PDA

View Full Version : Момичета помагайтееее... Анатомични PIP какво мислите?


bojana
12th February 2008, 13:39
все още не мога да се определя с формата, от асиметрични на кръгли та накрая на анатомични?
:girl_cry2:
над мускулно, 260 сс, ръст 168/40 кг
какво ще кажете?
предварително ви благодаря

milena127
12th February 2008, 14:20
Ама никой не може да ти отговори, защото е важно какъв вид харесваш.
Избери си снимка на някой бюст, който харесваш, за да ти кажем :wink:

Анатомичните стоят по естествено, недостатъка е, че могат да се въртят.
Кръглите са по-повдигнати.

bojana
12th February 2008, 14:44
уффф да права си
ок значи искам като на гуендолин, но нейните са под мускула а аз искам над
за това че се въртят четох много :roll:

boryanska
12th February 2008, 15:10
Когато аз разпитвах за имплантите ми казаха, че анатомични се препоръчват най-вече за нераждали момичета. Ако е така при теб не виждам защо се чудиш.
Успех!

bojana
12th February 2008, 15:39
Извинявам се предварително за тъпия върос, но "центрирането" на зърната си зависи от хирурга вече, нали?не е от формата на импланта :oops:

bojana
12th February 2008, 15:45
Когато аз разпитвах за имплантите ми казаха, че анатомични се препоръчват най-вече за нераждали момичета. Ако е така при теб не виждам защо се чудиш.
Успех!
Защо?по малко ли увисват? не съм раждала
уфф днес съвсем се побърках :2005:

bojana
13th February 2008, 11:06
момичета,сетих се още 1 върпос....:))
доколкото разбрах от написаното във форума, първоначално имплантите се поставят по нагоре с перспективата да се смъкнат надолу и да се наместят , правилно ли съм разбрала?
а и още, при над мускулно с колко сантиметра приблизително слизат надолу?знам че е индивидуално но все пак
четох че отначало почти никой не се е харесал защото гърдите им били на врата
извинявам се пак ако въпросът ми е глупав

emisof
13th February 2008, 12:48
При малки кубици и редовно носене на сутиен може изобщо да не ти слязат толкова надолу. Аз съм с 390сс над мускула и за една година са ми мръднали по-малко от половин пръст. Индивидуално си е.

sexy mama
2nd April 2008, 18:35
Неискам да те плаша,но когато попитах Д-р Тонев за тях, (PIP-анатомочни)каза,че не ми ги препоръчва,че не стрували.Повече не го и попитах за тях.

bojana
3rd April 2008, 09:27
Какво значи "не стували"...и защо?
извинявам се, не искам да звучи грубо, но е тъпо малко да се твърди нещо без да се обоснове..
моя доктор пък каза че струват и точно такива си сложих

i_ani
3rd April 2008, 10:04
Сигурно е разполагал само с кръгли и затова и е казал така :lol:

Divinemouse
3rd April 2008, 11:13
Какво значи "не стували"...и защо?
извинявам се, не искам да звучи грубо, но е тъпо малко да се твърди нещо без да се обоснове..
моя доктор пък каза че струват и точно такива си сложих

Мила ,явно всеки доктор има свое мнение по отношение на такива импланти.Аз също исках да си сложа анатомични и лекаря ми каза че такива анатомични слагал само на баби и това не е за мен. :shock:

bojana
3rd April 2008, 12:48
да, това за бабите го четох и преди, според мен няма връзка. по скоро е от значение как искаш да изглеждат гърдите ти...
кръглата форма при мен бе изключено, комар с топки не искам да съм, асиметричните някак не ми легнаха на сърцето нещо не знам интуитивно може би, но като видях анатомичните си казах точно така винаги съм си представяла гърдите си!!! 100% сигурна!! и доктора се изкефи много че намерих какво точно искам. та ако ще и на баби да ги слагат кво от това
поне така мисля аз де..не знам

bojana
3rd April 2008, 13:21
а те бабите като са се втурнали да си слагат силиооон :)) :wink:
ок де шегувам се :lol:

Divinemouse
3rd April 2008, 13:47
[quote="bojana"]. по скоро е от значение как искаш да изглеждат гърдите ти...
Да,но когато отиваш на консултация се доверяваш 70%на доктора ,и това което ти казва той приемаш за чиста монета.

bojana
3rd April 2008, 14:53
може може...нищо не твърдя
просто ми се струва че това че бабите го слагат не е достатъчен аргумент, като го слагат изглежда зле ли?
както и да е, този "спор" няма смисъл. Всеки е избира сам за себе си. :)
Важното е че сме супер яки мацки и се кефим :wink:

i_ani
3rd April 2008, 17:33
Стига сте си излагали с тези приказки , че анатомичните били за баби :girl_haha:
Стоят МНОГО ПО-ЕСТЕСТВЕНО , което е супер :girl_in_love:

doll
4th April 2008, 00:58
да, това за бабите го четох и преди, според мен няма връзка. по скоро е от значение как искаш да изглеждат гърдите ти...
кръглата форма при мен бе изключено, комар с топки не искам да съм, асиметричните някак не ми легнаха на сърцето нещо не знам интуитивно може би, но като видях анатомичните си казах точно така винаги съм си представяла гърдите си!!! 100% сигурна!! и доктора се изкефи много че намерих какво точно искам. та ако ще и на баби да ги слагат кво от това
поне така мисля аз де..не знам

:2055: :yako:

Saglasna sam s Bojana,mislia 4e vse pak vseki si ima svoi sobstven stil i vkus......mnogo e individualno!!!

doll
4th April 2008, 01:00
да, това за бабите го четох и преди, според мен няма връзка. по скоро е от значение как искаш да изглеждат гърдите ти...
кръглата форма при мен бе изключено, комар с топки не искам да съм, асиметричните някак не ми легнаха на сърцето нещо не знам интуитивно може би, но като видях анатомичните си казах точно така винаги съм си представяла гърдите си!!! 100% сигурна!! и доктора се изкефи много че намерих какво точно искам. та ако ще и на баби да ги слагат кво от това
поне така мисля аз де..не знам

:2055: :yako:

Saglasna sam s Bojana,mislia 4e vse pak vseki si ima svoi sobstven stil i vkus......mnogo e individualno!!!


Съгласна сам с Божана,мисля че все пак всеки си има свои собствен стил и вкус......много е индивидуално!!!

Извинете ме за латиницата....забравих :oops:

Divinemouse
4th April 2008, 08:29
Стига сте си излагали с тези приказки , че анатомичните били за баби :girl_haha:
Стоят МНОГО ПО-ЕСТЕСТВЕНО , което е супер :girl_in_love: :1230:
:twisted: Извинявай мила но ти четеш ли добре какво съм написала?
Излагаме се не ние ,аз споделям мнение защото аз исках такива импланти,къде прочете мое мнение че не са хубави или нещо подобно....цитирах доктора.
Можеби ти си опитала и двата вида за да си наясно кое е по добре?Защото на всяко тяло стоят различно видовете импланти,на някои може едните да седят добре а на друг друтиге.

bojana
4th April 2008, 08:54
хаха :)) извинете ме, но като видим импланта горе долу имаме идея как стои.. все пак формата му не се променя след като е поставен
пък и след толкова нагледна информация от форума..
Тhomi защо не си сложи анатомични?

Divinemouse
4th April 2008, 10:51
Смяташ ли че не се променя?мисля че много зависи от това какви гърди имаш ти и каква ти е основата...Нямам намерение да споря със никои.Всеки има право на избор и затова какви да слага как и тн.
Важен е крайният резултат всяка от нас да се хареса и да бъде щастлива със новите си придобивки.
Аз защо не съм си сложила е написано по нагоре.

bojana
4th April 2008, 12:56
:wink: и аз не искам да споря, просто си казвам моето мнение.
и мисля че отговор от сорта на "защото са за баби" или "не струват" не е никак убедителен.
Важното е да сме здрави и доволни и да идва по бързо това лято, да се хвалим с приателките си :naked: , че то с тея дебели блузи нищо не се вижда :evil: