PDA

View Full Version : rq: Проблем със секрецията


:)
7th January 2008, 10:49
От 4-5дена по половия орган се появява бял слузест секрет. Миризмата му не е много приятна. На какво се дължи това :? Какво трябва да се направи :?

П.П. Правя услуга на приятел, който не иска да отиде на лекар... :oops: Иначе и аз му казах да отиде на лекар, ама той... НЕ ... :shock: :x

i_ani
7th January 2008, 11:38
Яко възпаление!Бързо на док :medicine:

:)
7th January 2008, 11:40
Яко възпаление!Бързо на док :medicine:Ми и аз това му казвам, ама той го е срам... :?

чичо
7th January 2008, 15:18
Кажи му/й ,че като почне да мирише от 2 метра , ше е по-срамно :idea:
п.п.нали знаеш ,че като кажеш "Абе за един приятел става въпрос..." всеки си мисли ,че е за теб..... :wink:

ratamahatta
7th January 2008, 17:50
п.п.нали знаеш ,че като кажеш "Абе за един приятел става въпрос..." всеки си мисли ,че е за теб..... :wink:
Явка, не си ли забелязал, че на :) всичките му въпроси се отнасят за приятели и приятелки :wink:
Едно съветче от мен (можеш да го приемеш лично, или да го предадеш на приятелите си) Щом смятш, че си дорасъл да правиш секс и да употребяваш вещества, от който е нужно да се "прочистваш"........ трябва да си понасяш и последиците :!: За накой, първата венерическа болест е повод за голяма гордост, ама........ и за да не ти се налага да тормозиш 14-15 годишната си главица с въпроси за незаконни аборти....... решението е уууууууникално просто- ПРЕЗАРВАТИВ :!: Ако неискаш да ставаш млад татко и да се радваш на добро здраве, свиквай от сега да ти стяга :!:
Казват, че в днешно време младте са много по-информирани, ама вече почвам да се съмнявам..... или всичко се дължи на глупост и безразсъдство

:)
7th January 2008, 21:44
п.п.нали знаеш ,че като кажеш "Абе за един приятел става въпрос..." всеки си мисли ,че е за теб..... :wink:
Явка, не си ли забелязал, че на :) всичките му въпроси се отнасят за приятели и приятелки :wink:
Едно съветче от мен (можеш да го приемеш лично, или да го предадеш на приятелите си) Щом смятш, че си дорасъл да правиш секс и да употребяваш вещества, от който е нужно да се "прочистваш"........ трябва да си понасяш и последиците :!: За накой, първата венерическа болест е повод за голяма гордост, ама........ и за да не ти се налага да тормозиш 14-15 годишната си главица с въпроси за незаконни аборти....... решението е уууууууникално просто- ПРЕЗАРВАТИВ :!: Ако неискаш да ставаш млад татко и да се радваш на добро здраве, свиквай от сега да ти стяга :!:
Казват, че в днешно време младте са много по-информирани, ама вече почвам да се съмнявам..... или всичко се дължи на глупост и безразсъдствоТова незнам как го реши, след като 2 въпроса са били свързани с приятели/ки, но това са си твои изводи все пак. А и със сигурност съм добре информиран, но това е друга тема...пиша понеже ме помолиха да пусна от мое име тема... Благодаря! ;)

mallvina
8th January 2008, 04:23
Ако можеха болестите да се лекуват в Нета ,нямаше да има никъкъв проблем,но за това :? никой не може да ти каже къде си го е завирал и какво е хванал твоя фриенд. :?

Rusalka
8th January 2008, 11:01
никой не може да ти каже къде си го е завирал ................
Сигурно някъде на тъмно и влажно. :2055:

П.П Сори за спама, но не издържах. :oops:

:)
8th January 2008, 11:20
никой не може да ти каже къде си го е завирал ................
Сигурно някъде на тъмно и влажно. :2055:

П.П Сори за спама, но не издържах. :oops:Не е спам, а Бинго :lol: