PDA

View Full Version : Кръгли или асиметрични? плюсове и минуси


bojana
1st February 2008, 11:37
Драги момичета :))
ето че се определих с разреза (под гърдата) и мяатото на поставане (над мускула) иееее :1203:
Даже и с лекар почти се определих, но..
Остана ми да реща само 1 нещо и пак ви моля за помощ и съвет :roll:
http://www.asymetricimplants.com/images/Images/Product%20Sheet_Patients_20070111.jpg тези?
или
http://rn.foto.radikal.ru/0709/70/7d95c145f2c7.jpg тези???
моите гърди сега са като на момичето от първата снимка, а и докторът ми препоръча асиметрична форма импланти.
но сега се колебая, разбира се ще се консултирам и с лекаря, но
двете форми ми харесват адски много и не мога да реша, моля Ви кажете ми коя е по практична от гледна точка на увисване, риплинг, свободно движение в джоба (демек завъртане и тн)
Благодаря ви още веднъж
:2046:

trini_ti
1st February 2008, 12:11
Не съм се оперирала и не смятам в близките 2/3 години но да си кажа :lol: асиметричните ми стоят много по-естествени, а смятам че изпланти се слагат само при нужда и като се сложат трябва да са като истински :D

Arielle
1st February 2008, 12:23
И аз не съм с оперирала, и мнението ми е на страничен наблюдател - асимертичните са много по- естествени. Другите са много статични..

gwendoline
1st February 2008, 14:56
Така е -асиметричните са доста по-естествени. но и с по-голям риск - някой от тях да се завърти и... цялата работа да отиде по дяволите... :2036: Е, не е задължително - тук има много момичета без проблеми - но аз познавам момиче, което имаше точно този проблем... :?

bojana
1st February 2008, 15:10
ооо да, :1250: четох за такива случаи във форума....
а кои повече увисват?
даже като бях на консултация при лекаря ми каза че завъртането се получавало от неспазване на режим, но вярвам че не е така

gwendoline
1st February 2008, 15:15
Не знам да има зависимост на имплантите при увисване... :? Мисля, че няма разлика с какви си ако се случи... :girl_haha: Сори за черния хумор... :? :)

bojana
1st February 2008, 15:29
хихи ще питам доктора...но проучването засега показа, че първите наистина са по естествени....маий с кръгли ще изглеждам като комар с топки :mrgreen:

junglegirl
1st February 2008, 15:44
Ако нямаш почти никакви гърди,пекторалния ти мускул е тънък и си с висок профил...най-вероятно да. :roll:

junglegirl
1st February 2008, 15:46
Извинявам се,обърках те с друго момиче!Тоест това и за теб важи,без значение какъв е мускулът ти :D

joliy
1st February 2008, 21:00
Аз мисля, че по-естествени са анатомичните, не асиметричните. При реконструкция на гърда, например, се използват точно анатомични - заради по-плавния преход отгоре.

Daisy 1
16th March 2008, 13:25
Смятам анатомичните- капковидни, за по-хубави. Избрах си такива. Но според доц. Тепавичарова щом спя по корем рискувам твърде много с анатомични от завъртане. Остави ме аз да си реша сама и след като 3 дни разгледах хиляди снимки на подмускулни импланти се реших на кръгли, защото при подмускулните операции (каквато съм аз) разликата между двете форми според мен е незначителна. Ще видим какъв ще е крайния ефект при мен, все още е рано - едва 7 ден.
При анатомичните трябва поне 3 месеца да се внимава изключително много. След това риска от завъртане намалявал.