PDA

View Full Version : НВД ?? или


hot_tomatos--
27th October 2007, 20:31
Хора да попитам нещо.Ам тежа 86кг а искам да стана поне 75-74 :? и се 4удя с НВД ще успея ли за месец да сваля до-75-74 :roll: или да ми предложите някоя друга диета :roll: .. Хайде със здраве :)

MILI
27th October 2007, 21:15
За да свалиш за един месец 10 килограма- мисля,че не са измислили още такава диета (която а е здравословна). НВД е много добра диета, тя е като много съвети, от почти всички диети събрани на едно място. Ако не си пазила до сега диети, сигурно ще ти е малко трудно да си съставяш сама менюто което се налага при НВД :good_luck: :wellcome:

hot_tomatos--
27th October 2007, 21:30
Ам не сам я пазил до сега и за това мислех да опитам.А и аз сам мом4е,Жоро приятно ми е :))).Надявам се да намеря хора с мойте проблеми а това то4но са килограмите:).И ако може да предложите някоя диета която да върши работа и с удоволствие ще казвам резултатите си в тъй приятния ви сайт :)

scorpion_f
28th October 2007, 08:31
Ами задрасти Жоро :wink: Това което ти казва MILI е наистина вярно и много хубаво като съвет.НВД е най добрата за здравословното отслабване и най-хубавото в нея е ,че ти сам може да си избираш какво да ядеш и да си съставиш менюто сам.Позволените храни са месо(без свинско и тлъсто),яйца,ядки,риба,може и млечни продукти,като обезмаслено сирене и кис. мляко(не е за препоръчване кашкавала)Може също да хапваш и НВ зеленчуци а от плодовете само ябълки.Трябва да се храниш по 5-6 пъти на ден през 2-3 часа на малки порции и ако този режим госъчетаеш с кардио и един Л-Карнитин резултати ще са бомба! Успех! :2043:

hot_tomatos--
28th October 2007, 23:08
Е,добре реших се.От утре(понеделник) ще запо4на НВД!И след няколко дена ще разкажа как върви.И се надявам да постигна някакъв успех.И мерси на Мили и "скорпион Ф" 4е отговориха на въпроса ми :2038: Хайде до след няколко дена ;]...