PDA

View Full Version : Проблем със ставите


the_detonator
28th December 2007, 10:49
От 1-2 годни насам забелязвам че ставите на лактите, рамене и особено на коленете ми пукат. До сега не съм им обръщал внимание, но от няколко месеца пукането се засили. Тренирам карате вече над година и си мисля дали не съм си напраел нещо ставите от много спорт. На 16 години съм, преди каратето съм ходел на волейбол около годинa и на фитнес за няколко месеца. Oсвен това бягам по много и на често. Моля някой, който има подобен проблем или е компетентно лице в тази област да помогне.

ледено_sЪrце
28th December 2007, 13:53
Аз също ще се радвам, ако някой компетентен може да даде мнение. Аз съм на 18 години и от година-две забелязвам, че лявото коляно ми пука като се качвам по стълбите. Нямам болка и пукането не е силно, но се безпокоя. Преди време леля ми каза, че се дължало на растежа, но едва ли все още е това причината. Преди около 2 години тренирах модерен балет и много се разтягахме дори помня, че от напрежение са ми изпуквали колената, дали не е някаква травма от тогава... :roll: :?

чичо
28th December 2007, 23:07
Обърнете се към травматолог или спортен лекар ,защото това са проблеми,които след години могат да доведат до кофти болешки :wink: аз страдам от такива,защото преди години си мислех ,че трябва да се вдигат големи тежести(не че съм ги вдигал,опитвах се и само си изпатих :lol: )