PDA

View Full Version : Изцяло под мускула, колко кубика?


лилия
20th October 2007, 19:49
Тъй като не харесвам много големи гърди, още по-малко върху себе си, ме интересува, ако някой знае колко кубика могат да се поставят изцяло под мускула?

Danielka
21st October 2007, 18:15
300 - 330 максимум... :D

apoklistika
21st October 2007, 18:23
Тук има и потребителка с 500 кубика под мускула. Всичко опира до твоята индивидуална физиология, само лекар може да ти каже колко е максимума за теб.

junglegirl
21st October 2007, 19:41
Ако 250СС са под Pectoralis Major,може още 150 да са над Serratus.Taка че общата сметка е ~400СС според мен. :roll:

Enerdji
21st October 2007, 20:35
Тъй като не харесвам много големи гърди
Нали и без това не искаш големи! До 300 без проблем!

Danielka
22nd October 2007, 09:30
Над 300 сс говорим вече за частично подмускулно поставяне.
Не може с 500сс да е изцяло под мускула....

Valenta
28th October 2007, 09:44
Да попитам,какво значи частично и изцяло под мускула?На консултацията ми при др.Тонев го попитах това и той ми каза,че не може в никакъв случай импланта да се сложи изцяло под широкият гръден мускул.Тук чета за друго.Обърквам се.Ще слагам 390 под мускула.Моят иска да са големички.Дали ще изглеждат такива като се има в предвид,че сега имам малки увиснали от двете раждания цици?

bimbi
28th October 2007, 10:39
Ще слагам 390 под мускула.

Имам кожа за кубици,но гръдните ми мускули са доста големи и плътни(състезателка съм по фитнес)и са като на мъж

после да не ревеш :roll: предупредихме те, че подмускулното въобще не е подходящо за теб! силните ти мускули ще пречат на импланта, като нищо и да го смачкат. да не говорим, че с времето ще ти ги избута под мишниците :roll:

все пак, желая ти успех, каквото и да решиш :2003:

Valenta
28th October 2007, 10:47
Ама моите не са чак толкова увисмали.Просто на мен така ми се струват.Док каза,че имам 200СС естествени.Щом не ми препоръча и повдигане значи не е толкова трагично.Мискулите ми бяха силни преди състезание(1,5 години).Сега след бременност и раждане ми се отпуснаха и посвиха.Сега са ми нормални.Дори Тонев не позна,че тренирам здраво.После ще тренирам,но никога вече гръдния.Така,че мисля,че няма да има такива размествания,а и ще приличам на травестит-с гърди и мускули :D .Ще видим.След операцията ще се снимам-преди и след и ще пусна снимки.

bimbi
28th October 2007, 10:51
ти си решаваш :)

Stefiela
28th October 2007, 12:15
Моят иска да са големички.
Със твоите 200сс за старт + още 390сс инпланти :wink:
определено мъжът ти ще е доволен! Ще станат доста пищни!
Но напълно подмускулно е невъзможно да ти ги поставят.

gwendoline
28th October 2007, 12:48
На мен ми беше обяснено, че всъщност понятието "напълно подмускулно" не съществува, просто се използва, за да се направи разлика между импланти, които се разполагат под гръдния мускул и долният им край може да се напипа и импланти, които се припокриват наполовина или частично от мускула.

junglegirl
28th October 2007, 15:54
Имплантът винаги "изскача" някъде изпод мускула.Разликата е дали само отстрани,или И отдолу.
П.П. :D Нещо ми изчезна дар словото,дано ме разбирате :D

gwendoline
28th October 2007, 17:00
Всъщност, Джангълче, и аз се опитах да кажа същото като теб :) , ама и моя пост се получи май някак си ...неясен.... :roll:

junglegirl
28th October 2007, 20:09
Да,и аз заподозрях,че говорим за едно и също :D А бе важното е,че при всички случаи поне 1/3 от импланта е над мускула.

najord
2nd November 2007, 18:06
По въпроса за размера да се включа че е много важно и не бързайте с размера.Аз съм с 390cc "подмусколко" и ми се струват малки.

Jungle много ми харесва твоя бюст.Как така се събират гърдите.Моите имат нормално разстояние но незнам какъв сутиен да си взема 4е да ги събера една към друга :oops:

junglegirl
2nd November 2007, 22:07
Аз пък харесвам гърди с разстояние между тях като твоите около 1,5-2см.
И моето е толкова,като са без сутиен.А тук съм си ги събрала,заради вас,защото повечето харесвате гърди без разстояние.На мен определено ми харесват повече със :D
П.П.Купи си сутиен,който повече да събира гърдите.Има разлика в моделите-май трябва да е с по-широка "подгръдна лента'',дано ме разбереш,имам предвид тази "лента'',която е под чашката и пристяга сутиена към гръдния кош. :D

bimbi
3rd November 2007, 09:15
сутиените на фирма Христи събират гърдите

cary
3rd November 2007, 15:47
сутиените на фирма Христи събират гърдите
Лормар,също :!:

najord
3rd November 2007, 21:53
Jungle мерси много за отговора. (Писах ти на лични 4е труго ме терзае сега.)Аз като си хвана циците с ръце и малко ми стрябва да ги събера.Със сутиен оба4е до сега явно не мога да оцеля модела :cry: на Lormar са много хубави.И аз ги харесвам и наистина са хубави моделите.Аз как се минах. В лудата еуфория след операцията си купих някъв комплект за 300 лв. Chantale май се казваше от Mall of Sofia.Много са удбни , но модела не прави гърдите да изглеждат много предизвикателни като си с дреха отгоре :cry: