PDA

View Full Version : Моля помогнете ми!


mishonka
6th January 2008, 16:08
Здравейте!Изчетох всички мнения за силиконовите гърди но наистина мн се обърках затова съжелявам ако пускам тема която да се повтаря.Става въпрос за това че съм от плевен и след 3 дена съм на консултация при д-р Рачев.Притеснявам се от това че няма доколкото научих друг доктор с който да се консултирам за да видя единия колко кубика ще каже и др.Затова реших да се консултирам с вас,видях че сте доста запознати по темата.Висока съм 1.67 и 45 кг в момента нямям никакви гърди а желая нещо като момиче от плейбои.Вие колко кубика мислите че ще ми трябват.
:roll:

joliy
6th January 2008, 19:39
Лекар трябва да прецени колко най-много може да побереш. При всяко момиче е различно, защото гръдната плочка е различна. Но щом нямаш нищо сега не е хубаво да слагаш голям размер импланти, защото има голяма вероятност кожата ти да се нацепи и да се образуват стрии. Иначе за това, което искаш ти трябват от 350сс нагоре (говоря за под мускула). Но трябва лекар да те разчертае, да те измери и да прецени.

ivelina78
10th June 2008, 09:11
Аз ходих при двама лекари.Единия ми каза 304cc,а другия 371cc.Първата лекарка беше фен на малките гърди-всичките и помошнички бяха с малки силиконови гърди.

Марулка
10th June 2008, 09:13
А сега на кой се спря.Нали си скоро?

doll
10th June 2008, 13:55
И аз не мисля че ще те посъветват повече от 350cc (подмускулно),защото си слабичка и твоите гърди са мн.малки също...Но най-добре е докторите да си кажат думата

sweety_L
10th June 2008, 16:24
mishonka, защо не пуснеш някоя друга снимка на лични или директно тук, за да добием впечатление за сегашното положение на гърдите ти и бъдем по-конкретни в отговорите си. Мисля, че така ще ти бъдем мнооого по-полезни! :roll: :wink:

buba-77
11th June 2008, 00:27
Според мен всичко си е супер индивидуално Сестрата на снаха ми е 160 санта 44 кг и е с 400сс под жлезата и няма нито една стрия .Преди това нямаше нищо .Нейните гъди са правени в Испания . Аз съм 170 - 51кг и ми сложиха 330сс частичнооподмускулно и сега се мажа като луда с Мустела за заличаване на пресните стрии които ми се появиха.Така че всичко си зависи от типа кожа и никой не може да ти каже със сигурност дали ще се нацепиш или не :?

dedektiv_p
11th June 2008, 10:26
Така е Бубе 77 много си права за стриите!