PDA

View Full Version : Общи приказки на оперираните


Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Valenta
21st February 2008, 06:56
Момичета,дайте в тази тема да си говорим общи приказки без да засягаме въпроси за здравословни проблеми и въпроси за операции.Чета другите теми и всичко се върти от рода на кой хирург ми препоръчвате,риплинг,колко кубика да сложа и т.н.
Нека в тази тема да споделяме преживявания и хубави и лоши(дано няма такива).Да се похвалим с нещо или да изкажем недоволство от някой,да си честитим празниците тук,майтапи....абе такива работи.
Липсва тази тема за общи приказки. :lol:

buba-77
13th March 2008, 13:16
sexy007 много ми се тренира вече . :2050: Днес ми е точно 1м. след операцията .До тук съм качила 3 кг .По принцип диети не пазя и хапвам нормално и като тренирам редовно никакъв не ми е проблема с кг. ама сега с това пазене да не си прецакам нещо циците килограмките си се трупат .Ти кога си направи първата тренировка след операцията.И друго за горната част на тялото примерно за гръб скрипец с каква тежест почна и за бицепс ,трицепс въобще с какви килограми на тежестите тренираш горна част на тялото .

aniK
13th March 2008, 15:59
sexy нещо изчезна :( И аз я чакам да даде компетентен съвет. Писна ми от това кардио и крака :(

buba-77
13th March 2008, 16:08
aniK а ти кога започна с тренировките :?:

aniK
13th March 2008, 16:15
На втория месец. Толкова дълга почивка не помня от кога не съм правила. Обаче хич не ме кефи - не тичам, даже и на крос-тренажора се притеснявам да си размахвам ръцете, правя само крака... Още не се усещам ОК да започна с гърдите. Чудя се дали поне гръб мога да правя ?!

buba-77
13th March 2008, 16:37
Лоша работа значи още месец нищо ,а след това кардио и крака :shock: Аз направо ще забравя пътя до залата :roll: Каква стана тя едното оправяме другото се разваля :lol: Така като гледам това лято ще ходя с целулит на плажа :sunbath: ,че още месец почивка си е направо ............А толкова обичам на фитнес :girl_cry2:

doll
13th March 2008, 23:35
И на мен много ми липсваше тренировката 1 месец.Аз съм подмускулно и сега вече 5-ти месец и все още не мога да тренирам напълно за горна част,преди може би месец и половина започнах гръб и за сега всичко е наред.Не знам дали има значение големината на имплантите???? Но сам чувала че надмускулно възстановяванети и връщане към тренировки е доста бързо :D

dedektiv_p
14th March 2008, 07:48
Мили красавици! Имам сериозен проблем. На 20,03,08 ми е дата за поставяне на имплантанти. Проблема е ,че секретарката ми каза никакво пушене 5 часа преди това. До сега ми е било лесно, щото ме събудят сутрин рано и хайде към операционната, но сега до 14,00 на бояд ще откача. Питането ми е: може ли да ползвам никотинова лепенка, за да се въздържа максимално да не изпуша 100 цигари от притеснение?

Divinemouse
14th March 2008, 12:14
Аз си загасих цигарата на терасата и легнах в операционната.Операцията ми беше за 13,00часа но доктора ми каза до 11 мога да пуша и да ям,след което се оказа че ще трябва да изчакам повечко защото оперираха друга пациентка и до 17,30 си пуших на терасата в стаята стаята.Според мен можеш да пушиш 1-2 цигари :1203:

sibi
14th March 2008, 13:07
Аз си загасих цигарата на терасата и легнах в операционната.Операцията ми беше за 13,00часа но доктора ми каза до 11 мога да пуша и да ям,след което се оказа че ще трябва да изчакам повечко защото оперираха друга пациентка и до 17,30 си пуших на терасата в стаята стаята.Според мен можеш да пушиш 1-2 цигари :1203:
Да пушиш - както и да е, но да ядеш ... това вече не ми се струва много разумно.

еМ ДжИ
14th March 2008, 13:29
По-добре да изпушиш една цигара (ако ти е толкова невъзможно да не пушиш няколко часа), отколкото да си слагаш лепенка, защото в лепенките има доста повече никотин, отколкото в цигарите. Пише го на упътването им. Аз самата спрях цигарите, задради операцията и вече не пуша от 1 година :) Така, че ми се вижда малко "разглезено" да не можеш да издържиш 5-6 часа...

Divinemouse
14th March 2008, 13:35
Цитат Сиби-

Да пушиш - както и да е, но да ядеш ... това вече не ми се струва много разумно.


Е ,ям силно казано,една филия и един чай съм изпила.

sibi
14th March 2008, 14:11
Мили красавици! Имам сериозен проблем. На 20,03,08 ми е дата за поставяне на имплантанти. Проблема е ,че секретарката ми каза никакво пушене 5 часа преди това. До сега ми е било лесно, щото ме събудят сутрин рано и хайде към операционната, но сега до 14,00 на бояд ще откача. Питането ми е: може ли да ползвам никотинова лепенка, за да се въздържа максимално да не изпуша 100 цигари от притеснение?
Кофти това с цигарите, но какво да се прави. Най-добре си поспи до късно и така ще намалиш времето :) Вземи един лексотан предишната вечер и това е.
От друга страна, не мисля, че никотиновите лепенки ще навредят :)

buba-77
14th March 2008, 14:19
На мен не ми бяха казали нищо за цигарите.Операцията ми беше в 13ч. до тогава бях изпушила вече десетина .А иначе бях гладна и жадна.В интерес на истината излязъх доста трудно от упойката .Доколкото разбрах в последствие това се е случило заради цигарите :?

Divinemouse
14th March 2008, 14:26
:lol: като каза за това че си излязла трудно ,аз се сетих че съм се обаждала на всички прятелки по 3 пъти и съм говорила едно и също.И другата смехория беше че едната е идвала ,даже е говорила със мен и аз по късно не си спомнях :2014:

sibi
14th March 2008, 14:34
:lol: като каза за това че си излязла трудно ,аз се сетих че съм се обаждала на всички прятелки по 3 пъти и съм говорила едно и също.И другата смехория беше че едната е идвала ,даже е говорила със мен и аз по късно не си спомнях :2014:
Тази обърканост в началото е нормална. Аз даже не можах да се справя с GSM-а си първоначално, виждаше ми се тооолкова сложно :wink: От друга страна, зависи от качеството на упойката и от анестезиолога. При секциото ми анестезиологът ми беше приятел и излязох от упойката с напълно бистро съзнание, но пък и болката си я усещах с пълна сила:(

Divinemouse
14th March 2008, 14:40
За това си права,мен въобще не ме болеше нищо и 30 мин след операцията си станах сама до тоалетна но после :dizzy: направо умирах и имах чувство че ме е ударил влак.

dedektiv_p
14th March 2008, 15:04
Знам , че съм голяма ревла ама това е само за пустия никотин! :lol: При досеганите операции съм си пушила ама умерено и не съм имала проблем щото все си зависеше от упойката, а и съм предупреждавала анестезиолога, за лепенките и аз разбрах, че е по-зле, но личния лекар настоява да не пуша....ама като знам, че ставам веднага и след тешка операция за тази пуста цигараааа, явно ще изпуша поне 2-3 щото до 14,00 часа как ще издържа? :shock:

Divinemouse
14th March 2008, 15:09
Когато влезеш във болницата въобще няма да се сещаш за цигари а ще мислиш за други неща :2003:

dedektiv_p
14th March 2008, 18:50
О то в болниците най-ми се пуши, или се тъпча с нещо за ядене! Два пъти вече прохождам след 12-14 часа за пусти цигари....Нормалните жени не стават с дни от кревата,но аз.....Ама пък то нали хората са казали, че ако не ти се пуши си тръгнал за оня свят та и аз така. Кофти ще е ако е скапана упойката, защото вече веднъж губих съзнание заради една цигара пуста, упойка и кръвозагуба, не че цигарата е виновна ама така го изкараха.... :D
Както и да е да имаме късмет е най-важно!
Това желая на всички тук, повече късмет и да попадаме на свестни лекари! :wink:

dedektiv_p
14th March 2008, 18:52
buba-77 дай някакъв съвет какво да правя с целолита, защото нито гимнастики мога да правя нито да ходя много. няма ли вече на пазара нещо с окето да се мажа и като с магическа пръчка да се махне :D . Ходих при една позната дето правя Мезотерапия но тя не ми разрешава много съм била слаба и масажа с аеросоник не дава, че пък за моето заболяване не ставало, та няма да ти описвам на какви облачета съм под кожата...

buba-77
14th March 2008, 22:21
Няма да стане нашата да сме без целулит :1246: .Това лято ще се крия с шалчета :dirty_dance: Той моя по принцип никога не е изчезвал на 100% ,но като се хапва правилно в смисъл без газирано и другите вредни неща/аз не успявам да се справя по тази точка/..+..фитнес и то редовно/много обичаааааааммм/....+...масажи..+..антицелулитн кремове /аз ползвам на ROC/ми се получаваха добре нещата и бях доволна от себе си.А сега на масаж не може защото как да легна в/у новите си придобивки :2009: на фитнес също не става /поне за сега/Остава само кремчетата и диета/мразя диети :evil: / .Е надявам се като се пусна по бански толкова да се зазяпват в циците ,че да ми прощават за задника :2055: :2055:

dedektiv_p
14th March 2008, 22:29
:lol: и аз и аз на това разчитам :D

боряна христова
17th March 2008, 09:12
кажете ми според вас тая мадама на снимката колко ли кубика са и циците?

Divinemouse
17th March 2008, 09:30
Никой не може да ти отговори на този въпрос защото не се знае колко е била нейната оснва.Но според мен минимум 500 и над мускулно.

gwendoline
17th March 2008, 14:29
кажете ми според вас тая мадама на снимката колко ли кубика са и циците?
около 700 сс, с физиологичен разтвор

Babri
17th March 2008, 14:42
И аз мисля,че са около 700 кубика!

боряна христова
17th March 2008, 19:54
на мен пък ми се струват по малко,незная защо..

sibi
17th March 2008, 22:30
Леле, това ако е малко :shock: Не разбирам много от кубици, ама изглежда супер много :wink:

doll
18th March 2008, 01:41
на мен ми харесват! Също мисля че са около 700cc поне така ми се струва.... Но и аз съм си добре с моите :D :D :D

боряна христова
18th March 2008, 10:13
Въпроса ми е малко странен :d015: Има ли телевизор в стаята в която сте били?Аз ще съм в Вита-за там ме интересува? :1259:

zhenya chavdarova
18th March 2008, 10:36
Въпроса ми е малко странен :d015: Има ли телевизор в стаята в която сте били?Аз ще съм в Вита-за там ме интересува? :1259:
След операцията веднага те слагат в реанимацията, там телевизор нямаше, но на следващата сутрин те местят в единична стая, там вече има ( телевизор) :wink:

gwendoline
18th March 2008, 11:02
Някоя знае ли къде са правени циците на Есил Дюран?

боряна христова
19th March 2008, 03:10
Как преценявате кои номер сутиен да си купите за след операцията?(за триумфа говоря) :1351:

Babri
19th March 2008, 08:44
Как преценявате кои номер сутиен да си купите за след операцията?(за триумфа говоря) :1351:
На мен докторката ми каза да си взема 75 C.За Триумфа става въпрос!

Марулка
19th March 2008, 08:56
Здравейте,много ми харесват гърдите на zhenya chavdarova дали ще ми даде инфо кой и ги е правил, колко cc са как са поставени има ли някъде нейни снимки ,защото са точно това което искам и аз.

Divinemouse
19th March 2008, 09:38
Аз носих преди В доктора ми каза да си купя Д .На мен ми дадоха и един от болницата.

Babri
19th March 2008, 10:04
Здравейте,много ми харесват гърдите на zhenya chavdarova дали ще ми даде инфо кой и ги е правил, колко cc са как са поставени има ли някъде нейни снимки ,защото са точно това което искам и аз.
Еми най-добре пиши лични на Женя и тя ще ти даде инфо и снимки!

bojana
19th March 2008, 10:25
мен след операцията ме сложиха в реанимацията, но към 8 вечерта ме преместиха в самостоятелна стая, там имаше ТВ
да си призная докато бях там изобщо не ми беше до ТВ..
Операцията беше към 2 и нещо до към 4...някъде, говоря за Вита
а докато бях в реанимация съм си говорила с доктора, той ми е разказал всичко как е минало и кога ще дойте на следващия ден да ме изпише, грам нищо не си спомням...
на следващия ден като му звъннах да питам кога ще дойде доктора умря от смях :roll:
но по телефони не съм звъняла хахаха

junglegirl
19th March 2008, 10:28
Здравейте,много ми харесват гърдите на zhenya chavdarova дали ще ми даде инфо кой и ги е правил, колко cc са как са поставени има ли някъде нейни снимки ,защото са точно това което искам и аз.
И на мен много ми харесват и не мога да се сдържа да не ти отговоря вместо Жени :oops: :D
350СС надмускулно при Ники Георгиев.

junglegirl
19th March 2008, 10:31
А бе да не бъркам нещо...писала е,че е била във Вита :roll:

adinka
19th March 2008, 10:34
При Динев е била Жени. :wink:

А гърдите са и невероятни :!:

junglegirl
19th March 2008, 10:45
Значи аз бъркам :) А много големи ми изглеждат за 350СС,но тук съм сигурна вече. :D

gwendoline
19th March 2008, 11:26
При Динев е била Жени. :wink:
И аз знам, че е при Николай Георгиев, 2006 г. надмускулно 350 сс - от нейн постинг.... нека каже тя :cool:

Марулка
19th March 2008, 11:54
А дали защото са надмускулно изглеждат така (на други момичета от този форум изглеждат значително по-малки) а това ако е вярно че са дело на Н.Георгиев само може много,много да ме радва.

milena127
19th March 2008, 12:06
Гърдите на Жени са при Динев, а не Георгиев. Не е ли писала така в темата Да се представим?

Надмускулното стои така.

Ето копирам представянето на Жени (моля да ме извини, че вместо нея отговарям):

Здравейте! Аз съм Жени на 31 год, с едно дете на 8год.На 31/05/06 и аз се оперирах най на края.Клиника 'Вита", Др. Динев. Кръгли , грапави , PIP, над мускула , през ареолата +липосукция на корем.В края на август 2007 увеличаване на устни-Др.Н Георгиев.

gwendoline
19th March 2008, 12:15
Ето копирам представянето на Жени (моля да ме извини, че вместо нея отговарям):

Здравейте! Аз съм Жени на 31 год, с едно дете на 8год.На 31/05/06 и аз се оперирах най на края.Клиника 'Вита", Др. Динев. Кръгли , грапави , PIP, над мускула , през ареолата +липосукция на корем.В края на август 2007 увеличаване на устни-Др.Н Георгиев.
Даммм..Явно е моя грешката...наскоро четях нейн постинг, в който пишеше че си е правила нещо при Н. георгиев, но явно съм объркала...Извинете ме :oops:

zhenya chavdarova
19th March 2008, 13:05
Ех, мацки ама сте страхотни :girl_in_love: всички!

Цицките ми са правени във ВИТА - Динев (НАД мускулно- 350кк ) + малка липосукция на корем ( 31/05/2006 )

Устни ( Бразилски гел ) Ники Георгиев - август - 2007
Мини абдоминопластика - Ники Георгиев ( 11/12/2007 )

П.П. Грешката е моя, че не съм добавила в поста ми (за мини абдоминопластиката ) в Темата - " ДА СЕ ПРЕДСТАВИМ"


milena127, gwendoline, junglegirl :2020: :2020: :2020:

gwendoline
19th March 2008, 14:09
Ох, сега сме по-спокойни като имаме статистиката :2038: :wink:
Ти си страхотна, ама ти си го знаеш :cool: :2020:

junglegirl
19th March 2008, 14:41
Eййй,голям спор падна :girl_haha: ,ама вече сме наясно :D

Марулка
19th March 2008, 14:48
Ами сигурно ще е тъп въпроса ама айде (като не ми дава мира)при колко(разбира се горе-долу при всеки зная че е различно) кубика ,когато са подмускулни могат да се получат такива красоти?

gwendoline
19th March 2008, 14:51
Мен ако ме питаш - и с 500 сс подмускулно не можеш да постигнеш тази гледка; друг е въпроса и че най-вероятно никой няма дасенаеме да ти сложи 500 сс под мускула...
А и зависи и от първоначалния ти старт - колко твои кубици имаш... Ако искаш гърди като на Женя - мисли за надмускулно поставяне само...

white_snake
19th March 2008, 15:07
Някоя знае ли къде са правени циците на Есил Дюран?
доколкото си спомням,мисля че Н.Георгиев ги е правил.Някъде го четох.....

Марулка
19th March 2008, 15:09
Понеже за нищо на света не искам след време да тръгнат на долу не бих си сложила надмускулно(доктора също ме предупреди че това определено ще стане след време)като знам сега какви комплекси имам точно от това ще се премиря със подмускулното.

gwendoline
19th March 2008, 15:11
Някоя знае ли къде са правени циците на Есил Дюран?
доколкото си спомням,мисля че Н.Георгиев ги е правил.Някъде го четох.....
Не ми се искаше да чувам неговото име в нейния случай, дано си се объркала... :?

Марулка
19th March 2008, 16:09
Сега като гледам и на sexy007 и стоят като на Женя ,а нейните са подмускулни.Значи понякога и подмускулни стоят така и то без да са 500cc. :roll:

gwendoline
19th March 2008, 16:14
Сега като гледам и на sexy007 и стоят като на Женя ,а нейните са подмускулни.Значи понякога и подмускулни стоят така и то без да са 500cc. :roll:
Стоят в сутиен очертани като на Женя, но иначе не са като нейните, по моя преценка :) - доколкото разбирам от постовете ти - искаш ясно очертан горен полюс - това може да се постигне с всеки плътен сутиен с по-стегнати презрамчици - едва ли ще намераш кой знае каква прилика между двете на голо; тоест без сутиен....

lakibebe
19th March 2008, 17:27
Не ми се искаше да чувам неговото име в нейния случай, дано си се объркала... :?
Защо миличка?
Не харесваш циците на Есил Дюран,затова ли мислиш че се объркала? :2016:

gwendoline
19th March 2008, 17:37
Да, не ми харесват, а в предпоследния брой на Мюзик Айдъл определено затвърдих мнението си... :?

Mishelin
19th March 2008, 17:47
Аз мисля, че Н.Георгиве не е правил гърдите на Есил Дюран!
Ако не се лъжа са дело на Д-р Бояджиев.

aniK
19th March 2008, 22:03
gwen, за малко се обърках, че ти харесват и малко се опулих. Вчера я коментирах с една приятелка по телефона :? Надявама се моите след раждане и отслабване да не изглеждат така, че... :(

junglegirl
20th March 2008, 09:10
Стоят в сутиен очертани като на Женя, но иначе не са като нейните, по моя преценка :) - доколкото разбирам от постовете ти - искаш ясно очертан горен полюс - това може да се постигне с всеки плътен сутиен с по-стегнати презрамчици - едва ли ще намераш кой знае каква прилика между двете на голо; тоест без сутиен....
Все пак има един вариант-импланти с по-твърд гел,който мускула не може да смачка толкова.Те ще стоят очертани и под мускула,но пък ще са по-твърди.
П.П.А между другото съм виждала и снимки на жени с меки,подмускулни импланти,които са стояли даже неестествено очертани,но жените винаги са били с много тънък мускул и никакви естествени млечни жлези.

Марулка
20th March 2008, 09:20
О мерси junglegirl доста по-спокойна се чуствам сега.Аз дори искам да не ми стоят ;естествено" а да ми стоят по-скоро изкуствено да са силно учертани и твърди(сега си имам меки мекици :girl_cry: :girl_cry: ) .

junglegirl
20th March 2008, 09:29
Да,и аз хич не харесвам меки гърди,особено разни 'клатушкащи се' са ми доста неприятни.Но има 'златна среда',и прекалено твърди няма да е добре.Аз си сложих твърди импланти по същата причина,която и ти споменяваш/по-твърди гърди и добре очертани/ и сега съм в дилема-много си ги харесвам,като визия,обаче в определени положения на ръцете са неприятно твърди....ама то пълно щастие няма :D

Марулка
20th March 2008, 09:47
Дай моляте инфо(ако има някъде пиши къде) за да се ориентирам,защото май имаме един и същи поглед на нещата. :girl_in_love:

junglegirl
20th March 2008, 09:58
Ами не знам още какво да ти кажа :D Аз съм с втора кохезия гел,като стандартната е първа/която се слага по принцип/.Сложих си профил-moderate plus или среден плюс,но той си отговаря по скоро на нисък профил,защото харесвам гърди с широка основа и кръгли,а не издължени и стърчащи напред.
И още нещо се сещам...има разлика във височината/дебелината/ на имплантите по края им,т.е. при една и съща основа и един и същи профил-обемите може да са различни.Не знам дали ще ме разбереш,но в твоя случай е добре,когато дебелината на импланта по края е по-голяма-ще стои по-добре очертан.
Ако се сещаш нещо,ме питай,защото не знам дали тези неща,които ти пиша,изобщо ще са ти полезни :D

Марулка
20th March 2008, 10:42
О да мерси много си ми в помощ нo понеже явно си по-в час -профил на PIP-385cc ултра висок дали ще стои подобно?

dedektiv_p
20th March 2008, 11:53
Момичета тръгвам след час и половина! Изгарям от нетърпение! Благодаря на всички за подкрепата!

Divinemouse
20th March 2008, 11:54
Моя позната сега си слага 525 под мускулно ,но не знам как ще е после.

Марулка
20th March 2008, 11:56
Успех чакаме да разказваш после. :2013:

Divinemouse
20th March 2008, 11:57
Момичета тръгвам след час и половина! Изгарям от нетърпение! Благодаря на всички за подкрепата!
АЗ ТИ ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ И ПОСЛЕ ДА ПИШЕШ :dirty_dance:

sladkatony
20th March 2008, 11:58
Мен ако ме питаш - и с 500 сс подмускулно не можеш да постигнеш тази гледка; друг е въпроса и че най-вероятно никой няма дасенаеме да ти сложи 500 сс под мускула...
А и зависи и от първоначалния ти старт - колко твои кубици имаш... Ако искаш гърди като на Женя - мисли за надмускулно поставяне само...
Аз съм с 500сс (висок профил) подмускулно :wink: и при мен го има ефекта на горния полюс.

bimbi
20th March 2008, 12:42
абе в една тема някой беше писал за жена, която шиела еластично бельо за след липосукция...някой ако го намери да метне едно линкче

Марулка
20th March 2008, 14:37
След отговора на sladkatony вече съм супер спокоина,но колко си висока за тези кубици, защото аз съм доста ниска към160 и съм 45кг. Горе- долу за да направя сравнение.

sladkatony
20th March 2008, 14:42
След отговора на sladkatony вече съм супер спокоина,но колко си висока за тези кубици, защото аз съм доста ниска към160 и съм 45кг. Горе- долу за да направя сравнение.
Със същите мерки съм и аз и 75см. поргръдна :)

Марулка
20th March 2008, 15:02
Хей sladkatony кой ти ги слага и дали при всеки може толкова ,доктора ли предложи?

junglegirl
20th March 2008, 15:50
Тонка,айде да ни покажеш малко снимки :oops: :D

sladkatony
20th March 2008, 15:55
Тонка,айде да ни покажеш малко снимки :oops: :D
Имам само тези и ги слагам за малко :cool:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174368
пасс: 1111

Марулка
20th March 2008, 16:13
Е ама супер си значи можело и много,а........ :girl_in_love:

junglegirl
20th March 2008, 16:20
Ама аз докато ги видя и ти си сменила паролата :(

sladkatony
20th March 2008, 16:22
Ама аз докато ги видя и ти си сменила паролата :(
:) Заради теб....... опитай отново :)

junglegirl
20th March 2008, 16:28
:) Заради теб....... опитай отново :)
Сладурче си ти! :girl_kiss2:
Много секси бинт-на колегите им изпадаха очите :girl_haha: :1259:

sladkatony
20th March 2008, 16:30
Даммммм, и аз много си го харесвам бинта :girl_haha:

ПП: Ако някой иска парола - на лични

junglegirl
20th March 2008, 16:56
Даммммм, и аз много си го харесвам бинта :girl_haha:Най-после да те чуя доволна :wink: -с 500 кубиков бинт,ама да е за последно :wink:

milena127
20th March 2008, 21:22
Тони сега с нова операция ли си? Помня, че имаше проблеми след първата подмускулно, сега си увеличила кубиците ли? :roll:

zhenya chavdarova
20th March 2008, 22:09
Тони, много са хубави даже и с бинт :girl_haha: да им се радваш и ползваш без проблем :1228: :lachen: :lachen: :lachen: :2020:

sladkatony
21st March 2008, 08:08
Тони сега с нова операция ли си? Помня, че имаше проблеми след първата подмускулно, сега си увеличила кубиците ли? :roll:
След първото подмускулно последва още два пъти подмяна на кубиците, последната корекция е от септември миналата година - писала съм за това тук във форума ....
Тони, много са хубави даже и с бинт :girl_haha: да им се радваш и ползваш без проблем :1228: :lachen: :lachen: :lachen: :2020:
Благодаря ти, мацка :2020:

dedektiv_p
21st March 2008, 10:20
здравейте и от мен прибрах се
доста ме боли още. операцията започна в 14,30 вчера всикчо е минало добре. Благодаря за пожелания

milena127
21st March 2008, 13:34
След първото подмускулно последва още два пъти подмяна на кубиците, последната корекция е от септември миналата година - писала съм за това тук във форума ....


Лелей Тони, ти си герой бе жена :shock: Определено си най-тунингованата тук :wink:
Не мога да отворя линка със снимките, ама дано вече си доволна от вида и размера :lol:

Сега можеш направо да издадеш наръчник :girl_haha:

sladkatony
21st March 2008, 13:52
... ама дано вече си доволна от вида и размера :lol:

Сега можеш направо да издадеш наръчник :girl_haha:
:) Не че е много важно, ама все пак да го спомена - аз и след първата операция бях мнооооооооого доволна, ама неинформираноста води до моето състояние, сега определено съм доволна :)
п.п. Мога да издам наръчник - " Не се поддавайте на глупоста" :lol:
защото това моето си е с причина "глупост" , но какво да се прави - всеки сам си носи кръста :?

gwendoline
21st March 2008, 13:55
п.п. Мога да издам наръчник - " Не се поддавайте на глупоста" :lol:
защото това моето си е с причина "глупост" , но какво да се прави - всеки сам си носи кръста :?

Важното е, че крайният резултат си заслужава... и те удовлетворява :P :2020:

kaka lara
22nd March 2008, 02:47
Ех, мацки ама сте страхотни :girl_in_love: всички!

Цицките ми са правени във ВИТА - Динев (НАД мускулно- 350кк ) + малка липосукция на корем ( 31/05/2006 )

Устни ( Бразилски гел ) Ники Георгиев - август - 2007
Мини абдоминопластика - Ники Георгиев ( 11/12/2007 )

П.П. Грешката е моя, че не съм добавила в поста ми (за мини абдоминопластиката ) в Темата - " ДА СЕ ПРЕДСТАВИМ"


milena127, gwendoline, junglegirl :2020: :2020: :2020:оф много ме е страх за надмускулно. жени, ти имаш ли някакви проблеми?

doll
22nd March 2008, 18:11
За какви проблеми става въпрос???
Надмсцулно или подмусцулно и двата метода си имат плюсове и минуси...... Всички мои приятелки са с надмусцулно ,аз съм под....????? Зависи ти какво искаш??? :D

gwendoline
22nd March 2008, 20:01
За какви проблеми става въпрос???


С риск пак да не съм доразбрала нещо :oops: мисля, че Женя някъде Беше написала, че се е получило отпускане на имплантите с времето...Нека ме поправи, ако греша :oops: :?

zhenya chavdarova
22nd March 2008, 20:17
За какви проблеми става въпрос???


С риск пак да не съм доразбрала нещо :oops: мисля, че Женя някъде Беше написала, че се е получило отпускане на имплантите с времето...Нека ме поправи, ако греша :oops: :?

Гуен, права си мила.Бях писала някъде, че при мен (НАДмускулно )го има това отпускане на имплантанта и смятам към края на 2008 да мина на ПОДмускулно :wink:

boryanska
22nd March 2008, 20:30
Женя, на мен циците ти много ми харесват, не виждам отпускане. Ако не е тайна от колко време си оперирана?

zhenya chavdarova
22nd March 2008, 20:55
Женя, на мен циците ти много ми харесват, не виждам отпускане. Ако не е тайна от колко време си оперирана?

Мерси :wink: boryanska.Май масец ще станат 2 години :wink: И на мен ми харесват макар, че има леко отпускане, но честно да си кажа предпочитам сега да мина на подмускулния метод, отколкото след 5 години, когато (предполагам) ще са увиснали повече и тепърва да се налага повдигане + нови имплантанти :wink:

doll
23rd March 2008, 00:24
:oops: :oops: ААаА ок,
Извинявайте.....Аз нещо не съм разбрала че въпроса е бил конкретно за нещо!! Помислих че става въпрос за нещо друго!
Извинявайте на всички
:oops:

buba-77
23rd March 2008, 12:43
Някой може ли да ме посъветва. :?:
Купих си супер сладка рокля с гол гръб и изрязано деколте :dirty_dance: Роклята трябва да се носи без сутиен.
Въпроса ми е колко време след операцията мога да си позволя да се фръцкам без никакъв сутиен :1259:

gwendoline
23rd March 2008, 13:33
Някой може ли да ме посъветва. :?:
Купих си супер сладка рокля с гол гръб и изрязано деколте :dirty_dance: Роклята трябва да се носи без сутиен.
Въпроса ми е колко време след операцията мога да си позволя да се фръцкам без никакъв сутиен :1259:

Зависи как се намираш в кожата си - тоест ако харесваш гърдите си, трябва да се съобразиш единствено с времето навън :wink: Аз сложих потничета и гори гърбове още на третия ден :twisted: :cool:

white_snake
23rd March 2008, 14:29
Някой може ли да ме посъветва. :?:
Купих си супер сладка рокля с гол гръб и изрязано деколте :dirty_dance: Роклята трябва да се носи без сутиен.
Въпроса ми е колко време след операцията мога да си позволя да се фръцкам без никакъв сутиен :1259:

Зависи как се намираш в кожата си - тоест ако харесваш гърдите си, трябва да се съобразиш единствено с времето навън :wink: Аз сложих потничета и гори гърбове още на третия ден :twisted: :cool:
а аз ,като кандидат за :naked: :lol: мога ли да попитам,не е ли опасно да се ходи без сутиен толкова рано,още на 3-ти ден? :roll:

doll
23rd March 2008, 15:01
Ами то това ще си го усетиш сама според мен... не е препоръчително по принцип да си без,но .... Аз например си носих сутиена постоянно 2 месеца,но след първият месец понякога за по няколко часа сам ходила и без! чувствах се по сигурно със сутиена и даже сега още си ги нося, особенно като тренирам...
:2050:

buba-77
23rd March 2008, 15:07
Гуен ти си най-облагодетелствана от всички .Доколкото си спомням ти не си носила спортен сутиен и лента . :cool_new: /за което най-благородно ти завиждам/ Аз питам дали мога да махна Триумфа за примерно 4-5часа и да отида на с роклята на рожден ден.Днес стават 1м и 10 д. след операцията .
А какво всъщност може да стне ако съм без сутиена :?:

buba-77
23rd March 2008, 15:14
... не е препоръчително по принцип да си без,но ...

конкретно защо не е препоръчително :?: Какво лошо нещо може да се случи ,не мога да разбера :idea: :?:

doll
23rd March 2008, 15:15
Гуен ти си най-облагодетелствана от всички .Доколкото си спомням ти не си носила спортен сутиен и лента . :cool_new: /за което най-благородно ти завиждам/ Аз питам дали мога да махна Триумфа за примерно 4-5часа и да отида на с роклята на рожден ден.Днес стават 1м и 10 д. след операцията .
А какво всъщност може да стне ако съм без сутиена :?

:
ами не мисля че е проблем за няколко часа да си махнеш сутиена ,а и вече е минал месец от операцията ти,само че си ги пази и не скачай много
:lachen: :2020:

doll
23rd March 2008, 15:58
... не е препоръчително по принцип да си без,но ...

конкретно защо не е препоръчително :?: Какво лошо нещо може да се случи ,не мога да разбера :idea: :?:

Не че е лошо,но е по-добре със сутиена! А и доктора така ми каза....

bimbi
23rd March 2008, 16:38
за няколко часа нищо няма да ти стане без сутиен

gwendoline
23rd March 2008, 17:15
Всъщност нямах предвид да се маха сутиена, ако док така е препоръчал... Мислех, че става дума за формата и принципното ходене с гол гръб без сутиен... :oops: Ако трябва още да се носи сутиена обаче - значи докато док определи... :roll: Макар че ако се махне за няколко часа и аз не мисля, че е проблем...

buba-77
23rd March 2008, 17:23
:2015: Мерси момичета .

boryanska
23rd March 2008, 17:43
Моят доктор ми каза че месец след операцията мога вече да го махам сутиена и да правя каквото си искам и аз го махнах. Аз съм с надмускулни.

milena127
23rd March 2008, 18:29
При надмускулното е важно сутиена да се носи постоянно месец, за да не се разместят имплантите.
За подмускулно май не е така, не знам.

dedektiv_p
23rd March 2008, 19:06
а някой знае ли как стои въроса със носенето на сутиен при подмускулно. Нукъде във форума четох за обърнат имплантат на момиче от нас след година и три месеца...това означава ли че е добре винаги да ги носим в случай на физическо натоварване или сън(при спане по корем беше нейния случай) :?:

milena127
23rd March 2008, 19:30
Това при подмускулно ли? :roll:

Имаме такива случаи при надмускулно, затова там е много важно да се пазиш и да носиш сутиен поне месец непрекъснато.

Аз лично не помня за обърнат имплант при подмускулно, къде е този случай? :roll:

dedektiv_p
23rd March 2008, 19:35
като имам сили да поровя ще го препратя в тази тема, че преди операцията препрочето почти целия форум и не помня кое къде беше...но поемам ангажимента да го потърся

gwendoline
23rd March 2008, 19:38
като имам сили да поровя ще го препратя в тази тема, че преди операцията препрочето почти целия форум и не помня кое къде беше...но поемам ангажимента да го потърся

Само ще ви припомня, че повечето от момичетата, които имаха този проблем - не пускат тази информация тук... Предполагам, защото докторите все пак си сверяват часовниците с тоя форум, а всяка разчита на своя и особено когато говорим за корекция... едва ли е мястото да го изтъпанчат тук, освен ако нямат намерение да се коригират пак при същия доктор... :?

bimbi
23rd March 2008, 20:10
като имам сили да поровя ще го препратя в тази тема, че преди операцията препрочето почти целия форум и не помня кое къде беше...но поемам ангажимента да го потърсяне търси, аз съм въпросната. само че съм надмускулно :)

dedektiv_p
23rd March 2008, 20:43
Извини ме мила, че това не съм запомнила, но много се притесних като го прочетох! не че няма да се пазя, но и аз сях предимно по корем почти на страни заради проблемите с кръста и това което се случи с теб доста ме притесни! За съжаление така и не си спомням да съм чела как се справи с проблема! Надявам се, че сега всичко е наред при теб!

bimbi
23rd March 2008, 20:49
няма за какво да ми се извиняваш :) при мен се получи от отслабване след операцията. на още една приятелка с надмускулно й се обърна импланта година и нещо след операцията, пак поради отслабване...тъй че ако не смяташ да сваляш килограми след това, няма да има проблем. ама за всеки случай спи със сутиен, страх лозе пази дет се вика :)
иначе завъртането се оправя лесно, доктора за две минути ми намести импланта и вече година след това проблеми нямам, да чукам на дърво :)

dedektiv_p
23rd March 2008, 21:02
Благодаря мила за отговора....звучи успокояващо :D

doll
24th March 2008, 18:36
няма за какво да ми се извиняваш :) при мен се получи от отслабване след операцията. на още една приятелка с надмускулно й се обърна импланта година и нещо след операцията, пак поради отслабване...тъй че ако не смяташ да сваляш килограми след това, няма да има проблем. ама за всеки случай спи със сутиен, страх лозе пази дет се вика :)
иначе завъртането се оправя лесно, доктора за две минути ми намести импланта и вече година след това проблеми нямам, да чукам на дърво :)

:2045: С риск да задам глупав въпрос ,как точно става наместването???

bimbi
24th March 2008, 20:36
ми побутва с пръсти оттук-оттам, и го оправи. всъщност импланта не се беше завъртял настрани, а направо се беше преобърнал с изпъкналото навътре :roll:

doll
24th March 2008, 23:52
Оле,ужас.....
надявам се че поне не те е боляло????
Мерси за отговора
:2046:

buba-77
25th March 2008, 08:28
Добро утро !!
Как сте днес :?: Пожелавам на всички прясно оперирани да ги боли все по-малко и да са им все по-хубави :girl_kiss2:

hera
25th March 2008, 08:41
Добро утро и от мен!!!Как си бубе? :)

buba-77
25th March 2008, 08:50
И аз като всички останали чакам да ми се понаместят че едната ми гърда е със собствено мнение как трябва да изглежда и много ме дразни :1302:
А иначе вече с гордост да заявя СПЯ НАСТРАНИ :3000:
голям кеф

sweety_L
25th March 2008, 08:51
buba, мерси за пожеланията!

На мен вече не ми пука какви ще са ми гърдите. Искам да почна да спя! :lol:

ro_ni_ka
25th March 2008, 09:19
Добро утро!!! На мен днес ми е 7 ден и сякаш съм много по добре... Спах!!! Спах!!! Цели 5 часа без да ставам!!!
Мили момичета, надявам се скоро болките ви да поотшумят и да се чувствате по-добре!!!
Но спането ми беше за сметка на болките в гърба и кръста.... Едвам станах сутринта ... А като се надигнах ме преряза гадна болка в гърдите... но бързо отшумя...

doll
25th March 2008, 17:16
:1207: Здравейте на всички сладури и от мен!
Пожелавам ви приятен и безболезен ден...

buba-77
12th April 2008, 20:56
Ох лепнах си някакъв вирус и сега съм с температура 38 кашлям и кихам едновременно :medicine: :sick_and_cold: направо съм жив зян :x а така не ми се иска да почвам пак с атибиотиците :evil:

Divinemouse
12th April 2008, 21:08
:medicine:
Лоша работа :? Ако ти стане зле отиди на лекар,защото аз така се самолекувах и после се тръшнах на легло.
По бързо оздравявяне ти пожелавам :2020:

i_ani
12th April 2008, 21:09
Защо не си вземеш "Theraflu" , много помага при простуда и грип :good_luck:

buba-77
12th April 2008, 21:22
Да самолекувам се с фервекс сироп за кашлица и разни други подобни гадорийки но ако до понеделник не видя подобрение в понеелник съм на док
Ани това не съм го ползвала и ще си го купя щом ми го препоръчваш ,че наистина ми е супер зле :(

dedektiv_p
12th April 2008, 22:31
Аз се разболях преди 3-4 дни и от страх си взех Зимакс но е антибиотик пие се еднократно и действа 7 дни..пресече ме сега имам само лека температура но нищо друго ми няма :)

white_snake
13th April 2008, 00:29
Ох лепнах си някакъв вирус и сега съм с температура 38 кашлям и кихам едновременно :medicine: :sick_and_cold: направо съм жив зян :x а така не ми се иска да почвам пак с атибиотиците :evil:
....и аз да се "пъхна"в темата за гърдите :1252: Фервекс няма да ти помогне много,понеже е слабичък :wink: но пък Терафлу си е добре,пий от него + Нурофен стопколд и дано се оправиш бързичко и без антибиотици!Успех :2043:

buba-77
13th April 2008, 02:18
:sick_and_cold: :2015: white_snake не си падам много по антибиотиците :medicine:

white_snake
13th April 2008, 10:19
:wink: Така е,и не трябва да се пие!Антибиотика не лекува вирусна инфекция,а само бактериална.За съжаление повечето хора злоупотребяват,поне наблюденията ми от работата са ми такива....
:sick_and_cold: а като гледам това измръзнало човече и тръпки ме побиват :) пий лимончета и мед и всичко ще се оправи :wink:

sweety_L
13th April 2008, 10:25
Бубка, купи си евкалиптово масло и си прави инхалации. Може и мента.
Ако не си падаш точно по този вид лечение, си вземи една гореща вана, като разтвориш маслата във водата. Но това се прави първите дни, за да се пресече настинката. Така че, май съм закъсняла със съвета.:girl_cry:

Оправяй се! :girl_kiss2:

buba-77
13th April 2008, 18:12
Благодаря ви за съветите момичета :girl_kiss2:

teodorra
20th April 2008, 23:17
аз имам следния въпрос-ако се оперирам в понеделник например,на следващия понеделник ще мога ли да ида на работа спокойно...т.е ще съм достатъчно добре ли,че да се движа добре и никой в офиса да не се усети кво съм правила(не ,че ще ходя гола из него)..освен може и миризмата на болница,която се пропива в хората :lol:

dedektiv_p
20th April 2008, 23:25
Теодора при всеки възстановяването протича различно. При подмускулно винаги е по-бавно от колкото, когато са надмускулно. Аз например работех от 4тия ден но съм си в къщи и ми местеха класьорите, по-тежките дори още не ги вдигам за да не натоваря мускула. Но ми беше адски трудно големия ми син прелистваше документите че ме болеше да си местя местоположението на ръцете от клавиатурата към папката и обратното. Ако имаш възможност си вземи по-дълга почивка :)

doll
20th April 2008, 23:27
да съгласна сам с Дедективчето....

mickey_82
21st April 2008, 17:24
Момичетата са напълно прави,че при всеки е много индивидуално,но пък изобщо не е страшна болка.Дискомфорта,опъванет о на кожата и трудното спане са много по-притеснителни.Аз по-принцип се възстановявам бавно и много лесно отпадам,но и моята операция беше в понеделник,а в петък бях на имен ден.Е, не съм танцувала,но пък се забавлявах.Така,че ако не ти е силова работата не би трябвало да имаш проблем,което не значи че ще си в най-добра форма де... :cool:

боряна христова
21st April 2008, 18:04
Някои ще ми каже ли как се правят тия масажи които се правят след 1вия месец след операцията на циците?
И въобще има ли смисъл да ги масажирам?

lady85
21st April 2008, 18:10
Аз сега като се сетя за седмицата след операцията ........ :( Беше просто ужасна!!!!Искам да я залича от съзнанието си!Но пък момичето което го перираха преди мен и беше в съседната стая по4ти не я болеше ставаше си сама,движеше си се свободно........за разлика от мен,така 4е наистина много различно при всеки!

dedektiv_p
21st April 2008, 18:14
Борянче, мога да ти кажа аз какъв масаж правя , а за това дали има смисъл, аз лично съм на мнение че има. Гърдите ми поомекнаха и изчезна много бързо целия дискомфорт който изпитвах от рода на болки и опъвания. Поставяш две ръце върху имплантите като зърната са между пръстите така че да не ги травмираш и правиш въртеливи движения , като се опитваш да движиш от основата на импланта. Някъде във форума имаше линк за такъв масаж, но не мога да го намеря къде беше. Има вероятност масажите да предпазват от КК след като при скорошна поява на този проблем е възможно да се оправи с масажи.

doll
21st April 2008, 19:11
Има смисъл от масажите..Много е хубаво да се правят..

