PDA

View Full Version : Секс за първи път-кога ?


Страници : 1 [2] 3 4

Reason
18th July 2009, 14:40
Ооо, ама ти си опитен ли?Жоро, давай да го взимаме в кликата! :lol:

Ленин
18th July 2009, 17:02
Ей, младеж, кви клики, кви пет рубли? Профсъюз не щеш ли?
Вие двамата въобще не сте ми на нивото. Аз съм трупал опит по времето, когато вие двамата сте били просто част от т.нар. "светло бъдеще", като последното се оказа кауза пердута за съжаление.

Reason
18th July 2009, 17:05
Този, който притежава "ноу хау-то", т.е. е първоначалник на идеята той е председател, а аз съм само член.Ти като "новобранец" ще трябва да се докажеш!На думи всички сме големи. :lol:

Ленин
18th July 2009, 17:23
Аз ще се доказвам, а вие през това време ще седите отстрани и ще ми "светите", нали? Съгласен. http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif

жоро66
18th July 2009, 17:27
На тебе байчо, моат ти светат само свещите в музея ти :lol:

Reason
18th July 2009, 17:29
Ще бе, нека се докаже "младежа"!Ще му пуснем една. :lol:

jolifille
18th July 2009, 17:32
Аз като главен акционер го назначавам директно на работа,.....мисля,че ще създава атракция и ще бъде мн вървежен :cool: :wink:

Reason
18th July 2009, 17:36
Джоли, стига с тия машини, осигури ни и мат'риал.

жоро66
18th July 2009, 17:38
Ако са му балсамирали и "оная работа" в ерекция, наистина ще е атракция :lol:

Оnly
18th July 2009, 17:39
Лееле , Ленин , какво си ми влезъл в съзнанието :shock: - сънувах те следобед . :lol: С жена ти готвите събитие август месец и се хвалеше с него . :cool:

jolifille
18th July 2009, 17:42
Момчета,хич чакайте на мен за материал,....вложете повече профисионализам и вкараите в игра чара си,.....материала сам ще дойде :lol: :lol:

jolifille
18th July 2009, 17:44
Лееле , Ленин , какво си ми влезъл в съзнанието :shock: - сънувах те следобед . :lol: С жена ти готвите събитие август месец и се хвалеше с него . :cool:
Тва съня ти ли беше,......или суровата действителност :lol:

Reason
18th July 2009, 17:44
Не ги пускат под 18 по дискотеките, иначе... :lol:

jolifille
18th July 2009, 17:47
Не ги пускат под 18 по дискотеките, иначе... :lol:

Под 18г ли,.....чи то вече НЕ са девствени от 14год,....най-добре пробвайте в Основно училище,....ще се добре дошли :lol:

Reason
18th July 2009, 17:49
е то под 18 и 14 влизат... Просто над 18 девствени няма, за тва се нуждаем от теб за мат'риала.

жоро66
18th July 2009, 17:51
Докато вие си пишете тука, аз дефлорирам ли дефлорирам :1211:

jolifille
18th July 2009, 17:54
е то под 18 и 14 влизат... Просто над 18 девствени няма, за тва се нуждаем от теб за мат'риала.

Не забравяйте,че е криза,....и на нас ни се отразява,....може Сладинката да с навие да ви бъде материал,.. :lol: :lol: ,.....тя,ще се поФали пред приятелките си пред блока,малко по малко,....цял Петрич ще разбере кой сте :lol: :lol:

Reason
18th July 2009, 17:59
Абе първо кат каза...веднага се бях отказал, ама кат спомена после за хвалбите и как ще тръгне приказката се замислих. :lol:

jolifille
18th July 2009, 18:03
Това е риска на професията :lol: ще свикните малко по малко :lol:

Reason
18th July 2009, 18:08
ааа, не съм казал, че съм се съгласил!

jolifille
18th July 2009, 18:11
ааа, не съм казал, че съм се съгласил!
Никoй не те пита :lol: :lol:

Целувчица
18th July 2009, 22:41
е то под 18 и 14 влизат... Просто над 18 девствени няма, за тва се нуждаем от теб за мат'риала.

Не забравяйте,че е криза,....и на нас ни се отразява,....може Сладинката да с навие да ви бъде материал,.. :lol: :lol: ,.....тя,ще се поФали пред приятелките си пред блока,малко по малко,....цял Петрич ще разбере кой сте :lol: :lol:
Не ме намесвайте мен в тези неща!

