PDA

View Full Version : СПУКАНИ КАПИЛЯРИ


nattty
6th February 2008, 17:10
Здравейте!
Искам да си направя няколко процедури с Дермасоник,но имам слаби капиляри.Може ли някой да ми каже ако си е правил такива процедури дали след това е забелязал да има спукани капиляри.
Благодаря :)

petyaaaa
6th February 2008, 18:51
Аз също имам такива капиляри (около носа предимно) и искам да попитам дали изобщо могат да се премахват?

misheto7
6th February 2008, 21:11
Аз също имам такива капиляри (около носа предимно) и искам да попитам дали изобщо могат да се премахват?

Махат се и то доста бързо.Наричат го капилярна звезда.За няма и минута ми го махнаха в Медицинска академия .Не е болезнено

misheto7
7th February 2008, 12:04
Премахва се с лазер.Правят го и в Пикасо и в отделението по дерматология в МА.На мен ми взеха 15 лева ,за капилярчето на носа.Не усещаш нищо,после ти слагат малко сулфатиацол на мястото и с това се приключва :wink:

Не съм сигурна дали го правят още в МА ,защото аз ходих 2006г ,но в Пикасо съм сигурна,че го правят още .Струва около 20-30 лева.

Ако искаш опитай преди това да го мажеш известно време с Индовазин.За съжеление,аз направих алергия от него,но при майка ми имаше резултат

elia
28th February 2008, 10:37
И страдам от доста спукани капиляри по носа. Странното е, че на мен ми искат около 200лв за премахването им с лазер :shock: . Информацията от горните мнения ми е много полезна. Искам да попитам къде се намира Пикасо? Благодаря предварително :D .

ZANDALEE
28th February 2008, 11:58
elia,къде ти искат толкова пари?
Ето адресите на Пикасо-http://catalog.bg/company.php?company=10331
Дано съм ти полезна :wink:

elia
28th February 2008, 12:02
elia,къде ти искат толкова пари?
Ето адресите на Пикасо-http://catalog.bg/company.php?company=10331
Дано съм ти полезна :wink:
Мерси за адреса. А относно паричките - в козметично студио във Враца.

teda_vt
18th March 2008, 21:49
А някой знае ли да правят такива процедури и във Велико Търново? Благодаря ви предварително. И аз имам такива капилярчета тук-таме и много бих желала да се отърва от тях :2021: