера по-добрия вариант и да видя единия и другия кубик как стои,гледах някакви ужасни снимки в някакви сайтове и вече съм изтрещяла тотално,а 6.12 наближава... :girl_cry2:

gwendoline
27th November 2007, 12:23
това пък с високия и ниския профил какво е?аз маи сам толкова непросветена,каде сам тръгнала цици да слагам без да знам много важни неща :?
Ето мила, малко нагледно инфо за различините профили.

P.S. Между другото (по другата дискутирана от нас тема) по статистика - 85 на 100 от хирурзите поставят кръгли импланти...

Ето линка:
http://www.implantinfo.com/breast_implants/breast_implants_choices_profile.htm

И тук също:
http://www.implantinfo.com/plastic_surgeons_h/hamas/xray.html

TORNADO
27th November 2007, 12:41
видях го гвендолинче,благодаря,при мен явно ще е високия профил,защото 375сс по някаква таблица е високия...или нещо такова :)

zhenya chavdarova
27th November 2007, 17:51
Женя, след слагането на циците ли си раждала?
Апо, преди да си сложа цицките съм раждала :wink:

TORNADO
27th November 2007, 17:55
женя с колко сс си?

blanco y negro
27th November 2007, 18:07
женя с колко сс си?
Ами ето, ако съществуваше ясна темичка като "албум" нямаше да са необходими тези въпроси! Сега да се отчета и аз питайки "а при кого беше?

TORNADO
27th November 2007, 18:27
и аз съм за албум...помислете над идеята момичета :bravo:

zhenya chavdarova
27th November 2007, 18:33
женя с колко сс си?
С 350cc.

blanco y negro
27th November 2007, 18:35
Темата за създаването на албум вече я има в "пластична хирургия", но не видях да има много заинтересовани :roll:
пп Дано греша. :D

diastemma
27th November 2007, 20:42
Може просто в началото на всеки раздел да се направи "важна" тема, в която модераторите да събират всички дадени линкове.

TORNADO
29th November 2007, 17:38
Отклонихме се от темата :2001:
Има ли тук мацка с 420сс,подмускулно,анатомичн ?Обадих се на Стоянов да му съобщя,че може да сложим и 420сс,а не 375сс/както ми препоръча/,да го има предвид......,ама нещо много ми е стряскаща цифрата :) да не ми доидат в повечко

zhenya chavdarova
30th November 2007, 01:48
Не се бой, по добре по - големи :naked: от колкото, по - малки и после да съжеляваш :wink:

stilna_mlada
30th November 2007, 08:18
Торнадо,
Тази цифра и мен ме стряска. Аз съм с 330сс, а мъжът ми не може да побере гърдата в шепата си- прелива отвсякъде и повярвай ми - има огромни ръце! :girl_cry2:

Divinemouse
30th November 2007, 09:46
Имам приятелка която си сложи 470 и да ви кажа не са прекалени.На всеки човек и на всяко тяло е различно.

TORNADO
30th November 2007, 17:29
Лелее ,Стилна ,ти какво говориш,не искам да се правя на секс бомба в никакъв случай,ама не искам и да са ми незабележими,защото тях си ги имам :) относително е разбира се на кои как ще му стоят и ме дразни факта,че не мога да преценя колко сс трябва да са моите :(

gwendoline
1st December 2007, 01:04
Лелее ,Стилна ,ти какво говориш,не искам да се правя на секс бомба в никакъв случай,ама не искам и да са ми незабележими,защото тях си ги имам :) относително е разбира се на кои как ще му стоят и ме дразни факта,че не мога да преценя колко сс трябва да са моите :(
Затова се довери на преценката на някой, който разбира от тези неща и то търси по-добре професионално мнение... :) В никакъв случай не може да ти станат "незабележими" - дори жените с най-малки кубици не могат дасе оплачат, че гърдите им са останали недооценени... Пък и не прибързвай отсега с прекалено големите размери - може кожата ти да не е подготвена за такова разтягане, поне първоначално, и да се нацепи :? ... Какото и да ти препоръчваме ние тук - не забравяй, че всяка харесва различни форми и гърди и почти всички искаме по-големи, но това не значи, че това трябва да е водещо при избора ти. Нека последната дума има хирурга ти - този, когото си избрала и на когото се предполага, че вече имаш доверие... :)

Gemi
5th December 2007, 00:52
Торнадо, наближава и твоя ден. Стискам ти палци и дано да си щастлива на моя час :wink: На коя кубатура се спря най-накрая?

TORNADO
5th December 2007, 02:17
геми,сън не ме хваща вече,утре трагвам за софия,а кубиците...на МЯСТО

Gemi
5th December 2007, 10:09
Успокой се :D Напълно те рабирам. Но наистина като влезеш в клиниката всички страхове ще отлетят, а и помни, че ще излезеш с една много голяма сбъднала една мечта. С кубиците внимавай много - пожелавам ти да вземеш най-правилното решение. Аз само мога да ти кажа, че за моите 49кг и 165см, 335сс кръгли леко ми малеят. Кураж :D :D :D

Danielka
5th December 2007, 10:23
Торнадо, успех ти пожелавам и добре си помисли за кубиците.
Не мисли само за това как ще изглеждаш, помисли и за здравето си.
По-големи кубуци = по-големи рискове.
Естествено пожелавам ти всичко да мине безпроблемно, и да вземеш най-доброто за теб решение... :D :D :D

TORNADO
5th December 2007, 10:45
благодаря ви милички стискайте палци,че ме е страх вече...
трагвам за софия днес до....понеделник целувам ви

Divinemouse
5th December 2007, 11:21
Хайде Tonnado,аз утре съм на консултация при Стоянов в 8,00 часа сутринта.На теб кога ти е операцията?Не се притесняваи ще видиш че после всичко ще е наред.Успех от мен :lol: и да се похвалиш със страхотен бюст :D

joliy
5th December 2007, 11:52
Ей, Торнадо, успех и от мен:) :2043:
Томи, да кажеш после как е минала консултацията...

Divinemouse
5th December 2007, 12:13
Joly,веднага ще пиша какво ми е казал доктора.Вече притесненията ми отминаха и сега се моля всичко да е наред :( :(
Вие сте страхотни всички :2024:

mimossa
5th December 2007, 18:40
Успех Торнадо! Много усмивки! :) :) :)

Gemi
13th January 2008, 14:47
Момичета, как ви се струват 390сс кръгли Мак Ган, поставени подмускулно при 165см/50кг? Почти никакви собствени гърди. Много ще съм ви благодарна за мнения :D

adinka
13th January 2008, 15:09
Аз съм 170,50кг с 310 кк и са ми нормални.Е да,вярно е че можеше и повече,но за мен максимума беше 350.Добре си ми пасват на тялото.А ти зависи какъв ефект търсиш. Това за 390 лекар ти го е казал,нали?Но аз мисля,че ще са ти много добре.

Gemi
13th January 2008, 16:46
Аз сега съм с 335сс и ми малеят.

roxy
13th January 2008, 18:17
Защо ли си мисля ,че после и 390 ще ти малеят Геми?Май свикваме с новия си вид и все ни се вижда недостатъчно :2045: Я по-честичко да поглеждаме снимките си ПРЕДИ операциите!

adinka
13th January 2008, 18:25
Много правилно!!!! :!:

stilna_mlada
14th January 2008, 23:23
Според мен не си струва да претърпи човек още една операция за някакви си 55сс!!!!

blanco y negro
14th January 2008, 23:28
Ми направо да почнем от 500сс, за всеки случай.. :lol:

Gemi
15th January 2008, 12:09
На мен по принцип ми се налага реконструкция и обмислям дали да я съчетая с леко увеличение на кубиците. По тази причина реших да споделя това с вас и да помоля за мнението ви. Най-малко очаквах някои подмятания. :1246: Мисля, че всички тук сме в сходно положение и повярвайте, ми никоя от нас не знае какви изненади я очакват. Говоря от собствения си опит. Благодаря за отговорите ви.

gwendoline
15th January 2008, 13:16
Момичета, как ви се струват 390сс кръгли Мак Ган при 165см/50кг? Почти никакви собствени гърди. Много ще съм ви благодарна за мнения :D
:2043: Звучи добре.. При кой ще си ги слагаш и ако не е тайна - какво ще коригираш :roll: ?А колко време си с твоите импланти?

50 сс за обиране на малко кожа при смяна на импланти е абсолютно достатъчно, поне по лекарско мнение (а не на момичетата тук;))

blanco y negro
15th January 2008, 15:31
Най-малко очаквах някои подмятания.
Дали не те обидиха моите думи? :roll:
Аз само се пошегувах, понеже не си единственната на която и малеят /то май почти на всички/ :lol: и вероятно с мен един ден ще е така. Не се засягай.

WhYNoT
8th February 2008, 11:16
наскоро си направих гърди при Динев,390сс кръгли подмускулно,преди раждането имах доста големи и той каза че са нормални но на мен в момента ми се струват огромни за тялото ми 160 49кг...

zhenya chavdarova
8th February 2008, 11:26
наскоро си направих гърди при Динев,390сс кръгли подмускулно,преди раждането имах доста големи и той каза че са нормални но на мен в момента ми се струват огромни за тялото ми 160 49кг...
ПОД мускулно :shock: при Динев?

gwendoline
8th February 2008, 13:47
ПОД мускулно :shock: при Динев?
И аз имам приятелка с подмускулни 325 и 350 сс при Динев, оперирана преди година и половина...

Gemi
9th February 2008, 00:42
Странно, и аз си мислех, че Динев не слага подмускулно след онзи провал с едно момиче от форума. Мен той лично ме убеждаваще за преимуществата на надмускулното- "Виж колко е нежна обвивката на импланта. Това ли искаш да се напипва или груби мускулни влакна?" :2055: WhyNot, и аз започвам да се замислям, че 390сс кръгли ще са ми големи. Май анатомични 375сс ще е по-добрият вариант заради плавния преход в горната част на гърдата.

WhYNoT
11th February 2008, 22:31
че мислите ли че ще намалеят след време,защото съм дребна и немога да се възприема ако наистина ще са такива :shock: той ми каза след месец чак да чакам резултати :?

Gemi кога ще си ги правиш?

Gemi
11th February 2008, 22:50
Страхувам се да кажа, защото все нещо се случваше и не можах да се оперирам през декември и два пъти през януари :D - то не бяха мъгли и затворени летища, после пък датата ми съвпадна с посещението на Путин и отново с мъгли и труден достъп до летище София :2005: Сега новата дата е през април. Лошото е, че колкото повече време минава, толкова повече ми се вижда безсмислено да се подлагам на целия ужас отново. Ще видим на какъв акъл ще съм ппез април :D

Ava-ava
14th February 2008, 09:40
Имам едно питане, Тонев ми каза, че в момента моите гърди са около и малко над 300сс. Размерът на сутиена ми е 75Ц. Като ще си слагам импланти НЕ искам да ми станат огромни гърдите, може би нещо като на Гвендолин (или на Джангълката) :wink: В такъв случай колко кубика трябва да си сложа за да постигна тази големина? Според доктора 350 сс подмускулно? вашите, момичета(на Гвендолин и на Джангъл) са 375 сс. Какво ще кажете? Можете ли да дадете съвет за нужните кубици? (Пак да кажа, че просто питам, Тонев ми каза, че сега нямал да ми оперира гърдите, защото били твърде хубави все още)

gwendoline
14th February 2008, 11:25
Имам едно питане, Тонев ми каза, че в момента моите гърди са около и малко над 300сс. Размерът на сутиена ми е 75Ц. Като ще си слагам импланти НЕ искам да ми станат огромни гърдите, може би нещо като на Гвендолин (или на Джангълката) :wink: В такъв случай колко кубика трябва да си сложа за да постигна тази големина? Според доктора 350 сс подмускулно? вашите, момичета(на Гвендолин и на Джангъл) са 375 сс. Какво ще кажете? Можете ли да дадете съвет за нужните кубици? (Пак да кажа, че просто питам, Тонев ми каза, че сега нямал да ми оперира гърдите, защото били твърде хубави все още)
Ами като са твърде хубави в момента, защо изобщо искаш да ги пипаш?...? :roll: Нали това е номера - да са ти хубави... Примерно аз наистина имах нужда от гърди, защото си нямах и за да станат хубави се наложи и корекция да им направя. Чудя се твоите, щом са си нормално големи и хубави - ...??? :2045: Но понеже ти си решаваш, пък и ме питаш - с 350 сс ще станеш доста по-пищна от мен; почти двойно... Може би горе долу като на Джангълчето, че и по-големи даже... Май трябва да питаш дори Бабри, при тази твоя "наличност" ще минеш 500 сс, но ти си го знаеш... :2016:

Ava-ava
14th February 2008, 13:26
Да бе..точно от това ме е страх, да не стана много огромна :roll: Тонев каза, че 350 сс са идеални за мен, а нали уж предлагал даже по-малко от колкото можело максимално. Каза, че структурата ми е такава, че мога да побера даже и повече, зависи какъв ефект търся, след което ме натири, че сега няма да говорим за това, а чак когато имам нужда(след като родя още едно дете)

Гърдите ми не са перфектни, защото съм раждала и кърмила, но изглеждат учудващо добре за сега, така че и аз не мисля да ги пипам на този етап. Както казах и по-горе, само информартивно ми беше на този етап питането :D

susi
16th February 2008, 13:41
:lol: Десислава и Преслава си ги намалиха, а май на нас тук все не ни стигат!
Много странен вирус вирее по нашите форуми /за цици/.
Аз м/у другото започнах да ги чета едва след като си бях избрала хирурга и мина консултацията. Останах изненадана от неговото изказване още тогава, че когато един път си се решил на пластична операция, обикновено опитваш пак. Преди просто исках да имам гърди /че бяха микроскопични/, сега ми се ще да се забелязват още повече.
В крайна сметка май е най-вярно това, че просто свикваме бързо на хубавото! :D

junglegirl
16th February 2008, 18:45
Авче,аз имах 250СС мои и Тонев ми каза,че съм за 360СС.Но аз съм 174см и 58килца...а бе основно зависи от вкуса ти. :girl_dance: Според мен,като минат една граница,гърдите вече не са секси,но това си е мое мнение.

Ava-ava
16th February 2008, 18:56
Джангълче, значи аз съм си точно за 350 сс, както ми е казал Тонев. Моите са 300 и малко над 300 според него. И аз мисля като теб, че като станат огромни, вече не са хубави. И не само това, ами и не са удобни :lol:

Той ми каза, че мога да побера и повече, което не знам точно как да го разбирам. Аз понеже подхвърлих, че съм се спряла на 375 (от многото четене така реших) и той каза, че може и 375 да сложа. Притеснението ми, обаче е, че ако сложа толкова много ще стана по-едра от вас, определено! Щом и двете сте били с по-малък начален материал, то е ясно..Така че май за сега 350сс изглеждат точно като за мен. Остава да поизчакам някоя и друга годиина и да се мятам и аз на операционната маса :cool:

junglegirl
16th February 2008, 19:24
А бе и други фактори се отразяват много,като подгръдна обиколка,ръст,кг и т.н,като ти дойде времето ще го мислим :wink:

Ava-ava
16th February 2008, 21:59
А бе и други фактори се отразяват много,като подгръдна обиколка,ръст,кг и т.н,като ти дойде времето ще го мислим :wink:
Определено :girl_kiss2:

боряна христова
12th March 2008, 13:24
мислите ли че чрес надмускулно поставяне на имплант над 300 кубика увисвал много по бързо от подмускулното поствяне при същите кубици?Говорим за срок от 2 години?ТРЯБВА МИ БЪРЗ СЪВЕТ!

buba-77
12th March 2008, 14:09
Какво значи за срок от две години ?Не вярвам някоя от нас да си прави корекция с мисълта че след 2 години пак ще ляга на операционната маса.Подмускулно или над е строго индивидуално зависи от състоянието на пациента това го преценя лекаря и ти казва кое е подходящо за теб .Аз по принцип мисля че по бавно увисват подмускулните ,но при мен беше възможно частично подмускулно.Логичното обяснение е че при надмускулното импланта се придържа само от кожата а тя се разтяга по лесно .

Divinemouse
12th March 2008, 16:17
Зависи и от собствената кожа,моя приятелка беше със над мускулно и след 2години и половина се наложи да ги смени със по голям кубик и под мускулно поради увисване и капсулна контрактура.

bebka
21st March 2008, 16:00
Привет дами!

Нова съм във форума и много се радвам, че ви открих. Прочетох много полезна информация, която ми беше страшно нужна преди да се реша и аз на тази стъпка. Целувам и ви прегръщам :2020:

А сега и моето питане. След консултация с моя лекар решихме да ми сложи Макган, анатомични 310сс, подмускулно. Този размер го определи след взети мерки на сегашния ми бюст. Какво рискувам ако си сложа по-голям сс? Дали това ще се отрази на крайния резултат или пък ще доведе до някакви усложнения?

