PDA

View Full Version : Гаден кожен проблем


zagrijen
2nd November 2007, 06:22
Преди няколко месеца започна да ме сърби между краката и един ден се загледах и забелязах че кожата между краката ми е като срязана с нож (като сцепена е). освен това мирише много гадно. няма значение мога да се къпя по 8 пъти на ден слес известно време между краката ми пак почва да е някакво мазно и гадната миризма отново е налице. освен това се явява и някаква бежава субстанция като тесто е. днес забелязах че е образувала и бяла кора... какво може да е и как да го лекувам? Благодаря предварително

aniK
2nd November 2007, 07:19
Ами отиди на дерматолог!!! Не чакай!!!

The Shadow
2nd November 2007, 12:25
и аз не съм чувала до сега такова оплакване.....направо не питай тук ами отиди на лекар. не е безобидно. :wink:

Slyn4islava
2nd November 2007, 22:36
На мен ми прилича на гъбички! Когато вземаш душ, винаги подсушавай краката добре, особено между пръстите, сменяй чорапите редовно, ако можеш не носи едни и същи обувки постоянно, а ги оставяй да изсъхнат малко. Миризмата идва от самите гъбички и бактерии, хубаво е да почистиш и обувките с оцет- две три капки оцет във всяка обувка, връзваш ги добре в найлонова торба- да не издиша въздуха и ги слагаш на топло или на слънце- оцета образува газ, който убива всички микроорганизми, "живеещи" в обувката. От бабините рецепти против гъбички- с оцет се обтриват засегнатите места, вечер, или се прави баня със солена вода- една лъжица сол на един литър вода. Или си купи Ламизил спрей от аптеката, но е добре, каквото и лекарство да ползваш, да ти е препоръчано от лекар :wink:

zagrijen
3rd November 2007, 02:12
да ама не става дума за между пръстите :( иначе мерси :roll:

apoklistika
3rd November 2007, 03:08
Слънчи, тъй като чета по- скоро става въпрос за слабините и областта около половите органи :?
Загрижен, изразявай се по- конкретно, "между краката" е доста обширно понятие. На мен също ми звучи като гъбички или недай Боже, някаква полова инфекция. При всички случаи не е нещо безобидно, вместо да питаш по форумите, отивай възможно най- бързо на лекар. И ако имаш сексуална партньорка, задължително е и тя да отиде на преглед.

Slyn4islava
3rd November 2007, 12:13
Aaaaa, :oops: , извинявам се, ама не съм разбрала. Веднага на лекар да отидеш.

zagrijen
6th December 2007, 22:00
хванах какъв е проблема... малко късно, но хванах- след като ме обзе тоя обрив под мишниците и... абе на всички свивки на тялото! оказа се бактериална алергия. давя я вече ама видим резултат няма. некви хапчета пия и некво мазило+ една инжекция ми направиха... абе дано скоро мине че не се търпи вече