PDA

View Full Version : искам да отслабна.помощ


djidjito_
25th October 2007, 18:03
искам да отслабна,но не мога да си подбера диета.спазвам една,но незнам дали е добра:правя разтоварителни дни във понеделник,сряда и петък като оставам само на плодове.наистина се отслабва от нея,,но искам да чуя и вашите мнения,защото вече много се отчаях
:cry:

the_detonator
25th October 2007, 18:36
Кажи какви са ти мерките. Препоръчвам ти НВД. Оттук можеш да прочетеш за нея.http://www.bb-team.org/articles/907/ Ако имаш въпроси питай. Успех!

djidjito_
25th October 2007, 18:46
ся като ви кажа мерките и ще кажете че не съм за отслабване ама аз искам малко да се поизчистя.ми някъде 173-5 сам висока и към 60 кг.хода на фитнес 3-4 пъти седмично,отделно ходя да тичам по алеите,а сега мися да започна и на плуване да ходя.искам да съм поне 55-54 кг.прочетох във форума диетата на Ким Протасов и много ми хареса и мисля да е започна

the_detonator
25th October 2007, 21:51
Ходиш на фитнес, да тичаш и на плуване мислиш да се записваш, за какво ти е въощте тая диета.На тебе ще ти трябва доста енерия за това всичкото.

djidjito_
26th October 2007, 08:29
че ще ми трябва енергия е така,но по принцип гледам да се храня както трябва,но не мога да го направя ако не спазвам диета защото веднага се нахвърлям на сладичкото,пак и за да се поизчистя мисля че трябва и диетка

Liana
26th October 2007, 09:06
Ясно ми е, споруваш, изглеждаш не лошо, но има какво да се желае, като релеф например. Много хора като теб спортуват, хабят много енергия и после имат нужда от доста хапване и ядат доста сладко и какво ли още не и ето защо не изглеждат задоволително. Затова ти препоръчвам НВД, поне след месец ще видиш резултата, а още преди това ще се чувстваш много по-добре.

djidjito_
26th October 2007, 09:46
точно така Лиана имам нужда от малко релеф.като четох форума и много ми хареса диетата на Ким Протасов какво ще кажете за нея

Liana
26th October 2007, 11:20
Виж, аз бих ти препоръчала НВД, защото съм пробвала какво ли не, но от НВД имаше невероятен ефект, чувствам се и изглеждам добре. През целия ми съзнателен живот съм тренирала, но само след НВД получих ефекта, към когото винаги съм се стремяла. Въпросната диета не съм я спазвала и както се досещаш нямам и намерение. Но всеки решава сам. Сега не съм на строго НВД от два месеца, но се придържам към основните му "Правила", наистина позволявам си някои "Забежки", но въпреки това, това не ми се е отразило зле на фигурата и на кондицияа. Странно ми беше, но познати ми обясниха, че съм си забързала страшно много метаболизма и ако почна да качвам, да премина към по-строго НВД. Сега не броя калории и не страдам от огризения за всеки грам, повярваи ми за мен това е голямо облекчение.

djidjito_
26th October 2007, 11:57
еми ще ми кажеш ли какво се яде като си на НВД

the_detonator
26th October 2007, 11:59
Енергия не се набавя само от вафли. Може и от ориз, картофи, боб, леща и пълнозърнести храни. Както знаем всички това са добри въглехидрати. За такъв тренировъчен режим не мисля че НВД е най-подходящия вариант. Бих ти препоръчал РБД. http://www.bb-team.org/articles/910/ Прочети повечко за добрите и лошите въглехидрати оттук. http://www.tialoto.bg/article.php?id=2059

djidjito_
26th October 2007, 12:04
дамм.ами ще ми кажете ли някакво примерно меню