PDA

View Full Version : помогнете ми за избора :) денят ми идваааааааа


desertrose
16th December 2007, 10:54
Ох....до сега само чето четох ....но днес се регистрирах и почвам с въпросите.Януари ще ми е операцията-325 cc подмускула при Н.Георгиев....взех да се чудя не са ли малко :( аз сега няамам нищо- подгръдна 70 гръдната ми може би е 5-6 см. пове4е. 160 висока 45 кг....Ако някой е със сходни мерки може да прати и снимки.325 каква чашка е. B? Много съм объркана-искам гърдите ми да са средни но да се виждат все пак :) :girl_haha:

Valenta
16th December 2007, 11:19
Aз съм 165,55 кг.Сложих при Тонев 390сс и сега съм на 14 дена и като се гледам ми малеят.Преди това имах две висящи кожи от 200сс.Сега ми стоят като естествени и не си личат,че съм тунингована.А аз искам да ми личи.
Слагай възможно най голямата кубатура която позволява гръдата ти плочка.Иначе ще съжаляваш в последствие.325 е чашка В.За мен е малка...

aniK
16th December 2007, 11:25
Аз бях точно с твоите мерки и се оперирах преди 9 дни при Николай Георгиев. На консултацията "се харесах" с 370сс и му казах, че са ме посъветвали по-малко от 350 да не слагам. Той се засмя и се съгласи на 365., защото PIP нямат точно 370. Следващите са 390, но аз не исках толкова много - нито имам кожа, нито имам гръб да ги нося :D Искам да ти кажа, че и с 365сс разпъването и болката са доста, но пък като се режеш, поне да има за какво. Все пак с по-малките имплантанти, след време можем да сложим повече, когато поостареем и поувиснем ;)

TORNADO
16th December 2007, 11:32
Наистина слагай максимума,който позволява гърдата ти!Аз съм с 375сс,капка,подмускулно и нещо не ми са чак толкова големи,но аз съм и по-висока и повече кг.СЛАГАЙ МАКСИМУМА!!!!!!

Valenta
16th December 2007, 11:38
Честно ви казвам моите 390сс на ПИП са ми малки.Сега съжалявам,че не сложих следващият номер.Бях с едно момиче в болницата.Тя сложи ПИП 310сс те пък направо й стояха като на тинейжърка.
Торнадо,не искам да те отчайвам,ама ти си прясна още,и ще видиш как ще ти спаднат..

gwendoline
16th December 2007, 11:51
Знам, че тук всички те съветват за сложиш и 500 сс. ако може :twisted: :D , защото все им се вижда малко. Вероятно и ти ще мислиш като тях след операцията. И аз ще ти кажа да избереш максималния за себе си размер, който ти е препоръчал док. Довери му се, той знае най-добре кое може при теб и кое - не (или по-точно кое крие опасности. Все пак по-големите размери крият и своите проблеми понякога... Не зная при теб какво е състоянието на гърдите ти в момента, но тук вече има и опарени момичета с дабъл-бабъл; асиметрии, ботъминг и пр. Затова - съветът от нас си е съвет - нека крайната дума е на док. :)

А \е ще се виждат - бъди сигурна; виждат се :wink: :) :2043: Успех!

joliy
16th December 2007, 13:15
325 е чашка В.
Аз съм 310сс чашка С, В ми е малка, едвам се побирам в нея.

ПИП 310сс те пък направо й стояха като на тинейжърка.
Лелееее Секси, какви са тези определения... :2047: :girl_haha:

desertrose, аз съм 172см, ти си 160см..и с малко повече кубици. Съдейки по мен (а аз си ги харесвам като размер) мисля, че ще са ти много добре, все пак не искаш да си с бомби като Памела, нали?

Valenta
16th December 2007, 16:32
Определения е грубо казано.А и нищо лошо в това да приличаш на тинейжър.Просто момичето искаше да не са фрапиращи. :oops:
Ти си с 310сс,но преди това колко си имала?Това е много важно.Ако desertrose няма нищо преди това,ще и стоят тия кубици малко.Все пак тя иска да си личат. :( Но това е мое мнение и не го алагам,а изказвам......

Valenta
16th December 2007, 17:21
Днес сложих още снимки.С моите 390сс съвсем не приличам на Памела,а така ми се иска да са по големичкииииии........... :evil:
Най добре биха ми стояли към 450сс,ама да съм мислила преди....

milena127
16th December 2007, 17:22
Според мен с тези кубици ще си чашка С просто защото ти си с гръдна обиколка 70.
Моят размер е 70С след операцията, но понеже трудно се намира този размер нося и 75В.
Чашка С на 70 отговаря на чашка В при 75.

А колкото до това дали ще са ти забележимо големи не се наемам да прогнозирам. Аз съм почти с твоите размери но надмускулно, а раликата в метода е от голямо значение в случая. Както каза някой по-горе много е важно какво имаш като изходна точка. Може би ако пуснеш снимки ще можем да се ориентираме по-добре.

huanita
16th December 2007, 17:53
Според мен на тези килограми и височина си избрала точните кубици :wink:

blanco y negro
16th December 2007, 18:02
Аз пък държах в ръка имплант 300сс и ми се видя огрооомен. Добре, че ви видях снимките колко добре ви стоят и са си нормални, че иначе щях да се реша максимум на 250сс. :girl_haha:
Не са ви малки, според мен.

joliy
16th December 2007, 20:05
Ти си с 310сс,но преди това колко си имала?Това е много важно.
Хехе...трудно ми е да кажа, че нещо съм имала. Максимум 50сс да са ми били преди :2016:

blanco y negro
16th December 2007, 20:21
Всичко зависи от телосложението според мен, ръст и килограми. :roll:

Valenta
17th December 2007, 06:01
Най-добре се снимай и дай снимки да видим как е сега.
Аз съм фенка на максимума,ама зависи ти какво искаш. :roll:

desertrose
17th December 2007, 09:49
ще се регистрирам днес в снимка.бг и ще ка4а сега как съм и какво искам като резултат (ще потурся някоя снимка на моми4е с подходящи размери )

много сте мили.... :girl_flirt:

desertrose
17th December 2007, 14:20
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=201700
парола 1111

има 2 снимки мои и 3 на модека с подобно на това което търся като резултат

Mishelin
17th December 2007, 15:01
Мисля, че 350сс. биха ти стояли чудесно, но това трябва да го решите ти и док. :wink:

Valenta
17th December 2007, 15:54
Ама ти почти нищо нямаш(без да се обиждаш).По-малко от 350сс не слагай!Мое мнение.Аз стартирах на 200сс естествен и сложих 390сс.Виж ми снимките.Съвсем не са големи.Дори искам вече повече.
Но все пак ти решаваш.После да не ревеш защо не са по големи... :roll:

joliy
17th December 2007, 15:57
И аз мисля, че най-малко 350 ти трябват за такъв резултат...ако не и повече :roll:

Valenta
17th December 2007, 15:59
Не,повече не защото и е тесен гръдният кош.Няма да се съберат,и ще стигат до под мишниците.
Според мен-350сс най-високият профил.

desertrose
17th December 2007, 16:52
май ще се спра на 350 :roll:

Divinemouse
17th December 2007, 22:19
Моето мнение е че 350ще са ти много малки ,и този резултат който търсиш нямя да стане.Аз имах мои 240 и сложих 390 и мога да кажа че
има още какво да сежелаелСлагай най малко 400.

Valenta
18th December 2007, 06:40
Thomi,400 е добра кубатура,но за нас.Ние и двете сме с широк гръден кош и можем и 500 да поберем,ама момичето е нисичка и много,много слабичка.Последно според мен 350сс най-високият профил.И все пак последна дума има лекаря нали там мери....

Stefiela
18th December 2007, 21:39
Януари ще ми е операцията-325 cc подмускула при Н.Георгиев....взех да се чудя не са ли малко :( аз сега няамам нищо- подгръдна 70 гръдната ми може би е 5-6 см. пове4е. 160 висока 45 кг....Ако някой е със сходни мерки може да прати и снимки.325 каква чашка е. B? Много съм объркана-искам гърдите ми да са средни но да се виждат все пак :) :girl_haha:
Аз съм с почти същите мерки :
1.60 - височина и 40 кг.
подгръдната ми е 70 , а гръдната - 90 ( с 325 сс подмускулно).
Сега нося чашка С и Д (зависи от модела)

aniK
18th December 2007, 21:53
И аз съм за 350сс :D С повече ще се разпънеш много :?

Valenta
20th December 2007, 07:25
desertrose,какво реши в крайна сметка?

ледено_sЪrце
20th December 2007, 17:43
Sexy007, а ти къде си прави операцията и колко ти излезе, ако не е неудобно да попитам? :roll: Защото аз много искам да си направя корекция на бюста, но не знам дали родителите ми ще са съгласни на този момент, а аз съм още на 18 и няма от къде да взема толкова голяма сума. Другият въпрос, който бих искала да задам е дали е добре да се слагат импланти, ако още не е родила жената, защото гледам, че повечето от вас са родили вече, а на мен не ми се чака толкова. :cry:

adinka
20th December 2007, 20:28
Аз съм с имплантите от 1 месец и съм почти на 20 и не съм раждала.Пак ще кажа,че е имало и упреци тук във форума заради възрастта ми,но тялото си е мое и всеки си прави каквото си иска. :) И аз ги сложих сега,защото не ми се чакаше може би още 5-6-7 години докато родя...искам да съм млада и много готина. :connie:

Valenta
21st December 2007, 08:03
Оперира ме Тонев в Каспела-Пловдив.Цеата е точо 5000лв.Сложи ми 390сс под мускула.
Ако съм на твое място бих изчакала да родя и тогава.Тялото на жената се променя след раждане и ай вече циците.Ако сега сложиш,шанса да увиснат е голям.Аз имах преди това две раждания. :lol:
Абе тялото си е твое.Прави каквото си искаш все пак.

desertrose
21st December 2007, 14:19
Stefiela а какви ти бяха преди това гърдите-и имаш ли снимки сега да те видя :) освен тази на аватара де :)

аз тези дни бях на ски (последен сезон без цици :) и не мислих много за операцията....имам време до 24-ти яануари да измисля.....

sexy е права 4е над 350 за мен идва много понеже все пак на малка плошт 6те ги разполагам тези импланти :)

Blondie
15th January 2008, 21:48
Здравейте момичета, с интерес чета форумите за гърдите, т.к. и на мен ми предстои увеличаване на бюста края на февруари, и вече май започвам да се замислям за размера, доктора ми препоръча 335 cc, подмускулно, висока съм 160см и 50кг, нещо да ме посъветвате?? :idea:

Valenta
16th January 2008, 08:10
Съвети много,ама най-добре доктора да ти каже.Колкото ти е широка гръдната плочка,толкова ще ти сложи.А и много зависи на колко естествени стартираш.За мен 335сс са малки(аз съм с 390сс).Моите дори ми малеят,ама зависи :wink:

Divinemouse
16th January 2008, 19:32
Относно раждането е въпрос на собствен избор,аз също съм раждала но искам да имам още едно дете сега съм почти на 33 и съм със импланти.не мага да чакам да родя след 2-3 години и тогава да си слагам.Всичко е божа работа ,може да увиснат а може и да не.Ако питаш мен слагай и после като родиш ще му мислиш.

adinka
16th January 2008, 19:37
Даааа,и аз съм на това мнение.Аз пък защото съм малка още и не мисля скоро за деца,прецених,че не мога да чакам 5-6 години и тогава да слагам,та затова сложих сега.

aniK
17th January 2008, 07:31
Относно раждането е въпрос на собствен избор,аз също съм раждала но искам да имам още едно дете сега съм почти на 33 и съм със импланти.не мага да чакам да родя след 2-3 години и тогава да си слагам....
Ааааа, и аз така. Ако нещо се деформират след раждането (следващото), ще ги коригирам.

Valenta
18th January 2008, 08:44
Според мен не раждането разваля бюста,а килограмите натрупани по време на бременност.Аз качих 10кг и родих бебе 3 350кг,а като гледах майки качили по 20-30 кила-цели мечки-как няма да им се развали бюста :lol: .Ами то и дупето и всичко се разваля от тия килца.
На мен не ми мръднаха нито циците(макар и не големи),нито корема и дупето-хем имам две раждания.
Съвета ми е не качвайте много килограми,за да не коригирате после не само цици,а и кореми!

aniK
18th January 2008, 10:35
sexy007, абе аз качих 10, нищо не ми се развали, но и нямах никакви цици. Малко след като спрях да кърмя, бяха меки, но с тренировките, всикчо се оправи. Сега обаче с тези кубици, не знам дали ще е така...

Divinemouse
18th January 2008, 23:34
Аз пък качих 20 кг и нищо не ми овисна,нито ми се нацепи.Даже имах кърма 3 години и беше жестоко стискане и мъчение да я спра.Всичко е въпрос до натура.Но които има желание за хубави гърди да слага и да не му мисли кога ще ражда и какво ще стане после :D

monti
19th January 2008, 12:02
Аз пък качих 48 кг и вярвайте ми родих 96 а циците ми бяха по големи от главата .Заради тези килограми и не се реших на второ и с много труд ги смъкнах .А какви ми станаха гърдите виждали сте ги...Сега ми харесват много повече с 350 кк .А относно секса ако знаех че ще е толкова хубаво отдавна да ги бях сложила .

blanco y negro
19th January 2008, 12:08
Какво стана Монти, оправиха ли се?

Valenta
19th January 2008, 15:30
Монти,циците на правят по хубав секса,а по забавен :lol: :lol:

monti
19th January 2008, 17:05
За мен е по-хубав поради факта ,че нямаш комплекси от това как изглеждаш и съответно ти падат задръжките.Освен това и усещането ми е различно .....Точната дума е -божествен-
Забавен ще бъде ако си сложа пискюли на зърната и да ги връткам :2039: Макар че то за някои и това е секси.

lady_dee
21st January 2008, 11:08
Здравейте, нова съм тук.Съвсем скоро мисля и аз да '' мина под ножа''
Всеки ваш съвет и препоръка ще са ми от полза.Бях на консултация,Док ми препоръча надмускулно.Колебя се,за размера, за метода....абе за всичко

gwendoline
21st January 2008, 11:22
Здравейте, нова съм тук.Съвсем скоро мисля и аз да '' мина под ножа''
Всеки ваш съвет и препоръка ще са ми от полза.Бях на консултация,Док ми препоръча надмускулно.Колебя се,за размера, за метода....абе за всичко
Здравей... :) Попрочети темичките за размери, методи и т.н. и може сама да намериш точните неща за себе си...Или да се объркаш още повече :roll: :wink: При Михайлов ли ще си слагаш?

lady_dee
21st January 2008, 11:31
При доц.Анастасов,имах приличен бюст,ама свалих кг и почти нищо не остана.Той ми предложи асиметрични PIP 275 cc, надмускулно...

milena127
21st January 2008, 12:10
При доц.Анастасов,имах приличен бюст,ама свалих кг и почти нищо не остана.Той ми предложи асиметрични PIP 275 cc, надмускулно...
Аз съм с такива, но 245сс. Също надмускулно.

Считат се за малки импланти в нашия форум:) Но на мен са ми перфектни, понеже съм слабичка и нисичка :lol:
Каква е в момента гръдната и подгръдната ти обиколка?

lady_dee
21st January 2008, 12:30
Подгръдната ми е 70, висока съм 170 и съм 50 кг, искам да са нормални към големи.

milena127
21st January 2008, 12:51
Хм, доста по-висока си от мен, иначе на подгръдна сме еднакви.
Разгледа ли снимките в темата с инфо за операциите? Можеш да направиш сравнение при момичета с твоите мерки. Имай предвид, че при подмускулно се губи част от обема.

gwendoline
21st January 2008, 14:24
Аз съм с такива, но 245сс. Също надмускулно.

Считат се за малки импланти в нашия форум:)
Малки, малки ама.... надмускулни; така че се равняват на около 350 сс подмускулни :cool: Изобщо не са малки според мен...Така че - че са малки може да го каже само жена, която не е съвсем запозната с подмускулни/надмускулни...

Nadd
21st January 2008, 21:44
lady_dee,по принцип доц.Анастасов е фен на подмускулния метод,но на мен също ми препоръча надмускулно поставяне на протезите( имах увисване и загуба на обема) и аз му се доверих за метода.Относно асиметричните иимпланти-създават по естествен вид на бюста,тук вече от теб зависи как искаш да изглежда.

Valenta
24th January 2008, 10:54
А какво стана с desertrose?Пусна темата и се изгуби.Някоя зае ли за нея нещо?Дали се оперира?Итересно ми е да разбера.

gwendoline
24th January 2008, 10:57
А какво стана с desertrose?Пусна темата и се изгуби.Някоя зае ли за нея нещо?Дали се оперира?Итересно ми е да разбера.
Операцията й е днес. Чакам да каже как е минала. 325 сс подмускулно... Висок профил обаче... :!: Много ми е интересно как стоят гърдите с висок профил :?: :)

milena127
24th January 2008, 11:03
Gwendoline, а ти с какъв профил беше?

gwendoline
24th January 2008, 11:10
Gwendoline, а ти с какъв профил беше?
Среден..

milena127
24th January 2008, 12:04
Аха, тогава и на мен ми е любопитно как ще стои висок на подмускулно, определено средния ми харесва, но по-високо..не знам. :roll:

aniK
24th January 2008, 22:23
На моите PIP пише, че са ultra-high. Това висок ли е? Аз като един лаик се хвърлих в опеарцията, всичко стана за 1 седмица, чак сега започвам да научавам подробности :oops:

gwendoline
24th January 2008, 22:30
Аха, тогава и на мен ми е любопитно как ще стои висок на подмускулно, определено средния ми харесва, но по-високо..не знам. :roll:
Не е само до висото стоене; в профил изглеждат по-добре - има по-добра проекция :) :roll: От това, което съм видяла като имплант висок профил и по пътя на логиката разсъждавам, де... Иначе незнам... :roll:

desertrose
25th January 2008, 11:41
здравейте :) сложих 300 4е ме достраша за повече и определено ми малеят :?
ама пак е по добре от нищо де .,...ще сложа скоро снимки....ама знам ли ве4е се замислям за следваща...маи и аз от всеобщата цицомания прихванах....преди си мислех 4е и на малкото ще се радвам а ве4е мисля как искам още...луда работа. :D
целувам ви....

Stefiela
25th January 2008, 17:45
Честито Desertrose :wellcome:
да си ги носиш (новите гърди) с гордост и СТИЛ

desertrose
25th January 2008, 18:08
мерси стеффф :)
болят още ама стискам зъби и не мрънкам....все пак па наш избор се слу4ва това :)))

mimossa
25th January 2008, 18:09
Честити придобивки и от мен Desertrose! :good_luck:
Със здраве да си ги носиш и много хубави мигове ти желая :D

boryanska
25th January 2008, 19:44
:wellcome:

desertrose
25th January 2008, 20:48
:girl_in_love: :girl_dance: :2024:
обичам вииии :))) и много много ви благодаря :)))

joliy
25th January 2008, 22:21
Честито, desertrose :2020: и много да им се радваш!

П.П. Тъкмо си се оперирала, а вече ти малеят...ама недей така! :2001: :D

Valenta
26th January 2008, 08:04
Честито и от мен!С най-добри пожелания!
:wellcome: Аз се опитах да ти кажа,че ще ти малеят.Дори момичетата ме посмъмриха малко,ама последната дума има доктора.Моите 390сс ми се виждат малки,а какво остава 300сс :roll: .За сега им се радвай!Все пак не си като преди!Не мисли за нови.Ти раждала ли си?

desertrose
26th January 2008, 15:32
раждала съм да :) абе като се наместят 6те му мисля искам ли не искам ли...все пак съм дребна така 4е тези ми стоят нормални
ако ре6а след време или ка4а килограми 6те му мисля-няма да свър6ат имплантите :)
все пак вси4ко е по добро от преди :)))

Danielka
26th January 2008, 17:51
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН! :1203:
Да ги пъчиш доволно на плажа... :sunbath: