PDA

View Full Version : обилна менструация


klop
20th October 2007, 22:58
здравейте..принудих се да ви пиша заради това 4е вече се плаша от собственото си тяло.на по4ти 17 години съм..вече кажи-речи 3 години 'съм жена" :? цикъла ми вече се нормализира и си идва на 28 дена..но проблема е че напоследък кръвотеченеито е прекалено обилно :( :( :( вече на два 4аса трябва да си сменят тампона който е тип NORMAL(ТЕЗИ С МНОГОТО КАПКИ ОЩЕ НЕ СЪМ ГИ ПОЛЗВАЛА)ама като знам как преди по 4-5 часа държах с един тампон..а сега и два не одуржам доста се притеснявам!
някакви съвети или нз и аз... :(

milena127
21st October 2007, 11:38
Привет,

Съвета ми е да отидеш на гинеколог. Той ще установи дали има някаква аномалия.
Иначе като си спомня и аз имах страшно обилен мензис като тинейджърка. Направо водопад. Слагах и превръзка и памук. И постоянно сменях. Тогава нямаше превръзки с крилца и прочее удобства.
А ти само тампони ли ползваш? Доколкото знам не е препоръчително да си само на тампони.

ZANDALEE
21st October 2007, 12:35
Даже през ноща е желателно да си с превръзка

oceanangel
18th November 2007, 20:20
Ползвай превръзка. Някой жени, които използват тампон изгубват представа колко им тече. Да не би да ти се трува, че е много. Карай един път само на превръзки и виж дали пак ти се струва обилно. А и то тампоните се сменят и без това на 3-4 часа. не трябва да се държат много.