PDA

View Full Version : Загуба на килограми или обиколки/мазнини/


мъни
1st December 2007, 06:52
Сега ще споделя за какво става дума.
От различните диети, различно се отслабва.Това го усетих върху себе си.Лятото спазвах НВД - хранене.На втората седмица забелязах намаляване на обиколките, видимо и по дрехите пролича - влязох си в дънките.Но килограмите не мърдаха, чак към края на диетата паднаха с 2 кг.На мен ми трябваха малко кг, с тънки кости съм и малкото качени кг, веднага си личат. Сега което ме учуди е свалянето на два кг за два дни -храня се с кисело мляко,киви- сутрин и вечер риба,салата. Но само кг са паднали,обиколките не мърдат.Това може би е освобождаване на течностти от организма.Но много бързо...
А целта на отслабването е загуба на мазнини/обиколките да намалят/, което ме навежда на мисълта,че НВД е май по добре да се спазва.Може би това отслабване за два дни е нещо нередно или крие нещо......Не знам как да продължа.

scorpion_f
1st December 2007, 12:40
Ти сама си отговори--просто си се освободила за 2-то дни от течностите.И да,права си НВД-то е най-подходящият хран. режим,защото както ти казваш от него се губят мазнинките и обиколките.....вече знаеш как да продължиш....