PDA

View Full Version : Искам да споделя


MeHe_He
23rd November 2007, 22:00
Здравейте на всички. Не пиша за пръв път в този форум, но да си призная не съм и редовна. Обаче се старая редките пъти, когато влизам да следя новите публикации. И днес при мен се случи нещо, което ужасно много ме натъжи и накара да се замисля. Имам проблем с килограмите, но кажи речи изглеждам добре, излишни са ми около 8-9 и то в ханша и дупето. Никъде другаде. Имам безумно красиво лице, на което се възхищават всички, които се запознаят с мен и хиляди пъти съм се питала защо тялото ми трябва да е такова.. Смущава ме и ми създава комплекси и липса на самочувствие. И независимо от хилядите комплименти, една обида може да съсипе не само целия ми ден, но и много други неща. И точно така се случи днес на работа. Единият ми колега ме нарече "пълничка, дебела свиня".. и то точно пред човекът, когото харесвам страшно много, а реакцията му беше смях.. Почувствах се като пълна глупачка. Защо хората са толкова жестоки? Замислят ли се понякога какво причиняват? Аз си взех поуки от този ден- или трябва да се справя с проблема с теглото си или да го приема, не мога да продължавам да се засягам от всичко. Ще докажа на всички, че този проблем с теглото е поправим, но този с човешката глупост е вечен...

cristiano7
23rd November 2007, 22:35
мене ако ме унижат по тоя начин скачам веднага на бой

в твоя случай естествено, това няма как да стане...този твой т.нар. "колега" е абсолютен олигофрен, а онзи дето си харесвала и той....айде захилил се е инстинктивно, ама поне не те ли защити??? Извод: и двамата са олигофрени!!! А ти се вземи в ръце, защото хубаво тяло се постига с малко повече воля и себеотрицание понякога....но хубаво лице, да изкъртиш земята от труд няма как да постигнеш ако не ти е дадено по рождение....
захващай се не от другата седмица, месец или година, а от днес ...успех! :D

Мария Василева
24th November 2007, 03:13
а ти него нарече ли го глупак и дървеняк!?? щото той очевидно е такъв, че и злобен и завистлив, та е намерил начин да уязви, да си излее злобата, та да не се отрови той самият .. тъпо, от негова страна. и говори лошо за качествата му като мъж.
прочети това (http://www.zdrave.bg/?c=n&id=3173) :wink: и се пази от йо-йо ефекта на диетите!!! :2020:

bimbi
24th November 2007, 07:43
абе на безумно красивите обикновено не им забелязват излишните килограми, ако са само 8-9...виж ако са 20-30, това безумно красиво лице се е пообезформило...
та учудвам се, че ти правят подобни забележки :roll:
ама вземи почни едно НВД, би трябвало да има ефект. после им го на**кай на тъпаците

djidjito_
24th November 2007, 10:09
този който е казал това е голям идиот.и това ми били мъже,може ли един маj такаже такоа нещо.сподели повече колко си висока,колко кг си

MeHe_He
26th November 2007, 11:26
Много ви благодаря за подкрепата! Колкото до този "човек", аз смятам скоро да се оттърва от излишните си килограми, но от ограничеността и простотията си той цял живот няма да избяга. Днес вече съм 3-ти ден на НВД и се чувствам прекрасно, само сутрин си позволявам половин грейпфрут. Не пия кафе. Бягах 2 дни и взех л-карнитин, но малко имам предраздъдъци по отношение на него. Иначе вчера на работа нарочно така се бях докарала, че нямаше поглед, който да не се спре на мен. Идваха ръка да ми целуват, дори полицаите,които идват на проверка. На смяна бяха същите двама колеги- този,който ме обиди и този,когото харесвах... едва ли им е станало много приятно отношението ми целия ден,..:) съдейки по погледите им!!! Отмъщението е сладко:) Като се замисля.. такива като тях в дръги условия, дори не биха имали късмета да разговарят с такава като мен. Благодаря Ви ще ви държа в течение как въври борбата ми. Висока съм 1.62 и тежа 56 кг.

liophy
26th November 2007, 11:51
Кафето не е вредно, не разбирам защо си го спряла. Кафето макар и малко, но помага за свалянето на килограмите.

kukli4ka
27th November 2007, 11:16
Миличка,с тези размери и с безумно красивото си лице няма как да те наричат "дебела свиня".Аз съм 164см,58кг и уверявам те не изглеждам "дебела свиня",напротив - изглеждам доста добре и не мога да се отърва от ухажори.Нещо в писанията ти не е както трябва!

apoklistika
27th November 2007, 12:04
Нещо в писанията ти не е както трябва!
Определено :roll:

Bambalina
27th November 2007, 12:15
Нещо в писанията ти не е както трябва!
Определено :roll:
Ами може да има паласки или коремче и заради това въпросния "мъж" да я е нарекъл така (знам ли....) .... Все пак има различни структури (като тяло и пр.)
Според мен самочувствието на един човек до някаква степен определя и това доколко той ще бъде харесван... все пак не можеш да очакваш, че някой ще те хареса изобщо, ако ти сам не се харесваш... Така че горе главата.... усмихвай се... (пък може въпросния колега просто да го е яд, че не му обръщаш достатъчно внимание) ... Не позволявай на такива хора да ти сриват настроението... :D

MeHe_He
27th November 2007, 12:56
Аз въобще не изглеждам дебела... камо ли свиня. Прави сте нямам нищо кой знае колко в повече, малко дупето и ханша са ми по широки.. пуста му структура, нагоре съм перфектна. Но това винаги ме е подтискало, наистина излъчвам вътрешна неувереност по отношение на тялото си. Бих ви прикачила снимки но не зная как става. Аз продължавам с НВД-то и спорта, чувствам се добре, ще пиша още като забележа и резултати. Колкото до въпросният колега който ме обиди, в началото като започнах работа там 3 месеца не носеше халката си, защото мислеше, че няма кой да ми каже че е женен и че може да бъде с мен, а аз се влюбих в колегата му... ясно ви е вече защо се опитва да ме унижи нали?

Bambalina
27th November 2007, 13:20
като започнах работа там 3 месеца не носеше халката си, защото мислеше, че няма кой да ми каже че е женен и че може да бъде с мен, а аз се влюбих в колегата му... ясно ви е вече защо се опитва да ме унижи нали?
Ами ето ти го.... какво повече искаш ... нали знаеш "гроздето е кисело, защото е висо-о-о-око" .... Мога да те посъветвам единствено да не обръщаш внимание... иначе е хубаво де.. думите на някакъв "мъж" са те амбицирали да направиш някаква промяна със себе си... :D
(а аз се обадих, защото съм "дарена" и аз с подобна структура, като твоята... та исках да ти вдъхна малко увереност)

loony
27th November 2007, 13:33
и аз да се отчета с подобаващ отговор :)

на такива стандартния ми отговор е: "Аз с малко усилия мога да отслабна, но за твойта глупост лек скоро няма да бъде измислен" :) и си тръгвам с високо дигната глава :) Който не харесва да не ме гледа :)
За мъж не си заслужава да страдаш, ако те амбицира да влезеш във форма ок но само толкова :)

Нищо не заслужава такъв тип, само презрение и безразличие :) Защото представи си се съберете и по някаква причина ти пак качиш кг, вероятноста такъв тип да започне да те депресира и да те обижда отново е голяма, случай доста познава историята

Така че горе главата мацка, с усмивка безразличие и самочуствие му натрии носа като знае толкова :)

kukli4ka
28th November 2007, 09:13
Аз не бих се подложила на каквато и да била диета,за да се харесам на някого.Единствено го правя защото аз така искам и когато аз реша.

mallvina
29th November 2007, 05:34
Аз не бих се подложила на каквато и да била диета,за да се харесам на някого.Единствено го правя защото аз така искам и когато аз реша.
:) а така ,само така :2043: Браво