PDA

View Full Version : препоръки


elinda
9th November 2007, 16:11
Здравейте,
Аз съм нова във форума и имам нужда от Вашите съвети. Аз съм на 26г. 162см и 56кг. до преди една година си биах 49кг и искам пак да си жарна тези килограми. Работиа по 8 цхаса седиа :( пред компа. ходя два пъти седмично на йога и два пъти седмично на комбинирана гимнастика. Но освен че свалих 1-2кг и станах към 55-54кг и от там никво мърдане.

ratamahatta
9th November 2007, 17:44
разгледай първо другите теми........ има старшно много изписано по въпроса

cristiano7
9th November 2007, 18:48
ето ти един стандартен и прост съвет:

спри сладкото и хляба, движи се повече(пеша, стълби, колело)
ще видиш ефект след 1 до 2 месеца (ама нали няма да си викаш:аз само тая вечер да си хапна шоколад или торта, пък от утре пак съм на диета, защото тия съм ги чувал 6456565 пъти)

бъди сериозна и ще успееш

cocolino
9th November 2007, 19:07
Съветът е добър :)
Аз ще добавя - хавай често, но по-малко, може по 4-5 пъти на ден (нещо малко между основните хапвания, но не вафличка :wink: Плод е най-добре, кисело мляко).
Ако изместиш вечерята си по-рано, някои казват, че се слабее, ако вечерята е около 18:00 (склонна съм да вярвам), но също е ясно и че не всеки може да спазва такъв режим. Пробвай до към 8 да ти е последното хранене :wink:
Нормално е да сваляш по-бавно, защото така наречените последни килограми са най-трудните, нужно е повечко време, но с търпение и постояннство резултати ще дойдат :)

DD
10th November 2007, 15:07
купи си карта за фитнеса, или се запиши на танци, аеробика, тае-бо...