боряна христова
21st April 2008, 20:31
честно казано не разбрах как да ги правя?Опивах се ...все едно замазвам нещо..така го обяснявам аз движението което правя...

dedektiv_p
21st April 2008, 20:52
Ами горе-долу си на прав път само дето не трябва да отлепяш ръце от гърдите а да ги движиш и тях не само кожата. Накарай половинката ти да го прави той ще се усети бързо а и им се отдава все пак на мъжете.естно казано това е тяхна работа но моята половинка го мързи :lol:

mickey_82
21st April 2008, 22:17
Борянка какво стана с теб-преди беше казала,че си чувстваш гърдите много големи-още ли е така.Много би ми било интересно да видя твои снимки,ако не ти е проблем :wink:

doll
21st April 2008, 22:48
И аз ще се радвам да видя снимчици Борянка...Ако предпочиташ на лични .ти си прецени

боряна христова
22nd April 2008, 15:20
ооо,момичета вече отдавна ми малеят :naked: малко спаднаха и за това :1246: а за снимките не мога да ви покажа понеже не зная как става :2010: ако имате скаип момичета може там ви пратя :2003: с голямо удоволствие.

mickey_82
22nd April 2008, 15:57
Борянка и на мен ми малеят :( ,но аз съм само с 335 cc.Пуснах ти на лични мейл ако ти е удобно.

dedektiv_p
22nd April 2008, 20:08
Борянче ето ти и моя скайп, ако имаш желание да споделиш снимчици
dedektiv

buba-77
23rd April 2008, 00:19
Да ви се похваля :!: Днес разбрах че ще ставам леля .Много се зарадвах и докато говорех с снаха ми и брат ми направо се просълзих от радост.После денят ми бе много хубав :girl_dance: :1207: :girl_dance:

sweety_L
23rd April 2008, 08:20
Браво, бубе!
Страхотна новина, а после като дойде бебето, ще се убедиш, че и чувството е страхотно!
Честито!

ro_ni_ka
23rd April 2008, 13:32
Bube, честито!!! Аз имам племенница на 14г. и откакто се е родила я обичам като свое дете... Усещането е невероятно!!! Да са живи и здрави близките ти и много късмет им желая!!!
:D

еМ ДжИ
23rd April 2008, 13:54
Честито, Bube!!! Много хубава новина! Дано всичко мине нормално! Ще си готината леля, която носи много подаръци :))) хехе, айде - хубав ден!

dedektiv_p
23rd April 2008, 15:07
Честито на твоите близки и на теб Бубе :D

buba-77
23rd April 2008, 21:11
Мерси момичета . каня се да съм супер секси лелка. :mrgreen: :1242: :girl_haha:

doll
23rd April 2008, 23:26
Мерси момичета . каня се да съм супер секси лелка. :mrgreen: :1242: :girl_haha:

:dirty_dance: Абсолютно!

teodorra
25th April 2008, 13:21
според вас ,човек,който има импланти може ли да скача с бънджи например(естествено след време) или изобщо трябва да се откажа от разни много екстремни неща.сигурно е противопоказно..нещо може да се спука от налягането..знам ли..въпреки,че това за силикона и самолетите е голяма глупост

Марулка
25th April 2008, 13:23
Ами аз нямам компетентно мнение ама ми се струва че няма да е много разумно.

gwendoline
25th April 2008, 13:46
според вас ,човек,който има импланти може ли да скача с бънджи например(естествено след време) или изобщо трябва да се откажа от разни много екстремни неща.сигурно е противопоказно..нещо може да се спука от налягането..знам ли..въпреки,че това за силикона и самолетите е голяма глупост

Има момичета тук, които не се отказват от това, което им доставя удоволствие - карат си ски, скачат с бънджи, на батут... Като цяло риск някакъв винаги има, но принципно не са противопоказани тези неща...

lady85
25th April 2008, 14:08
За бънджито знам,че с сигурност няма проблем да си скача човек.Даже някъде бях чела че и скоковете с парашут не са противопоказни,това също си е екстремен спорт. :)

teodorra
25th April 2008, 16:52
е значи супер,успокоихте ме..т.е ще мога да си живея по моя си начин-малко екстремистче си падам аз

dedektiv_p
25th April 2008, 17:41
е значи супер,успокоихте ме..т.е ще мога да си живея по моя си начин-малко екстремистче си падам аз
Теди пак из форума мисля че имаше примери за пострадали от удар например....Все пак ако всичко е в разумни граници и пазиш гърдите би трябвало всичко да е наред. Със спортния сутиен поне за всеки случай! :D Приятни забавления и аз си падам по екстремничките занимания!

doll
25th April 2008, 23:20
Да и според мен е добре да внимаваш малко повече и да се пазиш..

peti-22
26th April 2008, 21:44
Приятно изкарване на празника на всички! Бъдете наи-вече много здрави,защото това е наи-важното!

sweety_L
27th April 2008, 09:11
Приятно изкарване на празника на всички! Бъдете наи-вече много здрави,защото това е наи-важното!

Мерси, мила!

Христос Воскресе!

На всички пожелавам само здраве и положителни емоции!

645CI
29th April 2008, 17:30
Да ви се похваля :!: Днес разбрах че ще ставам леля .Много се зарадвах и докато говорех с снаха ми и брат ми направо се просълзих от радост.После денят ми бе много хубав :girl_dance: :1207: :girl_dance: браво е това наистина е една щастлива новина,единственото истинско нещо-бебенцето.Честито

sisiapostolova
29th April 2008, 17:48
buba-77 честито ще си наи готината ... :1203: :1203: :1203:

aniK
6th May 2008, 16:48
Някой върнал ли се е към джогинга с подмускулни импланти и колко месеца след операцията?

боряна христова
13th May 2008, 23:42
момичета помагаите..изтървах срока за безплатната подмяна на имплантите..в сертификата за гаранция пише че до 30 ни трябвало да се попълни и изпрати а при мен вече се минаха тия дни.. На някоя случвало ли се е..и дали в караина сметка са ви вкючвали в тая гаранция..Ама са големи копеленца.. няма да го напишат някаде с големи букви валидността на гранцията ами наи-отдолу ....Как да не те е яд?!?

Марулка
14th May 2008, 08:12
Айде сега пък ново 20-сет! :shock: Борянка с какви инпланти си ?Нали нямаше такива изисквания? :shock: :shock: :shock:

adinka
14th May 2008, 09:14
Миличка най-добре се обади и питай дали ще те включат въпреки,че малко си изпуснала срока.Аз го пратих на време,и защото потвърждението ми се бавеше се обадих и ми казаха,че са ме включили и малко след това пристигна и потвърждението.Съветвам те да се обадиш.Целувки

boryanska
14th May 2008, 11:26
Здравейте мимичета, как сте?
Все се каня да пиша повече и все не ми остава време. Аз изпратих мои снимки на хирурга и той ми каза че за такава малка разлика няма смисъл да се подлагам на нова операция ама и аз като незнаех дали наистина искам не настоях все пак до изтичането на годината след операцията имам много време и ще си мисля. Скоро ще пусна и нови снимки в снимковата тема само да ми остане маааааалко повече време.

adinka
14th May 2008, 15:38
Можете ли да ми кажете като ще отсъствам от страната за известно време какви документи за имплантите да си взема?Паспорта със сигурност,а друго?

Divinemouse
14th May 2008, 15:49
Само паспорта :wink:

боряна христова
14th May 2008, 16:18
Айде сега пък ново 20-сет! :shock: Борянка с какви инпланти си ?Нали нямаше такива изисквания? :shock: :shock: :shock: Мила с PIP съм. Доре,а ти каде видя че няма такива изисквания?Още нищо не зная..като разбера ще кажа..

myrti6a
14th May 2008, 18:15
Можете ли да ми кажете като ще отсъствам от страната за известно време какви документи за имплантите да си взема?Паспорта със сигурност,а друго?

според мен ти трябва само международен паспорт.имплантите вече са си в теб и никoй ням да ти иска доказване на произхода.аз живея в чужбина и не нося никакви сертификати за airbag-а.

doll
15th May 2008, 02:35
ами и аз за първи път чувам че трябва да си носиш пасорта на имплантите ???Според мен не е нужно,а и никoй няма да ти го иска.

sladkatony
15th May 2008, 07:50
ами и аз за първи път чувам че трябва да си носиш пасорта на имплантите ???Според мен не е нужно,а и никoй няма да ти го иска.
Нужно е да си ги носиш (не само в чужбина, но и в България) в случай на случаен инцидент - да речем катастрофа. Те затова и се наричат паспорти с тях се "легитимираш" , там нали е записан точния модел, датата и хирурга извършил интервенцията, в случай на нужда биха се свързали с него

Марулка
15th May 2008, 08:08
Сладка Тони включвай се по-честичко имаме нужда и от теб и от другите момичета преживяли и преборили се с болката на красотата.
Борянка ако не се лъжа във форума скоро май пак се коментираше за Програмата Гаранция и доколкото си спомням се оказа че никъде не се иска и не е задължителна тази регистрация.Не знам дали това е истината но просто ти отговарям защо съм с такива впечатления . :D

боряна христова
15th May 2008, 15:39
става въпрос за
подмяна на имплантите после.А ако не съм изпратила документите няма как да ме удобрят.

Divinemouse
15th May 2008, 15:55
става въпрос за
подмяна на имплантите после.А ако не съм изпратила документите няма как да ме удобрят.

Защо искаш да ги подменяш толкова скоро :?:

dedektiv_p
15th May 2008, 17:34
За паспортите и аз знам че трябва да си ги носим в нас, в случай на някакъв нещастен случай да се знае че ги имаме в телата си. Аз държа копие в жабката на колата че и без това почти не се движа пеша никъде.

Бобето
15th May 2008, 18:07
а в тея паспорти на български ли пипше само?

dedektiv_p
15th May 2008, 18:20
Не. На моите на български ми пише имено и адреса на български както и имчената на доктора.

боряна христова
15th May 2008, 18:47
става въпрос за
подмяна на имплантите после.А ако не съм изпратила документите няма как да ме удобрят.

Защо искаш да ги подменяш толкова скоро :?:Аз си харесвам гърдите,но..едната ми е по малка от другата(така беше и преди операцията така е и след) :girl_hysteric: и тази разлика ме дразни.Вече гърдите ми са на почти 2 месеца.Понеже сега нося сутиени на които им махам банелите...и ако знаете само как там кадето е по малката гърда как се събира и стои някак си празно отвътре като погледнеш в сутиена.Разликата не е голяма,но я има..Майка се опитва да ме обеди другия месец да отиваме на консултация при Динев и да ми оправя гърдата.Но аз не искам..само като си помисля че можа да нося ония колани...ми става лошо..не искам пак болки!Трябваше да ми сложи на едната гърда по малък имплант от другата-той така и направи но..съм почти сигурна че Динев е объркал на коя колко кубика да сложи...Почти сигурна съм понеже в началото нямах кои знае каква разлика-щом приятеля ми с които съм почти вече 4г. не беше забелязал че имам разлика...На пръв поглед на си личи разликата ми в двете гърди,личи си само ако се загледаш.Според вас дали Динев ще поеме разходите при евентуална поправка?Като бях в клиниката още и като ми махнаха превръзката имаше още тогава лека разлика но Динев каза..че те са подути още ..и че ще се изравнят.Но колко време да чакам? :girl_cry2:

sexy mama
16th May 2008, 09:51
Някой правил ли е замяна на имплантите,в случай на неудовлетвореност от размера?
Моля за малко инфо?

sexy mama
16th May 2008, 09:56
Борянка Христова,в договора на PIP,пише,че ти заменят безплатно имплантите,ако има грешка в избора на размер или не си удовлетворен от него.
Точно за това питам и аз.
При Д-р Тонев все още е нямало такъв случай и не се знае дали е истина.Не мисля,че е и лъжа,но може би има изисквания,едвали дават ей така безплатно имплантите.

diastemma
16th May 2008, 12:54
При аргументирано писмо от страна на доктора ги заменят, аз съм свидетел.

Honey_y
16th May 2008, 13:04
Това само за имплантантите на PIP ли се отнася,интересуваме дали и за evrosilikon важи.

Марулка
16th May 2008, 14:32
От дтуг форум момиче беше писало до производителите и от Евросиликон отговорът отностно подмяната е следният:

1. С притежанието на паспортите за поставените импланти, Вие автоматично участвате в гореспоменатата програма.Допълнителна регистрация не е необходима.

2. Програмата Ви дава право да замените имплантите си по естетически съображения еднократно в рамките на първите три години от първоначалната операция, и без ограничения във времето при определени компликации.Безплатната подмяна включва само стойността на имплантите, а хирургическата услуга е изцяло в компетенцията на лекаря.

3. За да се възползвате напълно от участието си в програмата е необходимо да съхранявате надлежно паспортите на имплантите и да се консултирате с хирург - член на програмата, за да се изпълнят всичките нейни изисквания.

Inkaaa
16th May 2008, 15:18
Благодаря за полезната информация doroteia01!

lady85
16th May 2008, 15:40
Възможно ли е хирурга да не е член на програма,не визирам моя док., а принципно.Може ли да работят с подплънките и да не са членове,и после като отидеш на повторна операция да каже да си платиш и новите??????Не стават ли автоматично членове на такава програма с работата си с определените подплънки?????

dedektiv_p
16th May 2008, 15:43
Май не, трябва да отговарят на определени изисквания и да сключат такъв договор...нещо такова помня от интервю на Н.Георгиев в шоуто на Азис.

adinka
16th May 2008, 22:06
ами и аз за първи път чувам че трябва да си носиш пасорта на имплантите ???Според мен не е нужно,а и никoй няма да ти го иска.
Нужно е да си ги носиш (не само в чужбина, но и в България) в случай на случаен инцидент - да речем катастрофа. Те затова и се наричат паспорти с тях се "легитимираш" , там нали е записан точния модел, датата и хирурга извършил интервенцията, в случай на нужда биха се свързали с него

Da i az tova imah predvid.

Honey_y
17th May 2008, 11:55
От дтуг форум момиче беше писало до производителите и от Евросиликон отговорът отностно подмяната е следният:

1. С притежанието на паспортите за поставените импланти, Вие автоматично участвате в гореспоменатата програма.Допълнителна регистрация не е необходима.

2. Програмата Ви дава право да замените имплантите си по естетически съображения еднократно в рамките на първите три години от първоначалната операция, и без ограничения във времето при определени компликации.Безплатната подмяна включва само стойността на имплантите, а хирургическата услуга е изцяло в компетенцията на лекаря.

3. За да се възползвате напълно от участието си в програмата е необходимо да съхранявате надлежно паспортите на имплантите и да се консултирате с хирург - член на програмата, за да се изпълнят всичките нейни изисквания.


Много благодаря за информацията,точно това ме интересуваше. :2015:

mariela.manolova
17th May 2008, 12:30
здравейте момичета вчера се регистрирах и грам не успявам да се ориентирам във форума. май е време да си боядисам косата:)))))

mariela.manolova
17th May 2008, 12:33
скоро ми предстой имплантиране....и исках да се консултирам с вас, но найстина не мога да се ориентирам ....каде да пиша, каде да търся отговора....изобщо

mariela.manolova
17th May 2008, 12:34
помощщщщщщ

buba-77
17th May 2008, 14:49
:lol: Тук сме питай :?:

mariela.manolova
17th May 2008, 20:49
откровенно казано незнам от каде да започна....отдавна исках да го направя, не от суетня а от липса:))))))) много сам плоска но и стахлива....отлагах го но вече се реших. опасенията и стаховете ми бяха големи, но като се порових из форума ми се иска вече да ги имам.:)))))

mariela.manolova
19th May 2008, 10:52
незнам дали тук е най подходящото място да попитам....дали е нормално 9000лв за операция. 325...анатомични през ореолата??? май никаде не срешнах такива цени.

