PDA

View Full Version : помощ от инструкторите:)


Speedy
22nd June 2005, 14:36
здравейте!ще се постарая да дам необходимата информация за себе си по препоръките на админа. на 22 год.съм,170 см./52 кг.
Студентка съм и хич,ама хич не ми остава свободно време за да ходя на фитнес или бягане(особено зимните месеци:).затова реших да си взема домашен уред и се чудя какъв да е той,при положение че искам стягане най-вече на коремната и седалищната мускулатура и доразвиване на ПРАСЦИТЕ!на тях най- много искам да наблегна!дали велоаргометърът е подходящ?
благодаря предварително!

nonabg
22nd June 2005, 16:49
аз имам велоаргометър вкъщи исъм много доволна.мисля,че добре ще подейства и при теб.Успех

_root
24th June 2005, 22:06
ами да, веларгометъра е добър.... пътечката за бягане също :)
Иначе горната част на тялото не ти трябва уред........... можеш да постигнеш успех и без уред..... базовите упражнения са лицеви, коремни и техните разновидности. Има и пражнения за дупето.... ако имаш желание мога да помогна повечко :)

maxi_co
13th August 2005, 09:18
а може ли нещо повече за велоергометрите и кростренажорите - каква е разликата между тях - трябва ми някакав уред за стягане на бедра и седалище но не искам да трупам мускули

Veronika
13th August 2005, 19:25
Вземи си кростренажор.Натоварва едновременно всички мускулни групи за които питаш и пестиш време да им отделяш внимание поотделно.

fibi
15th August 2005, 14:10
абе хора колко струва долу-горе един такъв уред...няма зна4ение...валоергометър или кростренажор...

Vielica
16th August 2005, 15:52
Купих си от Бургаска фирма(крос тренажор).Внася ги от Тайван (ако говорим за евтин вариант).Струва 400 лв.От Април му "взимам въздуха" по4ти всеки ден и още не се е разпаднал:)
Обаждаш се ,носят ти го с куриер ,сглобяваш си го (справих се сама ,у4удих продава4ката там:)) и така...
Исках да приложа линк към фирмата,но нещо е сменен...
А самата фирма се казваше ТОП Спорт.