PDA

View Full Version : Въпроси към оперираните


Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

blanco y negro
28th November 2007, 19:49
Тук всеки може да зададе въпрос или да направи коментар към темата "Информация за операциите и снимки (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8092)".
Браво Джоли, по изчерпатилно и ясно не можеше да бъде. :bravo:
пп Незнам дали съм ти казвала, че гърдите ти са страхотни :D :D :D

gwendoline
28th November 2007, 19:55
Аз вече писах на Джоли, че за мен е важно да се напише и профил на импланта (поради разликата в проекцията) , която особено ме вълнува... Не върви да питам всяка - твоите с какъв профил са... :?
Не виждам да е посочен и вида : анатомични, кръгли, асиметрични...
Това не е критика към теб, Джоли; по-скоро не искам да разводнявам темата там с коментар, а се надявам някой съвестен админ да я допълни. Илие да върне бутона "edit" :)

joliy
28th November 2007, 19:56
Мерси, Наталия :girl_kiss2:
Тази тема ще е чудесно допълнение към другата!

joliy
28th November 2007, 20:00
Права си Гуен, дано върнат бутона, за да допълня темата. Ако не пишете това при вида на имплантите...

blanco y negro
28th November 2007, 20:24
Хайде Гуен, не се ослушвай! Ти ще си ни рекламно лице :D

gwendoline
28th November 2007, 20:27
Хайде Гуен, не се ослушвай! Ти ще си ни рекламно лице :D

Ххихихи мерси ти за комплиментчето, ама лицето не знаете дали не е на някой вълк с рокля :twisted: Виж за "рекламни цици"- :2043: Шегувам се :D

s.s
29th November 2007, 11:05
Искам да Ви благодаря, на всички Вас, ама много! :2020:
След всичко, което изчетох и най-вече видях, знам точно какво искам и от кого го искам :D Освен това се отърсих от някои мои съмнения и страхове.
Остава само да устискам до като ми дойде времето.

:2015:

Не съм сигурна, че това трябваше да го напиша тук, но е под силното влияние на новата тема с "визитки".

Lady Blue, много красиви гърди видях тук, но ти си ми фаворитка, особено последната снимка с бански, която показва най-близко как изглеждат без сутиен. Поздравления!

blanco y negro
29th November 2007, 18:13
БРАВОООО!!! :1211:

mimossa
8th December 2007, 19:00
Мацки много са ви готини гърдите Пу,Пу,Пу,... да не ви е уроки.:D

blanco y negro
8th December 2007, 19:13
Хубави са Секси, бързо възстановяване :girl_dance: Пусни снимчици с лек бански за да видим добре де, ако може :lol: .

Valenta
9th December 2007, 06:30
Момичета,пуснах снимка само по сутиен,защото на голо са ми много смещни още гърдите.В профил като се погледна инплатите стоят като гърбица отгоре.Дали така трябва да е?Зърната ми са по отдолу,а не в средата.Нормално ли е това на 6 ден?Кога ще започнат да слизат протезите надолу?

apoklistika
9th December 2007, 10:34
Секси, хубаво би било да пуснеш и снимка на голо точно, за да се види разликата след 20 дни примерно. Това, което описваш е напълно нормално доколкото знам за подмускулното, а гърдите слизат и се наместват няколко месеца, така че търпение му е майката :)
Имам въпросче съм раждалите, които са се оперирали скоро след това- виждам като че ли все по- често такива- говорили ли сте с докторите си, колко време след раждането е хубаво да се изчака за операция на гърди, предполагам сте си спирали кърмата- колко време преди операцията или веднага след раждането...абе всичко, което се сетите :)

Valenta
9th December 2007, 11:09
Aз родих преди четери месеца.Кърмих 20 дена(с мъка)и ми спря сама кърмата.Питах др.Тонев първо с имейл кога мога да се оперирам.Каза ми шест месеца след кърмене.Е,не издържах и отидох доста преди това.Той като ми погледна гърдите се съгласи да ме оперира защото бяха толкова меки,едни такива пихтиести.Бях се възстановила по бързо от колкото при други майки.Искам да отбележа,че по време на бременност качих общо само 9 килограма.А като гледах как бъдещи майки качват по 15 до 30 кг значи всичко ми е било в норма.А,забравих да допълня,че имах и два месечни цикъла преди операция.
Та значи всичко е абсолютно относително и за това точен отговор няма.

apoklistika
9th December 2007, 11:27
Мерси, Секси, по принцип така казват, да, минимум 6 месеца, ама гледам, че има и мацки, оперирали се по- рано. Значи всичко е въпрос на индивидуално възстановяване пак :1246:

gwendoline
9th December 2007, 14:09
Имам въпросче съм раждалите, които са се оперирали скоро след това- виждам като че ли все по- често такива- говорили ли сте с докторите си, колко време след раждането е хубаво да се изчака за операция на гърди, предполагам сте си спирали кърмата- колко време преди операцията или веднага след раждането...абе всичко, което се сетите :)
Кърмата не съм си спирала нито веднъж от двете раждания. След второто - кърмих една година и един месец - после го отбих и след точно два месеца бях с новите си гърди вече. Принципно докторите казват, че минимумът е четири месеца след спиране на кърменето. Аз обаче реших за себе си, че не е проблем, тъй като вече нямах кърма... :)

Divinemouse
9th December 2007, 20:52
Sexi,гърдите ти изглеждат много дорбе за толкова малко време,и моите бяха така но вече взеха да се отпускат. :D

Valenta
10th December 2007, 07:06
А,Томи,твоите изглеждаха къде къде по хубави от моите.Както писах моите са едни такива особенни,но ще се отравят.Още е много мого рано.
Гуени,браво бе мила!Да кърмиш година си е направо геройство.Аз едва изтърпях 20 дена.А и как само изглеждаш-браво!

Valenta
10th December 2007, 08:35
Да попитам оперираните,колко тежко не трябва да се вдига?
Ами аз не мога да стоя като мумия.Имам жена за бебето,ама си тръгва като го изкъпе.После през ноща си го дигам-6 кг е да го храня.Мия чинии,прахосмукачка,четка.. .и такива работи.Вие как бяхте?Страх ме е да не направя ещо на цицките си.Така си ги обиках..

mimossa
10th December 2007, 09:33
Лично при мен,като се натоваря повече през дена и вечер почват да ме болят гърдите.Секси,мисля че поне един месец трябва да си много внимателна..

blanco y negro
10th December 2007, 09:54
Къде се изгуби Монти? Някой знае ли нещо за нея? Дано се включи скоро, за да разказва. :D

Valenta
11th December 2007, 08:29
Абе няма я тази сладурана Монти,ама дес ще и драсна един СМС че се притисних нещо.
Да ви се оплача...вчера ми беше седми ден от операцията и трябваше да ходя за свалянето на конците.И понеже сега нямам кола да ида до Пловдив,имам приятел хирург и реших да ида при него за махането.Умрях от болка-казвам ви.Такъв рев ревах,и накрая нищо не стана.Не можа да ги махне,а разреза е спокоен.Сега се разбрахме за в петък и до тогава ще си ходя с конците.Добре,че доктора е голям сладур,та му простих за мъките които ми причии.Абе мен след операция не ме е боляло така :roll: .Умрях и оживях...На вас побя ли ви като сваляха конците? :?:

mimossa
11th December 2007, 08:36
Секси нали знаеш,че аз умирах от ужас.Но хич не ме боля свалянето..при мен все още единият разрез има една миниатюрна дупчица и сутрин събира течност.това много ме притеснява,защото мина месец от операцията.Доктора казва,че е само повърхностно и ръбчето не може да заздравее ама аз се шашкам.

Valenta
11th December 2007, 08:56
На ме хирурга ми каза,че е рано на 7 дена да се махат конците.Можело раната да се отвори-както е станало при теб.

mimossa
11th December 2007, 09:21
Мен ми ги махна на десетия ден..

Divinemouse
11th December 2007, 11:59
На мен ми ги махнаха на 7 ден и нищо не усетих.

joliy
11th December 2007, 22:17
Момичета, искате ли горната тема да я допълнм с лична информация като: възраст, височина, килограми, гръдна обиколка (преди и след)...?

blanco y negro
11th December 2007, 22:47
За възраст не съм сигурна, че ще е удобно /на жена не се задава този въпрос/, но за килограми и ръст ще е добро допълнение.
пп ДА започне Reason :girl_haha: /шегичка/ :lol:

Valenta
12th December 2007, 08:28
Кажете ми,днес ми е осми ден,а още ме болят мишниците.Нормално ли е това?В петък ще ми махат конците и умирам от страх.

Divinemouse
12th December 2007, 13:19
Sexi,на мен днес ми е 1 месец и мага да кажа че все още чувствам напрежение и не са както мои ,това е нормално да те боли и да не ти е идеално добре.

blanco y negro
12th December 2007, 15:30
Монти, ето те най-сетне! Къде се изгуби, как си? Доволна ли си от новите придобивки? :D

monti
12th December 2007, 15:41
Ами не съвсем ще пусна снимки скоро и ще видите резултата .Вече си мисля за реоперация но не ми се пише защто веднага се :girl_cry2: Като се почувствам по добре ще пиша и ще обясна

blanco y negro
12th December 2007, 16:06
Монти, не бързай да се отчайваш, формата се променя с времето. Незнам какъв точно е проблемът, но се надявам да не е нищо сериозно. Дай им време да се отпуснат :wink: Момичетата с опит могат да ти помогнат със съвети. :)

joliy
12th December 2007, 22:48
Monti, теб те оперираха съвсем наскоро. Какво е станало? Чак за реоперация да мислиш...пиши като можеш!

Valenta
13th December 2007, 06:27
Джоли,и ти май беше с разрез през мишницата.Кажи ми теб боля ли те разреза и колко горе долу.Мен ми е днес 10 де,а още ме боли особенно от ляво.В петък ще ходя да ми махат коците.Ох,много ме е страх да не направя някоя ифекция макар,че доктора каза,че раната е спокойна.Така ли трябва да боли?

mimossa
13th December 2007, 09:30
Sexy аз не мога да кажа,че са ме боляли точно разрезите/самите рани/само ме пощипва още,ама всичко около тях ме боля.мина месец от операцията ми и още не мога да си мятам ръцете хубаво...а за свалянето на конците да знаеш,че това е един конец през целия разрез и се реже на няколко места, а не се дърпа от единия край,за да излезе целият.

Danielka
13th December 2007, 09:37
Ами не съвсем ще пусна снимки скоро и ще видите резултата .Вече си мисля за реоперация но не ми се пише защто веднага се :girl_cry2: Като се почувствам по добре ще пиша и ще обясна
Абе Монти, за каква реоперация говориш, ти нали наскоро се оперира?
Наистина ли има проблем или те притеснява формата?
Аз моите като ги видях първия път се скъсах от рев, толкова бяха криви, едва сега на 3-я месец започнаха да се оформят...рано е още за притеснения, миличка, имай търпение... :D :D :D

joliy
13th December 2007, 11:00
Секси, поне месец ме боляха разрезите,а после на месец и половина се опитах да плувам, ама не стана номера...опъваха ме и ме беше страх нещо да не се разтвори. И така чак след втория месец някъде бях като хората. А ти на 10 дена искаш да ти е миналао...не става, трябва време :)

Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме.

monti
13th December 2007, 12:13
Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме
Здравейте мацки не ми е много лесно да го обясна ама ще се опитам дано ме разберете .Лявата ми гърда отдоло има дабъл бабъл малък е но инпланта очевидно се очертава и това е от деня на опирацията като се има в предвид че тази гърда беше малко по голяма .Лявата още е високо но дори и когато натисна инпланта надолу не става същата.Просто левия ми джоб и по дълбок и това е проблема може да се коригира най рано след месец когато инпланта си направи капсула.А снеимки ще ви пусна довечера.Успокоявам се с това че е поправимо ама ...... :2021: :2021: :2021:

Danielka
13th December 2007, 14:08
Спокойно бе, Монти, стига си плакала... :D
Това с дабъл-бабъла сигурно ли е или ти сама си реши така?
При мен лявата гърда също беше по-високо от дясната и едва сега започна да слиза, освен това имах много гаден оток между гърдите и си помислих, че е симмастия, ама сега вече съм спокойна.
Така, че не бързай да си мислиш каквото и да било...времето ще покаже... :D :D :D

gwendoline
13th December 2007, 15:41
Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме
Здравейте мацки не ми е много лесно да го обясна ама ще се опитам дано ме разберете .Лявата ми гърда отдоло има дабъл бабъл малък е но инпланта очевидно се очертава и това е от деня на опирацията като се има в предвид че тази гърда беше малко по голяма .Лявата още е високо но дори и когато натисна инпланта надолу не става същата.Просто левия ми джоб и по дълбок и това е проблема може да се коригира най рано след месец когато инпланта си направи капсула.А снеимки ще ви пусна довечера.Успокоявам се с това че е поправимо ама ...... :2021: :2021: :2021:
Монти, наистина е поправимо, но просто трябва да се въоръжиш с търпение... Пък и щом ти е казал, че трябва да мине месец - това е съвсем скоро; на мен Н.Г. ми каза, че преди третия месец не може да ми прави корекция, защото тогава се образува капсулата... :roll: :?: :? Каквато и да е истината - това се коригира...Имаше и други момичета тук с този проблем, но доколкото ми е известно се реоперираха и сега няма проблем... :) Ще ти стискам палци! :2043: :2020:

mimossa
13th December 2007, 16:07
Монти и на мен единият имплант ми се очертава.
Днес доктора ми обясни масажите по телефона но нищо не разбрах.Той ще идва в София чак след нова година и ако можете ми ги обяснете,защото нищо не схванах..
Монти дано всичко се оправи.Стискам палци. :wink:

Divinemouse
13th December 2007, 16:44
Монти,аз имах същите притеснения в началото но сега след един месец всичко се нормализира,пусни снимки за да може да видим толкова ли е фатално.Не си поставяй сама диагнози и не се тревожи ами изчакаи малко и всичко ще е наред :lol:

Valenta
14th December 2007, 06:17
Дайте линк ако знаете за масажите и как точно да се правят. :?:

Valenta
14th December 2007, 09:06
Помагайте!Нали ви писах,че на 7 де ходих за конците.Док ми ги махна половината защото ме болеше.Сега ми се е отворил леко разреза на лявата мишница и сълзи.Почнах компреси с йодасепт,ама ме е страх да не е като ифекцията на Малвина.Днес ми е ден за свалянето на конците,ама май пак ще отложа макар,че вече е ме болят разрезите.Нормално ли е това?Побърквам се.

monti
14th December 2007, 10:18
И мен ме наболяваха и ме дърпаха докато не ми махнаха концити.Не се шашкай.

monti
14th December 2007, 10:21
Монти,аз имах същите притеснения в началото но сега след един месец всичко се нормализира,пусни снимки за да може да видим толкова ли е фатално.Не си поставяй сама диагнози и не се тревожи ами изчакаи малко и всичко ще е наред :lol:
Ето - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190741
парола - 2505

gwendoline
14th December 2007, 11:10
Хм... Монти, права си, това си е типичен пример на дабъл-бабъл, макар и да е в лека форма... :? Може да се коригира, но ти го знаеш това... Ще ти стискам палци, мила, всичко да мине добре на корекцията... :roll: И не се плаши, моля те - както виждаш - и аз, и други тук във форума минахме през реоперации - те са доста по-леки; няма болки и пиене на обезболяващи след това - след два часа си си вкъщи, така че... Важното е да е успешна корекцията! Успех и ако има нещо - насреща съм! Както и момичетата тук...

joliy
14th December 2007, 12:21
Монти, и на мен на лек дабъл-бабъл ми прилича. Може би трябва да се изчака месец, за да се види дали и от другата страна като спадне импланта няма да се получи същото и ако трябва да се направи и на двете корекция. Но може с времето кожата да се отпусне и да се "нагоди" към импланта, так че да не се забелязва тази разлика между твоята гърда и импланта. Може и масажи да помогнат...но така или иначе не се притеснявай, ако времето не помогне, лекаря ще го коригира :)

Babri
14th December 2007, 12:29
А по принцип трудно ли се коригира този дабъл-бабъл? И пак ли се отваря шева/то май е логично/?

emisof
14th December 2007, 13:04
Дабъл-бабъл се получава само при подмускулно поставяне, Бабри. И се коригира единствено с реоперация.

Babri
14th December 2007, 13:14
Благодаря,Еми :)

monti
14th December 2007, 13:38
Мисля си ако може същите инпланти да се поставят над мускула дали ще е по добре ?Обадих се на док. но той не беше очарован от идеята .А за реоперация каза най рано края на януари тогава ще са на 2 месеца.

Divinemouse
14th December 2007, 15:23
Монти ,съжалявам мила,сега разбирам за какво се притесняваш.Доктора какво ти каза ?Ти показа ли му?

aniK
14th December 2007, 15:32
Monti, и аз много съжалявам. Изчакай колкото трябва за реоперацията., за да бъде всичко наред след това :!:

Divinemouse
14th December 2007, 15:32
Момичета от какво се получава така?От грешка на доктора ли?

blanco y negro
14th December 2007, 16:44
Монти, за надмускулно поставяне аз бих се замислила, защото гърдите увисват много по-бързо. Да не си навлечеш друго зло. Като цяло не изглеждат никак зле, само тази малка гънчица :roll: Дали слизайки надолу имплантите няма да се наместят, за да я изгладят и с реоперация как точно се оправя това. Сменяйки позицията им спряма мускула или има и друг начин? :?
Монти, Тонев ще реоперира ли безплатно ако се наложи, пита ли го за това?

gwendoline
14th December 2007, 18:11
Монти, Тонев ще реоперира ли безплатно ако се наложи, пита ли го за това?
Остава и пари да й вземе... :? :evil: Негово задължение е да коригира гърдите й....

blanco y negro
14th December 2007, 19:02
Монти, Тонев ще реоперира ли безплатно ако се наложи, пита ли го за това?
Остава и пари да й вземе... :? :evil: Негово задължение е да коригира гърдите й....
Разбира се, че е длъжен, ще е много грозно ако стане проблем за това. Неотдавна имеше едно мнение...аз за това попитах.

Valenta
15th December 2007, 05:56
Монти,хубави са ти гърдите.Не си и помисляй за над мускулно.Жените от над си ги слагат под.Не си и помисляй това.Дори като гледам,можело и повече кубици да поемат гърдите ти,но и така изглеждат секси.А за проблемчето,ще се оправиш.Само се успокой и се радвай на бюста си.С теб сме!

TORNADO
15th December 2007, 11:51
Милички,искам да ви попитам може ли да си мажа гърдите с с бебешко олио,защото имам чувството,че ще се пукне кожата ми?????на 9 дена след операцията съм!

Gemi
15th December 2007, 12:15
Според мен не пречи да се мажеш с бебешко олио стига да не попада на още пресните ти шевове. Можеш да ползваш и кремове против стрии, изобщо всичко за отпускане на кожата, което по принцип ти допада. :D

Divinemouse
15th December 2007, 14:03
Аз се мажа ощи от първият ден със някакво френско мазило за стрии.

Valenta
15th December 2007, 15:13
Няма смисъл да даваш много пари за нещо което не знаеш дали има ефект.Аз като бях бременна си мазах корема с Дева против стрии.Един такъв оранжев и струва към 5-6 лева,но супер ефикасен.Една стрия нямам,но трябва да мажеш поне два пъти дневно.

Babri
15th December 2007, 15:26
Според мен всичко си зависи от типа кожа.Аз и при двете бременности нямам нито една стрия по корема и краката,излезнаха ми само няколко по гърдитеМазах се седно масло на "Икаров",много мазно.И бебешко олио става,защото е мазно.

Gemi
15th December 2007, 15:31
Момичета, сега се сещам за един крем на Avenе, който може да ви бъде много полезен - Cicalfate. Той е подходящ за момента непосредствено след махането на конците, когато все още разреза изглежда като раничка. Подпомага бързото зарастване и предотвратява лоши пигментации. На мен ми го бяха подарили след операцията, а в последствие го използдам върху всякакви малки ранички.

Valenta
16th December 2007, 05:21
На мен мой приятел хирург ми каза да мажа раната след свалянето на конците с мас в която има невен.Добре,че комшийката имала,та ми даде.Бабешко е,но било мого ефикасно.

gwendoline
16th December 2007, 11:41
Момичета от какво се получава така?От грешка на доктора ли?
Ами принципно докторът е този, който трябва да прецени има ли нужда от повдигане на гърдите и обиране на кожа, тъй като в повечето от случаите този проБлем възниква именно когато има нужда от повдигане. Това е и разрешението на този проблем - повдигат се гърдите. Понякога се налага и смяната с по-малък размер имплант, за да не се получи прекалено голяма и изпъкнала горната част на бюста, за сметка на долната, в която няма чак такъв обем, тъй като той се поема от кожата, която е "леко в излишък (ако мога така да е изразя). Друг вариант е да се поставят надмускулно, но там също има вариант с увисване след някой и друг месец. Предполагам, че е по-добър вариантът с повдигане и подмускулно, но това трябва да й го каже професионалист.

Valenta
17th December 2007, 06:45
Monti,не тъгувай моля те!Идвай при нас да си поговорим.Ще видиш,че така ще ти е по добре! :cry:

monti
17th December 2007, 15:07
Monti,не тъгувай моля те!Идвай при нас да си поговорим.Ще видиш,че така ще ти е по добре! :cry:
Миличка аз постоянно съм с вас но не пиша защото ми е много трудно ....На 27.12 ще отида отново на преглед и тогава ще ви кажа какво сме решили за моя проблем .Обичам ви :2024:

roxy
19th December 2007, 23:36
Монти много съжелявам и искренно се надявам изхода да е положителен.От сърце ти го пожелавам!Чудя се каква е причината да се получава така понякога,дали неподходящ размер импланти или неподходящ джоб за импланта?Притесних се и чак се взирам в огледалото дали всичко е наред и при мен.Бъди силна мила!!!

Valenta
20th December 2007, 07:18
Рокси не се разбира ПОД или НАД мускула си?
Монти,липсваш ни!Гледай по ведро на нещата.Това е поправимо.Друго да няма като контрактури и инфекции.Това е най-малкото зло.

roxy
20th December 2007, 13:37
Защо бе мила?Писах ясно ПОД мускула,ПОД гърдата са поставени.

joliy
20th December 2007, 17:46
roxy, влюбих се в няколко снимки :girl_in_love:

Valenta
21st December 2007, 07:59
Аааа,ти си наблегнала на ПОД.Ок.Аз си мислех,че ПОД гърдата е все едно над мускула и за това. :lol:
Хайде кой остана без да сложи снимки?
Днес ми е 18 ден,а още ме болят цицките.Особенно сутрин.А през деня-зърната.Все едно кърмя.Нормало ли е?А и са ми още високо....

aniK
21st December 2007, 12:48
sexy, аз съм още без снимки, но ще кача :oops: Аз съм на 14 дни и мен ме болят - все едно, че скъсан мускул. Като легна за малко настрани, боли като виснат...мисля, че е нрмално, много е рано още.
Док каза от днес да започвам масажите. Показа как да се прави - доста боли, но пък след това усещаш, че някак си се наместват. Ластичната лента ще я нося и по празниците с разрешение да я махна за Новогодишната нощ.
Roxy, и аз много харсах резултата при теб :!:

joliy
21st December 2007, 16:01
Секси, зърната те болят от сутиена, защото много притиска. И аз бях така, докато носех спортните, после ми мина.

Divinemouse
21st December 2007, 17:00
Секси и мен ме боляха зарната и то близо месец ,но кото махнах сутиена и вече поотшумя болката.

mimossa
23rd December 2007, 18:35
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ! :2018:

joliy
23rd December 2007, 21:02
Весело празнуване и много целувки на всички :girl_in_love:

Valenta
25th December 2007, 07:10
Честита Коледа на вас и вашите любими хора!

monti
25th December 2007, 15:25
:santa: :ded_christmas: :santa:
Весела Коледа и щастлива нова година .Много любов

Stefiela
26th December 2007, 16:21
Честита Коледа и от мен :santa:
Бъдете много щастливи и много , много обичани !

mimossa
3rd January 2008, 10:39
Честита 2008г на всички.Повече усмивки през новата година :2018:

miss_hris
5th January 2008, 17:25
Здравейте на всички,аз съм с прясно оперирани гърди на 3ти ми беше операцията, и имам няколко въпроса коите ме притесняват,ако може някоий да ми помогне. Тъй като много съм чела във форума преди да се реша и знам 4е пове4ето ви боли много и си чувствате гърдите много на високо,при мен е обратното,не бих казала че ме боля толкова много,лек дискомфорт чуствах само,а и гърдите си не ги чуствам на високо,това нормално ли е? вече запо4нах да си мисля 4е нещо не е наред с мен!!!!! Аз съм с подмускулно 335 кръгли,о6те след като излязах от упойката ско4их да ставам и не се залежавам много. Това добре ли е ,или е зле? утре имам 4ас при доктора ,но искам да чуя и вашето мнение !!!!!!!! :(

gwendoline
5th January 2008, 17:28
Честито Хрис :) Просто си имала късмет, като мен, че не си изпитвала кой знае каква болка... При повечето има болка и то доста силна, особено при тези при които операцията не е била ендоскопична и почти безкръвна... Нормално е! Леко възстановяване и ще се похвалиш после и със снимки, надявам се! :)

miss_hris
5th January 2008, 17:40
Честито Хрис :) Просто си имала късмет, като мен, че не си изпитвала кой знае каква болка... При повечето има болка и то доста силна, особено при тези при които операцията не е била ендоскопична и почти безкръвна... Нормално е! Леко възстановяване и ще се похвалиш после и със снимки, надявам се! :)
Мерси gwendoline, дано да е късмет,а не някоя грешка на доктора и да ми ги е сложил много надолу, дори имам чуството 4е нямам нужда от този колан,утре ще го питам.

gwendoline
5th January 2008, 17:52
[ Мерси gwendoline, дано да е късмет,а не някоя грешка на доктора и да ми ги е сложил много надолу, дори имам чуството 4е нямам нужда от този колан,утре ще го питам. Ако докторът ти ги е сложил прекалено ниско - веднага се вижда - тогава белезите ти ще са се качили по-високо върху гърдите, а няма да са в гънките :?

miss_hris
5th January 2008, 21:54
[ Мерси gwendoline, дано да е късмет,а не някоя грешка на доктора и да ми ги е сложил много надолу, дори имам чуството 4е нямам нужда от този колан,утре ще го питам. Ако докторът ти ги е сложил прекалено ниско - веднага се вижда - тогава белезите ти ще са се качили по-високо върху гърдите, а няма да са в гънките :?
Ауууу ужас,немога да ги видиа сега тъй като имам лепенки,утре като ми ги сменя ще искам да видя. Няма д мога да спя сега,ужас,ще го убия.

joliy
6th January 2008, 19:41
...ужас,ще го убия.
Ей, не бързай с изводите, може всичко да е наред :)

aniK
13th January 2008, 22:53
Момичета, мина месец от операцията, а лявата ми гърда все още е изтръпнала и нечувствителне. Дясната е малко по-добре. При вас как беше?

Renkata
13th January 2008, 23:17
aniK, не се притеснявай, твърде рано е още за нормализиране на чувствителността. А по различен начин ги усещаш, защото дефакто са си две операции и всяка си има своя период за възстановяване. Възможно е да са засегнати повече нерви, но така или иначе до 6-я месец /да не кажа година/ се оправят тези работи .

aniK
14th January 2008, 06:32
Renkata, важното е да знам, че се оправят. Мерси !

TORNADO
14th January 2008, 19:10
и аз така се чувствам,aniK,дясната половина на дясната ми гърда е слабо чувствителна.Бях се притеснила доста,но като ходих на контролен преглед Стоянов ми обясни,че е нормално едната да се вазстановява по-бавно от другата.Дано да се оправим :)

Valenta
15th January 2008, 08:06
Здравейте момичета!Не съм писала доста време,ама от тая ваканция не мога да се вредя на компа от синът ми.
От моята операция мина месец и нещо.Не съм ходила до Пловдив при Тонев на контролен преглед заради лошото време.Чувствам се за сега добре.Нямам оплаквания,но трябва да почна масажите.Кажете ми как точно се правят,т.е техниката на масажиране. :roll:

mimossa
15th January 2008, 11:19
OOO Sexy,ти се завърна..относно масажите се обади на доктора,той ще ти ги обесни подробно по телефона.на мен така ми ги обясни и чак оня ден ми ги показа,но го бях разбрала правилно..иначе слагаш ръцете на гърдите отдолу и буташ нагоре,като задържаш 30 сек.после слагаш ръцете отгоре и буташ надолу-пак 30 сек.после ръцете от външната страна на гърдите и буташ/притискаш/към средата-30 сек..после от върте навън-30 сек задържаш и после малко ги помачкваш целите..дано си ме разбрала...че нещо съм загубила дар слово :D

Divinemouse
15th January 2008, 21:01
Ха,а моите масажи са със кръгови движения посока часовникавата стрелка и със леко притискане на импланта .Но явно при всеки лекар метода е различен.По добре си говори със доктора за да не те объркаме повече.

Blondie
15th January 2008, 21:53
Здравейте, края на февруари ми предстои уголемяване със 335 сс, подмускулно, някой да ми каже дали 5 дни ще са достатъчни за почивка в къщи? Като се върна на работа, колежките ми няма да спят поне един месец и ще се счупят от злобни забележки :)))
Вие как се върнахте към нормалните си работни задължения?

Renkata
15th January 2008, 22:10
Blondie, с подмускулно ще ти трябва повече от седмица за да ходиш и работиш, без да забележат, че има нещо. Ще си значително възстановена, но не съвсем. Най- малкото няма да можеш да седиш дълго време права, движенията на ръцете - ограничени... Ако можеш дай си 10 дена поне за да не те усетят на работа, въпреки, че те така или иначе ще те видят и завистливите погледи може би няма да те подминат :)

Excel
15th January 2008, 22:33
Blondie , ти не си си симулираш този ефект , който ще получиш ? Защото аз последните пет години бях на този принцип . Естествено получи се разлика , но малка , която примерно може да извиниш с противозачатъчни . Моите колежки все пак се усетиха - не може изведнъж да показваш деколте , но част от лошите ми спомени са два - до 14-я ден си усещах миризмата на лекарството върху разрезите и се притеснявах , че се усеща и от други . И - яка кихавица на раб. си място , при което моментално ръцете ми отидоха върху гърдите , а погледа на колегата - върху мен .

Valenta
16th January 2008, 08:06
mimossa,благодаря ти за отговора за масажите.Ще ходя до Пловдив но чак към средата на февруари.А до тогава ще правя тия които ми каза.
Blondie,мисля,че за 5 дена ще можеш да работиш(е зависи какво де).Аз бях на шест а и бебе имам...Е,движенията са ограичени но се понася.А що се отнася до колежките...какъв е този завистлив колектив бе скъпа?Аз не бих издържала при такава злоба.На твое място бих се фръцкала и показвала хубав бюст-да умират от яд тия с меките цици.Аз така правя-на всички които ме питат им казвам,че имам силикон.Хич не ми пука.Даже една ми вика-абе защо си слагаш цици,да ти бях дала от моите.Аз и казах-Ааа,мерси,меки и увиснали гърди не ми трябват.Запази си ги за себе си :D .Уж на шега,ама ме разбра какво исках да и кажа.Така,че хич да не ти пука!

blanco y negro
16th January 2008, 10:55
:girl_haha: Добре си и отговорила ,Секси, кво се правят на интересни.

joliy
16th January 2008, 16:44
Хаха, Секси, само така:) А твоите цици как са? Послязоха ли ти имплантите надолу?

Valenta
17th January 2008, 07:01
Още не са слезнали много надолу,но взеха да се пооформят вече.Започнах тренировки във фитнеса ама играя само долна част и корем.Преди като нямах цици,но имах мускули мъжете не ме гледаха така,но сега с тия цици направо им изкачат очите... :lol: .Това мъжете са глеми цицомани...Една жена и голям задник с целулит да има,има ли големи цици е.....номер едно за тях. :lol: :lol: :lol: Ама и аз треирам по едно леко потниче-нарочно да гледам сиир както се казва.Вчера еди приятел влиза във фитнеса и право към мен.Гледа ме в очите(долните разбира се)и ми вика:Ау,ти днес си по джанти!Направо паднах от смях :lol: :lol: Та такива работи.Сигурно и при вас е така?

hera
17th January 2008, 15:09
здравейте!току що се регистрирах във форума.Искам да ви питам има ли някоя от вас,която да е оперирана от д-р Ангел Енчев в Пловдив.Съшо така моля sexy007
да ми рише-от един град сме :oops:

joliy
17th January 2008, 18:53
Ееее, Секси, ти в този фитнес си взела акъла на мъжете ;)
И аз много се кефя, когато видя как мъжете рефлекторно обръщат поглед към деколтето ми, а някои като видят, че съм ги забелязала и свенливо се обръщат :girl_haha:
А най-смешното е, че не само мъжете се заглеждат... УРА за силикона :1223:

П.П. След няколко месеца ръгвам на плуване. Да видим тогава :twisted:

Valenta
18th January 2008, 08:31
Точно така!!!!!Ура за силикона!!!!!!!! :1203: Мъжете са и в краката :1211: ,нали са цицомани......

Valenta
18th January 2008, 08:39
Забравих-кажете ми какъв сутиен да си взема(марка),за да ми стоят събрани циците в средата и вдигнати в същото време?Мерих сигурно над 50 сутиена-и български и италиянски,ама нещо не се получава този ефект.А гърдите ми са все пак от големите.... :roll:

aniK
18th January 2008, 10:39
Момичета, сутринта се гледах в огледалото и нещо ме притеснява - лявата ми гърда е по-ниско от дясната и ареолата ми не е центрирана :( Ако продължават да падат надолу с времето, сигурно ареолата ми хептен ще се измести нагоре :( Сега съм на месец и 10 дни. Доста ли се смъкват до 6-тия месец или по-скоро се оформят?!
Ще питам док на прегледа.

hera
18th January 2008, 12:54
здравеите момичета!защо никоя от вас не казва каква е реакцията на съпруга и сас стои въпроса със секса по време на въсстановявянетоБ

gwendoline
18th January 2008, 12:54
Забравих-кажете ми какъв сутиен да си взема(марка),за да ми стоят събрани циците в средата и вдигнати в същото време?Мерих сигурно над 50 сутиена-и български и италиянски,ама нещо не се получава този ефект.А гърдите ми са все пак от големите.... :roll:
Не е до сутиена, Секси, просто още са ти твърди и трудно можеш да ги събереш; аз моите ги събрах една до друга на четвъртия месец... До третия бяха почти каменни :? :wink: Ще стане и това, още малко време... :)

gwendoline
18th January 2008, 12:56
Момичета, сутринта се гледах в огледалото и нещо ме притеснява - лявата ми гърда е по-ниско от дясната и ареолата ми не е центрирана :( Ако продължават да падат надолу с времето, сигурно ареолата ми хептен ще се измести нагоре :( Сега съм на месец и 10 дни. Доста ли се смъкват до 6-тия месец или по-скоро се оформят?!
Ще питам док на прегледа.
Ани, имплантите може да не слизат еднакво и едновременно - може би ще се наместят постепенно :cool:

Blondie
18th January 2008, 22:33
Хехехехе мери за спонтанния отговор Sexy 007- на мен принципно не ми пука от "меките цици" , просто исках да знам горе долу за какъв период от време иде реч, за въстановяването, иначе работата ми е цял ден пред компютъра :)

Blondie
18th January 2008, 23:15
Исках да кажа Мерси Sexy 007 :) :) :) ама нещо бях гладна та съм пропуснала буквата :)
е на такива мацки като теб се кефя, само напред с рогата :) впрочем коя зодия си? :)

aniK
18th January 2008, 23:38
Ще чакам аз оформянето, търпение трябва !

Hera, моят мъж реагира много положително - внимава, интересува се как съм, радва се, че съм щастлива с промяната. Идеяата и реализацияата си бяха изцяло мои, той просто не възрази.
Мисля, че аз имам малък психологически проблем след операцията - мисля си дали не му изглеждат неестествени, дали не му е гадно, че са като пластмасови...такива неща :oops: Това малко ми пречи на нормалния сексуален живот :(

emisof
19th January 2008, 11:32
лявата ми гърда е по-ниско от дясната и ареолата ми не е центрирана :(
Това се нарича "ботъминг". Поправимо е.

Valenta
19th January 2008, 15:22
Зодия рак съм,и каквото ми е на душата,такова и в устата.Та за това понякога си патя-не мога да премълчавам.
А,ето че един мъж ни шпионира.... :twisted: ...ако е мъж разбира се...

gwendoline
19th January 2008, 16:04
Мисля, че нямаш проблем с гърдите, Монти - повече от добре изглеждат, ако изобщо имаш проблем - само ти си го знаеш, да знаеш... :) Забравих да напиша и за Борянска - много хубаво изглеждат гърдите ти; :1223: което е типично за надмускулни :!: :) , но много много не даваш представа за формата и изпълнението като си с блуза... Оставила си повече на въображението ни... :wink:

gwendoline
19th January 2008, 16:07
Ще чакам аз оформянето, търпение трябва !
мисля си дали не му изглеждат неестествени, дали не му е гадно, че са като пластмасови...(
Няма да изглеждат още дълго "пластмасови" - знаеш ли как хубаво ще омекнат след няколко месеца; и аз малко се притеснявах в началото, но сега не мога да повярвам направо колко са приятни за пипане... :roll: :)

aniK
19th January 2008, 17:33
лявата ми гърда е по-ниско от дясната и ареолата ми не е центрирана :(
Това се нарича "ботъминг". Поправимо е.
По какъв начин е поправимо??? Пак оперативно :shock: ???!!!

blanco y negro
19th January 2008, 18:03
По какъв начин е поправимо??? Пак оперативно :shock: ???!!!
Рано ти е да се притесняваш, според мен.

aniK
19th January 2008, 18:51
natalia1 , и аз на това разчитам, че е рано да сее преценява крайния резултат :?

junglegirl
21st January 2008, 09:10
Между другото и аз след операцията си мислех,че имам лека форма на ботъминг на едната гърда,а сега година и половина почти по-късно няма нищо подобно.Наистина е рано да се тревожиш :wink:

Valenta
22nd January 2008, 07:14
Кажете ми вас болят ли ви зърната?На мен ми е почти на два месеца операцията,а ме болят зърната все едно кърмя.Аз преди това питах,ама май само Томи ми отговори,че е от сутиена,ама аз като го махна още повече ме болят. :cry: Нормално ли е?

emisof
22nd January 2008, 13:35
По какъв начин е поправимо??? Пак оперативно :shock: ???!!!
Ако е ботъминг - да, оперативно се оправя. Трябва да се коригира джоба отново. Ето ти информация (http://www.advanced-art.com/Breast-Aug-Rev-Bottom-Out.htm)

batzil4e
22nd January 2008, 14:06
Здравейте, преди 6 месеца се оперирах при д-р Енчев. Само че при мен беше повдигане и силикон. Много съм доволна.

darmares
22nd January 2008, 22:18
Искам да Ви благодаря, на всички Вас, ама много! :2020:
След всичко, което изчетох и най-вече видях, знам точно какво искам и от кого го искам :D Освен това се отърсих от някои мои съмнения и страхове.
Остава само да устискам до като ми дойде времето.

:2015:

Не съм сигурна, че това трябваше да го напиша тук, но е под силното влияние на новата тема с "визитки".