Divinemouse
19th May 2008, 10:55
Абслютно нормални са вече тези цени но зависи при кого..

mariela.manolova
19th May 2008, 10:55
от прекомерното ровене из форума....започнах да размислям. май да си неук си е по добре...:))))))

mariela.manolova
19th May 2008, 11:00
когато отидох на концултация незнаех какво да питам...сега си мисля,че мога да напиша дисертация:)))) мисля да си запиша час и при друг лекар.

mariela.manolova
19th May 2008, 11:09
благодаря че се отзова.....стой тук да си поговорим:)))

mariela.manolova
19th May 2008, 11:11
от форума разбрах,че 325 анатомични подмусколно са незабележими....струва ли си да го правиш ако не се виждат от хеликоптер:))))

mariela.manolova
19th May 2008, 11:14
прочетох и много противоречиви мнения за избора ми. д-р стоянов всъщност той не е мой избор а на моя приятелка. изобщо нямаше да е замислям ако не бях влезнала във форума. сега обаче имам много въпроси.....

mariela.manolova
19th May 2008, 11:15
мисля да направя консултация и с георгиев поне от тук останах с впечатление че са най-добрите в софия

Марулка
19th May 2008, 11:21
При всички докт.има доволни и не доволни пациенти отностно избора си ло правиш само и единственно ти.Сигурна съм че нито едно момиче няма да тръгне да те навива за даден опит,защото практиката ни показва че при един докт. зарзличните пациентки са с различен резултат.Относно кубатурата за едно тяло-325 куб могат да са малко ,но на друго тяло да стоят много.Никой не може да даде абсолютно точна прогноза на теб дадени кубици как ще ти стоят.Всички сме се лутали и затова сме се доверявали на докторите си за вярната преценка а и много зависи ти каква визия търсиш. :D

Divinemouse
19th May 2008, 11:22
мисля да направя консултация и с георгиев поне от тук останах с впечатление че са най-добрите в софия

Тук всеки ще ти каже различно мнение ,кой доктор е най добър..
Има доволни от всички както и недоволни също..
Доктора който ти вдъхне най-голямо доверие смятам че ще е твоя...

mariela.manolova
19th May 2008, 11:24
стоянов е симпатяга но някак си консултацията мина на ура....можеби защото бях последна. направо ми каза толкова кубици, толкова пари...еди кога си. сякаш ще взимам вградена кухня на лизинг:)))) но и аз като незнам какво да питам....можеби е нормално

mariela.manolova
19th May 2008, 11:28
ето,че ще се наложи да направя и друга консултация....нямаше да го правя ако не бях влезнала в този форум. вие с колко лекари сте се консултира ли?

Divinemouse
19th May 2008, 11:32
Аз бях при 2ма ..Доцент Емил Георгиев и Стоянов...

Марулка
19th May 2008, 11:33
Да найстина е задължително да отидеш поне при 2-ма .

mariela.manolova
19th May 2008, 11:34
някаде из форума прочетох, че стоянов препорачва анатомичните за големи....т.с възрастни дами.аз сам на 36 и си помислих...господи на колко ли му изглеждам :)))))))) май ботокса, хиороновата киселина и фитнеса не помагат много....а и много по младия ми мъж.:))))))

mariela.manolova
19th May 2008, 11:36
thomi...ако е удобно разбира се.....при кой ги сложи?

mariela.manolova
19th May 2008, 11:43
горе-долу разликата между двамата са май марките на имплантантите....стоянов ми препорача най добрите според него....американски мг.нещо си, но сега разбрах ,че те са ирлански. ментор са американски.....вече не сам сигурна за кой ставаше дума в разговора ни. пак ви казвам отидох като абсолютен лайк и всичко приех без да се замислям. даже толкова бях превъзбудена, че ако ми беше казал лягай сега нямаше да се замисля за секунда.

mariela.manolova
19th May 2008, 11:45
оперцията е за юни ще е жега и не е най-добрия сезон за това но ако го отложа за студените месеци май изобщо няма да го направя.

mariela.manolova
19th May 2008, 11:51
много полезен форум....аплодисменти на инициаторите.....чесно да ви кажа не сам вярвала, че има толкова много момичета:))) с имплантантанти. за операцията ще чакам месец, ако средно има по две оперций на ден това са много жени...ама много

doll
19th May 2008, 11:57
Да юни месец ще ти е малко горещичко,а и по-принцип винаги препоръчват есента или пролетта за операции.Зависи ти как ще се чувстваш!
Относно марките -различните хирурзи препоръчват различни марки импланти,аз съм чувала,че McGHAN са най-добри,А и ако не се лъжа най-скъпите??
Подкрепям мненията на Thomi и на Доротея,че ти сама трябва да си прецениш и почувстваш при кой,колко и какви импланти..

:2046:

mariela.manolova
19th May 2008, 12:03
знам че лятото е най неприятно за такава манипулация, но няма по ранна дата.голям наплив:)))) да няма промоция:))))

mariela.manolova
19th May 2008, 12:04
е сигурно е, че няма да обиколя всички лекари , но ще отида при още един поне.

doll
19th May 2008, 12:06
:lachen: :2055: :2055:

mariela.manolova
19th May 2008, 12:07
имате ли идея защо голяма част от нащия хай лайф предпочитат да се оперират в чужбина?

doll
19th May 2008, 12:07
Всеки иска хубави цици :naked: на
:sunbath:

mariela.manolova
19th May 2008, 12:09
ахаа....твойте на колко време са?

doll
19th May 2008, 12:09
имате ли идея защо голяма част от нащия хай лайф предпочитат да се оперират в чужбина?

Зависи къде в чужбина??

mariela.manolova
19th May 2008, 12:10
имаше ли проблеми...тук май 50% от момичетата са имали някакви ядове с хубавите си цици:)))

mariela.manolova
19th May 2008, 12:11
при кого ги направи?

Stefiela
19th May 2008, 12:16
от форума разбрах,че 325 анатомични подмусколно са незабележими....струва ли си да го правиш ако не се виждат от хеликоптер:))))
Аз съм с 325 сс подмускулно и не са ми малки .... избора на размер зависи от твоята физика , а относно избора на хирург те съветвам да се срешнеш с няколко и чак тогава да решиш на кой да се довериш , все пак не е шега работа ... :good_luck:

doll
19th May 2008, 12:18
при д-р Желев в Пловдив.

mariela.manolova
19th May 2008, 12:19
много си права ако са те на тази снимка изглеждат идеално.

Divinemouse
19th May 2008, 12:22
Да юни месец ще ти е малко горещичко,а и по-принцип винаги препоръчват есента или пролетта за операции.Зависи ти как ще се чувстваш!
Относно марките -различните хирурзи препоръчват различни марки импланти,аз съм чувала,че McGHAN са най-добри,А и ако не се лъжа най-скъпите??
Подкрепям мненията на Thomi и на Доротея,че ти сама трябва да си прецениш и почувстваш при кой,колко и какви импланти..

:2046:

Аз се оперирах при Стоянов и сега след 6 месеца си ги харесвам много :wink:
Аз исках да слложа анатомични но на мен не ми ги препоръча и сложих кръгли-Маг Ган.
Не се оперирай през топло време защото ще трябва да ходиш със затворени дрехи заради лентат и ще умреш :wink:

mariela.manolova
19th May 2008, 12:24
аз сам висока 173-4, 62кг ама съм била плувкиня и гърба ми и като футболно игрище....а цици никакви....разбирай никакви. можеш да си представиш каква карикатура сам:((((((( мама като малка ми казваше ...споко като родиш ще пораснат. е родих 3 деца и не мръднаха. не само, че не мръднаха, но и това което го имаше увисна:)))))

doll
19th May 2008, 12:25
:2043: :girl_kiss2:

doll
19th May 2008, 12:27
Малко закъснях с отговора и емотиконките са за отговора на Thomi

mariela.manolova
19th May 2008, 12:27
знам,че ще пукна лятото, но до декември...кой знай какъв акъл ще ми дойде. отложа ли го няма да го направя.

doll
19th May 2008, 12:30
Ако наистина имаш желание ще го направиш,някои мацки тук също са чакали (както и аз),всеки поради различни причини разбира се,но все пак....Ти си знеаш най-добре..

mariela.manolova
19th May 2008, 12:32
нали тези колани се носят близо месец? трай бабо за хубост:)))) ако всичко е наред на нова година ще съм само по цици, стрии и целулид:)))) всъщност аз имам на нищото гърди и стрии....каква им е съдбата на тях след операцията? със сигурност не изчезват.

mariela.manolova
19th May 2008, 12:35
като се замисля никога няма да мога да ги покажа.....така де да се загатват от някое изрязано деколте защото се виждат стриите....можеби с фондютен...незнам. има ли начин да се скрият някак си?

mariela.manolova
19th May 2008, 12:39
и другия голям проблем си остава спорта....не че съм голям любител, но оставя ли се 3-4 месеца ще стана като пача. старост нерадост:(((((

Марулка
19th May 2008, 12:41
mariela.manolova не винаги се носи ластична лента .Ти може да си от късметлииките при който не се налага.

Stefiela
19th May 2008, 12:48
много си права ако са те на тази снимка изглеждат идеално.
да , тези на снимката са си мойте :wink:
доктора ще ти препоръча сс , но и ти може да се видиш как ще ти стоят различните сс със специалния сутиен (вътре слагат инпланти с различна големина). Щом ти е широк гърба сигурно ще ти трябва по-голям размер

mariela.manolova
19th May 2008, 12:48
четох за такива късметлйки във форума.....после всичко от начало:))))имаше едно момиче което след 1.5г е легнало да спи по корем и сутринта едната гърда си е намерила под възглавницата:))

mariela.manolova
19th May 2008, 12:49
сори за грозния хумор

mariela.manolova
19th May 2008, 12:50
какво е сс?