PDA

View Full Version : ALOE VERA


angelena
25th September 2007, 22:15
Някой знае ли пове4е за лечебните му деиствия?

darimai
25th September 2007, 23:30
Неизброими са.

cristiano7
25th September 2007, 23:34
някои хора подценяват силата на Гугъл

angelena
26th September 2007, 12:34
някои хора подценяват силата на Гугъл
Не напротив,изчела съм абсолютно всичко свързано с това в гугъл,но не това ме интересува,а хора изпробвали вече алое вера,изпитали така нареченото"чудо".Не питам за какво се използва,а как е въздействало на някои които е ползвал за определено нещо,ефекта....

Мария Василева
26th September 2007, 13:49
като козметичен продукт ли имаш предвид или самото растение, използвано по определен начин?

angelena
26th September 2007, 15:57
Имам предвид локалните гелове,както и оралните нектари,деистващи на здравето ни.

darimai
26th September 2007, 19:45
Аз с алое ползвам маски за лице Zenibel и паста за зъби и вода за уста Aloe Dent. От всичко съм страшно доволна, но за какви гелове и нектари ставаше въпрос не можах да разбера...

angelena
26th September 2007, 21:16
Аз с алое ползвам маски за лице Zenibel и паста за зъби и вода за уста Aloe Dent. От всичко съм страшно доволна, но за какви гелове и нектари ставаше въпрос не можах да разбера...
ALOE VERA ,не е само козметика то е и лечебен продукт,ако искаш прочети в гугъл за тези гелове,но аз искам да знам някои ползвал ли ги е?

Мария Василева
26th September 2007, 22:06
знаем за лечебните свойства, но и аз не съм ги чувала тези гелове. кажи нещо повече за тях. :roll:

angelena
26th September 2007, 22:15
www.zdravi-bogati.com/index.php?m=784&lang=1 - 40k

angelena
26th September 2007, 22:19
“козметиката отвътре” с алое включва периодична консумация на Гел от Алое Вера (Aloe Vera Gel), Нектар от Алое и боровинки (Aloe Berry Nectar), Нектар от Алое Вера и праскови (Aloe Bits n’ Peaches) или Forever Freedom при ставни проблеми и за укрепване на космите и ноктите.

darimai
26th September 2007, 23:39
Ами явно знаеш за тях повече от всички, вземи ги пробвай. Едва ли са токсични :girl_haha: ... Сигурно добре се отразяват.

mallvina
27th September 2007, 00:47
Аз съм пила от този с боровинка Алое.Запалих се като бях в Америка,там особенно възрастните хора(поне където аз бях)(пиеха,ядяха и какво ли още .. АЛОЕ ВЕРА и фъстъчено маслотези две неща.Лично аз немога да кажа дали ми е помогнало с нещо защото нямам проблемна кожа,а и тогава не съм имала проблеми и със здравето, :? До колкото знам е полезно за сърцето и бъбреците,поне хората с които съм се срещала за това го пиеха и ми беше малко странно .Тръгнат на излет и вместо вода или чай или нещо друго, вадят си шишенцето с Алое от джоба и си го пият по всяко време. :)
иначе за козметика съм мн доволна от хидратиращия крем на Leokrema Viso aloe vera с хилалуронова к-на,алатоин за нормална и смесена кожа е.

п.пКогато се избира продукт с Алое да се търси на опаковката одобрителния печат за количеството и качеството на алое,той е един зелен,одобрява се с най малко 15% гел от общия състав.

angelena
27th September 2007, 07:22
mallvina , благодаря ти за изчерпателния отговор,,а за 15% задължително ще гледам. :wink:

angelena
27th September 2007, 07:29
darimai ,в отговор на:"едва ли са токсични ",няма нужда от ирония,това и баба го знае,въпроса е че са на доста добри цени (скъпи) и така ако реша да се нагърбя поне да знам има ли ефект. :!: