PDA

View Full Version : Тънкости в правилния режим на спорт и хранене


stefuniak
29th June 2005, 03:47
Здравейте,
преди година и половина смених тотално на4ина си на живот и така ка4их 8 кг над моето си тегло.Проблема е 4е не мога да намеря верния път кам тяхното сваляне.Форума го следя,пак и имам доста такава литература и се старая да спазвам основните правила-предпо4итам само плодове до 12 ,за обяд въглехидрати,за ве4еря салата може с месо.да не ве4ерям след 18 и като прибавим и това 4е преди година тръгнах на фитнес редовно -3 пъти на седмица,понякога и пове4е.С4итам още 4е постояннството и тренировката на пални обороти са клю4а,в противен слу4ай само мъ4им тялото.преди 2 седмици по4нах л-карн.и определено има ефект (изпотяването се увели4и многократно)но за свяляне на кг не мога да се похваля.правя по 50мин кардио в залата.не взимам л-карн.когато не тренирам може ли да ми обясните по-подробно каква е ползата да се пие и в по4ивните дни???ако някой може да ми каже къде точно греша ще се радвам.Благодаря ви!

D3BEP
29th June 2005, 10:43
Сутрин плодове = сутрин въглехидрати.
На обяд - въглехидрати.
Вечер - намалени количества въглехидрати.... А вечерята обикновено е редуцирана по количество.
Мисля, че докато въглехидратите ти са основен източник на енергия в храната, трудно ще сваляш от каквото и да е.
Л-карнитинът не поти. Ввероятно те потят жегите.
Освен кардио(преди него) прави и силова.