PDA

View Full Version : Колко време носихте сутиена?


mimish
27th November 2007, 11:28
Здравейте момичета, както вече писах операцията ми беше на 5ти този месец, веднага след нея се събудих със поставен сутиен - този на триумф и да днес не съм го сваляла образно казано, доктора ми не е много многословен......нито за мазането, нито за сутиена.......абе......както и да е......кое е показателно според вашите доктори кога трябва да се свали и може да започне да се носи нормален с банели....с 300кубика надмускулно с разрез отдолу, който върви добре като зарастване.........е това е...........чакам да споделите вашия опит......пропуснах, лента не съм ползвала.......няма отоци, бях с дренажи......вече са меки и спокойни.....

Babri
27th November 2007, 11:36
Аз моя си го носих 1 месец,щото ми беше удобен и ми придържаше гърдите.След това си купих такъв с банели и така.Но в началото е добре да се носи по няколко часа на ден,за да не се притискат белезите.

milena127
27th November 2007, 11:56
1 месец се носи задължително, после когато можеш, аз лично гледах поне по няколко часа всеки ден до втория месец.

Сутиентите с банели не знам дали ще са ти много комфортни в началото, може би е добре да се избягват и втория месец. По-скоро можеш да носиш някакви по-удобни памучни или безшевни без железа в тях, поне аз така правех.

Rivin
27th November 2007, 12:07
Не е задължително. Зависи от човека и какво ще каже докторът. Аз никгоа несъм носила нито лента, нито такъв сутиен, защото нямаше нужда.

gwendoline
27th November 2007, 12:36
Не е задължително. Зависи от човека и какво ще каже докторът. Аз никгоа несъм носила нито лента, нито такъв сутиен, защото нямаше нужда.
И аз така. А сутиените с банели - специално съм го питала - след първия месец - без проблем...

huanita
27th November 2007, 22:05
Аз го носих един месец по препоръка на доктора, а сега не го свалям защото ми е удобен. Ластична лента или бинт- 3 седмици- беше кошмар :cry:

milena127
27th November 2007, 22:13
Момичета, все пак има значение метода на поставяне.
Аз съм останала с впечатление, че при НАД се носи сутиен, затова пък лента там няма. Но може и да греша :roll:

bimbi
27th November 2007, 22:17
Момичета, все пак има значение метода на поставяне.
Аз съм останала с впечатление, че при НАД се носи сутиен, затова пък лента там няма. Но може и да греша :roll:не грешиш :)

zhenya chavdarova
27th November 2007, 22:31
И моя доктор ми каза, да го нося месец, ама аз да не прецакам нещо :D го носих три месеца :lachen: :lachen: :lachen:

milena127
27th November 2007, 23:11
При надмускулно поставяне възможността от неправилно наместване или изместване е доста висока в първия месец, затова сутиена е задължителен. Поне това е по мнението на моя лекар. Все пак там няма мускул да притиска импланта, а и слизане там не е целта.

Да не объркаме момичето и да направи някоя беля. Помня, че тук имахме няколко случая с обърнати или изместени импланти при надмускулно, трябва да внимава.

adinka
7th December 2007, 01:19
А ако са кръгли има ли как да се обърнат? :roll:

gwendoline
7th December 2007, 13:38
А ако са кръгли има ли как да се обърнат? :roll:
Естествено, че могат да си се обръщат, но са си кръгли, така че... това не е фатално... :wink:

Stefiela
7th December 2007, 16:40
.кое е показателно според вашите доктори кога трябва да се свали и може да започне да се носи нормален с банели...
Докторката ми каза че след първия месец мога да нося всякъкви сутиени , но спортния Триумф ми е много удобен и вече 4 месеца съм с него.Сутиен с банели слагам само за някой по-специален повод .

junglegirl
7th December 2007, 16:48
Естествено, че могат да си се обръщат, но са си кръгли, така че... това не е фатално... :wink:
Ама Гуен,имплантът не се върти около оста си,а се обръща "лице-гръб",ако ме разбираш.Просто при кръглите това е трудно да стане,защото разстоянито от центъра до периферията е еднакво по двете оси.

