PDA

View Full Version : проблем след полов контакт :S


XriS@
26th September 2007, 12:00
Уф голям проблем имам :2022: Вчера правихме секс с приятеля ми и сега едвам ходя... Бях много "суха" отдолу (въпреки че изпитвах удоволствие) и сега съм една подута, дето се казва "цъфнала" направо. И мястото е толкова чувствително, че не мога да седна като човек :2021: Някой ако може да сподели опит или да даде съвет как да се оправя, ще съм благодарна :2015: И изобщо опасно ли е или ще мине от самосебе си? :oops:

katie
26th September 2007, 12:22
Ами гледайте другия път да се погрижите за достатъчно влага... :wink:

Ще мине, разбира се, само гледай да не раздразниш мястото допълнително. Бих те посъветвала да носиш удобно бельо, никакви тесни прашки например, и да се въздържиш от полови контаки докато не ти мине.

p.s. И си оправи заглавието, моля те!

XriS@
26th September 2007, 16:18
Мерси много, katie :1252: :1231:

tina
1st October 2007, 22:46
Мда,протъркала си се :? неприятна история,но минава,спокойно,просто избягва известно време отбягвай секса....1-2 дни и наистина после ако не си достатъчно подмокрена дай на приятеля ти да те намаже с бебешко олио и става.........м*м*та си тр*ка :1210: :1210: :1223: :1223: :wink: :wink: :cool:

Vlaho
2nd October 2007, 12:41
Има лубриканти за допълнително овлажняване, не използвай бебешко олио, не се знае какво ще стане с презерватива (ако ползвате такъв). Ако ще купувате лубрикант, внимавай да е на водна основа (на друга основа не са за употреба с презерватив).

XriS@
2nd October 2007, 20:48
Малко тъп въпрос ще задам сигурно ама... много не разбирам от тия неща :oops: Този лубрикант от къде мога да си го купя?

Izabo
2nd October 2007, 20:54
Малко тъп въпрос ще задам сигурно ама... много не разбирам от тия неща :oops: Този лубрикант от къде мога да си го купя?

От аптека..., а тези на Durex ги продават и във Фантастико, на касите :D ...

П-р-о-л-е-т
7th October 2007, 12:51
Не е нормално да си суха - особено когато изпитваш удоволствие. Удоволствието задейства механизмите за овлажняване. А ако овлажняването не е на лице има 2 варианта - хормонален дисбаланс (бременност, кърмене, климакс или някаква друга причина) или инфекция. Най-добре да отидеш на лекар да те види.