PDA

View Full Version : Няколко въпроса относно "прясно" оперирани гърди


Страници : [1] 2

Rivin
26th October 2007, 22:34
Здравейте,
приятелката ми преди 3 дни си направи операция за увеличаване на гърдите. Сложиха и 390 кубика, подмускулно, кръгли, с разрез под гърдата.

Преди гърдите и бяха много малки и се чудехме даже къде ще и поберат тези 390 кубика, което беше максимума, който можеше да й се сложи. Е побраха ги де, но сега като ги гледаме, ни се струват много малки, все едно са сложени не 390, а 250. Сега стоят и странно спескани и безформени, но сигурно това се дължи на това, че кожата на гърдите и никога не е била толкова разтягана и е нужно време да се отпусне и разтегне и сега по-скоро са изпъкнали "навътре" от колкото напред.

Та въпросите ми са(може би на някой сам съм дал отговор:):

1. В началото гърдите по-малки ли са от това, което стават в последствие.
2. След колко време гърдите ще изпъкнат напред и ще си дойдат на мястото?
3. След колко време ще се оформят и ще си слязат по-долу
4. Защо няма превръзка, която да притиска гърдите надолу? Четох, че когато били ниско, не се налагало лента, но нейните са високо. Докторът й казал, че няма нужда.
5. Защо няма и ластичен сутиен? Четох, че още първите дни на някои жени им слагат. Дано, като ходим да й махат конците, да и кажат, че тряба да слага.

joliy
26th October 2007, 23:15
Rivin, приятелката ти при кого е оперирана?
Аз лично носех и ластичен сутиен и лента. Лентата или ластикът не е толкова задължителен, но по принип сутиен трябва да се носи. Тук има само едно-две момичета, които не са носили сутиен, но поне според мен така е доста по-рисковано. Все пак сутиенът държи здраво гърдите, докато те си се наместват в джобовете. На мен ми надянаха сутиена 3-ия ден, когато ме изписваха и 2 месеца след това не съм го сваляла.
Колкото до формата на гърдите, при подмускулното поставяне трябва повече време докато слязат имплантите, смята се, че това става до около 6-ия месец. (Аз съм на 3 месеца и има какво още да се желае) така че заредете се с търпение.
А това, че гърдите и сега зглеждат сплескани да не те притеснява, това е мускулът, които притиска от горе, като се отпусне и гърдите ще придобият много по-хубава форма.
Но няма как да станат по-големи, дори би трбвало малко да поспаднат, заради отоците, които вероятно сега има. Но пък както казах ще се оформят и ще станат по-хубави :)

Rivin
26th October 2007, 23:23
За сега няма да казвам името на доктора, защото предполагам ще и кажат да сложи сутиена, та няма нужда за сега от имена:) На 7я ден отиваме за махане на конци, така че тогава очакваме и сутиена.

Наистина и двамата се надяваме гърдите да изкочат напред и да придобият обем, защото иначе наистина са много малки и в никакъв случай не прилиат на 390 кубика. В сравнение с всички снимки, които сме гледали на оперирани жени от форума + в чужи страници, гърдите на приятелката ми са много по-малки, а са повече кубици. А и тя е слабичка, така че би трябвало още по-големи да изглеждат. Даже твоите, joliy, на аватара ти, ми изглеждат 2 пъти-по големи от нейните, а си с 310.

joliy
26th October 2007, 23:42
Наистина много любопитно ми стана, че 390cc ви изглеждат толкова малко. А имате ли паспорт на имплантите...дали наистина са толкова кубици колкото са ви казали? :roll:

Rivin
27th October 2007, 00:13
Наистина много любопитно ми стана, че 390cc ви изглеждат толкова малко. А имате ли паспорт на имплантите...дали наистина са толкова кубици колкото са ви казали? :roll:
Имат паспрот, а и са й показали имплантантите преди операцията. Били много големи, по думите на приятелката ми, и на тях пишело 390.

Valenta
27th October 2007, 03:18
Ривин,хайде кажи имео на хирурга де.Защо го криеш?Аз също ще си слагам 390кб и ми е много странно това.Според мен тук има нещо да знаеш!

Hrissy
27th October 2007, 08:19
1. и 2.Ако сега не те удовлетворява размера след време няма да станат по-големи.Даже е обратното след операцията с отока изглеждат по-големи ,а след това поспадат като обем
3.До към 6-тия месец се оформят,но определено по-големи няма да станат
4.Аз лично имах стягащ сутиен веднага след операцията до края на първия месец.Стягаща лента носих само няколко дни след интервенцията.
5.Тези въпроси "защо няма"би трябало да ги зададете на хурурга,защото само той знае отговорите

Lady Blue
27th October 2007, 09:26
и аз съм любопитна да разбера при кой доктор се е оперирала приятелката ти :1246:

huanita
27th October 2007, 09:34
Не искам никого да плаша, но ми се струва , че нещо не е по реда си . Аз съм оперирана преди 4 дни / днес май е 5-ят/. Нося ластична лента и ластичен сутиен, като ми казаха че е задължително да ги нося, все пак земното привличане си оказва пагубно влияние, мускула притиска импланта, но докато тъканите сраснат ще мине месец преди да стане безопасно свалянето на сутиена. До колкото знам лентата се налага само понякога, но пак вашия доктор трябва да се изкаже. Колкото до размера- със сигурност няма да станата по- големи :? , моито са 335 и сега са отекли, казват /докторите/ че ще се посмалят. За кривите форми- как да се наместят от самосебе си? Без сутиен, който да приска???? Абе питайте още хора, ама тук нещо не е много наред май :cry:

bimbi
27th October 2007, 12:23
За кривите форми- как да се наместят от самосебе си?къде пише че са криви? аз само видях че са безформени и сплескани, ама те всички подмускулни май са си такива :roll:

Rivin
27th October 2007, 12:42
За кривите форми- как да се наместят от самосебе си?къде пише че са криви? аз само видях че са безформени и сплескани, ама те всички подмускулни май са си такива :roll:

Да, не са криви, а безформени. И както писах, ще изчакам да отидем за махане на конците и тогава ще говорим за сутиена.

joliy
27th October 2007, 14:32
Rivin, за нещо такова ли става въпрос? Виж тук как хубаво се оформят след време.

http://www.implantinfo.com/photocenter/visitors/45breast_implant_photos/index.html

Ava-ava
27th October 2007, 17:22
Rivin, за нещо такова ли става въпрос? Виж тук как хубаво се оформят след време.

http://www.implantinfo.com/photocenter/visitors/45breast_implant_photos/index.html
Леле, как ужасно изглеждат в началото...На всички ли са ви били така? А после как хубаво се оформят и придобиват форма..Ако аз се видя по този начин(както на снимките правени след един месец), ще откача дали ще се получи нещо хубаво в последствие или така ще остане..

huanita
27th October 2007, 17:47
huanita написа:
За кривите форми- как да се наместят от самосебе си?
къде пише че са криви? аз само видях че са безформени и сплескани, ама те всички подмускулни май са си такива

Просто описанията сплескани и безформени ми изкараха в съзнанието "криви", за това. Но не е вярно че всички подмускулни са такива, каквито на тази снимка Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 2:32 pm Заглавие:



http://www.implantinfo.com/photocenter/visitors/45breast_implant_photos/index.html

Моите не са :roll:

Stefiela
27th October 2007, 19:46
Леле, как ужасно изглеждат в началото...На всички ли са ви били така? А после как хубаво се оформят и придобиват форма..Ако аз се видя по този начин(както на снимките правени след един месец), ще откача дали ще се получи нещо хубаво в последствие или така ще остане..
Ава при всеки е различно , моите още в началото си бяха на местата сега само се дооформят и изглаждат.Но при подмускулните по принцип е по дълъг периода за краен резултат.

junglegirl
27th October 2007, 20:47
Aз от много време подозирам разни хирурзи,че НЕ слагат това,за което сме се уговаряли,нито пък това,за което получаваме паспорти :?

Stefiela
27th October 2007, 21:04
Aз от много време подозирам разни хирурзи,че НЕ слагат това,за което сме се уговаряли,нито пък това,за което получаваме паспорти :?
:shock: това вече е подигравка с клиента

joliy
27th October 2007, 22:01
Но не е вярно че всички подмускулни са такива, каквито на тази снимка......Моите не са
Е, те и моите не бяха така, но по описанието, което даде Ривин реших, че това най-се доближава. Ще видим той какво ще каже.

Rivin
27th October 2007, 23:00
Rivin, за нещо такова ли става въпрос? Виж тук как хубаво се оформят след време.

http://www.implantinfo.com/photocenter/visitors/45breast_implant_photos/index.html
Да, горе долу са така, само дето отиват и леко под мишницата и са доста по-малки от тези.

Иначе в други ден ще се купува ластичен сутиен от "Триумф" или нещо такова беше.

И аз си мислих, дали са и сложили 390 кубика, както беше уговорено, но защо тогава ще и показват имплантантите, докато лежи на операционната маса, малко преди да я оперират? И на вид били "огромни".

Но вече ми се изясниха нещата и ситуацията е следната:

Тъй като гъдите бяха много малки, почти никакви и съответно кожата не е била никога разпъвана и изведнъж, като се сложат 390 кубика, няма как гърдите да изпъкнат напред и сега обемът е по-скоро навътре под кожата защото първо, че мускула ги притиска и второ, кожата ги притиска, заради неелатичността си. Когато кожата се разпъне и мускулът се отпусне, тогава всичко ще си дойде на мястото. А и факта, че вече почти 5ти ден, я боли доста, а повечето от вас на петия ден вече могат да шофират, и й е трудно да се изправя сама, говори, че мускула и кожата и са доста стресирани от "растежа". Притискат я навътре, все едно има ластична лента. Може би за това докторът й е казал да не слага.

Говорихме с едно момиче, което е имала същото тяло като на приятелката ми, т.е. слабичка и с много малки гърди и си е сложила 410 кубика. Тя й каза да не се притеснява, защото постепенно ще почнат да излизат напред и да й се оформят както трябва. При нея е било същата работа.

Така че сега остава само да чакаме:)

Ava-ava
27th October 2007, 23:34
ПОжелавам бързо възстановяване на приятелката ти и скоро да и се радваш на придобивките! :wink:

Valenta
28th October 2007, 09:06
Мислите ли наистина,че може да се уговаряш с хирурга за едни кубици,а да сложи други?Ужас!Аз искам 390СС а и повече,а ако ми сложи 350СС аааа ще се побъркам.Кажи кой е хирурга на твоята приятелка?Защо премълчаваш?

bimbi
28th October 2007, 09:36
Aз от много време подозирам разни хирурзи,че НЕ слагат това,за което сме се уговаряли,нито пък това,за което получаваме паспорти :?като марка разбирам, ама като кубици - не виждам логика, нали 250 и 500сс са на една цена?

Rivin
28th October 2007, 10:24
Мислите ли наистина,че може да се уговаряш с хирурга за едни кубици,а да сложи други?Ужас!Аз искам 390СС а и повече,а ако ми сложи 350СС аааа ще се побъркам.Кажи кой е хирурга на твоята приятелка?Защо премълчаваш?
Премълчавам точно заради такива притеснения за нищо, каквито ти сега правиш. Няма нужда да казвам име сега, след като вече си го нарочила за "измамник", а всъщност не е така.

Аз не казвам, че не е сложено това, което е уговорено, даже напротив - писах, че са и ги показали преди да я упоят. Просто питах кога ще изпъкнат в пълния си обем.

Beauty
28th October 2007, 13:35
:D

Rivin
28th October 2007, 14:50
Вече имах възможност да ги огледам по-обстойно:) Не отиват към мишниците, а са си като на снимките, които joliy даде. Просто са слескани и са високо и това дава илюзия, че са под мишниците, но не са. Като отидем да махат конците в сряда, всичко това, което се обсъжда тук, ще бъде обсъдено и с доктора.

Stefiela
28th October 2007, 19:42
Като отидем да махат конците в сряда, всичко това, ще бъде обсъдено и с доктора.
Rivin защо не качите някоя снимка , така по-компетентните момичета от форума биха ви посъветвали какви по-точни въпроси да зададете на доктора си.Тук всички са много отзивчиви и добронамерени и от техните коментари и информация само можете да спечелите.
Аз лично тук (във форума) получих подкрепа и много важна информация както преди , така и след операцията ми (за което благодаря на всички момичета).

joliy
28th October 2007, 22:24
Айде, ще чакаме да пишеш после какво е станало :)

summerseason
1st November 2007, 17:59
здравейте, имам един въпрос към вас.Интересува ме от къде мога да си закупя от стягащите курсажи които се използват след операция на гърди.Тъй като скоро ми предстои операция, тъй като имам Гинекомастия, това са увеличените гърди при нас мъжете, та скоро ще се оперирам но лекарят ми ми каза че може и да не се наложи да ползвам такъв курсаж понеже нямам много мазнини за махане и чудесна работа би ми свършила стегната блуза от ликра, но аз все пак исакм да си набавя този курсаж, понеже стегната блузка от ликра не ми звучи много надеждно, въпроса ми е вие от къде си ги купувате вашите след като ви поставят протезите.За вас е по-лесно тъй като се намират навсякъде но за нас мъжете е доста по трудно.БЛАГОДАРЯ

Stefiela
1st November 2007, 19:23
http://www.lipoelastic.com/index.php?action=bandaze-panske

Виж тук

summerseason
1st November 2007, 19:29
благодаря ти, точно това ми е нужно, само че невиждам как мога да си поръчам

Stefiela
1st November 2007, 19:34
http://www.lipoelastic.com/

така вече трябва да стане :wink:

Monique
2nd November 2007, 07:13
Какъв е този кУрсаж? :1246:
Много еротика блика от тази дума...
Между другото топика е за мамопластика,не гинекомастия.

summerseason
5th November 2007, 18:12
Stef благодаря, днес си поръчах това което ми беше нужно.За пореден път казвам че сте изключително отзивчиви всички в този форум.Ще се радвам ако мога иаз да ви помогна с нещо.

joliy
5th November 2007, 20:12
Ривин, какво става с приятелката ти? Всичко наред ли е?

Stefiela
6th November 2007, 23:05
Stef благодаря, днес си поръчах това което ми беше нужно.За пореден път казвам че сте изключително отзивчиви всички в този форум..
Моля , моля :wink:
Дано всичко и при теб да мине успешно , ще разправяш после и ще показваш снимки с новия курсаж , а може и без него :wink: (да се види по-добре резултата)

Rivin
6th November 2007, 23:30
Ривин, какво става с приятелката ти? Всичко наред ли е?
Всичко е ОК, благодаря, че питаш! Както казах в началото и някои не повярваха, гърдите и започнаха да стават по-големи и "изкочиха" напред, около 6-я ден и стават все по-хубави.:) Просто кожата и започна да се разпъва и да отпуска имплантите. До такава степен и са стегнати гърдите заради нееласитчността на кожата или заради 390те кубика и много малките гърди преди това, че докторът каза, че няма нужда да си купува ластичен сутиен. Скоро ще почваме с масажите. След седмица пак е на преглед.
Вече и всички документи са при нас. Имплантантите са PIP, 390 cc, кръгли, грапави, подмускулно с разрез под гърдата, среден профил

bimbi
7th November 2007, 08:21
До такава степен и са стегнати гърдите заради нееласитчността на кожата или заради 390те кубика...един съвет от мен - кажи й по 2-3 пъти на ден да си маже гърдите с някакъв мазен крем, защото при такива гърди често се получават стрии

joliy
7th November 2007, 22:48
До такава степен и са стегнати гърдите заради нееласитчността на кожата или заради 390те кубика...един съвет от мен - кажи й по 2-3 пъти на ден да си маже гърдите с някакъв мазен крем, защото при такива гърди често се получават стрии

Бимби е права, много е важно с нещо да се маже - аз си купих от аптеката един крем за бременни (на Chicco) май беше, свърши чудесна работа.

...и стават все по-хубави...
Казах ли ти :lol:

summerseason
8th November 2007, 17:19
Добра вечер на всички ви, аз пак изниквам с въпрос към вас. Можете ли да ми кажете дали сте ползвали някакъв крем или нещо за заличаване на белезите след операцията.Пенеже има белези, а понеже не ми се е налагало да ползвам такива медикаменти до сега и затова се допитвам до вас-хората с опит.Благодаря

Babri
8th November 2007, 17:28
Аз ползвах едих крем на Avene,специално за белези.Купих си от аптеката.

summerseason
8th November 2007, 19:31
Благодаря ти babri.Скрива ли ги добре

joliy
8th November 2007, 22:26
Аз ползвах и още ползвам Zeraderm, но белезите ми са все още червени (поне са напълни гладки, няма неравности.)

junglegirl
9th November 2007, 09:58
Ама целта на кремчето е точно това,Джоли-да не позволи повдигане на белега/или да се превърне в келоид/,а не да избледнее.Затова внимавай да не се вдлъбне,т.е ако няма никакво подуване над повърхността на кожата,по-добре не го ползвай.

Ava-ava
9th November 2007, 10:02
А от кога започва да се използва този крем за белези? Колко време след това?(аз искам да си купя за дупките от липото, ама не ми се дават толкова пари за тези само точки..) :roll:

Babri
9th November 2007, 10:04
Да,почти се скриха и сега са като тънки ивички :)

Babri
9th November 2007, 10:08
А от кога започва да се използва този крем за белези? Колко време след това?(аз искам да си купя за дупките от липото, ама не ми се дават толкова пари за тези само точки..) :roll:
Авче,аз почнах да го мажа на другия ден след операцията сутрин и вечер.А за след липо не знам как точно стоят нещата.

Ava-ava
9th November 2007, 12:32
Mисълта ми беше дали не съм закъсняла.... :roll:

monti
9th November 2007, 12:45
авче аз имам липо от преди 5 години и тогава не съм се мазала с нищо а сега дори трудно се откравот така че не се тревожи

Ava-ava
9th November 2007, 13:39
Сега са ми червени точките, щото..И се виждат. Може би ако избледнеят няма да се забелязват толкова

Babri
9th November 2007, 13:42
Ами,да,като избледнеят и няма да се забелязват. :wink:

monti
9th November 2007, 13:49
и моите бяжа такива и освен това ме болеше много когато се епилирам (аз имам и от вътрешната страна под коляното)но с времето се заличиха лошото при мен е че килограмите сега си ги контролирам с глад тъй като липото не ми помогна много а и аз не бях при добър специалист :2001: ти не се притесняваи още са ти пресни

Stefiela
9th November 2007, 23:57
Добра вечер на всички ви, аз пак изниквам с въпрос към вас. Можете ли да ми кажете дали сте ползвали някакъв крем или нещо за заличаване на белезите след операцията.Пенеже има белези, а понеже не ми се е налагало да ползвам такива медикаменти до сега и затова се допитвам до вас-хората с опит.Благодаря
Аз ползвам Контратубекс - около 10лв е :wink:

summerseason
10th November 2007, 12:33
Стеф, страхотна нова снимка си сложила.Човек вместо да чете това, което си написала неможе да откъсне очи от нея.Приеми го като комплимент и просто мнение на мъж.Страхотно изгреждаш.Поздравления

gwendoline
10th November 2007, 12:43
Аз ползвах "Зерадерм" и съм доволна по тоношение на белезите. Само че е доста по-скъп :? Сигурна съм че има и по-евтини алтернативи.

Stefiela
10th November 2007, 22:02
Стеф, страхотна нова снимка си сложила.Човек вместо да чете това, което си написала неможе да откъсне очи от нея.Приеми го като комплимент и просто мнение на мъж.Страхотно изгреждаш.Поздравления
Благодаря за комплиментите , но повярвай тук в форума всички момичета и жени са страхотни . Всяка една от нас полага максимални грижи за себе си и се стреми да се поддържа в перфектен вид.
(ти трябва да си го разбрал вече :wink: )

summerseason
15th November 2007, 17:06
Здравейте, да се похваля че и аз минах под ножа.И днес ми е втори ден за сега всичко е нормално но шевовете започват малко да ме опъват-за сега се търпи и една лека температура ме мъчи но доктора каза че е нормално.Поздрави на всички ви

joliy
15th November 2007, 19:30
Честито, summerseason...бързо възстановяване :)

Stefiela
15th November 2007, 22:47
Честито и от мен :girl_in_love:
дано да си доволен от резултата и успешно възстановяване
(че може и някоя снимчица да сложиш ..... :wink: )

Rivin
22nd November 2007, 01:41
Тук започнах с въпросите, та тук продължавам:)

Едната гърда сега падна по-ниско от другата с около 7-8 мм и стигна до разреза. Другата е над разреза. Когато гърдите все още се оформат при подмускулна операция, еднакво ли слизат надолу имплантните или има разлика, и ще се изравнят ли, когато си дойдат на мястото. Гърдите са на около 28 дни.

gwendoline
22nd November 2007, 11:31
Тук започнах с въпросите, та тук продължавам:)

Едната гърда сега падна по-ниско от другата с около 7-8 мм и стигна до разреза. Другата е над разреза. Когато гърдите все още се оформат при подмускулна операция, еднакво ли слизат надолу имплантните или има разлика, и ще се изравнят ли, когато си дойдат на мястото. Гърдите са на около 28 дни.
Не е задължително нещата да се случват еднакво и за двете гърди; те не са свързани по никакъв начин и това са си две отделни операции - съответно и времето за възстановяване и реакциите може да са различни.

joliy
22nd November 2007, 21:22
Гуен е абсолютно права. И при мен има разлика от няколко милиметра, десния ми имплант просто слиза по-бавно от левия. Няма място за притеснение, ще се изравнят след време. (стига разбира се джобовете да са еднакви...т.е. като се притиснат отгоре-надолу гърдите да се изравнят,т.е. да се вижда, че има място под импланта, който сега е по-високо )

Rivin
23rd November 2007, 11:37
Вече почнахаме и с мачкането (масажите) :) Колко дни или месеци трябва да се правят?

joliy
23rd November 2007, 11:54
На мен доктора ми каза 1г. Но най-добре си питай твоя лично :)

Rivin
24th November 2007, 12:57
На мен доктора ми каза 1г. Но най-добре си питай твоя лично :)
1 година масажи? По 10 мин сутрин и вечер, това са все едно около 5 денонощия непрекъснато мачкане : ))))

monti
24th November 2007, 13:52
1 година масажи? По 10 мин сутрин и вечер, това са все едно около 5 денонощия непрекъснато мачкане : ))))
Че кво му е лошото на това ако ти не можеш сигурно някой друг веднага ще ти прадложи услугите си :girl_haha: и хубаво ще ги помачка :1241: :1241: :1241:

joliy
24th November 2007, 13:55
Е, аз мойте ги правя само веднъж дневно. Пък и си заслужава, защото така се намалява риска от капсулна контрактура.

gwendoline
24th November 2007, 14:28
Аз си правех масажи три месеца, два пъти дневно. След корекцията обаче го питах кога да почна с масажите - той ми каза " Аааа...не...повече няма да ги масажираш; те са си слязли достатъчно ; сега ги оставяш вече"...Така че...Явно е индивидуално....нали затова ходим на контролни... :)

Rali_
24th November 2007, 18:38
На мен пък доктора категорично ми забрани масажи.Някой ще ми каже ли с каква цел правят

blanco y negro
24th November 2007, 18:54
Няма как да е толкова категорично, защото половинката ти все нещо ще допринесе :biggrin:

KANELLA
24th November 2007, 20:02
на мен пък ми каза,че нямам нужда от ''специалните''масажи,освен естественно от мъжо :D .Каза,че били достатъчно омекнали и нямало нужда,а и аз съм с Мак Ган,а те нали са и по -меки :wink:

adinka
30th November 2007, 11:31
Може ли да ми помогнете???Забелязвам че отстрани на едната гърда от външната страна и на същата обаче отдолу и от вътре имам нещо като кръвонасядане,като синина.Това от страни е с размер на монета от 1 ст,а другото е по-малко.Мазах се с хапароид ,но не знам дали от него ще ми мине и в крайна сметка не знам какво е???Конците ще ми ги махат другата седмица,дали сега да му званна на док???

joliy
30th November 2007, 11:50
Адинка, а както пипнеш усещаш ли мястото там по-подуто или по-твърдо? Ако е така, вероятно е хематом. Аз имах след операцията един доста голям и трябваше всяка вечер да правя компреси със спирт.

Ако е просто лека синина, би трябвало само да мине, и не е нещо опасно.

adinka
30th November 2007, 11:55
Не е нито подуто нито ме боли.Е ако е синина от какво се е получила,та даже и на 2 места.


Въпреки,че сега си спомням,когато си правих носа,после д-ра ми разказваше някакви смешки и каза,че някой от астистентите се подпрял на рамото на жена,на която й слагали силикон и тя после имала синина

Ама мойто е друго.Тя мама се е притеснила повече от мен.

А твоя хематом от какво се е получил?
И още ми е рано да питам,ама ще ми омекнат нали,а дори сега и чувствителността е някак странна,не ми е приятна :roll:

milena127
30th November 2007, 12:05
Ади, ама твоята операция мина ли :shock: Аз нещо съм изпуснала.
При Динев ли се оперира последно?

Ако синината не те боли не се притеснявай, аз също имах доста, всичко мина. Мисля, че все пак зависи и от човека, при мен синини лесно излизат.
И аз имах хематомче, което обаче си ме болеше, така че сигурно не е това.
Доктора не ти ли даде крем за синините и отоците?

Иначе как се чувстваш, харесваш ли се :wink:

joliy
30th November 2007, 12:12
Ще ти омекнат разбира се, нормално е още да чувстваш дискомфорт, скоро си оперирана все пак.
Хематома е накакво кръвонасядане. Не знам от какво се е получил, станало е по време на опарцията.
Но щом при теб е само синина, мисля, че няма място за притеснение...виждала съм момичета скоро след операция с подобни синини, минаха им. За всеки случай може да се мажеш с Auriderm ХО, то е за синини и отоци, (така че и целите гърди може да си мажеш с него).

adinka
30th November 2007, 12:24
Благодаря ви много,успокоих се.Аз се ябх притеснила,може би защото не знаех и не предполагах че може да имам синини.Иначе д-ра нищо не ми каза да си взема за мазане.Засега ги мажа само с бебешко олио,така съм прочела тук.

milena,да оперирах се преди 16 дни.В доста теми писах,но си пропуснала :wink:

И друго да ви питам,може ли да си сложа сутиен с банели само за няколко часа за дискотека примерно или не?Аз ще го питам другата седмица и д-ра...

milena127
30th November 2007, 12:53
Ади, колкото и да е некомфортно аз лично ти препоръчвам да си носиш спортния сутиен постоянно. През първия месец е наистина важно.

adinka
30th November 2007, 13:04
Ми добре.Иначе ми е много удобен,ама сега за 8-ми исках да съм с дълбоко деколте,ама май ще го отложа за нова година. :)

Divinemouse
30th November 2007, 14:22
Мен този сутиен много ме обива на белезите и нямям търпение да го махна но ме е страх :(

Rivin
1st December 2007, 15:41
А масажите по колко време трябва да се правят сутрин и вечер и общо колко време?

joliy
1st December 2007, 23:33
Ама, Rivin, питай си най-добре лекаря. Тук всяко момиче ще ти каже нещо различно. Няма едно мнение по въпроса. Аз лично моите ги правя не повече от 5мин на ден.

Rivin
2nd December 2007, 11:16
Ами той каза 10 мин сутрин и вечер, но забравихме да уточним колко да продължава. А и аз питам от любопитство:)

junglegirl
3rd December 2007, 09:34
Цици ли си сложил?
Честито!!! :girl_haha:

joliy
3rd December 2007, 18:05
Цици ли си сложил?
Честито!!! :girl_haha:
Джaнгъл, това е приятелката на Ривин, вече тя пише във форума, не той :) А ни е обещала и да ни прати снимки и още не е...аз лесно не забравям, така че Ривин, чакаме те с фотосесия :)

junglegirl
4th December 2007, 15:42
Значи объркването е още по-голямо,защото аз мислех,че пиша на един потребител,който обикновено пише в "ринопластика" :D :D Грешката е мояяяяяя :D

aniK
11th December 2007, 07:01
rivin, как е жена ти? Май съм същия случай като нея - много слаба и стегната от тренировки. Добре, че преди операцията четох твоята тема и видях снимките, та бях подготвена психически. Обаче вече 4-ти ден толкова много ме боли :( Ребрата ми са сини и отекли... Нея кога спря да я боли? Знам, че е индивидуално, но търся някаква надежда :)

Valenta
11th December 2007, 08:53
Аник,първо честити придобивки.Със здраве да се фръцкаш.И аз като теб съм прясно оперирана.Днес ми е осми ден и си ме аболява,ама си трая.Пии Аулинче и ще ти минава всеки изминал ден.Ти с колко кубика си?Аз съм с 390 и аз като приятелката на Ривин имам чувството,че съм с по малка кубатура.Ти къде видя снимките за да ги видя и аз?

aniK
11th December 2007, 11:39
Снимките ги беше пуснала joili: http://www.implantinfo.com/photocenter/visitors/45breast_implant_photos/index.html

Аз съм с 365сс (ръст 160 и 44кг преди операцията). Моите не мис е струват малки. Аулин пих първите 2 дни и реших,че ще се справя без болкоуспокояващи, но нощите ми са кошмарни: спя полуседнала, а между 12 и 2ч.с разхождам нервно из апартамента. Сигурна съм, че всички са минали през това, но си е гадничко, като е на своя глава :D

Rivin
11th December 2007, 16:41
Ейй, малко да не вляза и вече ме направиха мъж с гърди:)))

Сега по темата.
Ами до колкото си спомням болките станаха значително по-малко на 5-я, 6-я ден. Гъдите обаче още и пристискаха гръдния кош, заради кожата, която ги притискаше и ги скриваше.
Като минаха обаче 10-11 дни, гърдите изведнъж изкочиха:) т.е. кожата се разтяга за тия 10-11 дни и отпуска имплантантите навън.
Така че очаквай да ги видиш в доста по-добър вид към 11-я ден.

Valenta
11th December 2007, 17:36
Ееее,Rivin,тя стана една....Ама затова влизай по-честичко тук да казваш как е приятелката ти.И аз съм с 390сс под мускула и съм на 8 дена,ама колкото ги гледам,все ми малеят.В страни като застана и се вижда как мускула ги притиска.Ох,дано да ми изхвръкнат като на жена ти по скоро,че откачам..

Добавих еда снимка моя да видите гръде мускул преди.Идете на симки на оперирани в раздел мамопластика.

Valenta
12th December 2007, 09:33
И тук в тази тема ще питам прясно оперираните.Още ме болят мишниците,а ми е девети ден.Нормално ли е това?Почвам да се шашкам. :shock:

joliy
12th December 2007, 14:50
Секси, нямаше да е нормално, ако не те боляха!
До края на първия месец ще чувстваш опъване като си протягаш ръцете, затова не се шашкай. Аз може би чак на втория месец можех да си опъвам ръцете нормално, без болка. Все пак рязани са тъкани, трябва време да зарастнат.

Gemi
12th December 2007, 22:24
Добре дошла Торнадо! :2018: Честито!!! Да си много щастлива с новите дъщери :D :D :D ! Поздрави от мен, не се страхувай от болката - забравя се :girl_haha:

Valenta
13th December 2007, 08:42
А къде е Торнадо?Не се е обадила още. :?: :roll:

aniK
13th December 2007, 20:23
sexy007, а ти имаш ли отоци? Аз се чувствам като бременна в 3-ти месец. От кръста нагоре съм подута :( синини нямам, но още не мис виждат ребрата :(

Valenta
14th December 2007, 06:16
aniK,отоци имах между гърдите,но спаднаха.Сега имам само под мишницата в ляво,но се надявам и там да ми спадне.Нормално е да си с оток.Все пак е наранен мускула.Аз и синини имах.Хайде пускай снимки и инфо в горната тема.
Rivin,чакаме снимки и от приятелката ти.
Хайде момичета,пускайте снимки в по горната тема за да видим след операция как е.Аз пак ще се снимам.
monti,мила не тъгувай!Наистина е още рано за крайният резултат.Изчакай още малко.Ще видиш,че ще има промяна.
TORADO,къде се изгуби?Хайде чакаме да се похвалиш.

TORNADO
15th December 2007, 09:28
Здравейте,милички!
Тук съм си вече,но от любопитни приятелки :) нямам време да седна на компа все има по някоя в нас :)
Операцията ми мина успешно,но болките бяха меко казано ужасни в един момент съжалих за това,което си причиних,но сега като си ги гледам.......НЕ СЪЖАЛЯВАМ!
Днес ми е девети ден и съм пушка,не ме боли вече,но си ги чувствам напрегнати,триумфа ми у7бива на шевовете,лентата ме стяга,но...изпълнявам всичко стриктно :)
Сложих 375сс в крайна сметка доверих се на Стоянов,малеят ми май/но като се има предвид колко плоска бях преди/,а и.....още са сплескани от лентата и сутиена,тварди са ,но казват,че ще си се наместят кога обаче незнам :(

Valenta
15th December 2007, 10:04
Торнадо,честити придобивки!Както казваме тук,със здраве да се фръцкаш!!!!!!!!!!!!!! :2018:
Що се отнася за болката,не боли чак толкова.Аз за миг не съм съжалила при тая операция,докато на секциото ми съжалявах всеки час.Аз съм на 13 дена след операцията,и ме си ме понаболява още,но щом се погледна в огледалото и забравям.Пази се от уроки(аз вярвам) и много не ги показвай на приятелки.
Хайде пускай снимки в по горната тема да видим как си.

Divinemouse
15th December 2007, 10:30
Честити придобивки Торнадо :lol: със много радост да се фрацкаш със новите придобивки :dirty_dance: :dirty_dance:
Е това със сутиена и шевовете е най изнервящото но ще го изтърпиш и после ще си супер :D
Във колко часа те оперира ,защото аз бях в клиниката м/у 8 и 9 часа сутринта и едно русо момиче попълваше документите :)

TORNADO
15th December 2007, 11:36
благодаря ви,момичета!
Томи,аз към11 часа бях там към 15 часа ми беше операцията,а бях за 12 часа,но нещо се забавиха.Секси,от суеверие наистина не ги показвам на всички,само на най-близките:)

aniK
15th December 2007, 12:02
Аз освен на доктора и мъж ми, само на една позната, която чака да и дойде реда, съм ги показвала, за да знае какво да очаква в началото (з'то не чете форума ;) ) Не от суеверие, но ги чакам да станат по-хубави :)

joliy
15th December 2007, 15:08
Честито Торнадо, много хубави емоции с новите придобивки ти желая! :lol:

Valenta
15th December 2007, 15:16
Абе суеверие или не,има някаква истина за уроките или научно казано-натрупване на отрицателна енергия в енергиините полета(чакрите) или нещо такова.

mimossa
16th December 2007, 11:33
Честити придобивки Торнадо! много да им се кефиш :D

kaka lara
13th April 2008, 18:59
и аз съм прясно оперирана, и на мен формата все още не ми се струва идеална. знам, че трябва да имам търпение, ама толкова ми се иска всичко веднага и на момента. все пак толкова мъки изтърпях... иначе всичко друго е наред май. но все пак се чудя - тези кремчета, дето докторите ги препоръчват, наистина ли само тия марки помагат, или доФторите си имат схема с дистрибуторите... ако някоя е открила ефикасна марка сама, моля да я сподели :D

BELLA 13
18th April 2008, 17:11
Здравейте на всички,новичка съм във форума,но ми хареса и реших да се регистрирам.Аз също съм на няколко дни операция,сложих 300 сс,частично под мускула,кръгли,разрез под гърдата..След операцията нямах никаква болка та дори и сега нямам,само леко опъване на кожата,1ч.след операцията вече бях на крака и питах за хапване :) ..Лошото е че трябва да избягвам някои движения с ръцете,немога да хода на фитнес,все още немога да шофирам,но другата седмица ми махат шевовете и мисля да отида с колата :D ...Искам да попитам за спането,кога започнахте поне настрани да спите,за мен е голям проблем,защото преди операцията спях само по корем и сега не се наспивам,ужас..Благодаря и целувки

lady85
18th April 2008, 17:30
BELLA 13,Честито и с здраве да си ги ползваш :wellcome: На мен доктора ми беше казал 15-20 дена след операцията да не спя настрани.Но мен доста си ме боле6е в на4алото като се опитам да легна така.След 20ина дни запо4нах да спя нормално(настрани).За другите неща имаи търпение. :) Ако не е таина кои доктор те оперира?

BELLA 13
18th April 2008, 17:40
Благодаря за отговора!Разбира се че не е тайна,Ст.Михайлов-ВМА,препоръчаха ми го,но докато не отидох на консултация не бях сигурна че ще е той,но след консултацията бях доволна с доста информация,но не от сорта,супер ще си,както искаш и колкото искаш,решавахме заедно и това което ще е подходящо за фигурата ми...Там(ВМА) наистина мисля че са големи професионалисти...! :D

dedektiv_p
18th April 2008, 19:35
Честито Белла да им се радваш и да си много по щастлива с новите придобивки!
Относно спането моя док ми каза един месец да спя по гръб само. Аз от ден два се опитвам да спя настрани че гърба ме боли ужасно но не успявам много като инстинкт или от страх незнам пак лягам по гърб след малко колкото и да боли. Най-добре се вслушай в съветите на твоя лекар!

lady85
18th April 2008, 19:50
Aз първите 7 дена като легнех ве4ер изобщо повече не можех да стана до сутринта когато идваше някои да ме вдигне.Това беше наи кошмарната ми седмица.Изобщо не можех да си представя да се обърна настрани.Гадното беше 4е пове4ето обезболяващи не ми деистваха.Единственото което ми помагаше беще инжекцията с течен аналгин в мускула на дупето :(

BELLA 13
18th April 2008, 20:00
Благодаря за поздравите и за информацията..Най-интересното при мен е че нямам проблеми(да не чува дявола) с нищо,ставам без проблем сама,първата мин.ги придържам защото имам усещане че ще паднат,хаха,всичко правя,но доктора ми препоръча да не се претоварвам,за да се заздравява мускула и да не избутва импланта,а това ми е трудно,защото съм активна и необичам да бездействам...,но трябва се примиря,нямам избор..Важното е че ми харесват :lol: ,хайде скоро ще сложа снимчици..Целувки

dedektiv_p
18th April 2008, 20:45
Белла чакаме снимките с нетърпение и инфото с подробностите! :wink:

lady85
19th April 2008, 10:57
Тъй като моите гърди също са 'чисто нови' :) реших да приложа няколко снимки.Ако някои има интерес може да погледне
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238041
12345

Бетка
19th April 2008, 11:11
Първо честито на всички :2018: ! Аз вече се побърквам от четене във форума за мнения и коментари на скоро и старши оперирани -понякога ме хваща ужасен страх но пък като видя резултат като на lady85 много се радвам и успокоявам.Страхотно се е получило при теб! А може ли да пуснеш тези красоти в темата с инфо и снимки? :2043:

buba-77
19th April 2008, 11:14
:1203: :bravo: много добре си уцелила размера .Мисля че точно ти подхождат ,защото си слабичка .Колко сс са ? Наистина са хубави и все по хубави ще стават

BELLA 13
19th April 2008, 11:34
Lady 85,супер са гърдите ти,браво на доктора :1223: Целувки

lady85
19th April 2008, 11:52
Мерси на вси4ки момичета :D !!!!Имплантите са 300сс!Някои мои познати предположиха 4е са 400сс като ги видяха,на живо изглеждат по големи.Ще попълня инфото в другата тема,надявам се да е полезно.На всички момичета които се колебаят бих им казала че болките,вси4ки неудобства,парите и вси4ко останало определено си заслужават.Чувството да имаш гърди е :D :D :D :D SUPER!!!!!!!!

i_ani
19th April 2008, 12:17
Lady 85,супер са гърдите ти,браво на доктора :1223: Целувки

Подкрепям :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: :2007:

СУПЕР добре ти стоят :naked: :cool_new: :!: :!: :!:

BELLA 13
19th April 2008, 14:35
Здравей Бетка,няма смисъл да се шашкаш толкова,защото при всеки е различно,а пък ако си го решила вече,давай ние сме с теб....Кога мислиш да се оперираш?

stela_gold
19th April 2008, 19:22
Lady 85,супер са гърдите ти,браво на доктора :1223: Целувки

Подкрепям :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: :2007:

СУПЕР добре ти стоят :naked: :cool_new: :!: :!: :!:
наистина страхотни са станали
Браво

joliy
19th April 2008, 21:29
lady85, много добре ти стоят и все по-хубави ще стават! :2043:

dedektiv_p
19th April 2008, 21:34
Тъй като моите гърди също са 'чисто нови' :) реших да приложа няколко снимки.Ако някои има интерес може да погледне
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238041
12345
Супер са ти, много ама много ми харесват! :D

doll
20th April 2008, 01:41
честитооооооо.....,
супер са ...много да им се радваш...
:1211: :2043:

645CI
20th April 2008, 02:02
Aз от много време подозирам разни хирурзи,че НЕ слагат това,за което сме се уговаряли,нито пък това,за което получаваме паспорти :? и аз това си мисля.дори някои не могат да поставят под мускула,а лъжат,че така са ги поставили,други лъжат с СС,а най-често с марката които сте искали и поръчали....,но сте получили друга.....много жалко.Поне на мен ми се случи това с марката,платих за макган,но след смяна на размера поисках старите си импланти и се оказаха евросиликон...

dedektiv_p
20th April 2008, 09:30
Това сериозно ли?!? Все пак в цената има разлика, а и в качестовото може би незнам. При кой хирург мила?

lady85
20th April 2008, 11:23
Това е ужасно.Егати......хирурзите,н е те не са хирурзи а измамници. :x Щом вместо макган слагат Евпосиликон,то какво слагат вместо Евросиликон????????

Ky-ky
20th April 2008, 15:22
Честито lady85
да си ги носиш със здраве новите :naked: придобивки
Браво много са хубави
:wellcome:

gwendoline
20th April 2008, 18:41
lady85 честито и от мен :!: :cool:

Харесват ми и са абсолютно симетрични, а доколкото виждам си имала лека асиметрия преди, или поне така се вижда на снимката... :roll:
С радост и самочувствие да си ги "носиш"! :cool:

doll
20th April 2008, 20:46
Aз от много време подозирам разни хирурзи,че НЕ слагат това,за което сме се уговаряли,нито пък това,за което получаваме паспорти :? и аз това си мисля.дори някои не могат да поставят под мускула,а лъжат,че така са ги поставили,други лъжат с СС,а най-често с марката които сте искали и поръчали....,но сте получили друга.....много жалко.Поне на мен ми се случи това с марката,платих за макган,но след смяна на размера поисках старите си импланти и се оказаха евросиликон...

ох ужас. :2009: ..Наистина ли?? Е това вече е варха на наглостта. :x ..Не мога да повярвам...А иначе паспорта за импланти McGHAN ли ти дадоха??

lady85
21st April 2008, 10:35
gwendoline,нямах асиметрия просто наистина снимката е малко неясна но е единствената която имах от преди.Мерси на всички отново за пожеланията!! :D Мислите ли че тази гърбица,която се вижда в профил ще слегне и гърдата ще заеме по естествен вид????

gwendoline
21st April 2008, 10:38
gwendoline,нямах асиметрия просто наистина снимката е малко неясна но е единствената която имах от преди.Мерси на всички отново за пожеланията!! :D Мислите ли че тази гърбица,която се вижда в профил ще слегне и гърдата ще заеме по естествен вид????

Извини ме, така ми се е сторило :oops: Със сигурност ще спадне; още са малко височко; трябва им време, колкото и банално да звучи.. :roll:

dedektiv_p
21st April 2008, 10:40
Никак не е банално :D напротив въоръжаваш ни с повече търпение!

ro_ni_ka
21st April 2008, 10:42
Здравейте момичета!!!
Честито на скоро оперираните и желая бързо и безпроблемно възстановяване!!!
Лейди гърдите ти са перфектни, като на другите момичета тук!!! Поздравления!!!
Белла и на теб честито мила!!! И аз съм оперирана при д-р Михайлов, на 17 март.
Дедективче, мисля, че нещата си идват по местата и своенравната ти гърда ще се намести сама. Стискам палци , миличка!!!

dedektiv_p
21st April 2008, 10:43
Роника, благодаря ти мила! :)
А ти как си?

ro_ni_ka
21st April 2008, 10:53
Благодаря, чудесно!!! Но за съжаление не мога да кача снимки, че сина ми счупи фотоапарата...но до седмица ще имам друг...надявам се.
Вече спя на страни, мажа се с крем за белези, но все още се пазя и не се натоварвам много...
Купих си нов сутиен послучай 1 месец от операцията и съм много щастлива от новата си визия.
При теб си мисля, че нещата ще се оправят без операция, защото има чувствително подобрение за което съдя по снимките...
Стискам палци миличка!!!

dedektiv_p
21st April 2008, 11:13
:lol: Благодаря ти мила! И аз си купих сутиен и бански още преди месец да си направя удоволствието поне да се видя в тях с новите придобивки! В магазина падна голям смях защото постоянно ми предлагаха сутиени които ще държат, а аз им казвам че искам нещо нежно и удобно без подплънки и дебели ръбове, без банели но продавачките все едно не ме разбираха какво говоря, гледаха ме като луда! :lol: :lol: :lol:

doll
21st April 2008, 14:30
:lol: Благодаря ти мила! И аз си купих сутиен и бански още преди месец да си направя удоволствието поне да се видя в тях с новите придобивки! В магазина падна голям смях защото постоянно ми предлагаха сутиени които ще държат, а аз им казвам че искам нещо нежно и удобно без подплънки и дебели ръбове, без банели но продавачките все едно не ме разбираха какво говоря, гледаха ме като луда! :lol: :lol: :lol:

познато чувство:2055: :lachen:

BELLA 13
21st April 2008, 14:43
Благодаря ти Роника!Аз съм доволна страшно много от този доктор и съм възхитена,радвам се че попаднах на него..При теб как е,доколкото разбрах ти си надмускулно,но доволна ли си от резултата?Целувки

aniK
21st April 2008, 21:29
И аз погледнах обидено, когато посегнах към един сутиен и продавачката ми каза "тези с подплънки са на другия щанд" :twisted: А съм с 365сс :evil:

ro_ni_ka
21st April 2008, 21:48
Здравей Белла, доволна съм от лекаря и резултата... Имахме идея да се получи естествен, а не бомбастичен бюст и възстановяването да е във възможно най-кратки срокове... Затова решихме да сложим 260сс, надмускулно и според мен резултата е чудесен... Въпреки, че в сравнение с някой момичета от сайта изглеждам направо плоска със скромните си придобивки... :D
Аз съм на преглед чак другия месец около 17. А ти кога се оперира и кога си на преглед?

BELLA 13
21st April 2008, 23:15
Привет Роника,на 15 този месец ми направиха операцията,а сега в четвъртък отивам да ми махат конците,дано всичко е наред..А за прегледите незнам,сега ще се разберем като отида..Аз сложих по 300 с.с,не исках големи,а нормални гърди и мисля че се получи супер :lol: !

еМ ДжИ
21st April 2008, 23:29
Момичета, може ли да ви питам - вие на кой ден от операцията започнахте да се обръщате настрани като спите?
На мен ми е 7ми ден от операцията и вече всичко ме боли ужасно като спя само по гръб.... :(

И друго: към тези, коио са нямали дренажи - поучихте ли леки отоци?

buba-77
22nd April 2008, 00:42
Ох мила ще трябва да почакаш още малко някъде след 20 дена поне ще можеш да поспиваш настрани .Поне при мен беше така .Да не говорим че лекаря ми препоръчваше първия месец да спя само по гръб за да се фиксират правилно имплантите.Относно отоците аз не съм имала дренажи и гърдите ми бяха поотекли като дясната беше видимо по отекла от лявата.Моите отоци изчезнаха напълно след месец някъде . А иначе честито за тунинга :D Да знаеш че първата седмица е най-трудно .Оттук нататък все по добре ще се чувстваш ,но за спането настрани почакай да не ти се разширят джобовете :girl_kiss2:

buba-77
22nd April 2008, 00:47
:wellcome: Ем Джи :1211: :2020: :1211:

sweety_L
22nd April 2008, 07:33
Момичета, може ли да ви питам - вие на кой ден от операцията започнахте да се обръщате настрани като спите?
На мен ми е 7ми ден от операцията и вече всичко ме боли ужасно като спя само по гръб.... :(

И друго: към тези, коио са нямали дренажи - поучихте ли леки отоци?

Миличка, аз започнах да спя настрани от 3 ден. Лекарката ми изрично каза, че нямало да имам никакъв проблем, стига да не ме боляло. Но ти най-добре се допитай до твоя лекар. Всеки си има мнение по въпроса. За отоците - моите минаха приблизително на 20 ден.
Съвет от мен - прави си масажи на гърба, за да облекчиш болките. Пази се!

dedektiv_p
22nd April 2008, 08:50
Ем Джи масажите на гърба много помагат, аз се мажех с Мобилат и Биофрезе, като ги редувах. Аз още не мога да спя настрани а вече направих 1 месец. Като си лягам вечер не ме боли нищо кой знае колко, но сутрин е някакъв Ад раздвижвам се поне 1 час и гърба наистина ме боли много, но колкото и да опитвам да спя настрани почват гърдите много да ме болят и се обръщам по гръб веднага. Пази се мила!

еМ ДжИ
22nd April 2008, 10:02
Момичетааа! Много ви благодаря за отговорите :)
При мен само едната е тунингована :) Правят ми реконструкция :) Но е същото, само че само на едната :) Ако искате и аз може да пусна снимки, но към септември-октомври, когато ще си имам всичко - зърно и ареола :) Та вече съм минала по този път - миналия септември - тогава 3 седмици бях на легло.. Сега само ми смениха балона (който ми поставиха за разширяване) със силиконов имплант .. Моят е MENTOR 465 сс, капковидна форма.
Но се притеснявам да не се размести нещо... Имам и още 1 въпрос:
аз съм със сутиен на Триумф от тея спортните - като потници, сигурно и вие сте били с такива, но са ми къси презрамките, а те не могат да се отпускат... знаете ли някакъв друг модел сутиени?
Ще откача с тоз сутиен, аз 1/2 година си ходих без никакъв и сега трябва да го нося денонощно... ужас... Вие ходите ли без сутиен? След като ми се намести напълно, бих искала никога да не го слагам пак :) Засега де... защото другата ми е стегната още и си приличат, но по-нататък, като поувисне, ще си сложа и на нея няколко кубика :)
Много сте готини :) Аз отдавна чета в този раздел какво пишете, но чак сега се престраших да пиша... Кефи ме идеята, че и аз съм един вид "тунингована" :lol: Даже нямам търпение да изляза и да си купя як бански за лятотоооо!

Марулка
22nd April 2008, 10:08
Здрасти еМ ДжИ стана ми много интересно защо само едната е тунингована
и какъв балон е сменен нещо не разбрах.Ще обясниш ли по-добре.А относно сутиена док. преценява за всеки е различно,аз например не нося,защото не трябвало.

еМ ДжИ
22nd April 2008, 10:24
Ами незнам дали тук му е мястото и дали ще ви е интересно да ви опиша за моята операция..
Но все пак ще разкажа:
Правят ми реконструкция на дясната гърда- т.е. преди 2 години ме оперираха от рак на гърдата и ми я изрязаха напълно цялата.. Ходих с протеза 2 години, докато дойде и моментът за реконструкция. И понеже нямах достатъчно кожа и място, където да се сложи имланта, трябваше да ми поставят един балон (експандер) и да го раздуват постепенно, като се пълни с физиологичен разтвор, докато достигне желния размер. Най-важното е, че понеже и мускула ми го нямаше- беше атрофирал - и нямаше кой да държи импланта - не може само кожата да го държи, присадиха ми един мускул от гърба оптпред - това беше най-трудното и важно нещо - не се знаеше, дали ще се прихване - и беше много тежка операция (8 часа). Направиха ми я септември 2007 и сега преди 7 дни ми смениха този експандер (балона) със силиконовия имплант - той е точно с моята форма и на пръв поглед няма разлика с другата... нямам търпение да ми махнат превръзката и конците да видя напълно как е станало... та така де.
Извинявам се,ако ви занимавам напразно - знам, че не е същата операция като вашите, но и аз се чувствам като вас :) А и всички проблеми, за които говорите са абсолютно същие, само дето на вас са ви и на двете, а на мен - само на едната ;) Доста ми е помогнало четенето на този форум и съм ви страшно благодарна, макар и да не сте знаели за мен :) Като ме оформят напълно ще се напиша и аз в темата за информация и снимки :)

Марулка
22nd April 2008, 10:32
О да чувала съм за теб.Ти си при Тепавичарова нали.Но не знам дали четох в дтуг форум или.......няма значени.Пожелавам ти да бъдеш отсега на татък много щастлива и здрава.Дръж ни в течение.Всички ти стискаме палци! :2020: :girl_dance: :lips:

еМ ДжИ
22nd April 2008, 10:36
:girl_in_love:
Благодаря :):):)
Дам, при Тепавичарова съм. Писала съм за себе си , в този форум, но в други теми - раздели... Ех, дано да стане всичко ок :) Ох, толкова много въпроси имам, но ще се поровя малко, по тях е писано доста, да не ви занимавам :)

Марулка
22nd April 2008, 10:42
Питай винаги ще има кой да ти отговори или поне да ти вдъхне капка кураж.Тук са най-милите момичета от цяла България(и не само).

еМ ДжИ
22nd April 2008, 10:52
И аз такива впечатления имам :)
Имаше една тема за фитнес след операция.... Ще я потръся да видя - кой кога е почнал.. мен вече не ме свърта на едно място :lol: Но знам, че трябва да чакаам :( Тъкмо се вкарах във форма... Жалко. Вие по време на постоперативния период как се поддържахме във форма. Аз не смея да се лишавам от храна, за да мога да доставя на организма всичко необходимо, за да се възстанови, от друга страна като не се движа пак ще почна да качвам... Чудех се кога мога да почна поне краката да тренирам. Но аз ще питам лекарката, естествено. Подготвила съм си 10 въпроса като отида :)

joliy
22nd April 2008, 12:19
Честито и от мен еМ ДжИ! Много мъки си изтърпяла, но важното е, че си била силна и търпелива! А относно спането настрани - аз почнах чак след месец от операцията, но има момичета и от по-рано, така че питай най-добре лекарката. Бързо възстановяване ти желая!

gwendoline
22nd April 2008, 12:51
Ем Джи, направо не е истина през какво си минала и колко ведро звучиш :2003: ! Браво и честито, миличка, дано лошите спомени останат в миналото! Пожелавам ти бързо и леко възстановяване! :2020:

lady85
22nd April 2008, 14:01
еМ ДжИ,Честито и сърдечен поздрав за смелостта и куража ти.
:)

lady85
22nd April 2008, 14:10
Момичета да ви попитам,тъи като моя прителка е решила да си сложи 450сс подмускулно но доктора и е отказал защото било много вредно толкова много кубици подмускулно,трябвало над мускула.Правилно ли я е посъветвал,чували ли сте нещо подобно и ако е така защо не може да се слагат толкова кубици под мускула???? :?

dedektiv_p
22nd April 2008, 15:08
Момичета да ви попитам,тъи като моя прителка е решила да си сложи 450сс подмускулно но доктора и е отказал защото било много вредно толкова много кубици подмускулно,трябвало над мускула.Правилно ли я е посъветвал,чували ли сте нещо подобно и ако е така защо не може да се слагат толкова кубици под мускула???? :?
Мила при всеки човек мускулатурата е различно развита и с различен обем, ако няма достатъчно голям гръден мускул няма как да побере големи импланти подмускулно, ако много държи да са повечко ще трябва може би да изчаква и през година две да сменя имплантите с по-големи. Нали след всяка такава операция джоба на гръдния мускул му трябва време да се поотпусне за да може импланта да си застане спокойно, следователно това и вариянта да увиличи кубиците с времето. Дано и някои друг внесе малко яснота още по темата, защото това са само мои предположения мила.

blanco y negro
22nd April 2008, 16:28
Момичета да ви питам, ако единият джоб е по-широк и като сложа по-стегнат сутиен или събера гърдите с ръце, едната отива по-нагоре, това ще се оправи ли? Ще зарасне ли отгоре, че така е кофти, като се очертаят, едната високо другата ниско. :?

blanco y negro
22nd April 2008, 16:46
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=239466&photo=2
парола 0000
Ето за това говоря.

sweety_L
22nd April 2008, 16:56
Момичета да ви попитам,тъи като моя прителка е решила да си сложи 450сс подмускулно но доктора и е отказал защото било много вредно толкова много кубици подмускулно,трябвало над мускула.Правилно ли я е посъветвал,чували ли сте нещо подобно и ако е така защо не може да се слагат толкова кубици под мускула???? :?

Чак да й навреди. Освен ако не е прекалено слаба и физиката й да не позволява толкова кубици. И аз съм с толкова, но на мен моята лекарка ми представи нещата по друг начин, а именно, че е невъзможно подобна кубатура да бъде изцяло подмускула. Налага се частично подмускулно поставяне. Това знам аз! :wink:

еМ ДжИ
22nd April 2008, 18:06
Ем Джи, направо не е истина през какво си минала и колко ведро звучиш :2003: ! Браво и честито, миличка, дано лошите спомени останат в миналото! Пожелавам ти бързо и леко възстановяване! :2020:
Мерси! Аз мисля, че всеки, който се е подложил на операция на гърдите е минал през големи мъки ... Преди операцията не го знаех, но сега - свалям ви шапка на всички, момичета!

sweety_L
22nd April 2008, 19:51
еМ ДжИ, ти си много силна жена!
Заслужаваш изключително красива гърда и да си върнеш самочувствието на жена. Радвам се, че най-накрая си постихнала целта си!
Поздравявам те за куража и смелостта! :2020:

dedektiv_p
22nd April 2008, 20:20
Ем Джи, историята е потресаваща ,но пък и интересна относно как може жена на която и се е случило нещо толкова ужасно да се справи с проблема! Ти си забележителна жена щом си успяла да надживееш всичко това и да продължиш така устременно живота си напред! Успех ти желая за всичко което ти предстои мила!

dedektiv_p
22nd April 2008, 20:25
Момичета да ви питам, ако единият джоб е по-широк и като сложа по-стегнат сутиен или събера гърдите с ръце, едната отива по-нагоре, това ще се оправи ли? Ще зарасне ли отгоре, че така е кофти, като се очертаят, едната високо другата ниско. :?
Наталия не можеш ли да звъннеш на док и да го питаш за какво става въпрос? Не си спомням да съм чела нещо подобно из форума мила. Другото за което се сещам е, че преди няколко години бях пуснала запитване до д-р Заякова по мейл и тя ми отговори на въпросите! Попитай някой пък дори и през имейл! Мисля че повечето доктори които имат сайтове имат и публикуван имейл адрес там! Възможно е и да си зараства все пак е тъкан и като всяка такава си сраства по някакъв начин. На Ем Джи са присадили мускул дори, защо да не може и твоя джоб да се затвори! Дано някой друг се включи на помогне по въпроса!

blanco y negro
22nd April 2008, 20:37
Едва ли някой ще ми отговори. Най-вероятно ще ме поканят на консултация, а за мен това е невъзможно.

dedektiv_p
22nd April 2008, 20:40
Всяка от нас която е на консултазия при своя лекар може да попита без да споменава имена, ако друг не го направи аз другата седмица(29,30) съм на консултация и ще попитам!

mickey_82
22nd April 2008, 21:06
Зравей Ем Джи, много добре те разбирам през какво си преминала-за щастие не от личен опит,но свекърва ми я оперираха като теб за отстраняване на тумор и след това последва операция за реконструкция на гърдата.Стоя няколко месеца с имплант ,които пълнеха със салин,но вече е с друг с оформена ареола и зърно.Всичко е много добре.Зная как се отразява това на самочувстието и ти пожелавам много позитивно мислене ,защото си почти накрая.А относно спането-аз спя от втората седмица,защото не ме болеше и засега всичко е наред,нямам никакви оплаквания.Много усмивки от мен!!! :D

blanco y negro
22nd April 2008, 21:19
Всяка от нас която е на консултазия при своя лекар може да попита без да споменава имена, ако друг не го направи аз другата седмица(29,30) съм на консултация и ще попитам! :2015:

kaka lara
23rd April 2008, 08:57
ем джи, има друг модел на триумф, пак е спортен - triaction trophy. аз съм с него защото нямаше в момента от типа потниче. док каза, че става, даже е по-добре, защото му се регулират презрамките. 43 лв. е и е доста удобен, само зърната ме болят, но то не е от сутиена :D дано да съм ти от полза.

susi
23rd April 2008, 11:25
ЕМ ДЖИ, поздравявам те за невероятно свежия дух и позитивна нагласа, след всичко което си преживяла! :good_luck:
Отсега нататък - само здраве и мнооого много приятни емоции!

еМ ДжИ
23rd April 2008, 13:47
ХЕХЕ, мерси, момичета :) Много съм щастлива, че ви "срещнах" така да се каже :) Знам, че всичко ще е наред и винаги съм била позитивно настроена, което е почти основното, за да се справиш с всичко, което ти поднася живота :) Даже до някъде ми се е отразило добре това, което се случи, защото преди това никога нищо не съм спортувала (което може би е една от причините за тази болест), а сега страшно се кефя да спортувам и се стремя към все по-добри резултати :) Което може би нямаше да стане, защото преди да почнат с леченията, бях супер слаба и нямах никакъв стимул да спортувам каквото и да е, а това е нещо изключително важно (за съжаление малко късно го откривам де, но не и прекалено късно ;))
Мерси на всички за милите думи! Надявам се скоро да мога да ви се похваля и със снимки :)
А на отговора на kaka lara за сутиена - мнопго благодаря, ще отскоча до магазина да потърся този модел, защото не мисля, че е добре да ми застава ластика на сутиена върху импланта? нали?
И мен не ме боли нищо и от време на време се изкушавам да полегна настрани, но не задълго. В петък съм на преглед и стискайте палци всичко да е наред и да ми махнат конците:)
А mickey_82, радвам се, че всичко при свекърва ти е минало добре, предполагам, че при нея е било малко по-трудно, защото все пак аз съм на 26 и всичко ми минава много по-бързо...

ro_ni_ka
23rd April 2008, 13:57
Ем Джи, ти си чудесна!!! Възхищавам ти се и те поздравявам!!!
Понякога се налага да минем през ада, но шаблонната , но и много вярна фраза е: Това, което не ни убие, ни прави по -силни!!! Чудесно отговаря на ситуацията!!!
Много е важно позитивното мислене и желание да се възстановиш!!! Бъди винаги така ведра, позитивна и борбена!!!
:2020: за теб!!!

еМ ДжИ
23rd April 2008, 13:59
:2015:

lady85
23rd April 2008, 16:48
sweety_L,dedektiv мерси за отговорите момичета :)

Inkaaa
24th April 2008, 07:53
Мисля,че при подмускулно наистина зависи от размера на гръдния мускул самата операция е по-сложна и има опастност от увреждане на мускула.Но тук има момичета мисля,че Барби беше със 500 подмускула и са се събрали,зависи от уменията на доктора.

sweety_L
24th April 2008, 08:55
Аз защо си мисля, че на Babri са й над мускула?!
За пръв път чувам за 500 cc напълно подмускулно поставени. :roll:

gwendoline
24th April 2008, 09:09
Мисля,че при подмускулно наистина зависи от размера на гръдния мускул самата операция е по-сложна и има опастност от увреждане на мускула.Но тук има момичета мисля,че Барби беше със 500 подмускула и са се събрали,зависи от уменията на доктора.
\
На Бабри са й надмускулни, подмускулни са на СладкаТони - тя също е с 500 сс

Inkaaa
24th April 2008, 09:51
Извинявам се за грешката,но явно както казва gwendoline има моми4ета с повече от 400 подмускулно,зна4и не е невъзможно,зависи от доктора и физиката на пациента.

gwendoline
24th April 2008, 10:20
Така е... като сложа подмускулни 500 сс висок профил следващия път, ще ви кажа възможно ли е и за какво иде реч... :2038: :girl_haha:

Inkaaa
24th April 2008, 10:37
На повторна операция със сигурност ще може 500,защото се е освободило място според мен ,а ти Gwendoline ще станеш доста пищна с такива форми на мен твоите сега ми харесват.

sweety_L
24th April 2008, 10:43
То, че може, може подмускулно по-големи кубици, но не и напълно, а частично. Аз съм с 450 кубика, частично подмускулно.

Поне на мен така ми бяха разяснени нещата за напълно подмускулното и частично подмускулно поставяне на имплантите.

lady85
24th April 2008, 10:43
Мерси пак момичета,доктора е казал абсолютно същото,че телослужението и мускула не го позволява.Тя е 154см,42кг.Съвета му бил наи много 400сс,но според мен и това е доста за тези данни.

gwendoline
24th April 2008, 10:43
И на мен ми харесват, Инкаа :cool: Затова и сложих намигане... Но... ако реша да се възползвам от преференцията за смяна в последния момент - ще сложа тази големина, за да си запазя същата основа на гърдите, но да увелича проекцията им в профил (защото основата на импланта 375 среден профил, (с които съм сега) и 500 сс висок профил е една и съща; просто с високия - ще повдигна гърдите малко напред :wink: Но това е някъде в бъдещето; може и изобщо да не стигна до такова решение... :cool:

gwendoline
24th April 2008, 10:47
То, че може, може подмускулно по-големи кубици, но не и напълно, а частично. Аз съм с 450 кубика, частично подмускулно.

Поне на мен така ми бяха разяснени нещата за напълно подмускулното и частично подмускулно поставяне на имплантите.

да, разбира се, подмускулното поставяне над 300 сс е всъщност частично подмускулно, но не съм го уточнявала, защото мислех, че се знае... :2045: :cool:

lady85
24th April 2008, 10:48
gwendoline,изобщо не си мисли да си оперираш повече гърдитете!Така са ти идеални! :)

Inkaaa
24th April 2008, 10:59
И аз искам да се възползвам от преференцията за смяна с по-големи,ама ме е страх сега всичко е добре ,само дето ми малеят,но поне нямам никъкви проблеми и затова си трая.

lady85
24th April 2008, 11:15
Inkaaa,и аз така,но още ми е рано,а и като се сетя за операцията нещо ми се преобръща в корема.Доктора ми каза да го нося сутиена още месец само през деня :? Оф,тъкмо си мислех че съм се отървала от тоя сутиен :( Забравих да го питам за епикризата,но мисля че не е толкова фатално ако не си я взема.

Inkaaa
24th April 2008, 11:19
За тази епикриза и аз съм в неведение.И на мен така ми каза за сутиена ,но аз се чувствах добре и го носех само нощем а за през деня си купих с банели и така си ходех,сам като усетех напрежение и пак слагах спортния.

Inkaaa
24th April 2008, 11:27
От операцията не е страх,но се притеснявам да не се обърка нещо и в желанието си да стане по-хубаво,да се получи обратното. :roll:

doll
24th April 2008, 18:43
Аз съм с 550 cc подмускулно ,но сам се замислила за смяна с надмускулно....

dedektiv_p
24th April 2008, 19:04
Аз съм с 550 cc подмускулно ,но сам се замислила за смяна с надмускулно....
Леле Долл това е супер имаш ли качени някъде снимки и аз мисля след години да сложа по-големи, вероятно като дойде време да ги сменям да съм жива и здрава до тогава, но дали ще сместя толкова :?:

sweety_L
24th April 2008, 19:41
Аз съм с 550 cc подмускулно ,но сам се замислила за смяна с надмускулно....

doll, защо ще ги сменяш? И надмускулно? Искаш още по-големи ли? :roll:

aniK
24th April 2008, 19:42
Мисля, че първоначални големи импланти на дребна физика може да не се получат добре.

Марулка
25th April 2008, 07:55
Хайде миличка doll кога ще ни пуснеш снимки за да ти се порадваме и ние? :2011: :1223: :1230:

Бетка
25th April 2008, 09:26
gwendoline,изобщо не си мисли да си оперираш повече гърдитете!Така са ти идеални! :)


И на мен така ми харесваш много ! gwendoline,бях ти писала на лични дали си ми получила писмото :oops: ?

gwendoline
25th April 2008, 10:35
gwendoline,изобщо не си мисли да си оперираш повече гърдитете!Така са ти идеални! :)


И на мен така ми харесваш много ! gwendoline,бях ти писала на лични дали си ми получила писмото :oops: ?

Нищо не съм :2016: получила...

Марулка
25th April 2008, 11:24
Добре де да попитам- ако са над 300 куб.- не би ли трябвало и в паспорта да е отбелязамо че са частично подмускулно?

gwendoline
25th April 2008, 12:24
Добре де да попитам- ако са над 300 куб.- не би ли трябвало и в паспорта да е отбелязамо че са частично подмускулно?

С каква цел? Тия паспорти са за не-дай-си-боже да ти потрябват инцидентно, при смяна на импланти или хирург... В нито един от трите случая никой не би го интересувала тая подробност; а що се отнася до хирург - всеки ще се сети, че щом са над 300 са частично подмускулни; просто няма как да се покрият целите.... :roll:

Марулка
25th April 2008, 12:36
Ами защото Гуен на мойте паспорти пише sub коети според мен означава под мускула не знам може и да бъркам ама ако са частично не трябва ли да си пише?А и аз изрично попитах дали са под-изцяло или частично и ми беше отговорено че са абсолютно под.Незнам.Защо ше лъже.Винаго може да се разбере :2045:

gwendoline
25th April 2008, 12:45
Ами защото Гуен на мойте паспорти пише sub коети според мен означава под мускула не знам може и да бъркам ама ако са частично не трябва ли да си пише?А и аз изрично попитах дали са под-изцяло или частично и ми беше отговорено че са абсолютно под.Незнам.Защо ше лъже.Винаго може да се разбере :2045:

Е, не че са те излъгали... поставянето на импланти е два вида принципно - подмускулно и надмускулно; Частично подмускулно не е точно термин, а по-скоро пояснение, което за по-големите кубици се знае, че става дума за този тип или поне компетентните лица знаят това...просто няма как да ме убеди някой, че 400 сс могат изцяло дасе припокрият от гръдния мускул; все някаква част остава непокрита...

Марулка
25th April 2008, 12:51
Сигурно си права.Макар че ме оверяваха че със сигурност са под и то изцяло.

BELLA 13
25th April 2008, 13:57
Здравейте мацки,пуснала съм инфо и снимчици,който иска може да погледне....Целувки :lips:

Марулка
25th April 2008, 14:02
BELLA 13 страхотна си със здрве да си ги носиш(ползваш) .Снимките на кой ден си или месец?

Още веднъж честито. :2020: :dirty_dance:

sweety_L
25th April 2008, 14:02
Видях ги , BELLA!
Много са свежи и ти отиват на физиката!
Честито! :girl_dance:

BELLA 13
25th April 2008, 14:06
Благодаря за поздравите,ами под всяка снимка съм написала,нямам още месец,днес ми е 10ден,след о-цията..... :lol:

gwendoline
25th April 2008, 14:53
Честито Бела, :2020: Перфектни високи момичешки гърди :1223: :2020:

gwendoline
25th April 2008, 14:55
... и между другото съм учудена, че Михайлов поставя подмускулно гръди... :2045: Браво, във всеки случай...

Бетка
25th April 2008, 18:22
Много се радвам за теб BELLA 13 !
:1223: честито и бързо възстановяване!

lady85
25th April 2008, 20:11
BELLA 13,Честито с итерес видях снимките ти!Много са красиви,формата също ми допада! :)

doll
25th April 2008, 23:14
Аз съм с 550 cc подмускулно ,но сам се замислила за смяна с надмускулно....

doll, защо ще ги сменяш? И надмускулно? Искаш още по-големи ли? :roll:

:да sweety.Искам по-големи,но няма да бързам сега..ще изчакам малко и ще ги сменя може би????А си мисля че е по-добре надмускулно,защото аз тренирам много и сега много от упражненията не мога да ги правя..
2050:

doll
25th April 2008, 23:16
Аз съм с 550 cc подмускулно ,но сам се замислила за смяна с надмускулно....
Леле Долл това е супер имаш ли качени някъде снимки и аз мисля след години да сложа по-големи, вероятно като дойде време да ги сменям да съм жива и здрава до тогава, но дали ще сместя толкова :?:

Ох верно че оща не съм качила снимки,но скоро оещавам мацки
:2043:

doll
25th April 2008, 23:17
Бела честито и от мен...Страхотно ти стиоат ..
:wellcome:

aniK
26th April 2008, 16:39
doll, май не съм чела, с надмускулно по-малко ли са ограниченията в тренировките?

BELLA 13
26th April 2008, 17:53
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ,БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ОБИЧАНИ ЖЕНИ....!!!

tonik
26th April 2008, 18:27
Здравейте и от мен :D
И мойта операция мина на 21.04-оперира ме Тонев,290 сс,подмускулно с разрез през мишниците. Всичко мина нормално,анестезиологът си свърши перфектно работата,което беше и един от основните ми страхове.На гърдите си още не мога да им се нарадвам-наболява ме,а и шевовете адски ме опъват,нямам търпение да ми ги махнат другата сряда.
Тази сутрин под едната си гърда напипах нещо като малко възелче или топче с големина на грахово зърно и това малко ме притесни-възможно ли е да е ръб на имплант и ако е това,скрива ли се с времето?
А откога започнахте да си мажете гърдите с овлажняващи лосиони против стрии?

doll
26th April 2008, 21:22
doll, май не съм чела, с надмускулно по-малко ли са ограниченията в тренировките?

да,когато имплантите са подмускулно е много трудно...В момента тренирам само за крака и гръб..Мои приятелки,които са надмускулно нямат такива трудности въобще!
Извинявайте че не е по темата.. :oops:

gwendoline
27th April 2008, 08:47
А откога започнахте да си мажете гърдите с овлажняващи лосиони против стрии?

Започнах мазането с натурални масла още с масажите след като ми махнаха конците...

sweety_L
27th April 2008, 09:07
Здравейте и от мен :D
И мойта операция мина на 21.04-оперира ме Тонев,290 сс,подмускулно с разрез през мишниците. Всичко мина нормално,анестезиологът си свърши перфектно работата,което беше и един от основните ми страхове.На гърдите си още не мога да им се нарадвам-наболява ме,а и шевовете адски ме опъват,нямам търпение да ми ги махнат другата сряда.


А откога започнахте да си мажете гърдите с овлажняващи лосиони против стрии?

Честито, toniк!
:wellcome:
Спокойно, всичко ще бъде наред!

Аз започнах с овлажняващите лосиони веднага щом ми махнаха лепенките и конците. :wink:

tonik
27th April 2008, 09:47
Благодаря ви,момичета, и Христос Воскресе! Много здраве на всички!
Вече седми ден от операцията,а гърдите ми са доста болезнени :( добре,че е майка ми да ми гледа детето,че така се чувствам половин човек,дори косата на опашка не мога да си вържа с тези шевове под мишниците...

susi
27th April 2008, 14:58
Христос возкресе, сладурани! Да сте здрави, красиви и щастливи!

Тоник :wellcome: Честито, да им се радваш много и бързо възстановяване!
Аз започнах с кремчето за стрии още на втория ден, докато бях в клиниката - съвсем лекичко, но много ми дърпаше на кожата, все се гледах да не се скъса :2009:

BELLA 13 - Много са сладки гърдите ти - и още по-хубави ще стават!

sisiapostolova
27th April 2008, 18:26
Христос Воскресе! Много здраве на всички!
Искам да разпитам за мамопластиката, искам да си сложа имплантанти, но несъм достатачно запозната , каква е разликата м/у под и над мускула . А иаз искам на 500 CC

Марулка
27th April 2008, 19:08
Леле Сиси ,то всички искаме поне по500куб ама почти съм сигурна че никой няма да се навие да ти сложи такива кубици от първият път подмускулно,за над незнам ама пак се съмнявам.Ако се разровиш из форума ще видиш че всички искаме много но рядко на някой му слагат повече от 450(и пак не съм сигурна) а като те гледам тебе не ми изглеждаш много олромна жена.Един ден в клиниката си говорих с жена която беше с над 400 ама тя беше доста едра и беше раждала 3 пъти(гърдите и като начало са били доста)Не знам............ :2016:

sisiapostolova
27th April 2008, 19:20
doroteia01ами те мойте гърди са като на жените който са си слагали по 290- 300 cc .Искам ако слагам нещо да е НЕЩО , иначе малка разлика няма смисъл. Само болките ...

sisiapostolova
27th April 2008, 19:33
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=238847 ето снимки ,за любопитните. парола- SLAN4ICE

Марулка
27th April 2008, 19:33
Ами какво да ти кажа -и аз имах сравнително не малък бюст(обаче отпуснат) и с много уговорки и молби ми сложиха 400.До колкото съм чувала такива кубици не молат да се сложат от 1 път,защото мускула не може да се отпусне толкова(ако бъркам нека някои да ме поправи).И зная че това може да се направи на 2-ро поставяне.Повечето от тези който искаме и харесваме големи казваме -искам поне 450.А ни отговарят-не може повече от 385-400.Просто е много опасно.Отбелязвам че говоря за подмускулно.Ама най добре си говори с док.безсмислено е да гадаем.Много се надявам да ти одовлетворят желанието макар че се съмнявам. :2003:

sisiapostolova
27th April 2008, 19:35
А каква е разликата м/у над и под мускула

sweety_L
27th April 2008, 19:46
Ами какво да ти кажа -и аз имах сравнително не малък бюст(обаче отпуснат) и с много уговорки и молби ми сложиха 400.До колкото съм чувала такива кубици не молат да се сложат от 1 път,защото мускула не може да се отпусне толкова(ако бъркам нека някои да ме поправи).И зная че това може да се направи на 2-ро поставяне.Повечето от тези който искаме и харесваме големи казваме -искам поне 450.А ни отговарят-не може повече от 385-400.Просто е много опасно.Отбелязвам че говоря за подмускулно.Ама най добре си говори с док.безсмислено е да гадаем.Много се надявам да ти одовлетворят желанието макар че се съмнявам. :2003:

Мила, на мен ми сложиха от раз 450 cc и докторката въобще не ми е споменавала подобно нещо. Даже ме насърчаваше и за по-големи кубици. И моите импланти за под мускула (частично, то се подразбира от кубиците). :wink: За практиката на другите лекари не мога да коментирам.

sisiapostolova
27th April 2008, 19:48
sweety_L сланце даи снимка

sweety_L
27th April 2008, 19:50
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=238847 ето снимки ,за любопитните. парола- SLAN4ICE

Сиска, не ми се отваря албум, а само началната страница.

Познаван момичета, на които при първа операция им сложиха над 400 кубика. И двете бяха нераждали и със сравнително малки, стегнати гърди.
Ако видим снимките ти, ще можем да ти дадем повече съвети. :wink:

sisiapostolova
27th April 2008, 19:59
тогава напиши
sisiapostolova
slan4ice

sweety_L
27th April 2008, 20:15
Сиси, аз не мога да придобия много впечатления от тези снимки. На едната, на която си с бялото потниче, май си и със сутиен. От снимката с банския ми се струва, че нямаш увисване, а гърдите са стегнати, но искаш обем и да бъдат по-изпълнени. Така ли е?

Много си готина! :2003:

sisiapostolova
27th April 2008, 20:29
искам много мнгоо ,ама не става май :dirty_dance: :dirty_dance: :dirty_dance:
искам да са мнгоо големи ,аз и така нямам проблем не са ми увиснали , стегнати са но не са мнгоо големи ,а са средни даже малки

sweety_L
27th April 2008, 20:41
Значи е дошло времето да си направиш и първата консултация. След нея ще си по-спокойна или още по-объркана. :wink: Но..., все отнякъде трябва да почнеш. Аз така като разгледах пак снимките, май имаш като моя бюст преди операцията. Аз носиш 75 B, а ти? Може и да ти се съберат едни 500 кубика без проблем. :roll:

sisiapostolova
27th April 2008, 20:43
да май бе6е толкова , но аз рядко нося сутиен , аз бях на консултация .защото си пражих нослето преди 15 дни , и доктора ми каза 4е ми стигали 400 cc .защо да не стане с 500 cc. ти с колко си , дай снимки

Марулка
27th April 2008, 20:45
Само да кажа че и аз бях такъв размер-преди.sweety_L теб кой те оперира?

sweety_L
27th April 2008, 20:49
Само да кажа че и аз бях такъв размер-преди.sweety_L теб кой те оперира?

:lol:

Мен - Д-р Заякова.
Снимки очаквайте тези дни. Ще накарам мъжът ми да ме снима и пускаааам! :cool:

sisiapostolova
27th April 2008, 20:49
doroteia01 коЙ размер 75Б .. ДАЙ ПОНЕ ТИ СНИМКИ

Марулка
27th April 2008, 20:53
Тони ще разровя да намеря снимки от преди и ще ти пусна на лични .А в момента не съм още за гледане.

sisiapostolova
28th April 2008, 12:42
ОК :girl_kiss2:
Утре ми махат гипса от носленцето така се радвам , сега вече мисля само цици

645CI
29th April 2008, 17:16
ох а на мен ми писна с тия цици да се разправям,сега след като съм ги правила 2 пъти и все не ми харесват какво да правя,освен трети опит,но моите са раздалечени и искам да ми ги съберат,ако сложа по-големи може и да се съберат,но може и да станат 2 дини под 2 мишници,не знам какво да правя вече,направо ми писна от ре операции на гърди,май като основата е кофти нищо не става...има ли някоя мацка,която да е имала голямо разстояние м/у двете гърди и след операцията да са и станали събрани? :sos:

dedektiv_p
29th April 2008, 20:50
Има случаи на намелон разстояние но май само при надмускулното поставяне мила.

kaka lara
29th April 2008, 20:50
ох а на мен ми писна с тия цици да се разправям,сега след като съм ги правила 2 пъти и все не ми харесват какво да правя,освен трети опит,но моите са раздалечени и искам да ми ги съберат,ако сложа по-големи може и да се съберат,но може и да станат 2 дини под 2 мишници,не знам какво да правя вече,направо ми писна от ре операции на гърди,май като основата е кофти нищо не става...има ли някоя мацка,която да е имала голямо разстояние м/у двете гърди и след операцията да са и станали събрани? :sos:
мила, с един сутиен всичко се оправя! при това имай предвид, че на много мацки, на които са им ги събрали при операцията, после им се получава събиране на двете гърди в един джоб. хич не е безопасно. аз съм с 390/350 и като си сложих преди една седмица нормален сутиен, определено добих ефекта на събрените гърди. но и друго трябва да отчитаме :D - при естествени увиснали гърди ефектът е по-голям. така че избирай - готини твърди и високи или меки увиснали и събрани :shock:

645CI
29th April 2008, 23:24
ох и това е кофти,аз искам навирени,готини твърди и стегнати,но май няма да ги получа,за това ще си нося тези които са ми сега,но доколкото се познавам това ще продължи докато не ме хванат лудите и да се изтичам за нов чифт цици... :lol_sign: :1242:

lady85
3rd May 2008, 17:35
Момичета да се похваля,гърдите ми вече се поутпуснаха и слезнаха надолу,гърбицата в профил също почти е спаднала.Добавих снимки към инфото,ако някои има интерес.Вече много си ги харесвам и ако си останат така ще се радвам :D

Inkaaa
3rd May 2008, 18:26
Много са хубави, миличка, и със сигурност ще си останат така ,даже и по-хубави ще стават.Аз сега обмислям да си направя и нослето при Дисански ти имаш ли идея как се справя с този процедура аз чух няколко хубави неща от момичета от форума!?

боряна христова
3rd May 2008, 18:30
Да ,найстина са хубави-но ми се струват малки!Или просто в съзнанието ми изплува при мисълта за силиконово цици -винаги нещо многооо голямо!

Inkaaa
3rd May 2008, 18:33
Според мен са идеални за нейното тяло.И аз сложих нови снимки :D

lady85
3rd May 2008, 19:36
Inkaaa,и аз съм чувала само добри отзиви за ринопластиката от форума.Намам познати с такава операция при него (за разлика от гърдите) :) Ти кога си намислила да си правиш нослето?По добре изчакаи да мине лятото.

lady85
3rd May 2008, 19:45
боряна христова,и на мен вече ми се струват малки,но пак по добре отколкото предишното плоскогърдие :) след някоя друга година ще сложа повечко!Искам да са същата форма просто по големи!