PDA

View Full Version : Какво е това НВД от което вси4ки сте толкова доволни??????


taq
3rd December 2007, 23:56
:?: Някой ако може да ми обясни какъв е този режим ,виждам 4е много хора са доволни :cool:

ледено_sЪrце
4th December 2007, 00:19
Ами на "Търсене" ще откриеш много теми, свързани с нисковъглехидратната диета. По принцип се води най-добрият начин за намаляване на теглото, но мисля, че е строго индивидуално, защото аз цял живот съм ограничавала белтъчините (несъзнателно) и при мен НВД няма голям ефект.

{*faith*}
4th December 2007, 09:13
При НВД се ограничават Въглехидратите. Виж тук има доста инфрмация http://www.bb-team.org/articles/907

taq
5th December 2007, 00:36
много благодаря :wink:

Rusalka
5th December 2007, 10:03
Ами на "Търсене" ще откриеш много теми, свързани с нисковъглехидратната диета. По принцип се води най-добрият начин за намаляване на теглото, но мисля, че е строго индивидуално, защото аз цял живот съм ограничавала белтъчините (несъзнателно) и при мен НВД няма голям ефект.

Да не би да искаш да кажеш, че си ограничавала въглехидратите?
Защото иначе няма логика или греша?

ледено_sЪrце
5th December 2007, 20:40
Няма логика де, аз затова казах несъзнателно. :lol: Просто почти не съм яла месо, даже изживях и вегетариански период наскоро... а като малка много мразех яйца и млечни продукти, а сега разбирам каква голяма грешка съм правила като цял живот съм лишавала организма си от тях...

Rusalka
6th December 2007, 09:08
Ясно, сега разбирам. Радвам се, че все пак си си осъзнала грешката. :D