PDA

View Full Version : Има ли Дами над 45 години във форума със подобни операции?


laralake
18th February 2008, 18:10
Аз съм на 45 години и бих искала да вляза във връзка с Дами над 45 години, които да споделят опит. Остнах с впечатление, че почти всички момичета във форума са млади, на възраст между 20-30 години. Не искам да се предавам и да се \"пенсионирам\" все още, но все пак не е ли прекалено късно на тази възраст?

sibi
18th February 2008, 18:50
Аз съм на 40. Освен ринопластика, друга пластична операция нямам (засега), но пък много от пластичните процедури са предназначени тъкмо за жени над 40. Нали така?
А ако те притеснява възстановяването, май не е бог знае колко по-бавно, отколкото в по-младежка възраст.
Ти какво искаш да си правиш?

Valenta
19th February 2008, 07:30
laralake,аз съм по млада от теб,но никога не е късно за каквито и да е процедури! :? Има жени които на 30 години са съсипани и занимарени.Възрастта е от без значение за една млада по дух жена,уважаваща себе си и тялото си.Разходи се по улиците и виж например младите майки(повечето)как изглеждат...а са само на по 25г...Ти си на 45г и се замисляш за корекции.Ами смело напред бе мила!Имаш ли възможност,коригирай това което не харесваш в себе си!Ще усетиш не само физическа,но и духовна промяна.Аз имам само увеличаване на бюста,но вече си мисля за брау лифт и малко ботокс на мимическите бръчки.Пиши какво мислиш да правиш!

Feiata
19th February 2008, 09:44
Аз сложих силикон на 45 години при Н.Георгиев. Направих го късно, защото исках да имам стимул, който да ме поддържа в добро състояние на духа и тялото точно, когато дойде "залеза". Чувствам се отлично! Възстановяването не беше по-различно заради години ми. Продължих с ботокс и филъри и определено изглеждам много добре. Мисля, че пластичната хирургия идва на помощ, точно във втората половина на живота.

Valenta
19th February 2008, 10:18
Браво Feiata!Само така! :1203:
Възхищавам се на такива жени като теб! :2020:

Feiata
19th February 2008, 14:40
Благодаря Sexy007!!!