PDA

View Full Version : последни надежди


djidjito_
31st October 2007, 16:56
какво ще кажете за тази диета:понеделник,сряда и петък се остава само на пловове от един и сащ вид(например ябълки) и се пие само вода,може и чайове.аз съм е спазвала тази диета и се свалят кг,но незнам дали е добра?вие какво ще кажете?подобна е като диетата на Лидия Ковачева

MILI
31st October 2007, 17:11
а през останалите дни се тъпчеш? :2036:

the_detonator
31st October 2007, 17:13
А е спорт и балансирано хранене, без да гладуваш му е майката. Стига си се подвеждала по тея измислени диети, дето не знам си кой малоумник ги е мислел.

djidjito_
31st October 2007, 17:25
еми знам че са измислени.ми ето пробвах диетата на Пиер Дюкан и неможах да издържа,защото обичам плодове и зеленчуци и не мога без тях.другото което мога да направя е диетата на Ким Протасов.какво ще кажете за нея?добра ли е?сваляли се и дали има йо-йо ефект?
:cry: :cry: :cry:

djidjito_
31st October 2007, 18:38
или пък ще пробвам Пиер Дюкан.тя най много ми хареса и знам че има и хубави резултати
:?

sapfira
31st October 2007, 20:22
Според мен всички ограничения в една или друга посока не води до траен резултат.Трябва режим който да ти е начин на живот.Когато си на някакъв зверски режим,организма ти е в шок и естествено дава резултат отслабваш,но бързо привиква към промените и ти отново ще имаш нужда от друго.Затова усмихни се :lol: и не мъчи себе си,балансирано хранене(чудесно че обичаш плодове) :) и спорт или повече движение. :wink:

djidjito_
31st October 2007, 21:06
ми от толкова време се мача да отслабна,ама не мога да намеря подходящия начин.само експерементирам и ми омръзна вече

scorpion_f
31st October 2007, 21:15
Добре аз имам един въпрос.Колко искаш да отслабнеш и в кои области най-много имаш нужда :?: :?: :?: :?: :?:

djidjito_
31st October 2007, 21:23
ми около 7-8 кг и най вече в ханша,бедрата и корема

scorpion_f
31st October 2007, 21:37
ми около 7-8 кг и най вече в ханша,бедрата и корема


Ами те не са чак толкова много не са 20 кила все пак.Честно ти казвам престани с тия диети,неискам да те обезкуражавам,но ти самата си го признаваш,че от толкова мн диети ти е пинало,а и нямат ефект,нали :? Ами тогава казваш,че обичаш плодове и зеленчуци---хапвай за закуска банан и ябълка(носи си ги и на даскалото,аз така правя)На обяд трябва да ядеш белтъчини избери си м/у 3 яйца или обезмаслено сирене (може и 200 гр сирене)После имаш тренировка,ако ти е толкова гладно изяш пак една ако ще 2 ябълки.След тренировка може вече и въглехидрати в умерено количество какъвто ти си избереш,та дори и половин шоколад да е,но не повече.И за вечеря месо със зеленчук.Сега ми кажикое му е трудното на това,моля??? :? :? :? :?: :?: :?:

djidjito_
1st November 2007, 09:45
нищо не е трудно.искам сега да попитам плодовете и зеленчуците какви се водят:белтъчини,въглехидра ти или протеини?моля да ми кажете
:?:

Lottus
1st November 2007, 10:03
Плодовете и зеленчуците са Въглехидрати! :wink:
А белтъчини и протеини е едно и също...

djidjito_
1st November 2007, 10:13
Плодовете и зеленчуците са Въглехидрати! :wink:
А белтъчини и протеини е едно и също...
лотос благодаряти.май нещо не съм на ясно с нещата,ама до сега никога не ми се е налагало да пазя диета,в смисъл винаги сам се ограничавала но не съм гледала как смесвам храните.а сега вече ми се налага :oops: :cry:

djidjito_
1st November 2007, 12:59
искам да попитам някои може ли да ми даде link коя храна каква е:въглехидрати или белтъчини.предварително благодаря
:roll:

ледено_sЪrце
1st November 2007, 13:07
* Белтъчини: месо, птици, риба, сирене, кашкавал, зърнени храни, ядки, семена.
* Мазнини: мас, олио, жълтък, масло, сметана, маслини.
* Захари: захар, мед, сладки плодове.
* Скорбяла: хляб, тестени изделия, скорбялни зеленчуци, картофи.
* Киселини: кисели плодове, оцет, горчица, туршии, домати, кисело мляко.
* Други: прясно мляко, безскорбялни зеленчуци, гъби.

Дано ти е полезно.
:girl_dance:

djidjito_
1st November 2007, 13:20
ледено сърце,много ти благодаря наистина ще ми е много полезно.ама прясното мляко не е ли белтъчина,защото в диетата на Пиер Дюкан нали може обезмаслено мляко?
:?:

scorpion_f
1st November 2007, 13:20
искам да попитам някои може ли да ми даде link коя храна каква е:въглехидрати или белтъчини.предварително благодаря
:roll:


Ето нещо още по-подробно за всеки,който се чуди кой продукт дали е въглехидрат ....белтък....e.t.c.
http://www.kak-da.com/sastav-na-hranite.html

ледено_sЪrце
1st November 2007, 13:27
Хм... не знам защо в "Други" е написано. По принцип е белтъчина, но напоследък това, което си купувам от магазина е само вода с консерванти, може би затова е в друг раздел. :D

ледено_sЪrце
1st November 2007, 13:40
djidjito_, ти спазвала ли си я на Дюкан диетата?

djidjito_
1st November 2007, 13:44
спазвах е 2-3 дена.хахаха ужас,ама от днес пак е почвам и този път ще издържа(надявам се)

ледено_sЪrце
1st November 2007, 13:50
Дръж ни в течение как върви, защото аз преди време се навих да я почна заедно с майка ми и направихме 3 дни само протеини, и след това смятахме толкова със зеленчуци и да ги редуваме, но на 1я ден със зеленчуци се чувствах много зле и имах страшни болки в корема. :( Освен това ми се събираше по много яйца на ден да ям и се притесних да продължавам. Единственото полезно нещо, което свърши книгата е да ме мотивира да започна диета, макар и не на Пиер Дюкан. :D

djidjito_
1st November 2007, 13:54
ще ви държа в течение.аз мисля да правя 5 дена ударен режим и от днеска сам е почнала ама пих кафе със сметана и ся незнам тва дали влияе.и пак ще питам нещо:дали мога да смесвам обезмаслено прясно мляко с кисело мляко в един ден
:?: :roll:

ледено_sЪrце
1st November 2007, 14:06
Е сметаната не е позволена, ама ако не можеш да го пиеш по друг начин не вярвам да повлияе много. Аз си бях купила фруктоза за кафето, много беше приятна. Иначе не виждам пречка да ги смесиш, то нали в повечето дни алтернативата за вечеря е кисело мляко. Ти на "Култура" 0.1% ли ядеш? А искам да попитам кое прясно мляко е хубаво, защото аз напоследък попадам все на боклуци...

djidjito_
1st November 2007, 14:10
да култура ям.а кафето мога да го пия без нищо неска по погрешка го пих със сметана ама едно кафе мисля че няма да повлияе.а за прясните млека те всички са боклуци аз пия на фибела 0,1%
даже сега са пуснали култура напитка.и като сам на училище или някъде навънка е много удобна

djidjito_
1st November 2007, 15:49
и пак въпросче:с тази диета на Пиер Дюкан може ли да пия по 2 кафета на ден?

valhalla
1st November 2007, 16:10
http://www.kak-da.com/sastav-na-hranite.html
ей, браво на теб, scorpion_f! таблицата е супер... има много неща, които не съм намирала на друго място... :1211:

MILI
3rd November 2007, 11:58
може и по 3 кафета,стига да са чисти без нищо :3000:

djidjito_
8th November 2007, 15:14
вече започнах училище и сам първа смяна.там е проблема че аз обичам да тренирам сутрин.когато сам първа смяна и после като трябва да ходя на фитнес ме мързи,изморена сам.и сега незнам какво да правя неискам да спра тренировките тъкмо влезнах във форма

PeshoStZ
8th November 2007, 15:24
Няма немога има неискам :lol: аз ставам в 7:00 от 8:00 съм наработа до 20:00 работя и след това съм на фитнес и аз съм изморен ама тренирам :)

djidjito_
8th November 2007, 15:28
има нещо такова.всичко е до психика,ама тя мойта е една направо страх да те хване.имам и друг проблем.не мога да пазя диети,ям като разпрана и само се тъпча без да съм гладна
:girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

PeshoStZ
8th November 2007, 15:31
и аз съм така :) няма да се притесняваш ама тия дни ще казвам стоп на яденето и да на глада :1207:

djidjito_
8th November 2007, 20:24
е ама ти си май.друго е при мен.не става така вие мъжете не разбирате

krisi_pat
8th November 2007, 20:27
е ама ти си май.друго е при мен.не става така вие мъжете не разбирате
да на мъжете им е мн по яко..по-лесно е да свалиш кг според мен ако си момче...и да си направиш масата в мускули..