PDA

View Full Version : Къде във Варна?


Andoniya
9th February 2008, 05:49
Здравейте мацки :)
Искам малко да се тунинговам и понеже съм от Варна,не ми се обикаля по другите градове,искам да питам къде във варна правят такава операция и кой доктор може да ми препоръчате.Ако може и ценички.

roxy
9th February 2008, 18:05
Аз се оперирах във Варма при доктор Заякова,и също съм много доволна от резултата.Знам от форума ,че и д-р Динев оперира във Варна.Успех!!!

The Princess
10th February 2008, 21:12
Аз във Варна избрах да се оперирам при д-р Заякова :2045: на 26.02.,притеснява ме единствено това,че поне в този форум няма мноого оперирани при нея.Просто ми е чудно защо доста повече момичета са предпочели д-р Калкова???

Babri
10th February 2008, 22:13
Аз във Варна избрах да се оперирам при д-р Заякова :2045: на 26.02.,притеснява ме единствено това,че поне в този форум няма мноого оперирани при нея.Просто ми е чудно защо доста повече момичета са предпочели д-р Калкова???
Какво ти е чудно? Д-р Калкова е специалист и се ползва с много добро име.Нормално е момичетата да предпочитат нея.

Не че д-р Заякова не е също такъв.Въпрос на личен избор :wink:

Hrissy
11th February 2008, 10:10
Аз във Варна избрах да се оперирам при д-р Заякова :2045: на 26.02.,притеснява ме единствено това,че поне в този форум няма мноого оперирани при нея.Просто ми е чудно защо доста повече момичета са предпочели д-р Калкова???
Не разбирам защо си мислиш,че във форума има малко оперирани при Др.Заякова?

The Princess
11th February 2008, 10:20
Явно,защото тя ще е моята лекарка се надявах на повече мнения за нея и снимчици :roll: ,но както и да е...надявам се всичко да бъде ок!

Hrissy
11th February 2008, 10:49
Явно,защото тя ще е моята лекарка се надявах на повече мнения за нея и снимчици :roll: ,но както и да е...надявам се всичко да бъде ок!
Да ,снимки няма,но има доста момичета във форума оперирани при нея.Иначе стискаме палци всичко да е наред и да си доволна от резултата:)

milena127
11th February 2008, 10:51
Има 11 страници за нея и доста оперирани. Не е малко, а и можеш да се свържеш на лични с някои от оперираните при нея и да помолиш за снимки.

Успех и от мен!

Desi82
12th February 2008, 11:54
И аз съм оперирана от Д-р Заякова. Много съм доволна от резултата! :D

The Princess
12th February 2008, 17:15
Ooo супер :3000: ,можеш ли да разкажеш нещичко по-подробно-примерно с колко сс си,марка и т.н.А ако имаш снимчици ще бъде идеално.Мен много ме е страх,че после ще бъда като инвалид закована на легло известно време...макар,че търпя на болка.

The Princess
12th February 2008, 17:23
:new_user: съжалявам,видях в друга тема,че си с 350 Евросиликон...но все пак можем да направим нещо по-въпроса за снимките...

roxy
13th February 2008, 00:39
Ooo супер :3000: ,можеш ли да разкажеш нещичко по-подробно-примерно с колко сс си,марка и т.н.А ако имаш снимчици ще бъде идеално.Мен много ме е страх,че после ще бъда като инвалид закована на легло известно време...макар,че търпя на болка.
Не се настроиваи много да лежиш,аз лично лежах точно 2 дни.Имам деца ,мъж така че не можах много да се олежа.А и като нямах болки що трябваше да се залежавам?Желая ти успех!

The Princess
13th February 2008, 10:34
Поуспокоих се малко,мерси :2013: няма се дам лесно :D

roxy
13th February 2008, 13:03
Само така!!!Психически бях се подготвила за големи болки и страдания ,чупила съм крак,оперирана съм от апандесит,родила съм 2 деца -нормално раждане,и за това болката от циците беше нищожна.Нито 1 аналгин не съм изпила.Пожелавам го на всеки да е така,никаква болка!

Desi82
13th February 2008, 14:15
Принсес аз имам снимки само на един месец след операцията, а сега ми е единадесети. Относно болките не е толкова страшно, аз ваобще не съм се залежавала. Дори няколко часа след операцията се разхождах из клиниката и цяла нощ ходих напрде назад и молих сестрата да ми разтрива гърба. Там най-много ме болеше. Твоята операция кога ще бъде?

The Princess
13th February 2008, 14:44
Операцията е на 26.02.,броя дните...сега почнах да си мисля-абе гърдите ми не са толкова малки,а и са красиви :oops: и ме е страх да не станат грозни...но сигурно тези мисли са минавали през главата на всички!

brilliance
13th February 2008, 15:09
При мен също нямаше никаква болка(освен тази в гърба ) само лек дискомфорт заради отоците, които спаднаха много бързо. Сега съм на 1 месец и се чувствам прекасно.
The Princess пожелавам ти успех! Недей да се колебаеш, вярвай ми крайният резултат си заслужава! :D

The Princess
13th February 2008, 15:32
Благодаря Ви за обнадеждаващото инфо....brillance ти като прясно тунингована можеш ли да ми изпратиш снимки?Какви и как си сложи?

brilliance
13th February 2008, 19:40
Благодаря Ви за обнадеждаващото инфо....brillance ти като прясно тунингована можеш ли да ми изпратиш снимки?Какви и как си сложи?
Пуснах инфо в темата "Информация за операциите и снимки"

The Princess
13th February 2008, 21:17
Мерси много за снимките,чудни са ти!Да си ги носиш със здраве :D
Почнах да се замислям дали мойте няма да ми малеят,но пък лекарката каза,че имам тесен граден кош :girl_hysteric: .Мойте ще са 310 сс,Макган,кръгли.