PDA

View Full Version : д-р Тонев или д-р Желев е по добър в мамопластиката


арабела
30th January 2008, 22:31
здравейте момичета токущо се регистрирах Искам да се допитам до вас и ако можете да ми помогнете да реша на кой пластичен хирург да се доверя Спряла съм избора си на д-р Тонев и д-р Желев от Пловдив става въпрос за уголемяване на гърдите искам и да ви попитам дали някой има мнение за д-р Герасимов от Бургас благодаря ви

Valenta
31st January 2008, 07:17
:wellcome: Абсолютно за др.Тонев съм!

diastemma
31st January 2008, 09:12
Е, добре е да напишеш защо ...

blanco y negro
31st January 2008, 09:47
Всеки ще предпочете своя доктор. Тук няма много оперирани от Желев май.

арабела
31st January 2008, 13:30
благодаря за отговорите ви момичета Имам час за консултация на 18 02 и при двамата просто много ме е страх да не прибарзам и да взема грешно решение защтото май все така правя И двамата ми бяха препоръчани от приателки и съдейки по това което видях и на двете са хубави Аз съм ходила при д-р Бояджиев за ужолемяване на усните преди 6 години и съм доволна от работата му но ми се наложи да ги корегирам общто 4 пати и имам опасението че може да се случи същтото и с гърдите ми сега На 26 години съм и не съм раждала немога да кажа че гадите ми в момента са много малки или че са зле просто искам да ги направя перфектни

diastemma
31st January 2008, 14:23
А защо коригира устните си впоследствие и по какъв начин?

арабела
31st January 2008, 20:17
Бояджиев ми предложи да не експериментирам с гелове масна тъкан и т.н а да ми инжектира силикон 1,0 в горната и 0,5 в долната послушах го но след като улегна около 2 седмици отидох пак защтото горната беше доста по голяма и не ми хареса и ми инжектира ощте 0,5 в долната в последствие се получиха буци и ходих да запълни неравностите с ощте силикон устните ми улягаха доста дълго време едва след около 2-3 години почнах да ги харесвам преди това съм го молела пногократно да ми го махне но ми отказваше

Ava-ava
31st January 2008, 22:17
Сигурно защото не може да го махне и затова ти е отказвал...

арабела
31st January 2008, 22:41
каза че е възможно но е много болезнено и при всички случаи щте трябва да се поправя многократно имало 2 начина единия е да го исмуче с дебела игла а другия с пълна упойка се цепи и се стърже

diastemma
31st January 2008, 23:10
Напротив, може и с локална упойка. Но всъщност за теб въпросът не е актуален:)

арабела
1st February 2008, 16:05
в момента най-много ме интересува мненията за д-р Желев учудена съм че няма никаква информация за него в интернет с исключение на коментарите на Руслана и операцията му в Огледала заедно с Тонев

арабела
1st March 2008, 11:42
благодаря ти doll оперирах се преди 10 дена при тонев и съм много много доволна :girl_dance: не успях да се срещна с желев защтото отложи консултацията ми

арабела
2nd March 2008, 00:05
330 сс под мускулно през мишницата разрезите ми едвам се виждат а са на 10 дена :D

diastemma
2nd March 2008, 08:59
330 сс под мускулно през мишницата разрезите ми едвам се виждат а са на 10 дена :D
Разрезите зреят между 1 и 6 месец, тогава стават зачервени и твърди и избеляват с времето.

арабела
6th March 2008, 23:30
благодаря ти не го знаех това мажа ги с контратубекс дано да се позаличат

abv
16th March 2008, 11:58
Аз съм пациентка на Желев- 335 сс. 8-9 месеца минаха от операцията, много съм доволна от моите красавици:))

doll
22nd March 2008, 00:38
И аз съм оперирана от д-р Желев и също сам много много щастлива от крайният резултат! :D :D :D :D