PDA

View Full Version : Червени венци..:(


_sladuranka_
31st October 2007, 19:33
Кажете ми някаква рецепта за червени венци :girl_flirt:

mallvina
31st October 2007, 21:29
може би възпалени подути ли искаш да кажеш :roll:

_sladuranka_
1st November 2007, 08:37
Да :(

bimbi
1st November 2007, 09:12
посещение при стоматолог? :roll:

mallvina
1st November 2007, 11:22
Купуваш от аптеката Сандрин ,той е за профилактика и дезодориране на устата с кръвоспиращ и противовъзпалителен ефект ,струваше към 2 лева ,първо с него жабуриш а после си мажеш по точно разтъркваш самите венци с Пародиум-струва около 8 лева ,тя е една червена паста ,слагаш си на пръста и мажеш венците с нея .Много е неприятно. :( като са възпалени така изпъкват грозно :( и сигурно те и болят ,но това ще те оправи ,по 3 пъти на ден можеш да го правиш.

Allure_
1st November 2007, 13:19
И аз ползвам Сандрин.Вземи си го,има ефект.

_sladuranka_
1st November 2007, 13:46
мерси ще си го взема.Обаче мен не ме болят нито кървят(е само понякога когато си мия зъбките) Искам просто да не са подути и червени :1246:

чичо
1st November 2007, 21:14
Здравей!
Това ,че са подути и зачервени е сигурен белег на възспаление..Причината за това е зъбен камък и зъбна плака най-често,но може да се окаже причинено и от други фактори,така че най-добре потърси помощ при стоматолог,най-добре пародонтолог! :wink:
Без да се повлияе причината ,Сандринът нищо няма да направи! :idea:

mallvina
2nd November 2007, 05:55
Зъболекаря е прав че имаш някъкво възпаление в устната кухина.
При мен беше Ангина ,не съм имала зъбен камък,а и никой не ме е и гледал а ми изписа тези 2 неща, за 4,5 дена мазане и с 2 те неща ми мина а и имах допълнително и болки и голямо подуване ,а при теб още по-добре ги няма :)
Ако смяташ че е нещо много сериозно :tooth: и не си ходила последната макс. 1година на зъбар.. :roll: Това всъшност от кога ти е..?

_sladuranka_
2nd November 2007, 08:31
Еми от 8клас :2045: