PDA

View Full Version : От къде да купя велоергометър


Rosie
7th September 2004, 21:42
Дали би могъл да ме посъветва някой откъде да си купя евтин велоергометър - къде има борса или магазин на едро за такива уреди.

_VIP_
22nd September 2004, 14:59
да ако тренираш редовно ще ги стегне. върти сяка сутрин на гладно по 30-40мин не повече и наблегни на белтъците. И ще има резултат вервай ми :lol:
Айде с здраве

Rossko
5th October 2004, 10:40
от къде да намеря?
Имам хубав нов байк, склонен съм да го заменя за някой приличен велоергометър...ако е възможно де. Време не ми остава да въртя на вън, за това си търся нещо за вкъщи :wink:

Kurtni
26th November 2004, 18:46
Imam vypros kym _VIP_.. az veche imam takova neshto v kyshti, za sega sym napravila samo 1 trenirovchica ot 40min. Nqma li da ogladneesh oshte poveche sled trenirovkata i nqma li da si gi navaksash syshtite kalorii koito si izrazhodil sutrinta...? I oshte edin :)) tyi kato imam malko maznini za izgarqne... ako se uvia v nailoni i treniram 40min na nai niskoto natovarvane... shte moga li da stopq izlishnite maznini..? i sled tova estestveno da prodylja s po intenzivno natovarvane za stqgane..
Mislq syshto i da si kupq L-karotin da piq za mazninite... kakvo shte kajesh...? Shte me posyvetvash li neshto? Eventualno i da mi kajesh ako pravq greshka. Blagodarq ti predvaritelno :)

_VIP_
26th November 2004, 19:36
e ti shte ogladneeesh ama shte iadesh neshto po nekalorichno kato iaica salata ili neshto drugo.Tva za nailonite za mene e palna tapotia neznam ne sam go probval zashtoto dosega ne mi se e nalagalo da svaliam maznini no taka sam chel i chuval. Po dobre se navlechi mnoo i taka varti da se izputish kato prase.Ne e L-karotin a L-karnatin da tva e dobro za svaliane na maznini

Kurtni
26th November 2004, 22:09
I oshte edno vuprosche. Kakvo stava kato spra L-karnatina? Ima li nqkakvi posledstvia ili trqbva postoqnno da go priemam? Zashtoto chuvam che kato se spre mnogo burzo se vyzvryshta staroto polojenie, che mojelo i po zle da stava... Znaesh li neshto po vyprosa?

_VIP_
27th November 2004, 12:40
me sam go probval i nz. Ama ti kato go spresh niama da pochnesh da iadesh klato prase ta :)

Kurtni
14th January 2005, 10:26
_VIP_ пак съм аз :))) Този Л-карнатин изобщо не го пих. Започнах да пия Клен-ботерол. Първия месец пиех по 3 на ден, но ефект нямаше никакъв. Сега ги почнах по 6 на ден, че да видим какво ще правим. Какво ще кажеш,...? Чувал ли си го? :)) Мнение?

_VIP_
14th January 2005, 11:50
e da chuval sam go is am pil daje :lol: Za svaliane nz kak shte ti podeistva pri edni deistva pri drugi ne :lol:

ogan
16th January 2005, 01:28
Моля пишете на кирилица. И аз съм пила CLENBUTEROL При мен единственият ефект беше сърцебиене и треперене на ръцете :lol:
Както каза VIP При някой дава резултат при други не...Мисля обаче, че 6 таблетки са много на ден!!! :shock:
Можеш да прочетеш за Кленбутерола тук : http://www.bb-team.org/stuff/000102.php

aha
27th January 2005, 14:08
Хора, прочетох доста в темата и никъде не видях отговор на зададения въпрос: от къде може да се купи велоенергометър!???
Някой може ли все пак да каже?

_VIP_
28th January 2005, 14:28
Metro

1st February 2005, 12:56
Моля пишете на кирилица._VIP_ а знаеш ли нещо повече за тези велоенергометри? разглеждах каталога на метро и видях 2 модела: единия кетлер /доста по-скъпичък/ и един "sporter" - това на мен нищо не ми говори като марка...:( сигурно на място има по-голям избор...
можеш ли да ми кажеш какво трябва да има като минимум функции в един такъв уред? Изобщо да дадеш някой съвет какъв да си взема?
Благодаря ти предварително :)

_VIP_
1st February 2005, 18:50
ami chesno da ti kaja si niamam naprestava:) Utiash tam razglejdash gi ako haresvash kopuvash i t.n Ili se dopitai do fitnes instruktora v niakoi fitnes toi shti kaje nai pravilno

доникка
3rd February 2005, 13:04
И аз се интересувам от същото - извинявам се току що пуснах същата питане в друга тема от форума - просто късно прочетох това!
да обаче в МЕТРО са се свършили още първия ден от промоцията и няма да има повече до края и ! Остава - или да чакаме следваща промоция или ..НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ! :? Ако някой си е купил от другаде - моля да сподели!Благодаря предварително!

7th February 2005, 23:52
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица._VIP_ а знаеш ли нещо повече за тези велоенергометри? разглеждах каталога на метро и видях 2 модела: единия кетлер /доста по-скъпичък/ и един "sporter" - това на мен нищо не ми говори като марка...:( сигурно на място има по-голям избор...
можеш ли да ми кажеш какво трябва да има като минимум функции в един такъв уред? Изобщо да дадеш някой съвет какъв да си взема?
Благодаря ти предварително :)

ето от тук - можете да си купите на Спортер.
аз имах късмет и си купих от Метро, но за да ти важи гаранцията взеха 14 лв за монтаж така че разликата в цената е само 20 - 30 лв.

http://nikisport.dir.bg/body.htm

Разликата между този на Кетлер е Спортер е само в това,че единия е произведен в Германия, а другия в Китай. Е не е малка разликата, но Китайския показва повече данни на компютъра и седалката освен на височина се регулира и по хоризонтала. Аз въртя от 10 дни и съм много доволен.
P.S. Донника ела да въртим заедно :wink:

Иво
7th February 2005, 23:57
сега се сетих още нещо и на двата модела маховика им е един и същ 7 кг., което допълнително накланя везните в полза на Спортер.
а за полезната информация се надявам поне наедна скромна почерпка :lol:

на страницата която ви дадох отдолу има и цени.
велоергометъра струва 288 лв. с 1 година гаранция и безплатна доставка.
Това съм го проверил лично, т.к. и аз изтървах първата промоция на Метро

Иво
7th February 2005, 23:58
сега се сетих още нещо и на двата модела маховика им е един и същ 7 кг., което допълнително накланя везните в полза на Спортер.
а за полезната информация се надявам поне наедна скромна почерпка :lol:

на страницата която ви дадох отдолу има и цени.
велоергометъра струва 288 лв. с 1 година гаранция и безплатна доставка.
Това съм го проверил лично, т.к. и аз изтървах първата промоция на Метро

7th February 2005, 23:59
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица._VIP_ а знаеш ли нещо повече за тези велоенергометри? разглеждах каталога на метро и видях 2 модела: единия кетлер /доста по-скъпичък/ и един "sporter" - това на мен нищо не ми говори като марка...:( сигурно на място има по-голям избор...
можеш ли да ми кажеш какво трябва да има като минимум функции в един такъв уред? Изобщо да дадеш някой съвет какъв да си взема?
Благодаря ти предварително :)

ето от тук - можете да си купите на Спортер.
аз имах късмет и си купих от Метро, но за да ти важи гаранцията взеха 14 лв за монтаж така че разликата в цената е само 20 - 30 лв.

http://nikisport.dir.bg/body.htm

Разликата между този на Кетлер е Спортер е само в това,че единия е произведен в Германия, а другия в Китай. Е не е малка разликата, но Китайския показва повече данни на компютъра и седалката освен на височина се регулира и по хоризонтала. Аз въртя от 10 дни и съм много доволен.
P.S. Донника ела да въртим заедно :wink:

Иво
8th February 2005, 00:26
Незнам какво е станало с тоя форум ама се извинявам писал съм само 2 поста

donikka
8th February 2005, 12:26
ето от тук - можете да си купите на Спортер.
аз имах късмет и си купих от Метро, но за да ти важи гаранцията взеха 14 лв за монтаж така че разликата в цената е само 20 - 30 лв.

http://nikisport.dir.bg/body.htm

Разликата между този на Кетлер е Спортер е само в това,че единия е произведен в Германия, а другия в Китай. Е не е малка разликата, но Китайския показва повече данни на компютъра и седалката освен на височина се регулира и по хоризонтала. Аз въртя от 10 дни и съм много доволен.
P.S. Донника ела да въртим заедно Wink


Аз този сайт го намирх също дори писах и ми пратиха офертата - но никъде няма СПОРТЕР - това първо! Второ - най-евтиния е 388 лв - СВЕН - тоест разликата а малко повече от 100ина лв ...Не че се навих да дам вече ....
Та къде от ТУК миже да се купи СПОРТЕР ?
:D

Иво
8th February 2005, 12:59
Обяснявам.
Натисни този линк, който дадох по-горе. Като ти се отвори страницата -под надписа "ТАЙВАНСКИ И КИТАЙСКИ УРЕДИ" при снимките на уредите най-горе в ляво има снимка на спортен уред EXERCISE BIKE DM-2850.
Най-долу на тази страница пише ЦЕНИ като натиснеш там, ти отваря друга таблица с цени. В нея търсиш "Велоергометър DM-2850" като го намериш с пръста теглиш една черта на дясно докато стигнеш цените.
Та там пише цена 288 лв.
Уреда струва наистина толкова - вервай ми - проверил съм.
Та този уред е абсолютно същия на СПОРТЕР. Разликата е само в надписа, т.к. доколкото знам ги внасят 2 различни фирми.
Между другото уреда, който си гледала SVEN е на фирмата Кетлер!

donikka
8th February 2005, 13:10
Еееее - мерси за разяснението - също като за блондинки! :lol:
Значи си доволен ?
А за СВЕН - да - на КЕТЛЕР е не съм казала че е на друг 8)

8th February 2005, 16:56
Моля пишете на кирилица.Еееее - мерси за разяснението - също като за блондинки! :lol:
Значи си доволен ?
А за СВЕН - да - на КЕТЛЕР е не съм казала че е на друг 8)

а бе и аз това си помислих :wink:
да не вземеш да се обидиш, че го обяснявам точно като за блондинки :lol:

м/у другото поканата още важи :lol:
ако искаш ще ти изпратя снимка на моя уред и упътването което ми дадоха от фирмата с линка да сравниш 2-та уреда
дай e-mail ili ICQ

22nd March 2005, 11:03
Може ли да поговоря с някой който си е купил велоергонометър от този сайт http://nikisport.dir.bg/body.htm ???
номера на icq-то ми е 331773352
или е-майла ми е aha_aha@abv.bg
ако искате може и по телефона.... както и да е... иска ми се да науча нещо повечко преди да си купя нещо, което никога не съм виждала...

Teorema
22nd March 2005, 16:41
Моля пишете на кирилица.Съвсем скоро си купих крос тренажор от тази фирма
http://www.top-sport.net/bikes.html намира се в Бургас,но пращат уреда с наложен платеж за тяхна сметка.Възможно най евтини цени(поне за крос тренажора),за велоергометър не съм се интересувала,но там има телефони.Е,поизмъ4их се малко със сглобяването (2 4аса и половина;)),но като се справих абсолютно сама (ама много се гордея с това:))

Колоездачка
28th March 2005, 23:11
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Разликата между този на Кетлер е Спортер е само в това,че единия е произведен в Германия, а другия в Китай. Е не е малка разликата, но Китайския показва повече данни на компютъра и седалката освен на височина се регулира и по хоризонтала.
Аз също съм на вълна велоергометър.
Посетих магазина на Спорт Депо, които са вносителите на Кетлер.
Та там се качих на въпросните.
Тренирала съм колоездене и разликата е огромна.
:arrow: произвадството
:arrow: при Кетлер е меко въртенето
:arrow: при Спортер е като при нашите Балканчета едно време
:idea: Разликата е около 200 лв. в полза на Кетлер.
Харесала съм модела Корса, който е 519 лв.

lusi
21st February 2006, 10:05
Някои купувал ли си е сауна белт и какво може да ми каже за него има ли ефект. Благодаря предварително. :)

flameon
21st February 2006, 19:14
аве ако толкзо нямате пари може ако сте по-изобретателни като един приятел да си направите велоаргометър от колело :D