PDA

View Full Version : Въпрос за лекар ?


images
5th October 2007, 11:55
Имам болки вдясното подребрие и болки в бъбреците ? Няколко пъти ходя в спешното защото болките слизат и надолу в дясно ? Не било апендицит .Пускала съм стерилна урина в чиста е .В спешното не откриха камъни в бъбреците а само кръв в урината от песъчинки .Гастроентероложка ми откри камъни в бъбреците и прегъната жлъчка и ми даде да пия кинди чай ,но без особенна полза.
Моля да ме е да ме насочите към добър лекар , който да обърне внимание едновременно на жлъчката и бъбреците . защото болките са постоянни ипрез деня и през нощта.
Освен това съм и с постоянно главоболие и ниско кръвно и ми дадоха да пия гинко билоба , за оросяване на мозъка ,но от нея ми е още по зле.Съмнявам се главоболието да не е от бъбреците.

ttoni2004
9th October 2007, 16:45
Здравейте!
Виждам, че тук се включват и лекари и моля всеки, който е компетентен, да ми пише.
Според вас добре ли е да се правят изследвания, като например пълна кръвна картина, докато се приемат антибиотици, желязо и и други видове хапчета? :roll: :roll: Не трябва ли да се изчака, докато се спре с лекарствата, да мине известно време и тогава да се направят изследванията?