Lady Blue, много красиви гърди видях тук, но ти си ми фаворитка, особено последната снимка с бански, която показва най-близко как изглеждат без сутиен. Поздравления! :new_user:

darmares
22nd January 2008, 22:29
здравеите.искам хубави цици но незнам от куде да запоюча.моля помогнете къда да потърся повече инф?

aniK
22nd January 2008, 23:40
По какъв начин е поправимо??? Пак оперативно :shock: ???!!!
Ако е ботъминг - да, оперативно се оправя. Трябва да се коригира джоба отново. Ето ти информация (http://www.advanced-art.com/Breast-Aug-Rev-Bottom-Out.htm)
БЛАГОДАРЯ!!! Един час след като спомена "ботъминг", аз вече бях изровила и изчела де що имаше в нета като информация. Изгледах и доста снимки, мерих се, гледах се, гледаха ме... Май си внушавам, че ми има нещо, но ще видим след месец-два как ще се оформят.
Ако се наложи, лягам под ножа без да се замисля. Ще споделя с док на следващия преглед.

Stefiela
23rd January 2008, 21:55
Кажете ми вас болят ли ви зърната?На мен ми е почти на два месеца операцията,а ме болят зърната все едно кърмя.Аз преди това питах,ама май само Томи ми отговори,че е от сутиена,ама аз като го махна още повече ме болят. :cry: Нормално ли е?
Секси , мен също ме боляха зърната в началото , не се притеснявай - и това ще отмине :wink:

aniK
23rd January 2008, 22:20
На мен лявата ми е изтръпнала и не я усещам, та за зърната дори не мога да кажа - нищо не усещам :?

Valenta
24th January 2008, 08:01
Аз усещам гърдите си,ама тая болка със зърната-откачам.Вечер махам сутиена и сутринта пак ме болят,а съм вече почти на два месеца.Почнах масажи и отдолу на циците напипвам някакви топчета.Вярно,кожата ми е тънка,но пак леко се притесявам.При вас така ли е? :cry: За кисти е абсурд защото минах мамограф преди операцията.Нормално ли е това?

emisof
24th January 2008, 14:11
Почнах масажи и отдолу на циците напипвам някакви топчета.Вярно,кожата ми е тънка,но пак леко се притесявам.При вас така ли е? :cry: За кисти е абсурд защото минах мамограф преди операцията.Нормално ли е това?
Може би това са гънчици от импланта - т. нар. риплинг, когато е отдолу, точно това се напипва.

Valenta
25th January 2008, 07:20
Не,не е риплинг.Той е вълнообразен,а това са някакви жлези...знам ли...Когато ги масажирам си се позагубват.Абе не ми пука много.Важното е,че имам цици :D

boryanska
26th January 2008, 19:13
Днес е 18 ден а вече виждам че са различни, ужас само за това мисля. Кажете ми вие какво мислите ще се оправи ли? Трябва ли да звъня на лекаря или........да чакам.

milena127
26th January 2008, 20:08
Според мен е още рано. В началото често за различни,заради различното възстановяване.
Изчакай още малко.

Между другото разликата според мен не е никак фрапираща, по-скоро малка, поне от тази снимка.

milena127
26th January 2008, 20:10
Между другото сега ще се разровя да видя кога, при кого и как си оперирана.
Не виждам никакви синини, белези и прочее, за 18 ден ми изглеждат чудесно, а разстоянието ти е направо фантастично :D

boryanska
26th January 2008, 20:41
Мерси Милена,
Ако знаеш как се бях замислила, на мен и преди ми бяха малко различни, обаче сега като взех да си го мисля.......ужас. Сама си се психиасвам.

Valenta
27th January 2008, 06:37
Аз до колкото разбрах,са ти НАД мускула.Затова няма синини.
Не виждам абсолютно никаква разлика.Перфектни са.Само след време да не увиснат.... :roll: .Май не трябва да се разделяш със сутиена.Какво ти каза лекаря?

Valenta
27th January 2008, 06:42
Забравих...boryanska,видях,че си се оперирала в Белгия с Евросиликон.Кажи ми колко плати общо за операцията там?Интересно ми е какви се цените в Европа и има ли значение вида на инплантите и метода на поставяне?Твоите от къде са сложени?

boryanska
27th January 2008, 09:49
Мерси за успокоението.
Секси, платих 2950евро за операцията и в трите клиники където ходих цените бяха горе доло еднакви. И трите работеха с тази марка импланти, само в едната имаха асиметрични направени за лява и дясна гарда там тазликата за тези имплантанти е +500е. Няма значение начина на поставяне цената е еднаква, както писах на мен и в трите клиники ми препоръчаха над.

milena127
27th January 2008, 10:53
Ти май ще излезе по-евтино да се оперираме в Белгия вече, при цените на някои наши хирурзи... :roll:

Секси, и аз съм надмускулно, ама не е като да нямах синини. Операция е все пак. :cool:

Не разбрах откъде е разреза, че нещо не виждам белег :roll:

blanco y negro
27th January 2008, 10:53
Хммм, евтинийка, пък аз да се разкарвам до Б-я. Но пък забелязвам, че на оперираните в чужбина все надмускулно им се слагат, защо така?

boryanska
27th January 2008, 11:08
Белега е отдолу, но е почти незабележим на места. Сте го снимам по-късно да го пусна при белезите.
А относно дали в чужбина се слага само надмускулно не е така, моите лични впечатления са обратните, че повече е подмускулно.
При мен преди операцията имах размер 75B-C и сега е 80 Д, може би заради това ми препоръчаха НАДмускулня вариант....

Valenta
31st January 2008, 08:25
Аз съм фенка на големите кубици и за мен си супер!Е,нямаш снимка поне със сутиен,но и така си добре! :wink:

boryanska
1st February 2008, 14:12
Имам въпрос, сега са три седмици и нещо след операцията ми, а забелязвам че едната ми импланта е малко по-надолу от другата. Аз съм надмускулно. Дали и другата ще се смъкне....
В понеделник имам контрола при доктора, но реших и вас да питам.

aniK
2nd February 2008, 08:13
Аз пък да ви върна на моя ботъминг - вчера ходих при док и според него нямам :? За ботъминг можело да се говори при разлика над 2 см, а при мен са някакви си милиметри. Да, ама на мен тия мм ще ми избодат очите :( Понеже аз се притеснявам при по-нататъшно наместване и увисване да не се увеличи разликата, започвам да нося сутиен. И знаете ли кой размер съм на Енерджи-то - 75B :shock: Първо пробвах 75С, но уви - голям, а и нали леко се отпуска.

boryanska
2nd February 2008, 09:57
Аник, нали знаеш че две еднакви неща в тялото на човек няма, така че не се притеснявай. И аз си вкарах така сама паника а после си измерих със сантиметър разтоянието до зърната и видях че е еднакво. Ама то ние сега само за лоши неща се вглеждаме май.
А за размера нищо не мога да ти кажа.

Valenta
2nd February 2008, 15:14
Аник,сутиена трябва да ти е 75В-на Енержи.Моят е 75С,а съм с 390сс.Беше ми много малък след операцията,но в последствие се разпъна.Вземи си според мен 75В.

aniK
3rd February 2008, 20:53
Взех го, sexy007, 75В :) Обаче взех Trophy, з'то искам да го нося под блузи, а не за спорт и тук-там се вижда презрамката. Този Energy много дебели прзрамки има :( Иначе е много удобен, но е като бабешки потник :?

Valenta
4th February 2008, 07:36
Не зая дали Трофи става.Ами на мен Енержи ми прилича на потник за фитнес.Ама аз направих два месеца и мисля да го нося само в къщи.Иначе си понакупих доста сутиенчета от италианските. :wink: Голям кеф...Иде ми само по сутиенче да тръгна.

MissPartystar
4th February 2008, 08:47
sexy007 мацинко като те слуша човек му иде веднага да скочи при някой хирург да го тунингова :girl_dance:

Valenta
4th February 2008, 08:58
Пожелавам ти от сърце да усетиш това чувство в най-скоро време. :girl_dance:
Тогава ще те питам как е........ :lol: :lol: :lol:

lorita22
5th February 2008, 13:55
здравеите на всички аз сашто скоро си сложих силикон и сам доволна за сега искам да попитам много ли спада с времето или си остава саштя :D

Divinemouse
5th February 2008, 14:16
Девойки имам проблем ,от къде си взимате сутиените...Аз като вляза и кажа чашка 75-80Е те ме питат за вас ли е :roll:
Никъде няма такива размери освен със поръчка...

gwendoline
5th February 2008, 17:49
Девойки имам проблем ,от къде си взимате сутиените...Аз като вляза и кажа чашка 75-80Е те ме питат за вас ли е :roll:
Никъде няма такива размери освен със поръчка...
А такаааааа... А не помисмлихте като слагахте големите кубици, а...? :looking_at_mirror: :sos: :girl_haha: Шегувам се... :cool: Проблем си е, наистина, дори и да намериш - са едни модели, да не дава Господ да ти се наложи да ги слагаш... :2035: Чувала съм, че само с поръчка може да си вземеш нещо свястно - а дотогава - без сутиен! То си е атракция... :naked: :beavis_and_butthead: :)

aniK
5th February 2008, 22:08
Оооо, аз няма да го имам този проблем, въпреки големите кубици. Ще си остана с пилешките 75В.
Май съсм свикнала без сутиен, направо ме задушава по цял ден. Sexy, продавачките в магазина назаха, че Energy и Trophy за след операция. Сега съжалявам, че не взех Energy-то, з'то долния му ластик е по-ниско. Trophy-то понякога ми се пада точно на белезите и ме дразни :(
Май ще купя още един.

Valenta
6th February 2008, 07:36
За мен Енержито си остава номер едно.Вземи си по добре и него.Няма да ти е излишен изобщо.Аз си го нося в къщи.
Томи,ти нали беше с 390сс?Защо си търсиш чашка Е?Аз като тръгна по магазините и питам за чашка С,продавачките ме поглеждат и ми казват-Вие сте за Д.Да ама Д-то ми са дълбоки.А вчера една тъпачка ми каза-ха,какво С,вие сте за В.УЖАСССССС :twisted: :evil: ,казвам ви умрях от яд.Аз колкото си мислех,че трябваше да сложа 490сс,тая ме порази. :twisted:
А и да кажа,че мого трудно си намирам сутиеи.Вие така ли сте?На повечето чашките са остри и в профил все едно имам двойни цицки. :lol: :wink:

gwendoline
6th February 2008, 09:20
А вчера една тъпачка ми каза-ха,какво С,вие сте за В.УЖАСССССС :twisted: :evil: ,казвам ви умрях от яд.Аз колкото си мислех,че трябваше да сложа 490сс,тая ме порази. :twisted:
А и да кажа,че мого трудно си намирам сутиеи.Вие така ли сте?На повечето чашките са остри и в профил все едно имам двойни цицки. :lol: :wink:
:lachen: :lachen: :lachen: Секси, щях да се задавя с кафето от смях... :P :twisted: Що се оплакваш - С има най-голям избор... Мен обаче ми минават през средата на зърната и не ми седят добре - Д са ми идеални, само дето трудно си намирам модел да ми харесва.... :?

Divinemouse
6th February 2008, 09:54
Sexy,с чашка Д ми излизат на вън 50% и ми казаха че така като ги стягам на средата ще се деформират и после ще плача((((.
И на мен ми стана смешно онзи ден,влизам и казвам чашка 75 или 80Е имате ли и тя ме гледа и ми казва вие :roll: аз казвам да а тя ми вади Д и ми казва това ще ви е голямо))Влизам във пробната и и се показвам ,реакцията и беше следната :2014: ..Само със порьчка)))

Danielka
6th February 2008, 10:55
Добре, че нямам вашите проблеми... :D Като нямах цици ходех без сутиени, сега като имам - пак, ами не мога да се науча да ги нося и това е! :D
Естествено купих 2 да имам ей така, ако се наложи да сложа някоя по-прозрачна дрешка, ама те са, както каза една позната: "Ама това не са сутиени за носене, те стават само за чу...не!" Ахахахахахахах! :D :D :D

hera
6th February 2008, 21:50
Здравейте момичета.Имам голям провлем.Съпругът ми не иска да си уголемявам бюста,а аз имам запазен час за операцията и го очаквам с нетърпение.Въпроса ми е-някоя от вас имала ли е същия проблем и как се е решил.

aniK
6th February 2008, 22:05
Кой ще плаща операцията?

Valenta
7th February 2008, 06:22
Ами те май повечето мъже не искат съпругите им да си правят операция и ги лъжат,че ги харесват така,а като видят силикон и очите им изхвръкват :shock: .Ето например брат ми като разбра,че ще си слагам вика на мъжа ми:
-За какво ще даваш пари като има чужди с големи цици?
Типичен пример за българският мъж.Добре,че моят поне в това отношеие е перфектен макар,че ме ядосва в друго,ама това е друга тема.... :lol:
Хера,пускай се в дълбокото както се казва и това е!Няма да се съобразяваме постоянно с нашите я!Ако някой мъж реши да си слага инплант в пениса,едва ли жена му може да го спре!Така де! :wink:

hera
7th February 2008, 09:48
Определено тялото си е мое.Сама си плащам операцията,без да засегна семейния бюджет-а не сме и бедни. :lol: Ще си понеса и болката и всички рискове от операцията сама,но много ми се искаше най близкия ми човек да ме подкрепи-нали заедно ще им се радваме после.

roxy
7th February 2008, 12:24
Не се отказвай Хера!Мисля .че е ревност.Как чуждите мъже после ще зяпат на МОЯТА жена пазвата?Сега е против ,но послеееее,лелееее как ще се кефи самия тоий не подозира.И с мен беше така,така ме харесвал не знам си кво си...за кво ми било?Всичко ще си дойде на мястото!Дерзай!

hera
7th February 2008, 13:18
а бе и аз имам такива съмнения :lol: но много ме заболя,като каза че няма да дойде да ме вземе от болницата.

joliy
7th February 2008, 16:02
но много ме заболя,като каза че няма да дойде да ме вземе от болницата.
Много грозно от негова страна. Все пак в такъв момент имаш нужда от чужда помощ, някой на който да можеш да разчиташ... Аз съм с теб и вярвам, че ще се справиш, макар и да не ти е много лесно. В никакъв случай не се отказвай от операцията, щом вече си го решила. Твои си е твое лично право!

hera
7th February 2008, 18:15
Благодаря на всички за подкрепата.Много се надявам това да е само първа реакция от изненадата макар,че отдавна му намеквам и да го обмисли още веднаж.

roxy
7th February 2008, 22:59
Като няма да дойде :2047: -после няма и да пипа готините цицки :naked: Дано му дойде акъла!

арабела
10th February 2008, 12:06
момичета дайте съвет трябва да избера от тези 3 варианта -1 под мускулно под мишницата пип ,2 под мускулно под гърдата мак ган гтрапави, 3 под мускулно под мишницата мак ган............ искам да нямат растояние избрах си кръгла форма не много големи остана да избера само начина вашето мнение е важно за мен

Divinemouse
11th February 2008, 09:18
Арабела ,начина сама трябва да избереш и то зависи от това дали си раждала,дали ще раждаш ,дали искаш да кърмиш.Аз съм раждала но искам да имам още едно дете след време,и затова се спрях на кръгли под мускулно и разрез под гърдата.И маи това е по предпочитания начин сред повечето тук.Пожелавам ти скоро да се радваш на страхотни гърди. :D

арабела
11th February 2008, 11:23
Thomi само ако знаеш колко ми помогна :D благодаря ти много :!: сега най накрая взех решението за начина а следователно и за хирурга...... олекна ми . Смятам да раждам разбира се но не и през блиските 2-3 години и за кърменето съм ЗА а иначе ако има значение съм на 26год .165 висока, 45 килограма и нямам идея за размера и смятам това да го прецени хирурга реших да е под мускулно под гърдата и грапави мак ган :D :D :D

bojana
11th February 2008, 11:34
момичета имам върпос, с асиметрични импл дали ще стоят раздалечени?
имам предвид 250 сс надмускулно, но формата им дали позволява да стоят събрани м? :roll:

Gemi
11th February 2008, 11:45
Доколкото знам PIP имат широка и тясна основа за асиметричните. Така че сигурно доктора ти е съобразил гръдния ти кош с избраните за теб 250сс :)

bojana
11th February 2008, 11:48
да, мери с линийка гледа по табица и тд, каза ми че асиметрични са много добре за мен, но не искам да сточт раздалечени, настрани..

Gemi
11th February 2008, 11:49
Виж размерите тук: http://www.pipfrance.fr/fr/2pip_produits/gabarit.php?menu=implant_gel&ref_model=asy_thx

bojana
11th February 2008, 11:58
мерси за инфото
те пък точно асиметричните гледат настрани, но той ми каза че са подходящи за мен, тъй като гръдния ми кош е тесен и да не се виждат ръбовете

milena127
11th February 2008, 12:02
Аз съм с асиметрични ПИП, точно надмускулно 245.
Можеш да видиш снимките ми. Не мисля, че са раздалечени, но всеки има различен вкус. Моя гръден кош е доста малък, може и това да е причината.

bojana
11th February 2008, 12:07
:))) твоите снимки ги изследвах подробно още от първия ден! много саа яки! ти как избра да са асиметрични?или просто ти ги предложиха?

Nadd
11th February 2008, 21:45
и аз съм с PIP асиметрични и нямам разстояние и си "гледат"право напред

арабела
12th February 2008, 19:20
момичета щте се прасна накрая всеки ми казва различно кажете ми при под мускулно поставяне през мишницата получава ли се растояние между гърдите?( да кажем че моето е около 1-2 праста с този метод щте се увеличи 2-3-4 праста) :(

joliy
12th February 2008, 21:03
Разстоянието трябва да си остане такова, каквото е било преди операцията. Няма как да стане по-голямо.

diastemma
12th February 2008, 23:58
Всъщност зависи колко се разширят джобовете на имплантите в зоната между гърдите. При подмускулното това става до мястото, където мускулите се залавят за гръдната кост.

арабела
13th February 2008, 10:46
Diastemma какво означава това ?наистина много ме интересува а съм толкова'' неграмотна ''по темата, означава ли че ако нямам достатъчно място за джоб под мускула щте имам растояние? може ли да се коригира с вида имплант?

junglegirl
13th February 2008, 16:25
Просто не може двата мускула да се отлепват прекалено много,защото в един момент двата джоба могат да се обединят в един общ.
http://www.justbreastimplants.com/risks/symmastia.htm

bojana
13th February 2008, 16:42
ъъъ ужас... :shock:
а аз питах в друга тема, но така никои не ми отговори, центритането на зърната от хирурга ли зависи или от формата на имланта?
пардон още веднъж, въпроса може да е глупав..и затова никои да не ми е отговорил :oops:

арабела
13th February 2008, 19:44
значи junglegirl да разбирам че начина за поставяне дали през мишницата или под гърдата растоянието зависи от анатомията ми импланта същто ли не играе роля ? :sos:

арабела
13th February 2008, 19:45
:2015: :girl_kiss2:

diastemma
13th February 2008, 21:49
ъъъ ужас... :shock:
а аз питах в друга тема, но така никои не ми отговори, центритането на зърната от хирурга ли зависи или от формата на имланта?
пардон още веднъж, въпроса може да е глупав..и затова никои да не ми е отговорил :oops:
Ако имплантът се постави на правилното място (има граници, които трябва да се спазват) - ареолата си остава в центъра на гърдата, където трябва да бъде. Не е нужно допълнително наместване.

Valenta
14th February 2008, 08:05
:2024: ЛЮБОВТА Е НАЙ-ПРЕКРАСНИЯТ ТАНЦ! ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ДА ГО ТАНЦУВАТЕ ЦЯЛ ЖИВОТ! ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН! :2046: :2048:

hera
14th February 2008, 10:34
ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН И ОТ МЕН МОМИЧЕТА.ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЩАСТИЕ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!!!!!! :1206:

junglegirl
14th February 2008, 10:56
... центритането на зърната от хирурга ли зависи или от формата на имланта?
Да.Това,което Диастемма каза и като цяло зависи от хирурга.А опасността от симмастия при подмускулното поставяне ограничава разстоянието между имплантите.Но ако една жена има раздалечени зърна/сочещи настрани/ и се сложат събрани импланти,ареолите ще стърчат още по-настрани...

junglegirl
14th February 2008, 11:03
... да разбирам че начина за поставяне дали през мишницата или под гърдата растоянието зависи от анатомията ми импланта също ли не играе роля ? :sos:Да,така е.Ако имплантът е кръгъл,просто ширината му е по-голяма,което евентуално може да се отрази и на разстоянието,но това няма голямо отражение.Метода на достъп също няма пряко значение,но при субмамарния/под гърдата/ е по-лесно да се оформят джобовете,както и да се позиционират имплантите.При достъпа в подмишничната ямка позиционирането е по принцип по-трудно.

bojana
14th February 2008, 11:12
Честит празник момичета :2024: :1301: :))))
може ли да обобщя, дали съм разбрала правилно...значи:
Симмастия е криво поставени цици? и хирурга е виновен? и става при под мускулното поставяне?
А при над мускулно? може ли да се получи симмастия?
и при над мускулно като се сложат имплантите ареолите от самото начало ли трябва да стоят посредата?
ок за разстоянието мога да искам да са събрани дололкото е възможно без да стурчат настрани, нали? при над мускулното също?
:lips: благодаря Ви за отговорите

diastemma
14th February 2008, 12:24
може ли да обобщя, дали съм разбрала правилно...значи:
Симмастия е криво поставени цици? и хирурга е виновен?
Синмастия е когато при операцията двата джоба дотолкова се доближат, че се разкъса тъканта между тях и се обединят в един. Става и при двата метода. Виновен е хирургът.

diastemma
14th February 2008, 12:26
Според мен доближаването на имплантите при малко раздалечени гърди никога не е с много сантиметри, затова дори ареолата да е леко настрани (ако мерим с линия), получената визия е естетична.

bojana
14th February 2008, 12:40
Аха, сега разбрах, благодря :))
А при над мускулно поставане много ли се наместват имплантите?
уф това май си е индивидуладно, при това днес съм на консултациа, но не мога да дочакам до 6 часа :((( :gamer:

susi
16th February 2008, 12:48
И моето разстояние преди беше 1-2 пръста и след тпоставяне на имплантите остана толкова-даже по-скоро един. Даже леко се притеснявам от време на време да не му дойде много напрежението на мускула м/у гърдите....
Когато ме разчертаваше преди операцията Д-р ми обясни, че ще трябва да "отпусне" джоба малко по-надолу от моята гънка под гърдата, за да се центрират зърната точно по средата / където си бяха и преди това/.Иначе с избрания размер импланти щяха да "гледат" надолу.Каза, че това увеличава опасността от дабъл-бабъл, но слава богу всичко е наред :D

арабела
16th February 2008, 20:37
малко ме е страх защтото не съм била на консултация все ощте но пък часът за операция ми е във вторник а за консултация в понеделник няма да имам много време да се притеснявам :2040: да се надявам че няма да се получи растояние и всичко щте е наред :girl_haha:

susi
17th February 2008, 11:34
ЕЕЕ, супер си се организирала! Въобща няма да имаш време да се притесняваш! Настройвай се позитивно, представяй си циците, за които мечтаеш и преди и след операцията, представяй си ги образно и мисли за всички прекрасни моменти, които ще ти донесат и всичко ще бъде наред!
Във вторник ще ти стискаме палци

susi
17th February 2008, 11:35
[quote="susi"]ЕЕЕ, супер си се организирала! Въобща няма да имаш време да се притесняваш! Настройвай се позитивно, представяй си циците, за които мечтаеш и преди и след операцията, представяй си ги образно и мисли за всички прекрасни моменти, които ще ти донесат и всичко ще бъде наред!
Във вторник ще ти стискаме палци :)

susi
17th February 2008, 11:36
ЕЕЕ, супер си се организирала! Въобща няма да имаш време да се притесняваш! Настройвай се позитивно, представяй си циците, за които мечтаеш и преди и след операцията, представяй си ги образно и мисли за всички прекрасни моменти, които ще ти донесат и всичко ще бъде наред!
Във вторник ще ти стискаме палци :)[/quote]

susi
17th February 2008, 11:41
:? [/url][/list][/list][/code][/quote]

buba-77
19th February 2008, 10:41
здр. аз се оперирах преди 6 дни при Др Маджаров частично подмускулно 335 к ПИП кръгли ултра висок профил .Момичета притеснявам се че поддържам темп.37,5 док казва че не е от гърдите тогава ?????????????

buba-77
19th February 2008, 10:46
Днес ще ми махат бинтовете и ще си видя гардите за парви път много ми е напрегнато :2005:

Divinemouse
19th February 2008, 11:40
Бинтове :roll: защо бинтове????????

ro_ni_ka
19th February 2008, 11:59
Мили дами, утре ще се видя с д-р Михайлов за да определим дата на корекцията, но ми е супер притеснено и нервно.
Зная, че за това мечтая от години и много искам да го направя, но сякаш сега се чувствам объркана и хиляди въпроси се въртят в главата ми... Това ли е най-доброто за мен, правилен ли е избора на импланти и начина на поставяне, ще се възтановя ли бързо и такива подобни...
Та въпроса ми е: Вие има ли ли сте подобни притеснения и колебания? Не в лекаря, а в себе се... Нормално ли е да ме е страх? Сигурно звуча налудничаво, но... моля помогнете...

hera
19th February 2008, 12:26
Здравейте момичета.Изчетах целия форум и никаде не видях някои да споменава като са му свалили конците разреза да се е отворил.При мен се получи точно това и много се тревожа,а д-ра каза че се получавало от 10 оперирани на 3.

buba-77
19th February 2008, 13:14
Ами защо със бинт и аз не знам .Преди операцията ми казаха да си нося спортен сутиен ,но като се сабудих бях обинтована и ми обясниха че ще ми го свалят на 6тия ден.А някоя от вас имала ли е температура

buba-77
19th February 2008, 13:18
ро-ни-ка аз се шашках много и все още се питам дали не сам сгрешила и се надявам като ги видя след 1ч. наистина да се зарадвам

junglegirl
19th February 2008, 13:23
...а д-ра каза че се получавало от 10 оперирани на 3.Измъква се :? Не е нормално разрезите да се отварят,въпреки че понякога се случва и без това непременно да значи инфекция.

ro_ni_ka
19th February 2008, 14:50
Бубе, много се надявам всичко бързо да се оправи и да се успокоиш и радваш на резултата... Кураж!!! Стискам палци и на краката!!!
Напиши после какво е казал лекаря ти...
Споко, няма непоправими неща!!! Стискам палци!!!

buba-77
19th February 2008, 17:37
Момичета много са ми хубави :cool_new: Направо не вярвам че са мои .Още са малко високо ,а разстоянието между двете е едно пръстче и половина .За температурата било нормално наричала се резорбивна и се получавала при всякакви операции .Конците ще ми ги махат в понеделник .Дано да е нормално всичко . :D

buba-77
19th February 2008, 17:43
Хера много съжалявам че се е получило така с теб .Съчувствам ти . :(

buba-77
19th February 2008, 18:11
Хера на моята маика и се отвори операция както при теб .Не я зашиха отново .Правиха и промивки с кислородна вода след това с риванол а после се намазваше с иода септ.Също така са и слагали гентамицин инжекции.Предполагам че твоя лекар ти е изписал нещо .Да случва се да се отвори операция при маика ми е защото има повече подкожна мазнина

gwendoline
19th February 2008, 18:24
Момичета много са ми хубави :cool_new: Направо не вярвам че са мои .Още са малко високо ,а разстоянието между двете е едно пръстче и половина .За температурата било нормално наричала се резорбивна и се получавала при всякакви операции .Конците ще ми ги махат в понеделник .Дано да е нормално всичко . :D

Какво познато сладко чувство; върна ме шест месеца назад... :2020: :girl_flirt: Успех, оотук насетне само по-хубави ще стават :2043:

Хера, има и други момичета тук, които имаха този проблем. При някои от тях се дължеше на инфектиране, което изисква антибиотично лечение. И нещата се нормализират. Не искам да те ПЛАША, защото при ТЕБ може да не е така, но най-добре разбери подробно за какво става дума от хирурга ти; ако ти се стори и грам дори неубедителен - не се притеснявай да отидеш и чуеш и друго мнение (има хирурзи, на които не плащаш за консултация). Успех ти желая и сподели какво е станало! :1246: :2020:

hera
19th February 2008, 22:04
днес ходих при хирург в нашия град.Нямам инфекция,но кожата не е зашита.Не поиска да коментира защо се е получило така.Направи ми превразка и ще ме види пак в четвъртък.Ако не е по-добре ще се шие на ново.

Аравела ми се обади-оперирали са я днес.За сега е добре

Valenta
20th February 2008, 07:22
hera,колко пъти да ти казвам,че и на мен ми се отвори левият разрез,но при косултация ми каза док,че е кожа.На още едо момиче така се беше отворил разреза.Прави превръзки с йодасепт и и мина.Абе радвай се на циците си и не драматизирай!Сигура съм,че са станали перфекти!

susi
20th February 2008, 07:48
...но ми е супер притеснено и нервно.
Зная, че за това мечтая от години и много искам да го направя, но сякаш сега се чувствам объркана и хиляди въпроси се въртят в главата ми... Това ли е най-доброто за мен, правилен ли е избора на импланти и начина на поставяне, ще се възтановя ли бързо и такива подобни...
Та въпроса ми е: Вие има ли ли сте подобни притеснения и колебания? Не в лекаря, а в себе се... Нормално ли е да ме е страх? Сигурно звуча налудничаво, но... моля помогнете...
Щом си стигнала до етапа да осъществиш желанието си-вече се старай да се настройваш само положително :lol: Постарай се всяка всяка мисъл, свързана с корекцията да я насочиш към положителен резултат, представяй си новите гърди в най- красивия за теб вариант, възстановителния период-бърз и лесен, проблеми-никакви и т.н.
Няма страшно, ще стискаме палци!
Моите впечатления бяха, че написано е по-страшно, отколкото се оказа в действителност! :D

susi
20th February 2008, 07:51
Бубе, да са ти честити и да им се радваш със здраве! :sunbath: Хайде чакаме да се стопли и да слагаме потниците!

junglegirl
20th February 2008, 08:56
днес ходих при хирург в нашия град.Нямам инфекция,но кожата не е зашита.Не поиска да коментира защо се е получило така.Направи ми превразка и ще ме види пак в четвъртък.Ако не е по-добре ще се шие на ново.

Аравела ми се обади-оперирали са я днес.За сега е добре
Браво!Радвам се за теб :D

buba-77
20th February 2008, 12:59
имам едно въпросче :?: Моя приятелка ,която си сложи импланти преди една година в Пловдив вчера ми каза ,че трябва да зашия мрежичката в средата на сутиена на Триумф .Така гърдите ми щели да се съберат .Като зараствали по този начин разстоянието между гърдите ми щяло да остане много малко в последствие. Тя от първия ден си носела сутиена зашит. Какво мислите дали да ги зашия :roll:

Divinemouse
20th February 2008, 14:11
Дали да го зашиеш не знам,но според мен няма логика ,защото това зависи от самите джобове как са направени и къде са ти сложени имплантите.Ако беше така всички щяхме да ги зашиваме и да сме със събрани гърди.

buba-77
20th February 2008, 14:56
ами нали някое от момичетата беше спало настрани и от това и се бяха разширили джобовете /мисля че беше Бюти/затова си помислих ,че може да е вярно това за зашиването.Питам в форума защото тя е с импланти под жлезата ,а аз съм частично подмускулно и си мисля ,че ако ги събера много дали няма опасност от систематия

buba-77
20th February 2008, 15:11
исках да кажа симмастия :lol:

junglegirl
20th February 2008, 16:15
исках да кажа симмастия :lol:
Всъщност май е siNmastia/Не че има особено значение :D /

Valenta
21st February 2008, 06:24
buba-77,това със зашиването на мрежичката ми го каза и моя приятелка която се оперира при Ильо Стоянов.Той така й казал. :roll: Аз не съм зашивала нищо и каквото ми беше разстоянието преди,така е и сега.Аз си ги харесвам макар,че тия 390сс ми се виждат малки,но се успокоявам,че са минали само два месеца и не са паднали още.Не виждам логика в това зашиване,ама знам ли.....

buba-77
21st February 2008, 15:39
Утре ще ходя при Док. да ми маха конците и ще го питам лично да ми обясни . :Friday: После ще споделя

aniK
21st February 2008, 22:17
Хм, аз на Ильо Стоянов му имам вяра, въпреки че не се оперирах при него. Ама чак пък толкова да има ефект това зашиване...аз не нося сутиена постоянно.

blanco y negro
22nd February 2008, 19:11
Къде са снимките бе хора, все пак не е задължително да са голи.?

blanco y negro
22nd February 2008, 19:22
Искам да кажа, че може с някакъв лек бански, прозрачна полепнала блузка или нещо подобно за да се вижда формата и размера. С пристегнат сутиен с банели няма смисъл според мен..

aniK
22nd February 2008, 21:45
natalia1, аз имам само голи снимки досега и затова не ги качвам. Снимам се на различни етапи от операцията. Много ми се иска да ми кажете дали са ОК, та може и да се пресрамя да ги кача.
Наиситна е хубаво да имаме и нагледна информация.

blanco y negro
22nd February 2008, 22:54
Разбирам те, аз например бих качила голи за само за малко, а останалите с бански...като му дойде времето. :lol:

buba-77
23rd February 2008, 09:47
здравейте :1201: Вчера ми свалиха конците. Разрезите са ОК.Днес започвам да се мажа с зарадерм и да правя масажи ,които не ми стана много ясно как стават :1250: .За зашиването на сутиена Док. каза ,че аз нямам нужда от това ,защото разстоянието ми без сутиена е един пръст и половина .Няма смисъл да ги събирам повече.По принцип ако са много раздалечени можело да се зашие мрежичката.Даде ми епикризата и ми каза да отида при него след 6 месеца на контролен. :2003:

roxy
24th February 2008, 16:21
здравейте :1201: Вчера ми свалиха конците. Разрезите са ОК.Днес започвам да се мажа с зарадерм и да правя масажи ,които не ми стана много ясно как стават :1250: .За зашиването на сутиена Док. каза ,че аз нямам нужда от това ,защото разстоянието ми без сутиена е един пръст и половина .Няма смисъл да ги събирам повече.По принцип ако са много раздалечени можело да се зашие мрежичката.Даде ми епикризата и ми каза да отида при него след 6 месеца на контролен. :2003: :shock: Тва не е ли много дълъг период 6 месеца?Аз до 4-ия месец съм имала 3 контролни прегледа.
И за снимките -аз също мисля ,че е редно да си качите снимки както всички останали.

Valenta
25th February 2008, 07:31
Уж качват снимки,а нито адрес има нито нищо.
И моля ви в темата за снимките,не пишете нищо като цитати и т.н.Нека тук да пишем мнения,а в другата тема да си останат само метода на операцията и задължително снимки поне една. :wink:

buba-77
25th February 2008, 08:22
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222343 паролка 1234 снимах се сама ,но като се прибере дъщеря ми ще направя и други :lol:

buba-77
25th February 2008, 08:47
А това за контролния преглед след 6 м. точните думи на Док. бяха: -След 6м ако минаваш през Бургас и имаш време ела на контролен :2016: т.е. все едно не е толкова важно .Сега запчвам да се чуууууууудяяяяяяяяяяяя :?:

blanco y negro
25th February 2008, 09:26
Буба, колко кубика са тези чудеса? Доста секси визия. Най-добре сложи снимчицата в другата тема за снимките и инфото. :D

Ava-ava
25th February 2008, 09:42
Подкрепям и аз да се сложи снимката в темата инфо за оперираните и снимки. Аз съм пропуснала, например под или надмускулно са правени, марка, вид, кубици..Което е много важно за окончателният изглед :cool: И без това в онази тема скоро писах, че никой не си слага снимките, а предоставеното инфо няма никакво значение, ако не е подкрепено със снимков материал :?

buba-77
25th February 2008, 09:58
ами335к са ултра висок профил PIP.Частично подмускулно

buba-77
25th February 2008, 10:09
аз искам да придобият окончателния си вид и тогава да ги сложа в другата тема :oops: сега са ми още малко с отоци и са ми височко та затова :wink:

gwendoline
25th February 2008, 10:48
А това за контролния преглед след 6 м. точните думи на Док. бяха: -След 6м ако минаваш през Бургас и имаш време ела на контролен :2016: т.е. все едно не е толкова важно .Сега запчвам да се чуууууууудяяяяяяяяяяяя :?:

И аз малко се чудя.... При мен първата консултация след смяната на конците - беше две седмици по-късно (тоест нямаше и месец след операцията); след това всеки месец - а сега съм на близо седем месеца... :2045:

gwendoline
25th February 2008, 10:50
ами335к са ултра висок профил PIP.Частично подмускулно

Страхотни красоти! Винаги съм казвала, че високия профил си казва думата! Честито на теб и БРАВО на доктора ти! :bravo:

buba-77
25th February 2008, 11:17
:2015:

zhenya chavdarova
25th February 2008, 11:28
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222343 паролка 1234 снимах се сама ,но като се прибере дъщеря ми ще направя и други :lol:

buba, имаш страхотни :naked: ..... :2043: Поздравления

zhenya chavdarova
25th February 2008, 11:32
А това за контролния преглед след 6 м. точните думи на Док. бяха: -След 6м ако минаваш през Бургас и имаш време ела на контролен :2016: т.е. все едно не е толкова важно .Сега запчвам да се чуууууууудяяяяяяяяяяяя :?:

И аз малко се чудя.... При мен първата консултация след смяната на конците - беше две седмици по-късно (тоест нямаше и месец след операцията); след това всеки месец - а сега съм на близо седем месеца... :2045:

И при мен беше долу-горе така, махнаха ми конците и при въпроса...."кога да дойда на консултация?....Отговора беше...."не е необходимо да идваш, само ако има проблем"..... :roll:

karnedel
25th February 2008, 22:29
Какви са тези лекари на които се доверявате?Аз ходих на преглед на 3тия ден, на 10тия ден,сега на 1 месец ще ходя,след това на 3ти и на 6ти месец ще ходя на контролен.И задължително след това на всеки 6 месеца преглед при мамолог и изследвания.Така е правилно според мен

buba-77
26th February 2008, 11:39
Аз си направих гърдите при др.Маджаров ,защото моя приятелка си ги направи преди 1г при него и има най-стахотните гърди ,които съм виждала.За мое съжаление тя в момента живее в Хонландия и не мога да се свържа с нея.Това ,че не ме вика толкова често на контролен ме озадачава ,но според мен, не означава непременно ,че не трябва да му имам доверие.Говоря по тел.с Док когато и за каквото се сетя ,дори и през почивните дни .Абе СТРАШНА досадница съм :1242: /Сега се посмейте /Веднъж дори след няколко часа ровене в форума си бях изготвила лист с 12 !!!!!! въпроса ,които да му задам.Получи се нещо като изпит за него ,но ме изтърпя.Накрая само каза : - ЕЕйй ще вземеш да станеш по -голям доктор и от мене !!! :girl_haha:

gaby1704
2nd March 2008, 16:25
Искам да попитам дали това, че гърдите ми /моите собствени/ висят, а имплантагта ми е още високо е нормално. Мина месец и половина от операцията ми, но резултата не ми харисва. Ходих на консултация при доктора, той ми каза, че ще се оправи това, когато ми слязат имплантантите, но аз съм притеснена... Преди имах малък увиснал бюст, и толкова много мечтаех за силикон. Това ми бе мечтата. А сега, резултата го няма. Ако някой е имал такива проблеми, нека сподели. :sos: