PDA

View Full Version : Въпрос: Неправилно позициониране на имплант + корекция


gwendoline
27th September 2007, 14:12
Здравейте момичета,

Тъй като ми предстои да ми направят корекция, поради заставането на импланта леко встрани от периферията на джоба, искам да попитам на някоя от вас случвало ли ви се е точно този вид корекция и получил ли се е удовлетворителен резултат? Притеснявам се, защото нещата при менсе получиха перфектно в началото, а сега - дето се вика, още не са зарастнали като хората шевовете ми, а пак се налага да се срежат... :roll: И времето на възстановяването след такъв тип повторна, макар и частична, интервенция колко продължава (че преди бях отпуска и бях връчила децата на баба им, ама сега с бебчо как ще я караме, ако трябва пак да чакам да мине месец... :roll: ). Интересува ме всичко, ако има минали по този път.

Beauty
27th September 2007, 14:21
нещата при менсе получиха перфектно в началото, а сега - дето се вика, още не са зарастнали като хората шевовете ми, а пак се налага да се срежат....Гуен, съжалявам да чуя това... :roll:
Нещата никога не са били перфектни при теб, грешката е направена още по време на операцията...
На ЛС ще ти обясня всичко, което те интересува.

ПП. Само се чудя, не светна ли вече на повечето момичета, че въпросния лекар прави грешка след грешка? :roll:
А комплиментите продължават да валят... :roll:

Enerdji
27th September 2007, 14:22
Еехх, толкова ти бяха готини циците, как се е разместил импланта? Толкова ли е наложаща реоперация, не е ли рано да се преценява окончателен резултат?

joliy
27th September 2007, 15:01
gwendoline, за кога ти е предвидена реоперацията?
Спомням си, че ти не беше носила сутиен след операцията. Може би затова импланта се е разместил, или просто джобът не е бил добре направен.
Каквато и да е причината, надявам се сега да се коригира и да нямаш повече проблеми!
Успех от мен!

Lady Blue
27th September 2007, 15:01
съжелявам за това че ти се е случило,
горе главата,всичко ще е наред :wink:
успех :cool:

gwendoline
27th September 2007, 15:18
Благодаря за пожеланията :girl_flirt:

Причината за това имплантът да не е на мястото си не е в това, че не съм носила сутиен, а в самия джоб. Каква е причината да зарастне не на мястото си е спорен момент; не е абсолютно сигурно, че е лекарска грешка. Всъщност аз дори не бях обърнала внимание на леката разлика в разположението на гърдите - Док ми обърна внимание и сам ми предложи такава корекция, макар че всъщност при предишната асиметрия в двете ми гърди - разликата сега е почти нвидима и супер миниатюрна. И все пак в търсене на съвършения резултат ще се възползвам от предложението да ги "коригирам". Корекцията ще я правя, когато навърша три месеца - засега съм на малко повече от месец и половина...

Бю, незнам защо мислиш, че нещата от самото начало не са били наред при мен, бяха ПОВЕЧЕ от добре като за след операция.

Beauty
27th September 2007, 15:47
Гуен, виждам, че и след отчитането на проблема и нуждата от корекционна операция, продължаваш да говориш по оправдателен начин за лекаря ти. :D
А на въпроса ти - не съм виждала гърдите ти, не съм ти искала снимка, и смисъла на думите ми не е, че не са били хубави, ако това си си помислила.:-)
Идеята на думите ми е съвсем друга - неправилното позициониране на ложата е станало още по време на операцията.
Ти подценяваш носенето на сутиена, дори сме имали разговор между нас двете по този въпрос :D , но мисля, че именно и липсата му е допринесла до допълнителното подчертаване на твоя implant mailposition.
Мое мнение, пуснала си тема, за да чуеш мнението ни все пак. :D
Аз имах точно такъв проблем като теб (в комбинация с още няколко чудни усложнения), по-старите форумки тук помнят как и за като теб дълго оправдавах лекаря си( под въздействието и на сериозна доза манипулиране от негова страна), но истината се оказа друга... :roll:
Щом казваш, че ти самата не го забелязваш, мислиш ли, че травмата, риска и още едно възстановяване след поредна операция, са оправдани?
Малко не разбирам това... :roll:

gwendoline
27th September 2007, 16:00
Щом казваш, че ти самата не го забелязваш, мислиш ли, че травмата, риска и още едно възстановяване след поредна операция, са оправдани?
Малко не разбирам това... :roll:
Точно за това пуснах тази тема, защото наистина не зная дали си заслужава да го правя. Не "вади окото", определено, но да не ме е яд пък после за пропуснатата възможност...
Иначе ласт. сутиен не може да накара импланта да застане по-навътре, нали (освен ако не е с банел :wink: ) - а корекцията е именно от долната вътрешна страна. :? Така че не е причината, че не съм носила сутиен (май повечето от вас така си мислят, само защото на тях така им е обяснено, че трябва да се носи)... Както и да е... Причината е в зарастването на джоба от вътрешната страна или просто липсата на оформеност на джоба точно в този вътрешен край на импланта. Затова там стои този участък малко по- отсечено...а не съвсем кръгло :(

Beauty
27th September 2007, 16:03
В първия ти пост си налисала, че операцията ти предстои, тоест- решено е, и затова го разбрах по този начин...:-)
Не знам какъв точно е проблема, защото не съм те виждала.
Съдя само по думите ти...
Моя съвет е, ако се чувстваш добре- нямаш дискомфорт и болки, и разликата не те дразни визуално, по-добре не се оперирай. :D
Аз съм минала по този път и искам да те уверя, че не е по-лесен от първия..

gwendoline
27th September 2007, 16:15
Да, написах, че ми предстои, но до месец и половина имам време и да се откажа ако реша - нали все пак не е свързано с поръчка на импланти, затова се чудя и ми се искаше да разбера дали подобен проблем е имала и друга тук от форума и как са завършили нещата...
А иначе 90 на сто съм сигурна, че ще легна пак под ножа - иска ми се щом може - да се оправи това... :?

Beauty
27th September 2007, 17:26
Пожелавам ти да вземеш правилното решение! :D

Enerdji
27th September 2007, 18:49
Писала съм за това, но ти си от скоро тук и едва ли си го чела.

Преди около 10 год. си правих ринопластика. Имах опция ако не се е получила корекцията да я повторя безплатно до 6 месеца. Не бях доволна от резултата, никак даже! Почти не личеше разлика, нито на снимките преди и след, нито на живо. Но болката беше толкова силна, този следоперативен период толкова бавно мина, че си казах: все тая какво е станало, втори път на това не се подлагам!
Сега обаче съжалявам... можеше да имам хубав нос... но вече никога няма да се реша на това.

Също като Бюти ти пожелавам да вземеш правилното за теб решение! :2043:

joliy
27th September 2007, 19:01
Щом Н. Георгиев сам ти е предложил да те реоперира се чудя дали не е нещо по-сериозно. Едва ли ще си прави труда, ако е нещо дребно...та в този ред на мисли може би наистина е по-добре да си коригира грешката.
От друга страна, както казва Beauty, това си е още една травма за организма ти.
Все пак имаш още месец и половина да видиш как ще се развият нещата и да вземеш решение.

П.П. Чудя се обаче защо трябва да се чака да минат 3 месеца...дотогава тъканта няма ли да е зарастнала и да е по-трудно за оправяне?

gwendoline
27th September 2007, 23:04
П.П. Чудя се обаче защо трябва да се чака да минат 3 месеца...дотогава тъканта няма ли да е зарастнала и да е по-трудно за оправяне?
И аз не зная какви са съображенията му; мисля, че си оставя този период ако успее чрез масаж да се намести...Ще типусна линк на лични, за да видиш за какво иде реч - наистина разликата между двете гърди е почти незабележима....

Errika
28th September 2007, 00:41
Гуен,моля те пусни и на мен снимка,ако е удобно.Притеснявам се ,че имам и аз подобен проблем.Утре ще пиша по-подробно.

junglegirl
28th September 2007, 07:11
наистина разликата между двете гърди е почти незабележима....
Мисля,че ако търсиш дефекти,винаги ще ги намериш.Все пак претегли всички + и -... :(

Lady Blue
28th September 2007, 08:29
Аз мисля че това е въпрос на вътрешна нагласа и щом разликата в гърдите ти не те дразни решението трябва да е само твое.

Ако се загледаме внимателно,всички имаме разлика в гърдите,дори и природата така ни е създала,с две различни половини.

каквото и да решиш,трябва да си права за себе си :)

Danielka
28th September 2007, 14:59
Щом Н. Георгиев сам ти е предложил да те реоперира се чудя дали не е нещо по-сериозно.
Да, и аз за това първо си помислих.
Ако е така пък, по-добре наистина да се оправи отсега, отколкото да чака проблема да стане очеваден.

Гуен, поговри сериозно с него, все пак става дума за здравето ти, не само за добре изглеждащи гърди. Успех! :)

Monique
30th September 2007, 21:34
Gwendoline, при мен пък се полу4и лека асиметрия в краката след липосукция. Това 4е е подходил толкова добре към твоята асиметрия ме успокоява до някаква степен,дано и с мен да е така...

Danielka
30th September 2007, 21:36
Само гледайте да не се влюбите, милички, че ще настане война във форума.... :lol: :lol: :lol:
Шегувам сеее!

gwendoline
1st October 2007, 17:32
Само гледайте да не се влюбите, милички, че ще настане война във форума.... :lol: :lol: :lol:
Шегувам сеее!
Е тогава ще стана по-дискретна - няма да бия тупана на всеослушание...:)

Monique
1st October 2007, 20:24
Ние ве4е сме лудо влюбени :girl_dance:
даже мисля да открия gwendoline и да я набия за да елиминирам евентуална конкуренция :lol:

emisof
2nd October 2007, 09:53
Гуен, аз също не съм виждала гърдите ти, но определено смятам, че Н.Георгиев не винаги прави най-перфектните джобове, които съм виждала и имала :wink: А за неговото подмускулно тука тонове се изписаха. Онзи ден видях една негова пациентка, приятелка е на Сладка Тони, с такъв двустранен ботъминг, че се облещих от ужас :shock: А щом и той смята, че си за реоперация, може пък наистина да има нещо предвид, което не ще да си каже, знам ли. Желая ти искрено успех в решението, което ще вземеш.
П.П. Нищо лично към д-ра, и аз съм оперирана при него, ама по вече отречения от него метод. :D

junglegirl
2nd October 2007, 10:12
Ама трябва да му се признае,че е готов /поне така дочувам/ да ре-оперира безплатно и толкова пъти,колкото е необходимо,докато се получи. :roll:
Защото много други пак правят ботъминг,ама искат и да си плащаш за корекциите :?

Monique
2nd October 2007, 20:03
Гуен, аз също не съм виждала гърдите ти, но определено смятам, че Н.Георгиев не винаги прави най-перфектните джобове, които съм виждала и имала :wink: А за неговото подмускулно тука тонове се изписаха. Онзи ден видях една негова пациентка, приятелка е на Сладка Тони, с такъв двустранен ботъминг, че се облещих от ужас :shock: А щом и той смята, че си за реоперация, може пък наистина да има нещо предвид, което не ще да си каже, знам ли. Желая ти искрено успех в решението, което ще вземеш.
П.П. Нищо лично към д-ра, и аз съм оперирана при него, ама по вече отречения от него метод. :D
Какво е ботъминг? :oops:

junglegirl
3rd October 2007, 07:55
Какво е ботъминг? :oops:
Изпадане на импланта или по-ниското му разположение спрямо инфрамамарната гънка/под гърдата/,така че ареолата се намира много високо. :?Или ето това:
http://www.justbreastimplants.com/gallery/bottoming_out_photos.htm Кофти усложнение...

hollyy
3rd October 2007, 12:17
А този ботъминг от какво се получава.........от грешка на хирурга ли?

junglegirl
3rd October 2007, 12:19
Ако се появи веднага след операцията-да.Джобовете са направени много ниско.
Но се получава с времето при всички гърди,особено при надмускулните.

Beauty
3rd October 2007, 13:31
Но се получава с времето при всички гърди,особено при надмускулните.Ботъминга е задължителен при всички надмускулни гърди?
Правилно ли те разбрах?

junglegirl
3rd October 2007, 13:57
Ботъминга е задължителен при всички надмускулни гърди?
Правилно ли те разбрах?
За да ти отговоря ще трябва да пооправиш тона си :)

Beauty
3rd October 2007, 14:00
Питам те съвсем нормално, как в това невербално общуване видя "тон"..

junglegirl
3rd October 2007, 14:07
Дори и невербално вече те познавам повече от една година Бюти.
И знам доста точно какъв въпрос влагаш в думи,които изглеждат ясни.
Но както и да е.... :)
Не,не съм имала предвид,че всички надмускулни гърди получават ботънинг.Но като цяло това е усложнение,което се свързва основно с този метод на позициониране на импланта.

Beauty
3rd October 2007, 14:09
Но се получава с времето при всички гърди,особено при надмускулните.Просто в това изречение е написано така и затова ти зададох въпроса.
А и за да поясним и да не се заблуди някой от написаното по този начин.
Благодаря за отговора! :D

gwendoline
3rd October 2007, 14:25
Ние ве4е сме лудо влюбени :girl_dance:
даже мисля да открия gwendoline и да я набия за да елиминирам евентуална конкуренция :lol:
Браво бе... удари под кръста от свой човек :1223: :wink: Внимавай тогава като ходим за корекции да не се засечем по коридорите, че ще ни пишат по вестниците :2010: :buttslap:

:D :D :D

junglegirl
3rd October 2007, 14:26
Не че това е темата за това,но като стана дума,мисля си че по-малкото увисване на подмускулните импланти се обяснява с това,че в този случай имплантът се намира м/у мускула и ребрата/грубо казано/и сраства към две повърхности.В другия случай сраства само към мускула,който е под него.Защото в долната си част наистина двата метода са равностойни и много рядко мускулът не е прекъснат.

Beauty
3rd October 2007, 14:29
Моя ботъминг, знаеш, стана именно при подмускулно.
Във форума има още случаи с подмускулен ботъминг.
Колкото и да го мислим, нещата най-вече си зависят от оператора. :D

junglegirl
3rd October 2007, 14:45
Твоят ботъминг е причинен от хирурга.Това е друго.
Аз имах предвид в общия случай,с течение на времето.
П.П.Кажи нещо за "поправянето" на ботъминга?
Аз все още се чудя,дали по-високият ми имплант трябва да се свали,или по-ниският трябва да се повдигне :roll: :girl_haha:

Beauty
3rd October 2007, 14:59
Твоят ботъминг е причинен от хирурга.Това е друго.
Аз имах предвид в общия случай,с течение на времето.
П.П.Кажи нещо за "поправянето" на ботъминга?
Аз все още се чудя,дали по-високият ми имплант трябва да се свали,или по-ниският трябва да се повдигне :roll: :girl_haha:
По принцип ботъминга си е грешка на хирурга и това е генералната причина за това усложнение, затова примера ми е точен!
Ботъминга не е толкова противоречив като причина ,както е КК например.
Единичните случаи на ботъминг, които не са поради тази причина, са следствие на поставяне на неразумно голяма сс и особеност на тъканите на пациентката.
Увисването на гърдите с времето не е ботъминг!
При ботъминга има изместване нагоре на позицията на ареолата, спрямо центъра на гърдата, а при увисването- гърдите си падат от тежестта надолу, и то увисват заедно с всичките си детайли.
Освен това за ботъминга е присъщо и изместване нагоре на разреза- той често става видим (говоря, ако е инфрамамарен).
Да не бъркаме птозата с ботъминга!
ПП. При теб зависи коя гърда е неправилно направена като позиция.
Можеш да го видиш по инфрамамарните си гънки и по позицията на ареолите.

junglegirl
3rd October 2007, 15:12
Увисването на гърдите с времето не е ботъминг!

ПП. При теб зависи коя гърда е неправилно направена като позиция.
Можеш да го видиш по инфрамамарните си гънки и по позицията на ареолите.
Да,увисването на гърдите не е ботъминг.Говоря за това "изпадане" или "свличане"на импланта с времето,което не е птоза.
А това коя гърда е в правилна позиция е много объркващо,защото единия ми разрез е точно на имфрамамарната гънка,а другият е по-ниско/на ребрата още/,т.е. импланта не се е смъкнал достатъчно,за да дойде разреза в гънката.Което по критериите на хирурга ми означава,че по-високият имплант трябва да се свали...Което е доста по-добрият вариант...само че защо така не ми се иска да се сваля... :?

emisof
4th October 2007, 09:54
При ботъминга има изместване нагоре на позицията на ареолата, спрямо центъра на гърдата, а при увисването- гърдите си падат от тежестта надолу,
Бих добавила, че ботъминг е и когато ареолата не се пада в най-високата част на импланта, а над нея. И когато разрезът под гърдата не се пада в нейната гънка.
Джангъл, аз съм виждала ботъминг само на подмускулни гърди, и знам, че там е по-разпространен, защото натискът на мускула, в добавка с тежестта на импланта си казва думата.
Била съм 7 години с надмускулни импланти и грам ботъминг не ми се е получил. Увисване също.

junglegirl
4th October 2007, 10:08
Ето мнението на един хирург,лично мнение е,но все пак това е по-широко разпространеното становище сред повечето лекари:
Bottoming Out occurs more frequently with breast implants over or partially under the muscle, and will rarely occur with implants totally behind the muscle

Beauty
4th October 2007, 12:22
:D :D

junglegirl
4th October 2007, 12:45
За кой ли път обаче теорията леко се разминава с практикатаИ аз това си мислех,докато търсех сайта... :girl_haha:

gwendoline
4th October 2007, 23:05
:shock: gwendoline, впечатляващо деколте, пу пу :girl_in_love:
Определено!А искаш да го ремонтираш :2010:
П.П.ОК-връщам веднага :girl_haha:
Впечатляващо е само за мъжете по улиците, дето не са ме видели без блузка :roll: :? Ще трябва доста да почакам докато успея да си ги събера една до друга като теб :roll: :wink: Не че не си ги харесвам - още имам кошмари от предишния си вид и тоталната липса на гърди :2036: но искам да са впечатляващи и на голо... толкова ли много искам...? :oops: :girl_flirt:

P.S. идеята ти да сложиш снимка на тези прелестни гърди се оказа заразна, май... :wink: :2043: И то не само за мен... :wink:

Beauty
5th October 2007, 00:13
Права си, Гуен, точно затова не е много правилно и реално да се прехласваме по снимки на гърди със сутиен, защото без него положението може да се окаже не толкова очарователно..
След първата ми операция бях така- със сутиен приятелките ми ахкаха и охкаха, но без него...брррр...търсех си ги на гърба... :lol: :lol:
Затова и тук някои от момичета се чудят кой какво не си харесва, че чак се оплаква, но истината е под сутиена. :D :D
Всяка от нас най-добре знае какво я дразни в резултата й. :D

joliy
5th October 2007, 12:47
Така е, и аз със сутиен се харесвам, но иначе единият имплант все още ми стои по-нависоко от другия. Най-лошото е, че това е от страната, от която имах хематом, а както знаете това води до-поголям риск от КК. И сега яко масажиране пада...дано ми се размине усложнението, че тръпки ме побиват само като си помисля за това.

gwendoline
11th October 2007, 15:06
Днес бях на контролен при Ники Георгиев и записах дата за началото на ноември. Тогава ще уточним за последно дали да коригира едната гърда или и двете, тъй като при едната се забелязва вече леко подобрение - аз същевременно не престанах с масажите :oops: :) Мери ми разстоянията и височините на ареолите с шублер - всичко беше симетрично (дори за мое изумление, явно от думата "корекция" миналия път съвсем съм се ошашкала и се вглеждам във всеки детайл - съществуващ и несъществуващ). За мое успокоение, док ми каза, че ще ми ги коригира ако се наложи, докато не се харесам (мислете си, колко съм била притеснена) :cry: :? :roll:
Вече съм по-спокойна; пък и нали съм все пак на два месеца само - не мога да очаквам чудеса; все още ще се наместват...
Всъщност не съм спирала да си ги харесвам, просто ме беше страх да не станат по-зле нещата след време :)

joliy
11th October 2007, 18:40
Гуен, радвам се, че има подобрение :) Продължавай все така с масажите!

Stefiela
11th October 2007, 19:20
Явно тези масажи са важни и имат ефект , дано и другата ти гърда да се повлияе от тях , трябва да си упорита и дано всичко си отиде на мястото.
А аз така и не разбрах точните движения на този масаж :wink:

Monique
12th October 2007, 07:21
Гуен, гърдите ти са перфектни...Незнам за какъв проблем става въпрос но...наистина са много добре, ох дано и моите да станат така :lol: Моята операция е на 20ти ноември,също при Н.Георгиев и много се тревожа...гърдите ми са МНОГО асиметри4ни и се притеснявам дали ще се оправят... :?

gwendoline
12th October 2007, 11:45
Виж, Моник, и да не стане от първия път - не се отказвай - следващия път ще станат още по-добре... Моята операция ще е преди твоята - аз съм на 7 ми - така че ще видим - надявам се да съм права :)

hollyy
12th October 2007, 11:52
И при мен се налага да се направи повторна операция. Тъй като едното ми зърно е малко по-нагоре от другото ще направим малка корекция. Вчера бях при доктора (д-р Н. Георгиев) и той веднага каза, че няма никъкъв проблем и ще го оправим щом ме притеснява. Дано този път да се получи и всичко да мине наред. Операцията ми е този вторник. Като мине всичко ще пиша пак как са нещата.
Гуен, според мен наистина гърдите ти и сега са много хубави, но щом доктора казва, че може и да са по-добре дрябва да му се довериш и да не се чудиш за повторната корекция. Ще видиш, че всичко ще бъде наред :wink:

adinka
12th October 2007, 14:02
е толко ме е страх от необходимостта от повторна операция,аз искам от първия път и да станат ок.гуен аз също харесвам гърдите ти,но може би без дрехи доктора и ти намирате някакви малки неща.аз имам чувството че ще се побъркам психически ако нещо не е добре и се наложи повторна операция,просто вече няма да имам същото желание и ентусиазъм.

hollyy
12th October 2007, 14:20
Адинка, дали ще се побъркаш или не зависи от това каква е причината за втора операция. Ако е нещо сериозно сигурно ще имаш основание да се притесняваш, но когато става въпрос за лека козметична поправка не е толкова страшно. Ти какво искаш да си правиш.

najord
12th October 2007, 14:21
Holly а преди колко време ти е била предната операция. Моята беше преди месец 390cc, а ве4е ми се струват 4е са ми малки тия гърди.Като си помисля преди аз въобще няхам ама яавно свикнах с новите та ми малеят 4ак сега. Чудя се с тези преференции за смяна на имплантите дали да не се пробвам след време....Дали някой си е правил повторна операция с по голям размер да ме посъветва.

А затези корекции само упойката ли се заплащаше?

adinka
12th October 2007, 14:28
аз искам и ще си сложа силикон и аз най-сетне.имам правено носле ама без никаква нужда от повторна операция и тука като чета за повторни направо се плаша от сега.знам че ми трябва само късмет

hollyy
12th October 2007, 14:33
Операцията ми беше преди 7 месеца и съм с 300 сс. Да ти кажа въобще не ми малеят, идеални са ми, пък и аз харесвам по-малки гърди......това вече си е въпрос на вкус.
За преференцията да си подмениш безплатно имплантите трябва да имаш предварителна уговорка с доктора, като операцията излизаше малко по-скъпо. Ако имаш такава предполагам, че няма да имаш проблеми да си ги подмениш и с по-големи. Ти при Н. Георгиев ли си се оперирала, защото при него знам, че е така, за другите доктори незнам.

adinka
12th October 2007, 17:32
на мен Динев също ми каза,че от скоро и при него може да се направи смяна на имплантите по желание на пациента в рамките на 5 години. :) и аз ако си ги сложа сега,може да родя след неизвестно време и да си ги подменя в този срок за по-големи,пък то така или иначе след раждането ще трябва да се повдигнат ако се е променила формата вследствие на кърменето.

huanita
12th October 2007, 20:33
Момичета, искам да попитам въпрос на предварителна уговорка с доктора ли е да си сменяш имплантите безплатно. Това по предложение на фирмата производител ли е?Какво значи безплатно? Накъде във форума бях чела че става дума само в случаите, които недвусмислено доказват вина на производителя..........На мен д-р Ефремов на консултация ми каза, че импланта се подменя безплатно ако има проблем. И ако няма видим проблем кой няма да иска да му се плати? :roll: Аз от ваште постове съдя, че и чисто естетически мотиви и то заради "малкия" размер могат да са причина. Малко съм озадачена. :shock:

najord
12th October 2007, 22:52
Holly аз се оперирах при Н.Геориев и на преференцията на PIP пише 4е имплантите се подменят безплатно от фирмата при спукване или при грещка в избор на размера.Операцията се заплаща оба4е.

Hollyy знаеш ли 4е и на мен ми се струва от време на време 4е зърната ми не са на едно и също нивот.Като слоза линия и едното е съвсем малко по-надолу.Оба4е не винаги.Незнам може би скоро ми е била операцията още се наместват :roll:

Monique
13th October 2007, 01:02
А затези корекции само упойката ли се заплащаше?
Ако си избрала преференция PIP доколкото разбрах се заплащат 2600 лв следващия път когато си слагаш импланти(тоест, само труда се заплаща,имплантите-не) Не е задължително да е при спукване или проблем,просто при желание за смяна...
А,и доколкото си спомням гърдите ти бяха супер :) И не мисля,4е едната ареола е по-ниско. Единствено ми се стори 4е единия ти разрез е малко по-надолу,едва забележимо.

najord
13th October 2007, 23:34
Мерси за успокоението.Аз бях на контрилен тази седмица и по4нах с масажите.Док каза 4е вси4ко е наред.А белезите доста се зали4иха и на снимка не ли4ат.

Stefiela
28th October 2007, 20:10
Моята операция ще е на 7 ми
Гуен какво става с теб , има ли подобрение от масажите , няма ли да се размине реоперацията ?

gwendoline
29th October 2007, 18:29
Стефи, благодаря че се интересуваш :girl_kiss2: Определено има подобрение, но не там, където е проблема - скосяването от вътрешната страна още си личи (най-вече като изпъча гърди или вдигна ръце), но масажите ми помогнаха да се поотпуснат имплантите и има развитие като цяло, в общия им вид. Все пак са ми още само на два месеца и половина от операцията. Ето:
http://images21.snimka.bg/004366647.jpg

Със сигурност обаче ще се оставя да ме коригират на 7.11. Твърдо.

Stefiela
4th November 2007, 23:00
Със сигурност обаче ще се оставя да ме коригират на 7.11. Твърдо.
Ще стискам палци всичко да мине успешно :good_luck:
и дано този път резултата те удовлетворява на 100% . :2018:

joliy
6th November 2007, 12:20
Гуен, успех утре! Надявам се този път докторът да се справи перфектно и много да се радваш на и без това страхотните ти гърди :girl_kiss2:

junglegirl
6th November 2007, 12:41
Гуенче,кураж мила :2003: и те чакаме да се похвалиш спокойна и щастлива :girl_dance:

gwendoline
6th November 2007, 13:02
Благодаря ти Джоли и Джангълче :2015: И аз се надявам да минат добре нещата, но за съжаление - това ще се разбере поне след два месеца (нали в началото всичко изглеждаше добре и после изникна проблемчето); и аз си стискам палци..Първият път бях прекалено развълнувана от мисълта само, че си слагам гърди. Не бях притеснена, а нямах търпение. Сега обаче чувството е друго - притеснено ми е малко... :?

пилето
6th November 2007, 16:32
:arrow:

gwendoline
6th November 2007, 17:29
мацки,късмет на оерациите/,но слагате снимки със сутиени и нищо не се вижда,изобщо е гре6на редставата на гърдите,извинявайте,но всички гърди изглеждат добре със сутиена...искате откровен коментар или само да ви кажат колко са хубави... :roll:
Аз съм без сутиен :) Но няма значение, де... така и така ще ги преправям...

mironka
6th November 2007, 17:50
Гуен,успех и кураж :) :)

zhenya chavdarova
6th November 2007, 20:13
Гуен,успех и кураж :) :)
:2043: :2043: :2043:

gwendoline
6th November 2007, 20:22
Благодаря ви, милички :2024: Толкова сте сладки и така мило ме подкрепяте :girl_in_love: Всеедно сте ми второто семейство! Отивам с кеф да се преобразявам като знам колко палци ще се стискат! :wink: :dirty_dance:

huanita
6th November 2007, 20:27
Късмет и от мен, сигурна съм че няма да е страшно :2020: :P макар че аз и сега не мога да видя какво точно безпокои доктора, но той си знае

blanco y negro
6th November 2007, 21:30
Гуендолин, успех :2020: Толкова ги харесах, че чак ме е яд, че ще ги преправяш!...Все пак циците са си твои :1246:

junglegirl
6th November 2007, 22:03
Толкова ги харесах, че чак ме е яд, че ще ги преправяш!...Все пак циците са си твои :1246:
Да,и аз се чувствам така,но наистина Гуен си решава :)
Пиле,аз едвам си давам паролката на лични,дето снимките са ми със сутиен,камо ли да си прасна голи снимки в нета :D :DТова за мен е все едно да тръгна гола на пазар :D ,не е за всеки.

пилето
6th November 2007, 22:07
:arrow:

Stefiela
6th November 2007, 22:57
Гуен успех утре и аз ще стискам палци всичко да е ОК :2043:

junglegirl
7th November 2007, 09:28
Имаш право Пиле,и вчера специално даже се снимах пак,но нямах време да ги кача.Почти голи снимки са де...:)

Ava-ava
7th November 2007, 10:48
И аз казах веднъж, че е по-добре снимките да не са със сутиен, защото така не се виждат реално нещата. Определено има разлика като видя гърди(на някои от вас качени тук) без сутиен и такива със. В смисъл, че самите гърди изглеждат различно като са съвсем голи :D

gwendoline
8th November 2007, 12:17
Привет момичета! Минаха и моите операции вчера и още снощи си бях вкъщи, но бях толкова уморена, че заспах в 21.00 и се събудих чак 9.30 ч. Болките са съвсем минимални, абсолютно подвижна съм, имам малко отоци на слепоочията (от браулифта), но не е чак толкова страшно положението. Свалих днес ластичния бинт и макар че и гърдите са ми отекли леко (почти незабележимо, де) съм страшно доволна от резултата, поне засега. Окончателно ще знам дали съм доволна най-вероятно след три месеца обаче. Но изглеждат много по-добре от първата операция, тъй като все пак за тези три месеца се бяха посмъкнали малко имплантите и стоят значително по-добре сега. Коригирахме и двете гърди ( втората по мое желание, нали съм тъп перфекционист :oops: , а и док също). Толкова съм доволна от направеното по мен, че направо незнам... Толкова хирургът ми промени тялото и лицето ми, самочувствието и въобще целия ми свят...че направо очите ми се пълнят със сълзи от благодарност...Може да ви звуча сантиментално и "захаросано", но за мен наистина това беше като пълна промяна - толкова разлочно изглеждам отпреди... :) Благодаря и на вас, милички, особено тези, които ме подкрепяхте и окуражавахте непрекъснато, толкова сте важни за мен! :girl_in_love: :2024:

junglegirl
8th November 2007, 13:28
Eй Гуенче,толкова се радвам да чуя това!!!
Винаги да е така!Целувки!
/нещо не мога да слагам емотикони/ :(((

Puppito
8th November 2007, 13:40
честито Гуенче!Радвам се че леко са минали операциите!Бързо да се възстановяваш! :2020:

Ava-ava
8th November 2007, 13:41
Гуен, браво на теб! За куража и желанието да е перфектно всичко! Браво и на д-р Георгиев (добър е, мамка му...)


Ако си правиш снимки на браулифта, ми се иска да видя за какво става дума и да се запозная с тази манипулация ( със снимки преди/след) Доктор Георгиев ти прави преференциални цени, за редовен клиент, нали?

исках да ти кажа също, че изобщо не е захаросано това, което казваш. НОрмално е да си изпълнена с такива чувства когато нещата са прекрасни и се чувстваш щастлива и доволна от резултатите! :wink:

gwendoline
8th November 2007, 13:50
Браво и на д-р Георгиев (добър е, мамка му...)

Ако си правиш снимки на браулифта, ми се иска да видя за какво става дума и да се запозная с тази манипулация ( със снимки преди/след) Доктор Георгиев ти прави преференциални цени, за редовен клиент, нали?


Благодаря :) Снимки от брау-лифтаа още сега смятам да кача, макар че имам леко отоци; след седмица трябва да изглеждат (очите) доста по-добре. Мога да ти пусна линк към тях, щом ти е интересно да погледнеш. Цената наистина е преференциална, но не искам да коментирам повече. Смятам като цяло, че резултата е по-важен тук :) :2003:

Ava-ava
8th November 2007, 13:54
Ок, дай ми линк, когато си готова :D

пилето
8th November 2007, 14:55
:arrow:

joliy
8th November 2007, 22:15
Браво, Гуен, страшно много се радвам за теб! :girl_kiss2:

gwendoline
9th November 2007, 15:09
Благодаря, момичета, и аз се радвам много, поне засега :) :wink:

Divinemouse
9th November 2007, 15:58
Браво мила,много щастие да ти носят :D

Monique
10th November 2007, 03:18
:2020:
4естито! Сигурна съм ,гърдите ти ще изглеждат супер и след третия месец! Те си бяха супер и преди,но...сигурно сега са уникални:)