adinka
7th December 2007, 16:55
Естествено, че могат да си се обръщат, но са си кръгли, така че... това не е фатално... :wink:
Ама Гуен,имплантът не се върти около оста си,а се обръща "лице-гръб",ако ме разбираш.Просто при кръглите това е трудно да стане,защото разстоянито от центъра до периферията е еднакво по двете оси.
аз обаче не разбрах,може ли по-подробно :2014:

gwendoline
7th December 2007, 21:52
Естествено, че могат да си се обръщат, но са си кръгли, така че... това не е фатално... :wink:
Ама Гуен,имплантът не се върти около оста си,а се обръща "лице-гръб",ако ме разбираш.Просто при кръглите това е трудно да стане,защото разстоянито от центъра до периферията е еднакво по двете оси.
За този начин, за който говориш - не знам :roll: , но странично може да се завърти със сигурност, това имах предвид...

Renkata
7th December 2007, 22:02
:lol: Нося си нон-стоп триумфчето. Хем е по-удобно, хем превенция за гравитацията.

Rali_
7th December 2007, 23:18
Аз отначало му виках че е бабешки,обаче вече шести месец си го нося и ми е страшно удобен.А аз спане задължително си го слагам.Горкия ми мъж :( досега винаги съм спяла гола,а сега изобщо не ме интересува как изглеждам отстрани,важното е да ми е удобно.Егати егоистката съм станала

joliy
8th December 2007, 00:02
Аз пък през деня нося сутиен, а вечер го махам....има ли и други, които спят със сутиен??

Rali_
8th December 2007, 00:09
Относно спането,мисля че е въпрос на навик.

Babri
8th December 2007, 12:36
Аз спя без сутиен,ама през деня задължително си го слагам.Да ми поддържа ценностите :)

kukli4ka
9th December 2007, 21:06
Аз също спя без сутиен,но през деня - задължително и то с банели.Циците изглеждат невероятно,особено когато са в красив сутиен :girl_haha:.Нали бельото е част от тръпката?

Divinemouse
9th December 2007, 21:42
Аз през деня ходя със нормален а вечер спя със ластичния.

Stefiela
9th December 2007, 23:10
....има ли и други, които спят със сутиен??
ами....да - аз :wink: (с Триумфа)

Danielka
10th December 2007, 13:37
Аз ли съм единствената, която не носи сутиен? :roll:
Триумфа го носих денонощно един месец и след това не съм слагала въобще...
Ами аз и преди това не носех и сега ми е трудно да си представя да ме стяга нещо по цял ден.
Естествено купила съм си два-три сутиена, ама само така да ги имам... :D :D :D

gwendoline
10th December 2007, 14:25
Аз ли съм единствената, която не носи сутиен? :roll:
Триумфа го носих денонощно един месец и след това не съм слагала въобще...
Ами аз и преди това не носех и сега ми е трудно да си представя да ме стяга нещо по цял ден.
:D :D :D
:D И аз не нося :) Слагам само ако съм с много тънка блузка и ми е студено - тогава слагам, защото много ми настръхват зърната и... не ми е удобно от роднини и колеги :cool: :cool: :cool:

Valenta
18th December 2007, 07:54
Кажете ми за Новогодишната нощ мога ли да махна сутиена-Енержи-и да си сложа едно секси потниче без сутиен?Само за една нощ...Не искам да съм с този спортен сутиен в заведение.....Искам да си покажа циците :lol:

huanita
18th December 2007, 22:48
Секси ти на НГ правиш около 1 месец нали? Абе за една нощ няма страшно :dirty_dance: Ако обаче нямаш месец, просто си купи секси сутиен и го сложи под потника :wink:

Valenta
20th December 2007, 07:23
Ами ще съм секси за една нощ.Ама тоя сутие да ви кажа се разпъна.Уж качествен-Триумф,а какво стана...В болицата доктора едва едва го закопча(говоря за подгръдната обиколка),а сега го закопчавам на втората,а и първата позиция...Не вярвам да съм се надула чак толкова след операция.
Кажете ми-много ли трябва да ми е стегат спортният сутиен?
Ами направо ми сплесква циците.Страх ме е да е ги деформирам... :roll:

боряна христова
1st April 2008, 14:50
абе момичета :2020: аз пак не съм разбрала нещо?Аз защо си мисля че тоя Триумф трябва да се носи и вечерта като спиш?Наистина е сурер неудобен и ще се радвам ако съм рабрала грешно и че можем да го сваляме :1351:

Babri
1st April 2008, 14:53
абе момичета :2020: аз пак не съм разбрала нещо?Аз защо си мисля че тоя Триумф трябва да се носи и вечерта като спиш?Наистина е сурер неудобен и ще се радвам ако съм рабрала грешно и че можем да го сваляме :1351:

Да,така е! На мен докторката ми каза един месец да го нося денонощно!

doll
1st April 2008, 14:59
И аз така правих-един месец,че и два нон-стоп със спортния сутиен,на мен ми е много удобен!!!

aniK
1st April 2008, 15:29
Аз започнах да нося сутиен 2 месеца след операцията, а от няколко дни го нося почти нон-стоп, даже и като спя. Чувствам се по-добре със сутиен :?
Предполагам,ч е лятото ще го махам.

Divinemouse
1st April 2008, 15:34
Аз моя го носих 1 месец нон стоп след което само спях със него.И сега съм почти на 5 месеца и продължавам да спя със него.
Доктора ми каза че ако аз не си ги пазя няма кои да ми ги пази и е хубаво да спя със него.На мен ми е супер удобен и без него почти не си лягам. :girl_dance:

bojana
1st April 2008, 15:59
мацки и аз да ви питам
вече направих 1 месец и няколко дни, като си махна сутиена ми е странно, долу на шевовете все едно започва да им тежи....
иска ми се през нощта да си почина от сутиена, щото като спя с него имам чъвството че спя с днехите за навън
Ако примерно заспя Без сутиен и то настрани фатално ли е???
:roll:
засега съм или настрани но със сутиена, или 30 мин по гръб и без сутиен
ПП над мускула съм.
:lol:

Babri
1st April 2008, 17:03
Е,не е фатално разбира се!

Ако не ти е удобен за през нощта,го сваляй!

Гърдите все пак трябва да почиват!

dedektiv_p
2nd April 2008, 09:01
Благодаря за инфото момичета доста полезна тема е тази :D
Целувки на всички и да сте здрави!

sexy mama
2nd April 2008, 17:30
Аз все още го нося.До двата месеца остават още 18 дни.

Inkaaa
8th April 2008, 13:13
Спортния сутиен според мен трябва да се носси поне един месец и не е за подценяване,после като всичко е ок ще си ходиш и без сутиен и със сутиен с банели както си поискаш...

dedektiv_p
8th April 2008, 16:45
:D Аз още съм с лента но си купих вече един Енерджи от мерак :lol:
Лошото е че 75в ми е голямо в обиколката и ще трябва да го събираме и в презрамките също ама кво да се прави то с един бюст и 5-6 кила отгоре явно не съм пораснала достатъчно :lol:

fani_83s
2nd July 2008, 14:48
на мен докторът ми каза 2 месеца, най-малко месец и половина...обаче аз се чудя - не може ли след първия месец да нося друг през деня и вечер този или....само за няколко часа, ако излизам примерно някъде -на мен триумфа ми е много неудобен по отношение на дрехи - много са му дебели презрамките. явно има значение как са поставени имплантантите и с какъв разрез си.

Марулка
2nd July 2008, 14:51
Носи го задължително колкото ти е казал.Аз съм на 3 месеца и повервай ми другите са още по-неудобни,затова си ходя без. :roll:

Divinemouse
2nd July 2008, 14:52
Аз го носих 1 месец ,а сега 7 месеца след само спя със него...Супер удобен ми е :wink:

fani_83s
2nd July 2008, 14:57
и аз смятам да го нося максимално дълго. питам дали след първия месец може да се сваля за няколко часа.....а другите защо са неудобни - заради банелите ли - на вас не ви ли стягат на разрезите отдолу?

Марулка
2nd July 2008, 14:59
Да отдолу ще те натискат ужастно и се съмнявам че ще издържиш.Аз пробвах след 2 месец но беше гадно.

fani_83s
2nd July 2008, 15:01
мойте не са отдолу, под мишниците са - поне се надявам това да е + :D

Марулка
2nd July 2008, 15:03
Това не знам дали ще е в +...............,но ще ти натискат инпланта........ :roll:

fani_83s
2nd July 2008, 15:05
:( сигурно ще е така....ще си го нося максимално дълго...

Марулка
2nd July 2008, 15:06
:2003: пробвай все пак.Ще се обедиш сама.

Divinemouse
2nd July 2008, 15:15
:( сигурно ще е така....ще си го нося максимално дълго...

Сутиена със банели мен ме стягаше само 1-2 седници ,сега нямам проблем и ходя само със такива..
Без сутиен ходя доста рядко,защото доктора ми каза че колкото повечи си ги пазя ,толково по дълго ще имам хубави гърди..

sweety_L
2nd July 2008, 15:37
на мен докторът ми каза 2 месеца, най-малко месец и половина...обаче аз се чудя - не може ли след първия месец да нося друг през деня и вечер този или....само за няколко часа, ако излизам примерно някъде -на мен триумфа ми е много неудобен по отношение на дрехи - много са му дебели презрамките. явно има значение как са поставени имплантантите и с какъв разрез си.

Аз след първия месец почнах да нося и с банели, но за малко. Освен това има много удобни сутиени с банели, който само леко поддържат гърдата отдолу. Знаеш ли аз как преценям дали не травмира банела - след като сваля сутиена, гледам дали се е отпечатал върху гърдата. Ако белегът е едва забележим, значи всичко е наред. Пък и е до усещане. Ти ще си прецениш! :wink:

bilian4o
20th December 2008, 16:39
На мен дори и ластичното бельо,безшевното ми се отбелязва....това не значи ,че е неудобно.Целия първи месец не съм сложила сутиен,а сега слагам много рядко.Всеки се чувства по различен начин,а и зависи кой ти е доктор и какво казва той.Със или без трябва на теб да ти е комфортно :!:

stiuardka
21st December 2008, 08:51
На мен например м иказа доктора 1 месец да го нося.Малко прегреших,тъй като имах поводи и слагах един без банели за по 2-3 часа.Но живот и здраве другата седмицА го махам.Но е толкова удобен,че вероятно за из вкъщи ще си го нося :)

Den4i
21st December 2008, 09:45
до втората седмица го носих денонощно, после лентата денонощно, а сутиена от време на време и сега изобщо не го слагам... без сутиен ми е най-добре

боряна христова
22nd December 2008, 04:43
до втората седмица го носих денонощно, после лентата денонощно, а сутиена от време на време и сега изобщо не го слагам... без сутиен ми е най-добре Мила не се ли претесняваш че бързо ще увиснат като си без сутен?

Den4i
22nd December 2008, 10:07
Бори, аз в момента точно това искам - да слезнат малко по-надолу.
А при мен мускулите още са доста силни и съединителните тъкани също и резултата е, че не слизат много бързо надолу... в темата с "Въпроси към оперираните" пуснах нови снимки, че имах едни притеснения...

rea
22nd December 2008, 15:35
Aз го носих 1 месец целодневно. Сега вече след доста време продължавам да спя с него, защото иначе не ми е удобно. Чувствам някакво ръбене ако съм без сутиен вечер. Това е неудобството на хубавите цици :lol:

membelina
24th December 2008, 12:22
Мина вече месец от операцията,но все още го нося денонощно!
И без това е зима и не ходя разголена...не ми пречи :)

lady69
26th January 2009, 11:54
На мен ми е странна препоръката на Н.Георгиев, при който съм оперирана 3 месеца да съм без сутиен! Никакъв. Толкова ми е странно :roll: , като знам, че други лекари задължително искат от пациентките да го носят денонощно първия месец, а и след това...
Вярно, че аз съм подмускулно и, че гърдите ми се нуждаят от още малко смъкване надолу, защото са още високо, но все пак...
И при спане е странно - при обръщане от едната на другата страна ги усещам как се "придвижват" вътре в мен. Особено усещане...

Бобето
26th January 2009, 12:38
Lady69, моите също бяха леко високи в началото, но аз от момента на събуждането си вече бях с сутиена+лента...нея носих докато не се смъкнаха имплантите, но само вечер.
А сутиена е нужен и немисля че е редно да си "вееш" бюста през първите месеци.

lady69
26th January 2009, 15:22
И аз имам същото чувство... Мисля да се пробвам и да си нося Триумфа. Особено като се кача на степера или се опитвам да правя упражнения, защото не ми стигаха другите болки, ами имам някакво начално ошипяване в гърба /правиха ми снимка/ и от една седмица ме боли :cry: и докторите казват, че трябва да се раздвижвам... Да, ама с нови цици на 1 месец и 4 дни какво мога да правя освен леки упражнения...

adrina
8th April 2009, 09:51
гадно не гадно ,ама си е важна част тоя сутиен и има причина повечето лекари да казват да се носи 1-2 месеца задължително. мен ме обива на подгръдната страшно много впива ми се ,ама това е свалям го за малко 5-10 мин .колкото да ми мине и пак :D

Бобето
8th April 2009, 10:07
Малко ми е странно, че те убива, защото за мен този сутиен е най-удобното нещо в гардероба ми, и не го слвалям вече 8-ми месец, освен разбира се когато излизам.

sisiapostolova
8th April 2009, 13:13
как да си поръчам сутиен на триумф , да ми го доставят в къщи , в Пловдив немога да намеря никъде !!! А и не ми се влиза в мола , че още се притеснявам че гърдите ми не изглеждат добре

adrina
8th April 2009, 14:16
Малко ми е странно, че те убива, защото за мен този сутиен е най-удобното нещо в гардероба ми, и не го слвалям вече 8-ми месец, освен разбира се когато излизам.ми честно казано на ребрата отдолу защото са ми изпъкнали де да знам ,ама се свиква и с това - имам ли избор изобщо? :D

aniK
8th April 2009, 15:38
adriana, не е нормално да ти убива подгръдната :? Трябвало е да вземеш с по-голяма обикола. Този сутиен е изключително удобен, особено заради широкия ластик отдолу.
sisi, започни да излизаш и да се разсейваш. Не се разголвай много и няма да личи нищо от гърдите. Хубаво е да пробваш сутиена, за да видиш кой размер ще ти е удобен. Аз нося 70-75С, но от този взех чашка В, з'то ми прилягаше по-добре, а и малко се разпуска с носенето, пък идеята му е да държи.
Ние от София в Пловдив бягаме за пазар, ти викаш, че нямало :P

sisiapostolova
8th April 2009, 18:27
каквато и блуза да сложа ,циците ми са на ушите ,немога да излезна така :2021:

evita29
8th April 2009, 18:38
Сиси стига де мило,ще слязат.Не бъди толкова нетърпелива.Всичко хубаво става бавно :lol: По добре отиди на пазар да се разсееш малко.

mihaelka
9th April 2009, 08:45
моят сутиен също е 75Б но така ми каза Динев защото е по-добре да е по стегнат а пък и като гледах в магазина то почти няма разлика между 75Б и 75С така че по добре по малкия за да ти държи по стегнато
sisiapostolova аз питах тук в софия в магазина как стават нещата като го нямат този сутиен който искам и те ми обясниха че могат да го поръчат но ще дойде след 1-2 седмици а ти след 1-2 седмици няма да ти трябва вече така че според мен виж някоя приятелка която ще ходи извън пловдив дали може да ти потърси или някоя кояято да ти прати по пощата :)

боряна христова
9th April 2009, 15:53
каквато и блуза да сложа ,циците ми са на ушите ,немога да излезна така :2021: Само кажи и ще ти купя,и ще ти го пратя ....по пощата,само че незная какъв размер...

Divinemouse
9th April 2009, 22:27
[quote="mihaelслед 1-2 седмици няма да ти трябва вече така че според мен виж някоя приятелка която ще ходи извън пловдив дали може да ти потърси или някоя кояято да ти прати по пощата :)[/quote]

Според мен този сутиен си трябва винаги...аз със него не се разделям вечер..

bonbon_ka
9th April 2009, 22:48
този сутиен е най-добрият ми приятел :lol:

stiuardka
10th April 2009, 06:55
този сутиен е най-добрият ми приятел :lol:
Абсолютно съм съгласна,винаги като съм в нас или спя съм с него.

lady69
10th April 2009, 09:11
Ама всички ли спите с него :roll: ?!
Аз го слагам само като правя упражнения...
Трябва ли да се носи през нощта?
През деня си нося нормален сутиен с банели, но като се прибера у дома го свалям и си ходя без... Минаха 3 месеца и половина от моята операция. И не знам дали да го нося...

Марулка
10th April 2009, 09:16
Ама всички ли спите с него :roll: ?!
Аз го слагам само като правя упражнения...
Трябва ли да се носи през нощта?
През деня си нося нормален сутиен с банели, но като се прибера у дома го свалям и си ходя без... Минаха 3 месеца и половина от моята операция. И не знам дали да го нося...

Споки миличка...... :wink: и аз си нанкам без сутиен...... :roll:
Пробвах няколко пъти........щото много ми изтръпва едната цицка :roll: обаче.......ми беше кошмарно....все едно някой ми е стъпил с двата крака и ме натиска по цицките..... :roll: Аз си обичам вечер като си легна и да се разпльокам цялата :roll: Иначе сигурация е ПО-ДОБРЕ...да се спи с такъв.

lady69
10th April 2009, 09:26
Ако е по-добре да се спи със сутиен, защо Н.Георгиев не го препоръчва?

evita29
10th April 2009, 09:26
Аз също спя с него и в къщи го нося постояно.Хубаво е по възможност да се носи сутиен през по голямата част от времето защото така се пази собствената ти гърда от увисване.С годините инпланта остава позициониран под мускула на място,а над него се свлича собствената ти гърда.Това е в продължение на години и превантивно е от полза носенето на сутиен.

sweety_L
10th April 2009, 09:36
lady, и аз пред деня съм постоянно със сутиен (иначе не бих носила, ако не ми беше неприятно търкането на зърната в дрехите...), но вечер спя БЕЗ. Ползвах нощем такъв само първите два месеца след операцията!

aniK
10th April 2009, 09:44
Аз сега след корекцията не се разделям със сутиена по "нареждане" на док (Н.Г.) В бъдеще смятам да продължавам да си го нося винаги, освен в редките случаи на дрехи, които са по-добре без сутиен.

adrina
10th April 2009, 10:33
на мен ми казаха 2 месеца задължително да не го махам и само с него , а на 3 месец само за спане вечер . Аз съм на половината от изпълнението и на мен ми се иска нещо по-различно да нося ,ама свикваш и нети прави впечатление ,ояе повече ,че наистина прибира поддържа бюста и това е целта ... :D

gwendoline
10th April 2009, 11:44
[quote=lady69] Аз си обичам вечер като си легна и да се разпльокам цялата :roll: .
Лелеееееееейййй...мъж ти на земята ли спи.... :?: :1242: :biggrin:

Марулка
10th April 2009, 11:49
В ХОЛА :girl_haha:

lady69
13th April 2009, 09:26
Горе-долу познахте :lol: !
А сега сериозно - Аник, значи сега си денонощно със спортния сутиен, така ли? И това може да предотврати прекомерното смъкване на импланта, така ли?

aniK
13th April 2009, 10:10
lady69, сега съм денонощно със сутиен, но по-скоро з'то джобът ми е пришиван отдолу и е необходимо носенето, за да не тежи импланта на шевовете. Не мисля, че при мен преди корекцията имплантите са се смъкнали от НЕносенето на сутиен. Просто си бяха сложени ниско от самото начало.
За в бъдеще мисля да продължавам да си нося, з'то си харесвам вече формата и не искам да се развали. Искам да правя всичко, което зависи от мен, за да ги запазя :?

sisiapostolova
16th April 2009, 09:04
Днеска Рачев ми каза че мога да махам вече спортния сутиен като излизам , да си го нося само в къщи , и да си ходя по цицки ...14 ден съм .

lady69
16th April 2009, 16:01
Аз на 14-ия ден имах чувството, че ще ми паднат като се навеждах :lol: без сутиен! Първо се радваме, че ни разрешават без сутиен, а после сами го търсим...

Мариса
28th October 2010, 14:20
10 дни,сега само спа с него :P

diana1977
28th October 2010, 16:20
аз съм привърженичка на сутиените.Месец след поставянето на имплантите сложих такъв с банели ,но до тогава а и до ден днешен не лягам без ластичния на Триумф-страшно ми е удобен.И така вече повече от 4 години...
а между другото при мен имаше обръщане на импланта месец след операцията независимо че бяха подмускулно и не бях сваляла сутиена.(това се случи след втората ми мамопластика).Според мен смятам че е нужно носенето на сутие,защото определено това е от голямо значение.Имам позната с надмускулно поставени импланти преди 5 години,която не носи сутиен и .................бе трябва да се корегират.

Мариса
17th December 2010, 07:22
до ден днешен не лягам без ластичния на Триумф-страшно ми е удобен.И така вече повече от 4 години...

така и трябва:(,липсва ми спането гола

jovanna93114
17th December 2010, 18:52
Знаете ли дали мога да нося едновременно и сутиена и лентата отгоре?
или трябва поотделно?В смисъл сутиена като е толкова стегнат,а лентата ги бута надолу-има ли накъде да се смъкват? :wink:

Мариса
18th December 2010, 08:38
Аз бих я носила върху сутиена,така не би протривала кожата до рани...както се случи с мен :?

jovanna93114
18th December 2010, 08:45
Аз я нося направо върху тънка памучна блуза,за да избегна нараняването от нея ( този трик го прочетох тук някъде из форума).Но все още се чудя как ще слизат надолу като сутиена така ме е пристегнал?Дали не трябва поотделно да се носят?

Мариса
18th December 2010, 08:54
Няма логика по отделно,питай хирурга си за най-точен отговор :wink:

Divinemouse
20th December 2010, 16:45
Аз я нося направо върху тънка памучна блуза,за да избегна нараняването от нея ( този трик го прочетох тук някъде из форума).Но все още се чудя как ще слизат надолу като сутиена така ме е пристегнал?Дали не трябва поотделно да се носят?

Аз така я носих също ,протриваше ми кожана под мишниците и ме болеше..Слагах сутиена ,отгоре тениска и после лентата.

LUCKY Dancing Queen
20th December 2010, 16:48
Ами на басейна?

Divinemouse
20th December 2010, 16:58
Ами на басейна?

Скачах с дрехите :lol:

LUCKY Dancing Queen
20th December 2010, 17:03
Сериозно :shock: Аз когато ги правех тези изпълнение,след това ме гледаха с известно подозрение :? Признай че този сутиен е страшно кастрационен. Дори и само за 2 седмици. Нямам такива нерви....

Divinemouse
20th December 2010, 17:19
Сериозно :shock: Аз когато ги правех тези изпълнение,след това ме гледаха с известно подозрение :? Признай че този сутиен е страшно кастрационен. Дори и само за 2 седмици. Нямам такива нерви....

Аз я носих 1 месец :lol: ,е ,не е прятна ,но си заслужава носенето :lol:

LUCKY Dancing Queen
20th December 2010, 17:25
А какво правим в ден на изненада? Срещнеш мъж и се наложи бързо равсъбличане...Каква техника се използва в такива неочаквани моменти?

jovanna93114
20th December 2010, 18:41
Thomi,точно твой беше коментара,от който разбрах за блузката под лентата! :2015:

jovanna93114
23rd December 2010, 15:54
Девойчета,аз да питам нещо...Навръх Нова Година ще бъда на 25 дни от операцията.Мога ли да махна сутиена за празника?Да се хвърля в едно тясно бюстиенце без сутиен?Наумила съм си да съм така тогава,но някоя от вас ако може все пак да ми каже 2 думи по въпроса,ще съм благодарна.

kiarra_81
23rd December 2010, 19:11
jovanna93114, на 25-тия ден от моята операция се падаше да ходя на сватба. Бях си купила едно бюстие с презрамки, тоест нямаше как да отида със спортния сутиен. Питах доктора дали мога да сложа за няколко часа сутиен с банели, а той ми каза че не е много препоръчително, по-скоро да бъда без сутиен, но да не прекалявам. Аз не го послушах, сложих сутиен с банели, което ми причини болки в едната гърда и при първа възможност отидох и го махнах. До края на сватбата изкарах без сутиен, макар че и по този начин не ми беше особено комфортно. С нетърпение изчаках да свърши официалната част, за да се преоблека и да си сложа Триумфа. Така беше при мен, за по-сигурно може да питаш и твоя лекар. Но предполагам за няколко часа няма нищо да ти стане ако си без сутиен, както бях и аз.

Divinemouse
23rd December 2010, 21:34
Thomi,точно твой беше коментара,от който разбрах за блузката под лентата! :2015:

Радвам се че съм ти била полезна с нещо :lol:

Divinemouse
23rd December 2010, 21:36
Девойчета,аз да питам нещо...Навръх Нова Година ще бъда на 25 дни от операцията.Мога ли да махна сутиена за празника?Да се хвърля в едно тясно бюстиенце без сутиен?Наумила съм си да съм така тогава,но някоя от вас ако може все пак да ми каже 2 думи по въпроса,ще съм благодарна.

Аз сложих сутиен с банели на 30 ден ,е трява да си призная че ми беше адски некомфортно и банелите ме обивах на белезите :(

jovanna93114
25th December 2010, 19:04
Мойте разрези са на ареолата,така че няма какво да ми убива.Пък и идеята ми е да съм без никакъв сутиен.Ще лепна по една малка марличка върху ареоката,пък да става каквото ще :naked:
Момичета, Весела Коледа !!! :santa:
Пожелавам на всички много Желани подаръци и много щастливи моменти! :ded_christmas:

jovanna93114
9th January 2011, 08:19
На 1 месец и 3дни съм и доктора ме зарадва с новината,че вече мога да захвърлям спортните сутиени :1242: (през деня де)

deni_90
9th January 2011, 15:21
и аз някаде 1 месец го носих сутиена :wink:

Iliana81
9th January 2011, 16:40
и аз някаде 1 месец го носих сутиена :wink:

А снимките на твоите гърди ли са, или и те са крадени? :lol:

Мариса
9th January 2011, 16:43
и аз някаде 1 месец го носих сутиена :wink:

А снимките на твоите гърди ли са, или и те са крадени? :lol:

Защо да са крадени :lol: няма никаква логика:)

Iliana81
9th January 2011, 16:45
и аз някаде 1 месец го носих сутиена :wink:

А снимките на твоите гърди ли са, или и те са крадени? :lol:

Защо да са крадени :lol: няма никаква логика:)

Да де, няма никаква логика да се използват чужди снимки :) Но виж темата в "красота" за брюнетките и блондинките :lol:

Мариса
9th January 2011, 16:53
Която ще да е,няма значение :wink: