PDA

View Full Version : Кои от известните личности има силикон?


Dani84
7th January 2008, 10:38
Може и да има някуде вече такава тема,но все пак се чудих дали моделките на Виктория Сикрет са със естествени гърди или имат силикон..Също който се сеща за някой да пише...

Dani84
7th January 2008, 16:20
никой не пише..... :( ако се повтарям с темата моля пишете

desertrose
7th January 2008, 19:48
Жизел е със силикон...т.е. доколкото знам неините са от тези през пъпа които се пълнят с разтвор после...аз много ги харесвам

Dani84
8th January 2008, 16:54
A защо по дяволите казват че ако имаха силикон нямаше да са там...че са такива с естесттвена красота и такива гърди ...затова са там

diastemma
8th January 2008, 21:35
Много са слаби, откъде гърди при тези минимални килограми ... А и имплантите им са много малки (до 250 мл).

Dani84
9th January 2008, 16:50
абе гледам Зара с много големи цици нещо//това силикон ли е..даже днес четох в dir.bg за някаква нейна аматъорска изява

blanco y negro
9th January 2008, 17:34
А ти имаш ли силикон Дани, или друга операция?

Dani84
9th January 2008, 17:58
за сега имам ринопластика(преди 1 година и 3-4 месеца) само..но планувам много скоро по-големи цици :)) :1203:
Ама много ме е страх..ринопластиката беше ад :(

beibi1
10th January 2008, 13:17
Много са слаби, откъде гърди при тези минимални килограми ... А и имплантите им са много малки (до 250 мл).
Аз съм 49 кила и ако ти покажа циците ми няма да повярваш,че са моите :shock: ,но те през бременността ми тройно порастнаха :roll: ,а сега имат нужда от повдигане,на което съвсем скоро мисля да се подложа :) Така че е възможно и ние слабичките да имаме големи балкони :lol:

blanco y negro
10th January 2008, 16:06
Как на мен нищо не ми порасна при бременоста, / :roll: само дупе/. Каквито си бяха, такива са си, само дето поувиснаха :evil: Ех, ама че сте късметлийки някои.

Magikka
11th January 2008, 14:48
:offtopic: Аз много се надявам някой ден като забременея да не вземат много да ми пораснат циците и после да станат като прани чорапи :( А пък искам и да си кърмя детето(някой ден като го родя). Има ли изобщо шанс това да стане без да ми се опропастят циците

Ava-ava
11th January 2008, 21:48
Има :wink:

beibi1
12th January 2008, 15:21
:offtopic: Аз много се надявам някой ден като забременея да не вземат много да ми пораснат циците и после да станат като прани чорапи :( А пък искам и да си кърмя детето(някой ден като го родя). Има ли изобщо шанс това да стане без да ми се опропастят циците
Точно така съм в момента,но да те успокоя,че не е от кърменето,въпреки,че кърмих 2 години :lol: ,но още не бях родила и циците ми бяха вече увиснали,до към 4-5 месец ми бяха страхотни,големи и много стегнати,ама после какво стана-трагедия :?