PDA

View Full Version : Млечна диета.Мнения?


Charlotte
22nd October 2007, 23:53
Открих тази диета.На мен ми изглежда смислена и нахранваща...Какво мислите вие?


Млечна диета

Понеделник

Закуска
Кафе с мляко или само мляко –колкото ви се пие

Обед

Кисело мляко с мюсли –до 3 кофички

Вечеря

Картофена салата с мляко ( сварявате колкото ви се ядат картофи, нарязвате ги, добавяте лук, олио (колкото ви се иска) , кисело мляко, сол и салатата е готова. Пригответе си повечко от нея, защото ще има да си я ядете цяла седмица

Вторник

Закуска

Кафе с мляко или само мляко –колкото ви се пие


Обяд

Кисело мляко с мюсли –до 3 кофички

Вечеря

Макаронена салата с мляко ( варени макарони с лук, олио,сол и кисело мляко) –Много е вкусно и е само 500кл.

Сряда

Закуска

Кафе с мляко или само мляко –колкото ви се пие

Обяд

Кисело мляко с мюсли –до 3 кофички

Вечеря
Image

Картофена салата с кисело мляко

Четвъртък

Закуска

Кафе с мляко или само мляко –колкото ви се пие

Обяд

Кисело мляко с мюсли –до 3 кофички

Вечеря

Макаронена салата с кисело мляко

Петък

Закуска

Кафе с мляко или само мляко –колкото ви се пие

Обяд

Кисело мляко с мюсли –до 3 кофички

Вечеря

Картофена салата с кисело мляко

Izabo
22nd October 2007, 23:59
Нахранваща, да...ама заслабваща..., по-скоро не..
Много въглехидрат съзирам аз тука :D

Макарони, картофи и олио, колкото поеме..... :roll: ..

Sindarela
23rd October 2007, 00:31
Аз мисля ,че ако замениш олиото със зехтин и вместо макарони със мляко си правиш маляко с плодове или ако не обичаш плодеве идеална е млечната салата , ще е по-ефикасна диетата! И не забравяй спорта,защото ако не спортуваш няма да има ефект :!:

VikEnCi
23rd October 2007, 09:29
Не ми се струва много мъчителна тази диета, ама сигурни ли сте, че има някакъв ефект... малко ме съмнява :roll: Пък на тези, които смятат да я спазват :good_luck: и да споделят резултати :lol:

Aliq
23rd October 2007, 09:51
аз си правя такава диета ,само че само с прясно мляко по 2 л ниско маслено,пия на ден,на порций 4 дена максимум 5 ,но 5тия вече ми идва малко много :) и смъквам 2 килограма ,защото млякото и прочиства :oops: , :)

lqlqlqlq
23rd October 2007, 10:07
До колкото знам при диетите не се ядат толкова въглехидрати, точно пък вечерно време...мисля, че ако преди си яла изключително много калории на ден и от тази диета ще се намалят значително, то би свалила няколко кг...но не очаквай чудеса.

MILI
23rd October 2007, 10:23
Само не разбрах, Защо пиете толкова много прясно мляко (което между другото в протеиновите диети, а и не само, се изключва,единствено то, защото с него най- трудно се отслабва) и ядете толкова мн. въглехидрати. Пр.мляко плюс козунак :yako: - прекрасната диета. Има толкова много диети здравословни,разнообразни, лесни за изпълнение и т.н. :apple: с които се отслабва без проблем и с които сме доказали,че се отслабва. А ие тука се чудите дали от тази "диета", ще отслабна или надебелея :?: :roll:

valhalla
23rd October 2007, 10:57
аз определено ще кача от тази диета... :roll:

VikEnCi
23rd October 2007, 11:49
аз определено ще кача от тази диета... :roll:
не само ти, вярвай ми :lol: