PDA

View Full Version : как да се отървем от паласките?


regence
11th February 2008, 10:18
Моля,ако някой знае,да сподели ефикасна диета за премахване на мазнините в областа на талията и корема.като цяло съм даже слаба,но този корем и паласки.......

new_lady
11th February 2008, 10:56
По-скоро с упражнения, но да ти кажа тези паласки май са най-големия проблем. Аз съм на диета от известно време и на всеки 10 дни се меря със сантиметъра и на всякъде падам по 1-2см само обиколката където са паласките още не е мръднала :evil:

krisi_pat
11th February 2008, 18:52
аз преди имах паласки...ограничих сладкото и тестеното..сладкото всъщност никога не съм го спирала ама го бях намалила до много малко а тестеното го бях спряла почти..и така...
обаче сега съм се поотпуснала може пак да кача на паласки..но все пак да кажа че не е невъзможно да се махнат паласките.. :wink:

alica
11th February 2008, 20:44
аз преди имах паласки...ограничих сладкото и тестеното..сладкото всъщност никога не съм го спирала ама го бях намалила до много малко а тестеното го бях спряла почти..и така...
обаче сега съм се поотпуснала може пак да кача на паласки..но все пак да кажа че не е невъзможно да се махнат паласките.. :wink:
:1250: да... ако не ти мине черна котка пътя :lol: :lol: :lol:

паласките падат последни и първи се трупат. махат се с яка диета... като целулита. а и с тия голи кръстове дето ходите, пак предразполагате образуването.

krisi_pat
11th February 2008, 21:32
забравих да кажа и че трябват и тренировки...тренирах всеки ден

djudistka
12th February 2008, 10:24
Пробвай с това http://www.letsgym.com/2008/02/11/trenirai-s-lastik/
или това http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/
Съчетано с подходящ режим на хранене резултатите няма да закъснеят .
Ако обичаш месо ,пробвай режима на Пиер Дюкан .

anjela_k
19th February 2008, 14:28
момичета мога да ви кажа едно супер лесно упражнение, но се изискват много повторения, в следствие на който се получава и болка, но няма как - упражнението съм го пробвала и от собствен опит го казвам на всички, които искат да работят точно в тази посока за махане на любовните дръжки - заставате прави с ръце пуснати до самото тяло и държите гирички, но не много тежки - по 3,4 всяка - като начало ако ви е тежко или нямата гирички у вас можете да си напълните две шишита от 1.5л с вода и пак става. та хващате гиричките и започвате да се накланяте ту наляво ту надясно като съответната ръка от ляво и от дясно я сваляте колкото можете повече почти до коляното - все едно като махало на часовник - ако правите правилно упражнението до 15-20 пожторения схте усетите пареща болка точно в областта на сланинките и точно тогава не трябва да се отказвате щом пари значи има ефект и действие - правете си по няколко серии по колкото можете повторения всеки дени ви гарантирам ефект. Успех

Solver
19th July 2009, 11:56
Няма време, кога ще разберете, че всеки човек е различен и факторите, които му влияят - също.

Упражнението е по-добре да се прави само с 1 дъмбел в едната ръка, после се сменя ръката. Ще доведе, ако се накланяш с 10 кг. Колко мускулна маса можеш да покачиш ти, като жена? Колкото по-рано започнеш, толкова по-рано ще има резултати. Колкото повече разпитваш във форумите преди това - толкова по-късно ще има резултати.

Solver
19th July 2009, 14:52
Еми Опитай, нали това е смисъла.

Ок, ще ти дам възможно време за резултати, като искам да ти покажа колко е абсурдно, тъй като дори не знаем как изглеждаш сега и каква е целта ти. Та, възможните срокове, в които ще постигнеш целта си, са :

15 дни, 1 месец, 2 месеца, 3 месеца, 4 месеца, 5 месеца, 6 месеца и 10 дни, 7 месеца и 25 дни, 1 година, 1 година и 6 месеца, 3 години, 5 години, 10 години, никога. Надявам се, че сега си доволна :)

blinblin
19th July 2009, 15:27
Еми Опитай, нали това е смисъла.


15 дни, 1 месец, 2 месеца, 3 месеца, 4 месеца, 5 месеца, 6 месеца и 10 дни, 7 месеца и 25 дни, 1 година, 1 година и 6 месеца, 3 години, 5 години, 10 години, никога. Надявам се, че сега си доволна :)

Хаха.Доста жестоко :roll: и в реда на нещата...