Благодаря

kaka lara
22nd March 2008, 02:31
Странно, и аз си мислех, че Динев не слага подмускулно след онзи провал с едно момиче от форума. Мен той лично ме убеждаваще за преимуществата на надмускулното- "Виж колко е нежна обвивката на импланта. Това ли искаш да се напипва или груби мускулни влакна?" :2055: WhyNot, и аз започвам да се замислям, че 390сс кръгли ще са ми големи. Май анатомични 375сс ще е по-добрият вариант заради плавния преход в горната част на гърдата.
o, ужас, кажете ми за динев, че във вторник съм при него и на мен ми каза над мускула. по-добре или по-лошо? да настоявам ли за под мускула? :?:

milena127
22nd March 2008, 13:06
Какъв метод е добър за теб зависи от резултата които искаш и какво имаш в момента.

Когато аз се оперирах при Динев той слагаше Надмускулно и този метод препоръчваше. Имам едно момиче във форума, която тогава се оперира при него, но настоя за ПОД, сигурно си чела за проблемите и.

Оттогава мина доста време(между другото тогава и Николай Герогиев слягаше НАД, просто подмускулното беше още нов метод). Виждам, че тук-там във форума някои момичета са писали, че Динев вече също прави и подмускулно, но не помня дали имаме такава съфорумка тук.

Съветвам те просто като отидеш на консултацията да попиташ за снимки на оперирирани при него ПОДмускулно, ако държиш на този метод.

Macinka_vn
23rd March 2008, 14:34
Аз все още се колебая дали изобщо да се реша на операция,макар че ми е мечта от много години,освен това вече знам на кого ще се доверя,направих си консултация,това което искам е гърдите ми да се изпълнят до толкова,че да имат възможно най-естествен вид,да не са кръгли и топчести като портокали/това винаги ми е било много грозно/,да няма много голямо разстояние между тях.Лявата ми е почти незабележимо по-голяма от дясната и така ще бъдат и след операцията по мнението на лекаря.Според моите изисквания ми препоръча 320 сс Мак ган/това е като максимум/,а минимума е 280 сс.Ако с спра на 320 сс,ще могат да се доближат малко повече,отколкото с 280 сс.Висока съм 169см,тегло 57 кг.,когато ми сложи 320 сс да се видя с тях сякаш ми паснаха идеално за фигурата,освен това ми каза,че когато са поставени под мускула,изглеждат малко по-малки,отколкото в момента на пробата със придържащия сутиен.Но аз все още се чудя дали да не се спра на малко по-малките 280 сс,за да не личи прекалено,че съм се тунинговала,а и за да не ми натежат или да се чувствам некомфортно.Какво бихте ме посъветвали вие?

doll
23rd March 2008, 14:54
Здравей Мaцинка,
ти с какви размери си сега на гърдите?? Защото от това много зависи крайният резултат?

sweety_L
23rd March 2008, 15:06
Macinka, аз съм в твоята категория като ръст и кг - 1.68 см, 60 кг.
Сложих си 450 cc анатомични импланти на МакГан, частично подмускулно и трябва да ти кажа, че въобще не са много. Гърдите ми стоят абсолютно пропорционално на тялото. За реоперация ми е мноооого рано да се замисля, тъй като от моята са изминали едва 5 дни, но сега си мисля, че и 500 кубика да бях сложила, пак щяха да ми стоят естетически добре. Помисли си много добре, преди да решиш окончателно колко кубика да си сложиш. :wink:

buba-77
23rd March 2008, 15:24
Аз съм 170см.-51кг. и съм 335 сс и малко ми малеят .Можех да си сложа 375 /почти го бях убедила Док/Сега ми се иска да бях настоявала повече .Според мен си сложи по-големите кубици да не съжаляваш после :wall:

blanco y negro
23rd March 2008, 15:30
Аз съм с 310сс и много съжелявам, че не си сложих поне 350сс, че и повече. :( Мислех си, че ще станат огромни и няма да се харесам, но стана обратното.

Divinemouse
23rd March 2008, 15:57
[quote="Macinka_vn
Моят съвет е да слажиш максималният размер,защото после ще ти малеят .Аз сам 52кг и съм висока 170,сложих 390 но сега даже ми малеят :( .но както всички тук знаят ставаме алчни и искаме повече.

Macinka_vn
23rd March 2008, 16:28
Здравей Мaцинка,
ти с какви размери си сега на гърдите?? Защото от това много зависи крайният резултат?Благодаря ви за съветите,сега съм с погръдна-78см.,надгръдна-87см.Не съм съвсем без хич,но и не е това,което би ми харесвало.Виждам,че повечето тук са недоволни,ако са избрали по-малката възможна кубатура,но ми е малко странно как ви малеят,след като преди това или въобще не сте имали или са били доста по-малки,няма начин след операцията да не са ви много по-добре и по-големи,аз все си мисля,че трудно ще свикна с по-голям бюст,макар да ми е бил мечта от много отдавна.Но когато сложа сутиен с доооооооста повечко вътрешни подплънки/почти колкото тези прословути 320 сс/силуетът е наистина много по-добър за моята височина.Ще ви послушам вас,както и лекаря,и ще предпочета 320 сс анатомични,среден профил,подмускулно.Лошото са две неща-че все още не съм решена на 100% дали да ги направя или да си продължа с дунапренените сутиени,а второто е,че съпругът ми изобщо не ме подкрепя и то не заради парите/имам ги/,а защото според него и така си били много хубави,макар и по-малки-а сега,де??!!И аз не знам какво да правя?!

buba-77
23rd March 2008, 17:41
аз също не бях на 100% сигурна дали искам нов бюст и някак отидох да си го сложа много импулсивно .Сега съжалявам донякъде ,че го направих основно заради ските/много запалена скиорка съм :2021: БЯХ/А иначе пък е красиво и женствено.За мъжа ми той също беше на мнение че нямам нужда от корекция и ме остави да си реша сама.Така че сега си нося отговорноста . :roll: Помисли добре и предварително оцени плюсовете и минусите .

gwendoline
23rd March 2008, 19:32
Помисли добре и предварително оцени плюсовете и минусите .

Аз минуси не виждам... Хората лесно свикват с хубавото :wink: Мъжете не правят изключение... :P

buba-77
23rd March 2008, 19:52
Гуен според мен като си с импланти трябва да се ограничаваш в движенията си за много неща ето например аз обичам освен екстремните ски спускания /които вече не мога да си позволя/да ходя лятото поне веднъж в седмицата на аквапарк и с дъщеря ми да се спускаме по всички пързалки включително и по камикадзето а сега с имплантите дали ще посмея само като си помисля за КК изместване на импланта и проблемите кито мога да си създам ами джетовете ....това са моите минуси спрямо имплантите на които съм иначе горда собственичка :1207:

gwendoline
23rd March 2008, 20:20
Гуен според мен като си с импланти трябва да се ограничаваш в движенията си за много неща ето например аз обичам освен екстремните ски спускания /които вече не мога да си позволя/да ходя лятото поне веднъж в седмицата на аквапарк и с дъщеря ми да се спускаме по всички пързалки включително и по камикадзето а сега с имплантите дали ще посмея само като си помисля за КК изместване на импланта и проблемите кито мога да си създам ами джетовете ....това са моите минуси спрямо имплантите на които съм иначе горда собственичка :1207:

Съгласна съм, Бубе. Човек обаче поема рискове всекидневно, без да ги съзнава и без да има непременно импланти... :wink: Така де, идеята ми е, че си има минуси в тези неща и без да сме непременно тунинговани, а нали знаеш, че който го е страх - не ходи в гората... :cool: Не можем за съжаление да предвидим всичко, затова е по-добре да не се притесняваме предварително... Всичко е до мотивация; ако я нямаме - виждаме повече минусите...

Divinemouse
23rd March 2008, 21:39
Помисли добре и предварително оцени плюсовете и минусите .

Аз минуси не виждам... Хората лесно свикват с хубавото :wink: Мъжете не правят изключение... :P
:shock: Аз също съм запалена скирка ,даже днес се върнах от ски и не виждам какъв е проблема .Нито са ми пречили нито нищо.За първи път чувам че пречат на ските.Аз съм бивша спортистка по спортна стрелба и от време на време спортувам за хоби а също и плувам за удоволствие и мага да кажа че не ми пречат нито ми носят дикомфорт.

Divinemouse
23rd March 2008, 21:42
:oops: Без да искам :? Обърках цитата.

Гуен според мен като си с импланти трябва да се ограничаваш в движенията си за много неща ето например аз обичам освен екстремните ски спускания /които вече не мога да си позволя/да ходя лятото поне веднъж в седмицата на аквапарк и с дъщеря ми да се спускаме по всички пързалки включително и по камикадзето а сега с имплантите дали ще посмея само като си помисля за КК изместване на импланта и проблемите кито мога да си създам ами джетовете ....това са моите минуси спрямо имплантите на които съм иначе горда собственичка :1207:

buba-77
24th March 2008, 01:59
Аз не съм казала ,че ПРЕЧАТ
Всеки си решава до каква степен да рискува след като си сложи импланти .Лично за себе си казвам ,че при мисълта какво се случва при падане от ските примерно изместване на импланта или КК Точно в форума прочетох за една мацка която е паднала от джет и е получила КК .Така че всеки да си решава за себе си .Лично за мен това е минус.

doll
24th March 2008, 04:17
:1231:Аз преди да си направя гърдите нямах и секунда колебание.Исках големи цици и даже всичките ми роднини се опитваха да ме разубедят,но аз не се поддадох.
С две думи искам да кажа че ,е по-добре да се убедиш на 100% дали искаш силикон или не!
x x
:2005:

Divinemouse
24th March 2008, 10:42
Бзспорно е че трябва да се пазят гърдите но чак пък да им робувам :d015: няма да стане и да се ограничавам от това което ми харесва да правя.другото нещо е че няма гаранция ако нищо не правиш че няма да се получи КК и някакъв друг проблем.

Macinka_vn
24th March 2008, 14:56
:1231:Аз преди да си направя гърдите нямах и секунда колебание.Исках големи цици и даже всичките ми роднини се опитваха да ме разубедят,но аз не се поддадох.
С две думи искам да кажа че ,е по-добре да се убедиш на 100% дали искаш силикон или не!
x x
:2005:Аз съм достатъчно вироглава,така че ако съм убедена на 100% хич няма кой да ме спре,ама не съм,просто не мога да се реша и това е,толкова отдавна ги искам,а сега като съм решила вече при кого и колко и взех да се колебая,най-вече заради редица проблеми,които могат да настъпят.Пък и то който мисли за проблеми те вземат че му се изтърсват баш на неговата глава,а има мацки,дето хич не му мислят/и добре правят/ ,правят си цицките и им се радват,а аз още се кумя и мая... :lol:

doll
24th March 2008, 18:23
:1231:Аз преди да си направя гърдите нямах и секунда колебание.Исках големи цици и даже всичките ми роднини се опитваха да ме разубедят,но аз не се поддадох.
С две думи искам да кажа че ,е по-добре да се убедиш на 100% дали искаш силикон или не!
x x
:2005:Аз съм достатъчно вироглава,така че ако съм убедена на 100% хич няма кой да ме спре,ама не съм,просто не мога да се реша и това е,толкова отдавна ги искам,а сега като съм решила вече при кого и колко и взех да се колебая,най-вече заради редица проблеми,които могат да настъпят.Пък и то който мисли за проблеми те вземат че му се изтърсват баш на неговата глава,а има мацки,дето хич не му мислят/и добре правят/ ,правят си цицките и им се радват,а аз още се кумя и мая... :lol:


:looking_at_mirror: Да ,така е!
А не мислиш ли че е може би предоперационна треска?
Може би трябва да помислиш за плюсовете и минусите и да видиш кое е повече в твоя случай и може би това ще ти помогне да решиш??

Macinka_vn
24th March 2008, 19:36
[

:looking_at_mirror: Да ,така е!
А не мислиш ли че е може би предоперационна треска?
Може би трябва да помислиш за плюсовете и минусите и да видиш кое е повече в твоя случай и може би това ще ти помогне да решиш??

Ами плюсовете според мен са ,че ще изглеждат по-големи ,деколтето ми ще е по-съблазнително от сега,като цяло визията ще е много по-добра/освен ако не стане някоя грозна издънка,не дай боже/,а минусите са свързани с болката,с възможните усложнения,с опасения дали ще изглеждат добре,ще бъдат ли красиви или ще са смешни,ще мога ли изобщо да свикна с по-голям и по-тежък бюст,като до сега съм си била все с малки прасковки.В края на краищата това е просто една суета,на която ще угодя,но няма да ме направи непременно по-щастлива.Спирам до тук ,защото прекалено ви ангажирах с моите глупости,които изобщо не са за тази тема,благодаря на всички за съветите ви,в крайна сметка поне разбрах,че трябва да избера по-големия възможен размер,за да ми подхождат на височината ,желая щастие на всички настоящи и бъдещи тунинг-мацки!! :girl_in_love:

doll
24th March 2008, 23:59
На мен не ми досаждаш.....Нали за това е форума?!
Надявам се да вземеш правилното решение и да ти донесе щастие(въпреки че не вярваш че ще те направи по-щастлива)!!!
Целувки от мен x x
:2020:

Babri
25th March 2008, 11:20
И при мен беше така-на първата консултация говорихме за 400,на втората-окончателно за 450.

На самата операция обаче сложихме 500,щото това беше моето желание отначало.Определено се събраха :lol:

Macinka_vn
25th March 2008, 13:55
На мен не ми досаждаш.....Нали за това е форума?!
Надявам се да вземеш правилното решение и да ти донесе щастие(въпреки че не вярваш че ще те направи по-щастлива)!!!
Целувки от мен x x
:2020:Много ти благодаря,мила! :girl_haha:

Марулка
25th March 2008, 14:00
Хей Барби,колко си висока и колко тежиш?

Марулка
25th March 2008, 15:44
Оппа извинявам се че обърках името въпроса е към Babri Още веднъж :wall:

Babri
25th March 2008, 16:30
Хей Барби,колко си висока и колко тежиш?

1.71м/52кг :wink:

Марулка
25th March 2008, 16:33
Мерси. :1242:

doll
25th March 2008, 17:20
Бaбри извинявай може би във форума си писала някъде ама аз пак да попитам,Ти над или подмускулно си???
:2045:

Babri
25th March 2008, 17:42
Бaбри извинявай може би във форума си писала някъде ама аз пак да попитам,Ти над или подмускулно си???
:2045:

Надмускулно :wink:

doll
25th March 2008, 23:36
:1223: уау. браво направо са ти страхотни циците!!!!Много ми харесват!!!!
:1203:

Babri
26th March 2008, 10:46
:1223: уау. браво направо са ти страхотни циците!!!!Много ми харесват!!!!
:1203:

:2015:

doll
26th March 2008, 20:45
:2020:

erika
7th May 2008, 13:58
Здравейте момичета,
след няколко дни ми предстои операция за уголемяване на гърди и се двоумя между 325сс и 350сс анатомични, подмускулно. Можете ли да ми препоръчате някакви сайтове, в които да видя как изглеждат вече поставени тези кубици.
Въобще дали разликата между 325 и 350 е голяма? Аз по принцип не съм привърженик на много големите бюстове, но като чета, че повечето от вас съжаляват, че не са си сложили повече, много се обърквам.....

Inkaaa
7th May 2008, 14:20
350 и не му мисли...

sweety_L
7th May 2008, 14:42
Слагай 400 cc, да не съжаляваш после. Естествено, ако е възможно! :wink: :lol:

erika
7th May 2008, 20:32
Благодаря ви за съвета Inkaaa и Sweety! При мен докторът каза, че максимално може да се сложи 390сс, но честно казано ме притесняват тези кубици, затова май се спирам на 350cc.

Inkaaa
7th May 2008, 20:44
Щом може 390 по-добре толкова да не съжаляваш после,че са ти малки.Освен ако не си много слаба или нисичка?

erika
7th May 2008, 21:12
Висока съм 173 и съм 54 кг., така че структурата ми позволява по-голям бюст. Мен обаче ме притеснява това, че може би ще ми е по-трудно да спортувам с по-големите гърди (колкото и смешно да звучи), а сега го правя поне три пъти в седмицата.

А и още нещо се сетих да попитам....каква е вероятността да се получат стрии след операцията? Аз съм раждала и в периода, в който кърмих гърдите ми се увеличиха двойно, но за щастие нямам стрии. Надявам се и след операцията да не се появят.

Inkaaa
8th May 2008, 07:45
Щом си с такова тяло по-добре си сложи по-големия обем.За спортуване не мисля,че ще имаш проблеми ,след като всичко зарастне и мине определено време,а и ако носиш спортния сутиен при спортуването ще предпазиш гърдите!
Щом не си имала стрии при бременността,вероятно и сега няма да имаш,а и ако си чувстваш кожата опъната ще се мажеш с мазен крем,може и да е специално против стрии и няма да се образуват.Дано съм ти помогнала!Успех!

Divinemouse
8th May 2008, 09:28
Висока съм 173 и съм 54 кг., така че структурата ми позволява по-голям бюст. Мен обаче ме притеснява това, че може би ще ми е по-трудно да спортувам с по-големите гърди (колкото и смешно да звучи), а сега го правя поне три пъти в седмицата.

А и още нещо се сетих да попитам....каква е вероятността да се получат стрии след операцията? Аз съм раждала и в периода, в който кърмих гърдите ми се увеличиха двойно, но за щастие нямам стрии. Надявам се и след операцията да не се появят.
Ерика,аз съм горе долу със твоите размери и сложих 390 :( и сега даже ми малеят :roll:
Сложи възможно най голямите които можеш :wink:

Марулка
8th May 2008, 09:31
Ерика само ще ти кажа че аз пък съм 160 и 45 кг.,и си сложиж 400 и сега като и аз ти кажа че ми малеят........А съм доста по-дребна от теб .Повярвай ми никък не са "големи". :girl_dance:

Ами ами хич не са за показване още :girl_cry: иначе с кеф бих се изфукала.

junglegirl
8th May 2008, 15:54
И аз гласувам за 390СС ,:D но зависи и колко СС имаш сега.Определено си висока и другите кубици най-вероятно ще ти малеят после.
Но пък и това е вярно "по-голям СС=по-голям проблем" :)

Бобето
12th May 2008, 14:41
Здравейте мацки,значи аз направо сам шашната как на повечето докторите ви казват че неможело да ви поставят повече примерно от 390cc(даже и това е много)
Аз не че съм егати специалиста някои от вас знаят че питам и задавам въпроси, защото се прибирам август в Бг и ще се оперирам за увеличаване на бюста.
Но тук където съм сега, гледам една телевизия само за холивуд казва се "Е" ТV -entertainment television.
Та дават едно предаване за най добрите холивудски доктори а именно тези на beverly хиллс и предаването се казва DR. 90210(за тези дето незнаят това е кода на beverly хиллс и аз незнаех до преди това)
Не е безплатно просто снимат клиенти на клиниката през целият им преди и след период,целта на предаването е да даде инфо как трябва да протече една операция както и всичко свързано с нея преди и след,както и подходът на доктора и всичко(щото в америка има много самозвани се пластични хирурзи)
Та в това предаване никога ама никога невидях да слагат НАДмусколно независимо кой от докторите(между другото най добрият и известен пластичен хирург за гърди е dr.Robert Ray)
Както и никога не чух някои от тях да казва колко cc максимално може да се сложи.
Даже само на едно момиче сложиха 350,но тя беше ниска и слаба така че като и ги сложиха и изглеждаха средно големи.
На всички останали момичета и жени, които съм гледала им слагаха около 400,450,500cc , като доктора казва "радвам се че повечето жени взеха да избират по малки импланти които да стоят естественно ,но в същото време да придадат пълнота и форма на бюста"
Гледах два сезона на предаването сега се очаква и третият да започне много е полезно и всякакви операции има не само за бюст.
Най честите пациентки за увеличаване на бюста са майки и при тях е най перфектен и естествен крайният резултат, защото гърдата е била вече разтягана по време на бременността и кърменето,а и казват че раждалата жена е минала през всичко и една такава операция е ниищо в сравнение с отминалите перипетии покрай раждането.
Извинете че стана толкова дълго ето ви link за предаването http://www.eonline.com/on/shows/dr90210/index.jsp
по надолу са и докторите както и въпросният dr. Ray които практикува всякакъв вид поставяне ,но най вече през папа.
Искам само да кажа пак че никога не съм виждала да слагат НАДмускола,но е имало пациентки които са били с НАД и с проблеми идвали са в тази клиника за реоперация ,след което докторите са поставяли имплантите ПОДмускола като увеличават cc малко.(проблемите изчезват)
И друго да кажа никога не съм видяла да режат под гърдата,най практикуваният начин при всички доктори е през ареолата (освен при поставянето през пъпната ямка,но то се използва само при др.Рай в тази клиника)
:)

Марулка
12th May 2008, 14:57
Да найстина и аз като гледах преди сайтовете на чужди хирурзи(преди и след) и найстина всички мацки бяха с по над 400 куб?

gwendoline
12th May 2008, 15:00
И друго да кажа никога не съм видяла да режат под гърдата,най практикуваният начин при всички доктори е през ареолата (освен при поставянето през пъпната ямка,но то се използва само при др.Рай в тази клиника)
:)

Повечето от хирурзите там, за които говориш, работят с импланти с физиологичен разтвор, затова се поставят повечето през пъпа и през ареолите; Тук силиконов имплант няма как, мисля, да се постави през пъп, а и от ареолата зависи - трябва да е около 4 см диаметъра й, за да стане, доколкото знам, със силиконов имплант. Импланти с физиологичен р-р не е практика да се поставят тук, но такава тема вече има и не искам да се повтарям тук...
Иначе със сигурност би ми било интересно да гледам въпросното филмче, тъй като ме вълнува всичко, свързано с пластичната хирургия, не само гърди... :cool:

Бобето
12th May 2008, 15:19
Мила GWENDOLINE да принцип слагат често физиологичен разтвор,но предимно на тези през папа щото други неможе,но много ама много често слагат силиконови импланти през ареола и никога под гърдата.
Физиологичните ,които слагат през ареолата са най често на непълнолетни момичета щото силиконът не е разрешен на тази възразст.

gwendoline
12th May 2008, 15:28
Мила GWENDOLINE да принцип слагат често физиологичен разтвор,но предимно на тези през папа щото други неможе,но много ама много често слагат силиконови импланти през ареола и никога под гърдата.
Физиологичните ,които слагат през ареолата са най често на непълнолетни момичета щото силиконът не е разрешен на тази възразст.
Да, разбирам те какво ми казваш и не споря изобщо, че е така... :cool: Просто през някои ареоли не става - моите примерно са малки за достъп от този род..Пък и когато говорим за млади, нераждали момичета - хирурзите избягват да режат през ареолите... За раждали с по-широки ареоли - става :cool:

Бобето
12th May 2008, 15:52
Да така е и ти си права,ама аз мислех че си раждала или са ти останали малки и след раждането?

Пък и аз имам в предвид че от информацията която получавам от форума май в България най честия разрез е под гърдата независимо дали ареолите са малки или не!(това ми беше мисълта)

gwendoline
12th May 2008, 16:01
Да така е и ти си права,ама аз мислех че си раждала или са ти останали малки и след раждането?

Пък и аз имам в предвид че от информацията която получавам от форума май в България най честия разрез е под гърдата независимо дали ареолите са малки или не!(това ми беше мисълта)

Раждала съм да - и то два пъти и от кърменето леко се разшириха и изпъкнаха повечко, но пак си остават малки за тази процедура... Знам, че няма проблем да ти поставят и в БГ през ареолата, ако отговаряш на изискването за диаметър, раждала си и искаш този метод... Докато разрезът под гърдата е стандартен при всички - затова и най-често се практикува тук; пък и като не се слагат импланти с физил. разтвор - методът през пъпа също отпада...... Затова остава най-често срещаният, макар и през мишницата също да е добра алтернатива за БГ...

sweety_L
12th May 2008, 16:41
Мила GWENDOLINE да принцип слагат често физиологичен разтвор,но предимно на тези през папа щото други неможе,но много ама много често слагат силиконови импланти през ареола и никога под гърдата.
Физиологичните ,които слагат през ареолата са най често на непълнолетни момичета щото силиконът не е разрешен на тази възразст.

Е, добре де, но така не обричат ли тези момичета - бъдещи майки, своите невръстни рожби на липса на лактация? Така нали се травмира повече млечната жлеза? Би трябвало за вече раждали жени да е практика, но за мади момичета ми се вижда нелепо.... :roll:

Бобето
12th May 2008, 17:26
Раждала съм да - и то два пъти и от кърменето леко се разшириха и изпъкнаха повечко, но пак си остават малки за тази процедура... Знам, че няма проблем да ти поставят и в БГ през ареолата, ако отговаряш на изискването за диаметър, раждала си и искаш този метод... Докато разрезът под гърдата е стандартен при всички - затова и най-често се практикува тук; пък и като не се слагат импланти с физил. разтвор - методът през пъпа също отпада...... Затова остава най-често срещаният, макар и през мишницата също да е добра алтернатива за БГ...
АЗ също сам раждала два пъти ,но ареолите са ми напълно нормални според мен нито малки нито големи.
Искам през ареолата ,но като чета из форума, че повечето са с разрез под гърдата си мисля че докторите не са така опитни при разреза около ареолата и се притеснявам.
А предполагам знаеш , че разреза под гърдата е най лсен и дава най пълен достъп.
Също забелязвам че и често слагат в БГ имплантите НАДмускула, което също е по лесният начин, но определено не толкова добър в по далечен период.
Сякаш БГ, а може би и Европейските хирурзи все още предпочитат по лесното за тях(неговора за теб специално а за момичетата които са с подходящи ареоли за този тип разрез)
А сам в Dubai в момента и тук се практикува същото което и в БГ - разрези под гърдата както и силикон НАДмускола са по честите операции.
Мисля че все още Америка и северна и южна са къде къде по напред в естетичната и пластична хирургия от др страни, но вероятно и клиянтелата е много по голяма.

Бобето
12th May 2008, 17:27
Мила GWENDOLINE да принцип слагат често физиологичен разтвор,но предимно на тези през папа щото други неможе,но много ама много често слагат силиконови импланти през ареола и никога под гърдата.
Физиологичните ,които слагат през ареолата са най често на непълнолетни момичета щото силиконът не е разрешен на тази възразст.

Е, добре де, но така не обричат ли тези момичета - бъдещи майки, своите невръстни рожби на липса на лактация? Така нали се травмира повече млечната жлеза? Би трябвало за вече раждали жени да е практика, но за мади момичета ми се вижда нелепо.... :roll:


Мила казват , че нямало проблем и то никакъв!

gwendoline
12th May 2008, 17:36
Незнам... не съм експерт, за да кажа дали се практикува от гледна точка на това, че е по-лесно, или заради други съображения, но Преобладават подмускулните поставяния (и все по-радко надмускулните) и се предпочита разреза през мишниците или под гърдата - през ареолите също поставят, но обикновено, когато е в комбинация с повдигане на бюста, след раждане... Има доста добри разрези през ареолата, несе притеснявай за това... Единствено несъм съгласна, че няма "проблем" при нераждалите - и при най-изкусното поставяне на силиконов имплантант - се прекъсват някои млечни канали... Може и да има някаква кърма, но...голяма е вероятността да не се получи... :? Както и да е... щом си раждала и имаш възможност да поставиш през ареолите - значи няма проблем :P

Бобето
12th May 2008, 17:56
А не ме разбирай погрешно аз също не съм експерт и не се и правя на такъв.
просто казвам какво сам \"научила\" от гледането на това предаване и какво твърдат там специалистите , а сега просто го коментираме.
Но има много момичета в форума с НАДмусколно поставяне.

dedektiv_p
12th May 2008, 20:16
Има момичета които искат да имат определен профил на гърдите и затова и предпочитат надмускулно поставените. няма как иначе да придобият изразителната си форма когато са под мускула. Въпрос на избор мисля че е предимно.

Бобето
12th May 2008, 21:21
Да ,но мисля че при надмусколното почти е сигурно че след време ще трябва реоперация, докато при подмусколното може и да нетрябва или поне след 20 години(ако всичко е наред разбира се)

dedektiv_p
12th May 2008, 21:29
От какво съдиш че се налага корекция при надмускулното освен че увисват като естествените. Ако смяташ това за причина то гравитацията си казва думата и при подмускулните само че в по малка степен. Отонсно подмяната тя си зависи от имплантите и какво ще стане за в бъдеще. Корекциите са друга тема, само в случай на проблем или ако поискаш нещо по различно като размер и форма. Извинявай за въпросите но ми е любопитно да разбера и твоето мнение по въпроса по подробно.

Бобето
12th May 2008, 21:35
Не бе мила аз неразбирам кой знае колко , по назад в темата казах че гледам едно предаване за докторите на beverly хиллс и от там черпя инфо и ви споделям, но в никакъв случай неспоря ако излиза така значи не съм се изразила правилно

dedektiv_p
12th May 2008, 21:36
Не мила не го приемам за спор а и аз търся повече инфо като всички тук. Затова те попитах. И обясняват ли защо се налагат повече корекции при надмускулните в това предаване?

Бобето
12th May 2008, 21:43
казват че много ама много често се получавало рипплинг , както и увисването , за друго не си спомням щото свърши вторият сезон на предаването и чакам да почне третият.
И като почне ще пиша по подробно относно над мусколното

dedektiv_p
12th May 2008, 21:49
Пиши относно всичко по интересно и за което няма мнения във форума или яснота ще е полезно за всички. Относно риплинга май в повечето случаи се пооправя с масажите.

Бобето
12th May 2008, 21:52
ще пиша за всичко което науча там ,даже иза другите видове корекции дето правят

mickey_82
12th May 2008, 22:42
Здравейте момичета,да се включа и аз по повод на предаването,за което говорите.И аз съм го гледала само,че преди време същите сезони.Др.Рай е наистина много готин и доста добър хирург,но не бих казала най-добрия в БХ.Той по народност е бразилец,но практикува в САЩ.Тъй като един от най-добрите хирурзи в Бразилия(sorry,ама не му помня името) е семеен приятел на свекърва ми знам,че има и доста по-добри от Др.Рай.Но като цяло предаването е интересно.Относно операциите през папа-те са много предпочитани в САЩ ,защото американците все още не са приели силиконовите(до скоро бяха дори забранени) заради проблемите преди години.И затова физиологичния разтвор е по-често използван там.

gwendoline
12th May 2008, 22:51
Относно операциите през папа-те са много предпочитани в САЩ ,защото американците все още не са приели силиконовите(до скоро бяха дори забранени) заради проблемите преди години.И затова физиологичния разтвор е по-често използван там.

Точно това казах и аз по-горе... Но в никакъв случай не мисля че при надмускулното непременно ще се стигне до реоперация; какво да кажем за монгото случаи на подмускулните корекции, които често се налагат тогава...? Божа работа си е; и двата метода имат предимства и недостатъци - и при двата се правят реоперации... Въпрос на желана визия е в повеето случаи; а рисковете си ги има и в двата случая... В най-добрия случай, ако не се наложи реоперация (независимо по кой от двата метода си) рано или късно лягаме под ножа за такава, за да ги сменим с друг размер, така че.... :wink:

myrti6a
12th May 2008, 22:54
а някои по вещ може ли да обясни каква е разликата м/у силиконови и такива с физиологичен разтвор.предимства и недостатъци,за коя възраст кои са по добри и т.н.когато се появих в с моите импланти в чужбина най важния въпрос след кобиците беше силикон или разтвор.а аз дори не можах да отговоря.всички казваха че силокона е много по добре защото не се сменят имплантите често и на пипане бил по естествен.до колкото си спомням докторите в бг предпочитат разтвор за млади момичета като мен но не знам защо и дали изобщо е вярно.някои може ли да даде светлина по въпроса?

Бобето
13th May 2008, 09:23
Извинете ме не се изразих правилно относно д-р РАй със сигурност има и други много известни и вероятно по добри доктори от него ,но той в момента е БУМ в САЩ и няма човек който да не го знае а и е страшно готин по характер(щото в предаването дават и моменти от личния му живот и можеш да го опознаеш малко)
Но с сигурност е най -добрият отностно гърдите в сравнение с другите доктори участващи в предаването, но пак всеки един от тях е силен в някоя друга област- всичките са големи професионалисти!
Д-р Рай беше в Опра както и много други известни талк show - та там!

Бобето
13th May 2008, 09:28
а някои по вещ може ли да обясни каква е разликата м/у силиконови и такива с физиологичен разтвор.предимства и недостатъци,за коя възраст кои са по добри и т.н.когато се появих в с моите импланти в чужбина най важния въпрос след кобиците беше силикон или разтвор.а аз дори не можах да отговоря.всички казваха че силокона е много по добре защото не се сменят имплантите често и на пипане бил по естествен.до колкото си спомням докторите в бг предпочитат разтвор за млади момичета като мен но не знам защо и дали изобщо е вярно.някои може ли да даде светлина по въпроса?
Относно Силикон или Физиологичен разтвор - в предаването никога не са коментирали че предпочитат ФР пред Силокона или обратното, така че не съм останала с впечатление че препоръчват едно от двете.
Но ми направи впечатление , че ползват само МЕНТОР като поставят силикон!

junglegirl
13th May 2008, 09:46
...Но ми направи впечатление , че ползват само МЕНТОР като поставят силикон!Да,и аз бях чела някъде нещо от сорта,че само Ментор са одобрени от FDA,ама вече не помня къде,и не съм сигурна,че информацията е достоверна :roll:
П.П.Преди година си писах в един USA форум и там всички бяха с Ментор и НАДмускулно :roll:

mickey_82
13th May 2008, 11:38
Момичета и аз не знам точната причина за използването главно на Ментор в САЩ,но като се замислите е нормално,защото те са произвеждани там и са изцяло американски продукт,докато другите марки не са.Д-р Стпианов ми каза че макган са американско-френски,ПИП са френски,а Евросиликон и те май бяха френски,но не съм 100 % сигурна.А американците са си малко националисти и може би предпочитат техния си продукт,а и най-вероятно им е по-евтин...

mickey_82
13th May 2008, 11:51
а някои по вещ може ли да обясни каква е разликата м/у силиконови и такива с физиологичен разтвор.предимства и недостатъци,за коя възраст кои са по добри и т.н.когато се появих в с моите импланти в чужбина най важния въпрос след кобиците беше силикон или разтвор.а аз дори не можах да отговоря.всички казваха че силокона е много по-добре, защото не се сменят имплантите често и на пипане бил по естествен.до колкото си спомням докторите в бг предпочитат разтвор за млади момичета като мен но не знам защо и дали изобщо е вярно.някои може ли да даде светлина по въпроса?Незнам дали сте гледали,но едно време имаше много филми за пострадали жени от пластични операции на бюста в САЩ-от този силикон,които беше без капсула(обвивка).След това бе забранен в САЩ и според мен и до сега хората там още ги е страх да слагат силикон,а предпочитат физиологичния разтвор,защото ако стане нещо и импланта се спука той не вреди на организма.Но пък и новите силиконови импланти са напълно безопасни-явно е въпрос на това да свикнат и с новото.Но по принцип силиконовите са много по естествени на допир.Другите са като, че пипаш торбичка с вода,което не е далеч от истината :)

diastemma
13th May 2008, 14:42
Ами голяма разлика няма, тези с физиологичен разтвор пак а направени от силикон:) Преди в САЩ са били забранени тези със силиконов гел, защото се е смятало, че той изтича през микропори в обвивката; но е установено, че това реално не е така. Затова в момента и двата вида са разрешени за поставяне. Но явно някои хирурзи по навик продължават да работят с импланти с разтвор.

myrti6a
13th May 2008, 15:09
барах гърдите на едно момиче от германия(как звучи само :1252: ) което има силикон.мога да ви кажа че все едно барам истинска гарда.има добра плътност, на стискане е много меко и изглеждая просто най естествените гърди които съм виждала макар че бяха само 200cc.а сравних с тези на една приятелка в бг.тя си имаше карда и преди и и изглеждат добре но като бърна се осеща къде е импланта.стои по твърд от истинската гарда.та аз живея в Швейцaрия и тук всички са ЗА силиконовите импланти.

myrti6a
13th May 2008, 15:22
...Но ми направи впечатление , че ползват само МЕНТОР като поставят силикон!Да,и аз бях чела някъде нещо от сорта,че само Ментор са одобрени от FDA,ама вече не помня къде,и не съм сигурна,че информацията е достоверна :roll:
П.П.Преди година си писах в един USA форум и там всички бяха с Ментор и НАДмускулно :roll:

набарах един пластичен хирург българин но pаботи в zurich и реших да питам и него каво мисли за разстоянието.пратих му снимка а той ме пита с оyъдване защо в бг масово се практикува подмускулно при млади момичета.аз му казах че съм избрала този метод за да избегна голямо увисване и защото не съм имала много материал и сам искала плавна граница горе.той ми каза нещо от сорта че когато е подмускулно и малко гарда жлезата `виси`, а когато има гарда няма смисъл да е подмускулно защото си става така или иначе естествено.доста мислих в/у въпроса и като се загледах наистина като се наведа импланта си стои залепен за ребрата а само жлезата ми увисва надолу.и когато сам легнала от към ръката се моличава една такава гънка докъдето се разлива моята гарда(защото не е толкова много че да покрие целият имплант).май не обясних добре но ако някои иска мога да пратя снимки на лични.

Divinemouse
13th May 2008, 15:49
Аз не съм наясно но съм си задавала въпроса защо преди се слагаше само над и всички хвалиха този метод ,сега се появи подмускулно и почти всички в София отричат надмускулното. :roll:

Patetu
13th May 2008, 16:03
Хмм зависи от квадратурата- обикновено кубиците зависят от това..хахаха

diastemma
13th May 2008, 18:12
Аз не съм наясно но съм си задавала въпроса защо преди се слагаше само над и всички хвалиха този метод ,сега се появи подмускулно и почти всички в София отричат надмускулното. :roll:
Не "всички", а само един човек:)

gwendoline
13th May 2008, 18:33
Аз не съм наясно но съм си задавала въпроса защо преди се слагаше само над и всички хвалиха този метод ,сега се появи подмускулно и почти всички в София отричат надмускулното. :roll:
Не "всички", а само един човек:)

А защо, мислиш, го прави... :?: :cool:

Divinemouse
13th May 2008, 20:29
Аз не съм наясно но съм си задавала въпроса защо преди се слагаше само над и всички хвалиха този метод ,сега се появи подмускулно и почти всички в София отричат надмускулното. :roll:
Не "всички", а само един човек:)

Само един човек :?: Михайлов ли визираш :?:

Бобето
13th May 2008, 20:39
Аз лично сам чела в един вестник интервю на д-р Николай Георгиев , които казва че напълно предпочита подмускулното поставяне, и така е и в северна и южна америка - а там са най добрите в този вид хирургия, доколкото знам.

diastemma
13th May 2008, 21:07
Аз не съм наясно но съм си задавала въпроса защо преди се слагаше само над и всички хвалиха този метод ,сега се появи подмускулно и почти всички в София отричат надмускулното. :roll:
Не "всички", а само един човек:)

А защо, мислиш, го прави... :?: :cool:
Според мен първоначално е поставял само надмускулно, след което усвоява и другата техника. В някакъв момент започва да вижда повече свои пациентки с много големи импланти надмускулно и увисване на гърдите. Някъде тук му светва, че подмускулното има резон ... и така.
Според мен и двата метода си имат показания.

fani_83s
23rd June 2008, 22:07
Здравейте, момичета! На мен ми предстои операция в четвъртък и четейки във форума, започвам да се чудя дали е правилен и моят размер? докторът ми каза 310 , аз съм висока 167 и съм 45 кг??! :?

milena127
23rd June 2008, 22:18
Ами то зависи от наличното, което имаш и това, което искаш да се получи като резултат.
Доктора ти не те ли измери според таблиците?

fani_83s
23rd June 2008, 22:31
ами таблици не видях....каза ми 310 - аз като ги видях ми се сториха малки и той каза, че има и по-големи, но съм била много слаба. показа ми снимки на други момичета с 310 и вече ми се сториха нормални хаха, дори големи на някой :lol:

fani_83s
23rd June 2008, 22:33
забравих да кажа - аз просто НЯМАМ мой :lol: :lol: :lol:

Бобето
24th June 2008, 16:46
забравих да кажа - аз просто НЯМАМ мой :lol: :lol: :lol:


Аз си мисля че 310cc ще са ти малки, ама от голямо значение е ти кави гърди харесваш.
Аз харесвам големи и затова въпреки че съм слаба 170/47кг ще настоявам за 450cc, без да се съгласявам на малките импланти които повечето хирурзи желаят да ни поставят, няма да давам пари на вятъра! :lol:

Babri
24th June 2008, 16:54
Аз харесвам големи и затова въпреки че съм слаба 170/47кг ще настоявам за 450cc, без да се съгласявам на малките импланти които повечето хирурзи желаят да ни поставят, няма да давам пари на вятъра! :lol:

Само така,Бобенце :2043:

mallina
24th June 2008, 18:10
И моят ден наближава и въпроса за кубиците много живо ме вълнува. Калкова ми каза, че максимално може да побере 375 кубика, а ми се иска малко повече. Щяло много да личи, че са изкуствени, а и нямам нищо мое, което да покрива :(

fani_83s
24th June 2008, 20:31
ох, и аз цял ден си мисля, че ще са малки и че ще си давам парите на вятъра...посъветвайте ме, моляяяя

Бобето
24th June 2008, 20:39
ох, и аз цял ден си мисля, че ще са малки и че ще си давам парите на вятъра...посъветвайте ме, моляяяя

Не се отказвай, а настоявай на по големи, все пак ти плащаш, даже кажи на доктора че се отказваш от операцията ако не се съгласи на по големи.
Аз така бих направила, не се отказвам.

Марулка
24th June 2008, 20:46
Ей Бобенце-кефиш ме! :lol:

Бобето
24th June 2008, 21:24
Ей Бобенце-кефиш ме! :lol:

Хаха Мерси Дори!
Ами Да аз не се отказвам , мн сам твърдоглава и, ако не се харесам после кво да права, да си бия главата ли...неееее!
Ако пак един доктор неиска друг ще се съгласи.
Нищо чудно и Заекова да не се съгласи да ми ги сложи, но аз и дадох моите мерки и тя не ми отказа, ще видим като ме прегледа, аз незнам какво е състоянието на мусколите ми, щото аз никога през живота си несам тренирала гърди!!!

doll
24th June 2008, 21:32
Момичета ,мисля ,че когато няма наличие на ест гърди не е възможно да се слагат мн големи кубици(може би 400 cc мах),но когато си имаш вече е ок....

Бобето
24th June 2008, 22:43
Милича Doll, незнам, аз все си мисля, че е от значение за под мускулното говоря и самия мускул и размерът му, аз не съм тренирала никога може и да ми е малък.
Но в едно поне сам сигурна, поставянето при раждали жени е доста по сложно, и при него си мисля, че ако си имал големи гърди дори и сега изпразнени от съдържание, то пак би трябвало да може да се поставят големи cc
или поне това са ми надеждите...

Марулка
25th June 2008, 07:49
М
Но в едно поне сам сигурна, поставянето при раждали жени е доста по сложно, и при него си мисля, че ако си имал големи гърди дори и сега изпразнени от съдържание, то пак би трябвало да може да се поставят големи cc
или поне това са ми надеждите...

Ако имаш предвид че голям кубик ще изпълни по-добре гърдата донякъде грешиш..........Ако не се обере хубаво кожата(говоря за раждала жена с отпуснат бюст)тогава има вероятност от дабъл ефекта.Инпл.е под мускула и не може да изпъне кожата така както ако е над мускула......Просто инпл.си застава на мястото отдолу а отгоре отпуснатата кожа не се изпъва............Ако е за над мускулно-да кожата е по-вероятно да се "запълни" ,но в другият случаи гърдата трябва да е максимално изпъната.......

Divinemouse
25th June 2008, 08:36
Момичета ,мисля ,че когато няма наличие на ест гърди не е възможно да се слагат мн големи кубици(може би 400 cc мах),но когато си имаш вече е ок....

:roll: :roll: Не е вярно това,моята приятелка имаше доста голями и си сложи 470 сс...имам и още познати със над 450...

fani_83s
25th June 2008, 09:34
лелел, какви са тези кубици :lol: , принципно мисля, че докторът знае и по добре от мен, но може би ще поискам вместо 310 сс, 330 сс, знам ли :2016:

Марулка
25th June 2008, 09:43
лелел, какви са тези кубици :lol: , принципно мисля, че докторът знае и по добре от мен, но може би ще поискам вместо 310 сс, 330 сс, знам ли :2016:

Разликата от двете е никъква..........

Бобето
25th June 2008, 10:06
М
Но в едно поне сам сигурна, поставянето при раждали жени е доста по сложно, и при него си мисля, че ако си имал големи гърди дори и сега изпразнени от съдържание, то пак би трябвало да може да се поставят големи cc
или поне това са ми надеждите...

Ако имаш предвид че голям кубик ще изпълни по-добре гърдата донякъде грешиш..........Ако не се обере хубаво кожата(говоря за раждала жена с отпуснат бюст)тогава има вероятност от дабъл ефекта.Инпл.е под мускула и не може да изпъне кожата така както ако е над мускула......Просто инпл.си застава на мястото отдолу а отгоре отпуснатата кожа не се изпъва............Ако е за над мускулно-да кожата е по-вероятно да се "запълни" ,но в другият случаи гърдата трябва да е максимално изпъната.......



Не Дори, имам в предвид, че не винаги когато си имал голям бюст има много голямо увисване, и в тези случаи се слагат големи cc, но дори и да имаш увисване, обира се малко коджа и не се слага по малко от 400cc примерно.
Това е което съм гледала по американските операци( знам, че в БГ необичат да слагат мнпго големи размери), раждала жена винаги "получава" големи кубици, та дори и да трябва обиране.
И от там съдя, че при раждали жени поставянето на по големи cc е по възможно, а и стои по красиво, защото кожата е била вече разтягана.

Марулка
25th June 2008, 10:09
И от там съдя, че при раждали жени поставянето на по големи cc е по възможно, а и стои по красиво, защото кожата е била вече разтягана.

Аха да...........ама и по-трудно(ти знаеш)

Бобето
25th June 2008, 10:13
Ееее Да по трудно е!
Трябва да са не само хирурзи , но и склуптори-хаха :girl_haha:

fani_83s
25th June 2008, 10:14
лелел, какви са тези кубици :lol: , принципно мисля, че докторът знае и по добре от мен, но може би ще поискам вместо 310 сс, 330 сс, знам ли :2016:

Разликата от двете е никъква..........


значи ще сложа 330сс, по-големи няма да ми стоят добре, какво ще кажете, момичета? :roll:

Марулка
25th June 2008, 10:21
Мила fani_83s как да ти кажем..........не можем да гадаем......ние сме просто пациентки......не сме те виждали......И никой няма да си позволи да каже категорично,това се сериозни решения който трябва да ги вземеш -ти.Мен ако ме питаш по-големи бих сложила АЗ......(но харесвам по-големи.......)

Бобето
25th June 2008, 10:28
Напълно подкрепям Доротейка! :wink:

doll
25th June 2008, 12:48
Момичета ,мисля ,че когато няма наличие на ест гърди не е възможно да се слагат мн големи кубици(може би 400 cc мах),но когато си имаш вече е ок....

:roll: :roll: Не е вярно това,моята приятелка имаше доста голями и си сложи 470 сс...имам и още познати със над 450...

Thomi и аз това казах....Или нещо не разбирам?!
:?

fani_83s
25th June 2008, 20:33
момичета, утре отивам, малко ме е страх вече....стискайте палци всичко да е наред, утре сутринта ще видя какво ще правя с тези кубици :lol:

Бобето
25th June 2008, 20:47
момичета, утре отивам, малко ме е страх вече....стискайте палци всичко да е наред, утре сутринта ще видя какво ще правя с тези кубици :lol:


Стискаме палци, не се тревожи, ще чакаме да пишеш утре!!!
Даже искай 350cc

doll
25th June 2008, 22:50
Пожелавам ти успех! Стискаме палци!!!!
:2043:

fani_83s
27th June 2008, 12:27
здравейте, момичета, операцията мина вчера доста добре, сложих 330 сс :lol: , ама май са ми големи хихихих, иначе днес съм по-добре, вчера ми беше много зле - цял ден повръщах и ми се гадеше адски много, едва изкарах нощта.., но сегасъм добре и съм щастлива, че намерих нет в болницата :lol:

Марулка
27th June 2008, 12:30
Честито,Фани.............. :2046: Със здраве да си ги ползваш и да нямаш никакви проблеми........А между другото доста ще поспаднат,споко......... :lol: Ти при кой беше?

fani_83s
27th June 2008, 12:39
при д-р тонев, в момента съм в болница каспела в пловдив, ще поспаднат и аз така мисля, а са много твърди и подути - то това е нормално - докторът каза че едва ги е напъхал :lol:

Марулка
27th June 2008, 12:41
Ех ама като почнат с това-О издвам ги напъхах.........много се дразня,явно за да забравим за подмяна щото после искаме по-големи...........Това като онова дето на всички бременни им казват-е много голямо бебе е.......... :roll:

fani_83s
27th June 2008, 12:45
абе като гледам как ми е опъната кожата, явно май наистина едва са ги напъхали, не очаквах да са толкова големи хихих, ама ще видим като поспаднат отоци и тн

Марулка
27th June 2008, 12:47
Спокойно,мила............знаем как е............ :cool: от начало няма как да не ти е пред пръсване кожата,но ще си говорим пак след 3 месеца...........А иначе болки имаш ли?

fani_83s
27th June 2008, 12:50
3 месеца..да, доста са, ами болки - не бих казала - само леко придърпване, макар че през нощта ми биха една инжекция че нещо много ме стегна...

Марулка
27th June 2008, 13:07
Радвам се за теб,че поне не те боли....... :lol:

gwendoline
27th June 2008, 13:34
Честито и от мен! :1203: Айде със здраве и чакаме подробности! :cool:

fani_83s
27th June 2008, 16:38
мерси, момичета, засега не ме боли, но то не се знае, имам малко болки, но определено не е страшно, като ми махнат превръзките ще сложа и снимки :lol:

buba-77
27th June 2008, 22:09
Честито Фани . Пожелавам ти бързо възстановяване :wellcome:
И аз като теб съм с 330сс въобще няма да ти се виждат големи след няколко месеца. Даже на мен ми малеят :roll: ,но общо взето с всички май-така се получава :wink:

doll
27th June 2008, 23:07
Дано си много щастлива Фани с новите цици....
:wellcome:

fani_83s
28th June 2008, 13:23
Честито Фани . Пожелавам ти бързо възстановяване :wellcome:
И аз като теб съм с 330сс въобще няма да ти се виждат големи след няколко месеца. Даже на мен ми малеят :roll: ,но общо взето с всички май-така се получава :wink:

мислиш ли? :roll: аз даже сега малко се депресирах, защото ми се струват големички...но може би е защото са се подули...

Марулка
28th June 2008, 13:26
За това е. :cool:

fani_83s
28th June 2008, 13:35
ще кача малко снимки във втората тема, ще се радвам да ми кажете своето мнение