PDA

View Full Version : ahahaha


ikar
25th September 2007, 00:06
hhihihih

Sunflowera
25th September 2007, 10:52
Това са много силни хормони, които дори за жени са крайно вредни и за съжаление се предписват за щяло и не щяло. Не искам дори да си представям как биха се отразили на мъж :roll:
Ако имаш акне, първата ти задача е да преразгледаш храненето си. Втората е да отидеш на козметик.

Babri
25th September 2007, 11:03
Една приятелка преди време пи такива хормони и беше доволна.Но ефекта беше временен.Като ги спря и пъпките пак е появиха.Тъй че и това не е решение.

Izabo
25th September 2007, 12:49
На листовката на лекарството изрично пише.....

"Диане 35 не трябва да се използва от мъже." (в края на точка 4.3. Противопоказания)

Ето и листовката...:
http://www.bda.bg/bdias/12133d.pdf

Puppito
25th September 2007, 16:12
Това са много силни хормони, които дори за жени са крайно вредни и за съжаление се предписват за щяло и не щяло. Не искам дори да си представям как биха се отразили на мъж :roll:
Ако имаш акне, първата ти задача е да преразгледаш храненето си. Втората е да отидеш на козметик.
не са много силни хормони и ако акнето е на хормонална основа както и да си преразглеждаш храненето то няма да се повлияе.

но наистина контрацептивите не са подходящи за мъже.

eli777
3rd October 2007, 21:33
Dianeto потиска мъшките полови хормони, пр. тестостерона. Мисля че в никъкъв случай не трябва да се пие.

Boyan
5th October 2007, 18:53
Има и натурални анти андрогени като Grape Seed Extract. Също има и лекарства, тези лекарства най= вече се използват от мъже които старад от така наречената гинекомастия ( лека поява на женски гърди ), най- добре проверси някои фитнес форум, там ги вземат тъй като при тях понякой път се появява тази болест. Това е в следствие на високия естроген в мъжкото тяло. Има едни хапчета които гледах в интернет казват се Estro- Block http://www.houseofmuscle.com/estroblock.html . Ами това мога да ти кажа, обаче не казвам, че ще ти помогне или, че е безпасно да се пият. Най- добре според мен е да проучиш, а най- добрия источник на информация за това според мен са форумете за фитнес примерно bb-team.org . Това е. Чао