PDA

View Full Version : прекрасен десерт за диетата на Пиер Дюкянън


rogi
23rd January 2008, 11:37
Нарочно пускам нова тем,за тази диета защото виждам колко много привърженички има.Аз също я спазвах в продължение на два месеца,вярно е свалих килограмите но ми спря мензиса(е това тема на друг разговор),нищо лошо не искам да кажа за диетат.Та съвсем прост и невероятно вкусен десерт си приготвям с едно пакетче извара,едно кисело мляко,едно пакетче от сухите сокчета на прах и канела.Всичко това го разбърквам много добре в блендер да стане без бучки и................мммммммммммм ужасно е вкусно.

Gavr1
25th January 2008, 13:16
ИЗВАРА! Дали без извара няма да е по-вкусно, не че не я обичам, но ми се струва гадничко в комбинация с другите съставки!!! :2016:

Izabo
25th January 2008, 14:38
Предполагам, че става по-гъстичко и на истински крем мязащо от изварата...Така че..., стига да е безсолна :lol: , не би трябвало да има проблем... :D

И без нея става, аз си правех само кисело мляко с Tang -ягода..:)..Бързо, лесно, вкусно..(в общи линии :lol: )

rogi
25th January 2008, 17:36
Ами става изключително вкусно,точно като крем за торта.Изобщо не се усеща вкуса на изварата,нея и аз не мога да я ям.

Gavr1
25th January 2008, 22:04
Още утре ще го пробвам, нали съм си сладокусна! :1228:

rogi
27th January 2008, 10:54
АМИ gavr да ти кажа честно това е единствения начин да задоволя желанието си за сладко.Още повече че мисълта че хапвам и слабея ме прави щастлива :D :D :D