Т-Е-Д-И
18th July 2009, 22:48
[quote=Reason]е то под 18 и 14 влизат... Просто над 18 девствени няма, за тва се нуждаем от теб за мат'риала.

Не забравяйте,че е криза,....и на нас ни се отразява,....може Сладинката да с навие да ви бъде материал,.. :lol: :lol: ,.....тя,ще се поФали пред приятелките си пред блока,малко по малко,....цял Петрич ще разбере кой сте :lol: :lol:
:lachen: От де знаеш има ли няма ли хахаха

jolifille
18th July 2009, 22:48
Късно е,... Slady
Ти сама се замеси с теми като,...Гаф по време на секс,....Секс играчки,....пак да не коментирам въпроса ти дали гълтаме,.... :roll: :lol:

Целувчица
18th July 2009, 22:50
Не съм се замесила това са просто теми каквито всеки от вас може да пуска!Но не искам да ме коментирате!

Т-Е-Д-И
18th July 2009, 22:55
Ама не, нужни са тия теми,това си е вид трупане на опит или проучване. :lol:

jolifille
18th July 2009, 23:06
:arrow:

siss
19th July 2009, 10:03
Нещо се разводни темата, сигурно щото няма какво повече да се каже.
При мен се случи на 17, не знам що се стисках до тази възраст :wink:
Но сега като помисля, смятам, че лица под 21г. въобще не трябва да правят секс. Детска му работа :lol:

Reason
19th July 2009, 10:07
Да го узаконим! :2052:

Beautiful_
19th July 2009, 11:36
Но сега като помисля, смятам, че лица под 21г. въобще не трябва да правят секс. Детска му работа :lol:
Що пък точно 21?

siss
19th July 2009, 12:35
Ми щото 20 си е като на 17,18, 19. Какво е разбирането за секса на децата, особено преди 16г, как го възприемат?
А 22г. предполагат някаква по-голяма зрялост на индивида в сравнение с пубертета. Теоретично :wink:
Ясно е, че това е невъзможно, физическата зрялост настъпва преди емоционалната (ако изобщо втората настъпи), но това си е мое виждане.

Gossow
19th July 2009, 13:06
Не ги пускат под 18 по дискотеките, иначе... :lol:

Под 18г ли,.....чи то вече НЕ са девствени от 14год,....най-добре пробвайте в Основно училище,....ще се добре дошли :lol:

На 14 вече са с опит !!! :wink:

Reason
19th July 2009, 13:23
Ясно що и 14 годишните ми се натискат... :lol:

siss
19th July 2009, 13:28
Разказаха ми за случайно дочут разговор между две момичета и едното съветва другото да прави секс докато не й е "дошло", защото после ставало лошо :shock: :shock:

Reason
19th July 2009, 13:38
За този разговор се носят легенди! :lol:

Beautiful_
19th July 2009, 13:42
Разказаха ми за случайно дочут разговор между две момичета и едното съветва другото да прави секс докато не й е "дошло", защото после ставало лошо :shock: :shock:
Ами аз го направих за първи път на 15 и изобщо не мисля, че не съм била емоционално развита :roll: А относно месечния цикъл, дойде ми на 11 :roll: Мисля, че преди тази възраст не бих тръгнала да правя секс :lachen:

jolifille
19th July 2009, 14:02
Мен ми дойде месечния цикъл,когато бях почти на 13г,....а сефтето си направих 16г,....бях развита и физически и емоционално :wink:

ashanti
19th July 2009, 19:10
аз на 15 момчето с което го направих ми е съпруг и баща на детето ми ...съжелявам че не опитах и с друг ..... не защото съм пропуснала кой знае какво ....НЕ ... ами защото може би щях да съм малко по отракана ако бях опитала и с друг ... имам чуството че съм се вкопчила в него сякаш друг мъж не съществува ... а не е така ... дано не се стига до раздяла че незнам какво ще правя :(

Reason
19th July 2009, 19:56
Ако в това намираш причина за раздяла наистина би било жалко!

siss
19th July 2009, 19:59
Абе всички сме страшно емоционално зрели. За ментално да не говорим.

... дано не се стига до раздяла че незнам какво ще правя
Ми ще пробваш с друг :wink:
Сериозно, това което казваш всъщност показва, че
имам чуството че съм се вкопчила в него сякаш друг мъж не съществува ...
Но споко, правила съм доста глупости, но и аз без моичкият не си виждам живота :)

ashanti
19th July 2009, 20:25
Ако в това намираш причина за раздяла наистина би било жалко!
нее ...глупости точно обратното ...не мога да си представя да легна с друг ..исках да кажа ако се разделим поради няква друга причина


Ми ще пробваш с друг :wink:


да мааа :1242: :mrgreen: 15 години съм с тоози човек ( от 15 годишна всее с него та той ме е порастил) :oops:

jolifille
19th July 2009, 20:43
ashanti направо ме разби,не мога да си представя цял живот да съм правила секс само с един мъж :cool:
Не ти ли е било интересно как може да е си някой друг и какво може да ти даде другия,.....и извинявай за въпроса,нищо лично към теб,но ти българка ли си :? :P

Beautiful_
19th July 2009, 21:17
и извинявай за въпроса,нищо лично към теб,но ти българка ли си :? :P
Що пък да не е българка ? :shock:

jolifille
19th July 2009, 21:22
Само питам,....какво толкова има,....интересно ми е защото,по принцип не познавам жени българки,които в днешно време,се омъжват за мъжа,които им е направил сефтето и той е единствения с които са били в леглото :roll:
Май и тук няма свобода на словото Beautiful_ :?

Beautiful_
19th July 2009, 21:25
Аз пък не мисля, че е нещо, което би трябвало да те очуди. Всеки си избира за кой да се омъжи и колко партньора да има :roll:
Каза го така все едно българките сме някви курви дето спим с по 1000 мъже преди да се омъжим!

jolifille
19th July 2009, 21:31
Аз също сам българка :idea: :roll: :roll: ,.....и изобщо нямах впредвид с колко мъже трябва да спим преди да се омъжим,....радвам се за Ашанти,....изобщо не разбрах,какъв е твоя проблем към въпроса ми,още повече,че не е зададен към теб :? :)

ashanti
19th July 2009, 21:48
е айде не се чепкайте заради мен :oops: това чак сега го отчитам като грешка но пак подчертавам не заради това как би било с друг ... ами и*нето си е и*ане с извинение ..... просто жена която е нямала друг не е толкова смела в действията си както друга която е била с повече от един просто свикваш и разчиташ на този човек
просто при нас много от рано се получи сериозно някак много се привързахме и ни беше добре така но като се появиха проблемите разбрах колко съм грешала :?

относно това дали съм българка да такава съм :lol: при това много хубава :girl_dance: :lachen: е айде да не се фукам ама стаам :cool:

Reason
19th July 2009, 21:51
но като се появиха проблемите разбрах колко съм грешала

Извинявай за офф-топика, но какво по-точно имаш предвид?

jolifille
19th July 2009, 21:53
ashanti благодаря,че отговори на въпроса ми,.....радвамсе,че все още има жени като теб и се радвам,че си намерила мажа на живота си,....дано най-накрая и на мен се случи :cool: :1246:

ashanti
19th July 2009, 21:56
но като се появиха проблемите разбрах колко съм грешала

Извинявай за офф-топика, но какво по-точно имаш предвид?
ами аз го обясних по горе бее :lol: ами от малка съм с него и като че ли не мога да се справя сама .... сега вече и с бебе ... абе някак ощетена се чустваш :?

ashanti благодаря,че отговори на въпроса ми,.....радвамсе,че все още има жени като теб и се радвам,че си намерила мажа на живота си,....дано най-накрая и на мен се случи :cool: :1246:

хаха дали е на живота ми ...точно в това е въпроса ... а беше 100 % но вярвай ми мъжете се променят ужасноо

Reason
19th July 2009, 21:58
за мен това не е "поява на проблеми"... :roll:

siss
19th July 2009, 22:23
за мен това не е "поява на проблеми"...
Ами мисълта, че един живот живееш и не си опитал от другите сладоледи? Особено сега като има бебе и тези неща са още по-далечни. Не че поощрявам, просто знам как се чувства :)

Reason
19th July 2009, 22:27
Пак казвам, за мен това не е проблем.Цял живот търся тази, с която ще си паснем, ама я няма и кво от това?Какво като съм бил с 12343243 жени?Тя има много повече от това, което имат повечето от нас, само че имам чувството че не го оценява.Нормално де, хората сме такива - оценяме нещата едва, когато ги загубим...

siss
19th July 2009, 22:48
Ние с моя не си пасваме много, даже хич. Понякога ми се иска да мислим в една посока, да имаме еднакви цености, да сме на едно ниво. Обаче той ми дава уют, сигурност и ми е повече от мъж, повече от мама и тате. Може думите ми да звучат тривиално, но това е истината. И когато съм се отдалечавала по някакъв начин, винаги съм се радвала че се връщам. Но това е друга тема. :) Споменавам го, щото и аз младичка се омъжих :wink:

xxxxx
20th July 2009, 13:45
по основния въпрос - мастурбирането брои ли се за секс? :roll: :roll: :roll:

Reason
20th July 2009, 14:19
предполагам, че ако го правиш с някво овално тяло наподобяващо фалос сигурно ще се брои за секс... :lol:

xxxxx
20th July 2009, 15:12
предполагам, че ако го правиш с някво овално тяло наподобяващо фалос сигурно ще се брои за секс... :lol:

а задължително ли е да има проникване? :roll:

Solver
20th July 2009, 15:57
Не, ама е по-интересно :roll:

Reason
20th July 2009, 16:11
Не знам, аз поддържам една теория, според която обаче е логично лесбийките да не правят секс, което не е съвсем така. :lol:

xxxxx
20th July 2009, 16:57
:1252:

Reason
20th July 2009, 17:13
:shock: :2005: :2009:

sisiapostolova
22nd July 2009, 01:58
май без проникване няма секс :1222: или да попитаме ...

жоро66
22nd July 2009, 12:26
май без проникване няма секс :1222: или да попитаме ...

Ало! Кого търсите! Арменския поп ли :1222:

Да, на телефона, кажете какво ви интересува :roll: :lol:

Reason
22nd July 2009, 12:38
Според мен търси цялата патриаршия...

ZMS
28th July 2009, 12:38
Най-напред, здравейте на всички! Първо нека се представя. Казвам се Живко, младеж съм все още, карам 19.
Та по темата. Първият ми път беше миналата година по това време някъде, все още бях на 17. И тъй като живея край морето, въпросната случка, която няма да забравя никога, беше с рускиня. И то младо момиче, също като мен. :wink:

жоро66
28th July 2009, 13:21
Здрасти Живко! Добре дошъл! :1201: Хубаво да си прекараш тука и правилно да усвояваш опита който обменяме! :lol:

ZMS
28th July 2009, 13:27
Добре заварил! В интерес на истината, почетох тук там и именно интересните дискусии, които водите, ме накараха да се регистрирам. Те първа и аз ще навлизам в тези разговори. :)

жоро66
28th July 2009, 13:33
Не бързай! В тези теми се навлиза бавно и хлъзгаво!

Почети да опознаеш малко народа и до една седмица те виждам с пълна пара напред из форумните дебри :lol:

Babri
28th July 2009, 19:48
Не бързай! В тези теми се навлиза бавно и хлъзгаво!

Почети да опознаеш малко народа и до една седмица те виждам с пълна пара напред из форумните дебри :lol:

А може да навлезе бързо и брутално :lol:

жужи
1st August 2009, 20:16
Здравейте всички!!!!! :D Аз също случайно попаднах на темата и дори се регистрирах. Харесва ми добрият тон, с който всички си пишат и това, че наистина няма големи простотии. :new_user: :1201: :bravo: Имам 12 годишна дъщеря и понеже менструалният й цикъл започна преди да навърши 10 :!: ,се чувствам длъжна постоянно да я предупреждавам за опасностите, които биха могли да й се случат. За съжаление моята майка не ме беше подготвила за нищо, защото по-старите разбирания са, че това е тема табу и така ми се случваха неща, за които сега съжалявам, защото изобщо не е никакво геройство да си първата от приятелките си, правила секс или да го направиш, защото момчето иска да се похвали на своите приятели, че вече е изконсумирал връзката си с момичето.Някой спомена, че нямаме ценности и не е важно дали приятелките ти ще те смятат за "изостанала".Да, наистина ценностната ни система е сбъркана, като общество, защото няма кой да наложи правилното и моралното мнение по въпроса. Не искам да се правя на много умна, но ще споделя какво четох по темата и как се опитвам да предпазя детето си от грешките на майката.Книгата се казва "Казах сбогом на срещите" , а авторът е млад пастор, който е имал много връзки с момичета, но си е наложил да спре да се възползва от телата на момичетата за собствено удоволствие без да мисли за последиците. Честата смяна на партньора и разочарованията от всяка връзка правят така, че човек да не може да задържи "истинския" си партньор, защото свиква с модела на събиране и разделяне, няма бракове, много разводи, извънбрачни връзки.........Ще кажете, че не пиша по темата. Моето изстрадало мнение е, че е най-добре това да се случи колкото се може по-късно, с човек, когото познаваш отдавна, по възможност, който ще ти стане брачен партньор, кокото наистина обичаш, който е наясно, че поема отговорност спрямо теб, а не само да те използва за една вечер или 5. Извинете, ако съм досадила на някого, но това мисля :wink:

jolifille
2nd August 2009, 00:22
Моето изстрадало мнение е, че е най-добре това да се случи колкото се може по-късно, с човек, когото познаваш отдавна, по възможност, който ще ти стане брачен партньор, кокото наистина обичаш, който е наясно, че поема отговорност спрямо теб, а не само да те използва за една вечер или 5. Извинете, ако съм досадила на някого, но това мисля :wink:
Всеки има право на мнение,......не си досъдила на никoй :P :wink:

Ленин
2nd August 2009, 09:25
Моето изстрадало мнение е, че е най-добре това да се случи колкото се може по-късно, с човек, когото познаваш отдавна, по възможност, който ще ти стане брачен партньор, кокото наистина обичаш, който е наясно, че поема отговорност спрямо теб, а не само да те използва за една вечер или 5. Извинете, ако съм досадила на някого, но това мисля :wink:

Ето заради такива разбирания загубих девствеността си чак на 15 години. А можеше и по-рано, на 11 да речем, нали? Защо трябваше да се мъча няколко години, въздишайки по другарките? Пропилях едни от най-хубавите си години. :cry:

Darini
2nd August 2009, 10:17
А можеше и по-рано, на 11 да речем
Другарю Ленин,с дълбоко уважение към вашата личност искам да Ви попитам,какво щяхте да "направите" на тази възраст?!! :lachen: :lachen: :lachen:

Boy_born_winer
5th August 2009, 00:56
А можеше и по-рано, на 11 да речем
Другарю Ленин,с дълбоко уважение към вашата личност искам да Ви попитам,какво щяхте да "направите" на тази възраст?!! :lachen: :lachen: :lachen: щтеше да гледа в женския полов орган и да се чуди какво е това :2044: :2044: :?: :?: :?: :?: :?:

Gossow
10th August 2009, 14:59
еми дано да е скоро :lol:

Ania
6th September 2009, 04:58
Тази тема беше доста засягана в компанията ми.
Радвам се, че съм попаднала сред хора, които смятат,че секса на 13-15 години не е нормален. Най-вече при момичетата. Това е дете, то едва сега започва да развива тялото си. При секс на 13 няма да има никакво удоволствие, а само болка, болка и болка. Ядосвам се на тези , които правят секс само за да се докажат. А и ..какво може да възбуди момче в тялото на 13-годишно момиченце?
Аз съм си горда 16-годишна девственица. Тъй де..не се чувствам достатъчно пораснала за секс, не мисля, че тялото ми е развито достатъчно, дори не виждам какво би могло да се хареса на някой в тялото ми.

simone
6th September 2009, 09:22
:bravo: Ania, харесва ми как разсъждаваш :2043:
Самия факт, че го осъзнаваш също е много важен (за теб самата) :wink:
Аз когато бях на твоята възраст, пък и по-голяма :1252: си имах една максима: "Колкото по-дълго останеш дете, толкова по-добре!" и никога няма да съжалявам, че изчаках подходящия момент :wink:
Но, естествено всичко е строго индивидуално... хубаво е всеки сам да може да прецени кога е готов да пристъпи към нещото, защото секса не е само удовослтвие, а и отговорност която един зрял човек трябва да поеме :wink:

xxxxx
6th September 2009, 11:40
Аня, въпросът не е какво някой би могъл да хареса в тялото ти, а какво ти харесваш в него. При това сексът не е задължително да бъде с мъж или с момче, ако ти не се чувстваш готова за подобен тип отношения.

Един ден, ако се случи да имам деца, дано!, първото, което ще искам да ги науча за секса, е как да се предпазват по време на секс от болести и нежалана бременност. Какви са последствията от едно рисково поведение в бъдеще.

П.П. Аз все още си се чувствам дете :1242: :1242:

еМ ДжИ
7th September 2009, 08:20
Радвам се, че съм попаднала сред хора, които смятат,че секса на 13-15 години не е нормален. Най-вече при момичетата. Това е дете, то едва сега започва да развива тялото си. При секс на 13 няма да има никакво удоволствие, а само болка, болка и болка. Ядосвам се на тези , които правят секс само за да се докажат. А и ..какво може да възбуди момче в тялото на 13-годишно момиченце?

Всеки човек се развива с различно темпо. Важното е по-скоро психически да си дорасъл за каквото и да е. Не смятам, че не е нормално на 13-15 години, едно време на толкова са раждали, значи тялото е напълно развито за секс. Сега в днешно време ми се струва, че всичко опира до това, кой на какъв се прави пред другите. Защо общественото мнение трябва да определя, кога ще правя секс? Незнам какви са днешните моди, но едно време беше много разпространено практикуването на анален секс, за да останат девствени. Трябва ли да се стига до такива абсурди? Че аз от 13 годишна с цялото си съзнание исках да правя секс. Тялото ми, умът ми го искаше. И на 14 -15 готоу. Еми нямаше болка да ти кажа, само разочарование. Най-добрата ми приятелка го направи на 18. Не искаше, не си го помисляше дори. Ако питаш Фройд, пеленачетата имат скрито желание за секс, т.е вродено, което с годините се развива и става осъзнато. Е той е доста краен ;) Но пък има интересни идеи. ;)
Аз съм си горда 16-годишна девственица.
Добре, всеки с времето си, но когато започнеш да парадираш с това, губи смисъла си.

Sine Qua Non
7th September 2009, 21:51
Аз когато бях на твоята възраст, пък и по-голяма :1252: си имах една максима: "Колкото по-дълго останеш дете, толкова по-добре!"

Тази е и моята максима! На 19 съм и съм все още девствена и досега не съм съжалила, може би защото и компанията ми е такава... за всеки случай се чувствам на място и се радвам, че съм запазила този безметежен детско-тийнейджърски период за толкова дълго :D

MILI
8th September 2009, 18:49
Много интересен начин имаш, да запазиш детското в себе си. :roll:
Какво общо има едното с другото не можа да ми стане ясно.

apoklistika
8th September 2009, 19:41
И аз не виждам връзката, плюс това на 19 вече е време да станем отговорни хора, като че е малко пресилено да се мъчиш да бъдеш дете в годините, когато трябва да станеш самостоятелен човек.
Това, което пиша не се отнася за Sine Qua Non (просто написаното от нея ме наведе на тази мисъл), тъй като не я познавам, но по принцип всички, дето много се пазят, може би трябва да си имат едно наум. Както може да се прекали с бързането за секс, така може да се прекали и с чакането. Нито едното от двете не е хубаво и може да даде отражение и на психиката и на физиката.

Sine Qua Non
8th September 2009, 22:03
Ех, защо ли си знаех, че ще реагирате така :lol: Нямам намерение да оправдавам, обяснявам или извинявам избора си пред никого. И отговорността може да се постигне по много начини, не е задължително да е чрез секс. Но който както си го чувства. :)

apoklistika
8th September 2009, 22:22
Както казах, написаното не се отнася за теб. Мисля, че се опитваш леко да изкривиш думите ми. Никъде не твърдя, че отговорността се постига чрез секс. Твърдя единствено, че лишаването от секс и запазването на детското нямат нищо общо. Естествено, че няма нужда да се оправдаваш или извиняваш, още повече, че обръщението ми дори не беше към теб :)
Просто си разсъждавам на глас, че от една определена възраст нататък тялото има нужда от секс по същия начин, по който има нужда и от спорт например- чисто от здравословна гледна точка (свързано е с нормалното функциониране на някои жлези, ей такива работи).

Sine Qua Non
8th September 2009, 22:29
Схванах идеята :D

MILI
9th September 2009, 11:48
Както може да се прекали с бързането за секс, така може да се прекали и с чакането. Нито едното от двете не е хубаво и може да даде отражение и на психиката и на физиката.
Именно :) Това е също толкова интересна тема.Темата е
"Секс за пъри път-кога?", но до сега всички мнения бяха по-скоро към "минималната възрастова граница", въпреки че къде къде по-сериозни проблеми се появават и в обратния случай,когато той е закснял. :roll:
Има ли случаи, в които прекалено дълго се чака?Колкото по-дълго чакаме,толкова по-голям страх изпитваме от секса,или ? По-голямо "нежелание" да се случи,за първи път? Може ли това да даде отражение върху психиката? и т.н. и т.н.

apoklistika
9th September 2009, 12:03
Мили, аз имам приятелка, 30-годишна девственица. Имам чувството, че тя за себе си никаква връзка не прави между това и здравословните проблеми, както и никой лекар не смее да й го каже отворено (или поне на мен не ми е споменавала да са й го казвали). Но преди няколко дни в разговор с друга приятелка стана въпрос пак за щитовидната жлеза и за това, че има връзка между нейното нормално функциониране и редовният секс. Та тъй, от гледна точка на психиката, там предполагам е до човека- тази въпросната на 30г. ни най- малко не й пука от това, че няма секс, нито пък страда от това, обаче според мен това е една от причините да има здравословните проблеми, които има....
П.п. Това естествено не значи, че и с редовен секс сме застраховани от проблеми

xxxxx
9th September 2009, 13:17
На мен въздържането от секс ми влияе също толкова зле, колкото когато два - три дена не ям никакви плодове и зеленчуци. В общи линии скапвам се отвсякъде и просто усещам как без причина започвам да изпадам в депресия. :?

еМ ДжИ
9th September 2009, 13:51
Колко дена неправене на секс ти влияят така? щото то 2-3 дена въздържание си ги праим отма :girl_haha:

xxxxx
9th September 2009, 14:01
първите признаци на депресия се появяват още същата вечер, а на другия ден почвам да гледам всички накриво - бе, не е за разправяне просто, някои неща много ми личат

:yako: :lachen: :lachen:

еМ ДжИ
9th September 2009, 14:07
Е, проглемче значи - че ти не трябва да слизаш от бесния :) Щом за една вечер се закривяваш ;)
:lachen:

apoklistika
9th September 2009, 14:41
Шматки, кат земе да ти става зле след 2-3 дни безсексие, тва вече е друга диагноза :lol_sign:

Lilith
9th September 2009, 14:44
Аз бях на 18. И честно казано на 16 ме беше страх, а на 18 вече бях толкова готова, че сама си замъкнах човека до нас :lol:

ледено_sЪrце
9th September 2009, 18:07
Не искам и да си представям, хиено :lol: :lol: :lol:
На мен ми е интересно защо някой, който не се интересува от секс и е горд с девствеността си, се рови в такъв раздел...
А и сексът го изкарахте като най-злият порок на света...Аз го направих на 15, без много да му мисля рано ли ми е, не е ли, просто ми дойде на момента...Направих го няколко пъти и се разочаровах и около 1-2 години изобщо не изпитах нужда, но честно да си кажа, ако сега някой ми ги даде тези години , ще ги използвам максимално :300: :2055:

Оnly
9th September 2009, 18:12
А какво те очаква още . :wink: . На трийсет каква тигрица ще станеш , а ако сега си - за тогава - не знам. :lol:

i_ani
10th September 2009, 07:40
Много интересен начин имаш, да запазиш детското в себе си. :roll:
Какво общо има едното с другото не можа да ми стане ясно.

:lachen: :lachen: :lachen:

жоро66
10th September 2009, 11:07
Шматки, кат земе да ти става зле след 2-3 дни безсексие, тва вече е друга диагноза :lol_sign:

Значи аз съм бетер зле! Мен почти веднага след:wild_sex: , почва да ми липсва!

rokoko
10th September 2009, 16:54
Абе мойта приятелка се отвори на 19 и беше като отвързана , и в чужд град
даже макар че не съм девствена от 15 годишна , сега се чувствам като точно такава :oops:

melon4e
19th September 2009, 00:05
Според мене е по-хубаво от малък да си опитал, защото секса на 15 е много по-различен от секса на 20, например... Като почнеш по-рано имаш повече време за опити и грешки, имаш време да видиш много неща, да натрупаш опит с една дума. Не мисля, че на някой би му било приятно на 20 да му е първия път и да е като в небрано лозе. Пък и то първите пъти е един сеееекс :lol: саката работа. Тъй че по-добре да си по-малък. Аз бях нааа.... май не бях навършила 15.

Reason
19th September 2009, 10:20
Да не си от ония двете приятелки на 12 и 13 години дето си говорили в автобуса, че секса преди да ти се появи първото течение бил за предпочитане, щото не можело да се забременее? :lol:

Марулка
19th September 2009, 13:08
Да не си от ония двете приятелки на 12 и 13 години дето си говорили в автобуса, че секса преди да ти се появи първото течение бил за предпочитане, щото не можело да се забременее? :lol:

:roll:

ivcheri
19th September 2009, 14:01
Аз съм на 23 и все още съм девствена!
И ще остана така до брака си... :wink:

apoklistika
19th September 2009, 14:03
И се регистрира да ни го кажеш ли :lol:
Внимавай само да не се окаже, че никой не иска да те чака до брака именно, щото си девствена... аз ако бях мъж, определено не бих рискувала.

ivcheri
19th September 2009, 14:16
Да, специално заради това се регистрирах! В последно време момичетата започнаха да се срамуват ако не са правили секс и това е едва ли не срамно за тях!
Това е мое лично убеждение и решение!

Regards :1231:

sportakus75
19th September 2009, 14:16
Аз съм на 23 и все още съм девствена!
И ще остана така до брака си... :wink:
Трябвало е да се родиш преди двеста години скъпа,аз ако се бях родил преди 100 щях пък да харесвам народна музика :D

apoklistika
19th September 2009, 14:24
Бе да ти кажа от една определена възраст нататък определено не е и за гордост... :lol:

Марулка
19th September 2009, 14:26
apoklistika ти напоследък жено си хипер активна в този раздел :lol: хи :lol: хи :lol: хи ......що ли :2045: :lol:

sportakus75
19th September 2009, 14:29
ами щото и тя е девствена :D

Марулка
19th September 2009, 14:30
ами щото и тя е девствена :D

О............ Дева Мария..... :mama:

gwendoline
19th September 2009, 14:32
apoklistika ти напоследък жено си хипер активна в този раздел :lol: хи :lol: хи :lol: хи ......що ли :2045: :lol:
Точно сега би трябвало да е хипер активна и на другия фронт, аутсайд :wink: , поне при мен беше така и двата пъти :mama: :twisted:

Марулка
19th September 2009, 14:33
Джанге :lol: + 1 :wink:

gwendoline
19th September 2009, 14:35
Джанге :lol: + 1 :wink:
Хахаха...като се сетя даже... :1252: в работата колко пъти до тоалетната съм отскачала за по една бърза... :oops: :1242: :biggrin:
много извратена бях като бременна...мъж ми още ме помни в този ми период с известна носталгия... :wink: :twisted:

te_dda
19th September 2009, 14:37
Аз съм на 23 и все още съм девствена!
И ще остана така до брака си... :wink:
и най много да се натресеш в един брак, дето цял живот ще спите с гърбовете един към друг , ако не в различни стаи... :!:

за да си щастливо омъжена има много фактори, но ако факторът " идеален секс партниор" липсва, никога няма да спадаш към тази група :!: :!: това е истината :!: :!: това, че някои казват,че са такива, при все,че сексуалните им преживявания не са в къщи, не ги прави такива :!: :!:

Марулка
19th September 2009, 14:37
Джанге :lol: + 1 :wink:
Хахаха...като се сетя даже... :1252: в работата колко пъти до тоалетната съм отскачала за по една бърза... :oops: :1242: :biggrin:
много извратена бях като бременна...мъж ми още ме помни в този ми период с известна носталгия... :wink: :twisted:


И аз така........ :cool: ех времена............. :1246:

sportakus75
19th September 2009, 14:41
Джанге :lol: + 1 :wink:
Хахаха...като се сетя даже... :1252: в работата колко пъти до тоалетната съм отскачала за по една бърза... :oops: :1242: :biggrin:
много извратена бях като бременна...мъж ми още ме помни в този ми период с известна носталгия... :wink: :twisted:
То и аз се натъжих че не съм аз този дето те е заредил :D

gwendoline
19th September 2009, 14:43
То и аз се натъжих че не съм аз този дето те е заредил :D
Бе тогава се зареждаш от въздуха човече... баси хормоните луди :2005: :1242:

Марулка
19th September 2009, 14:43
Ще си останеш със натъжаването,щот не ми се вярва да я навиеш за трети път....... :cool:

sportakus75
19th September 2009, 14:45
Ще си останеш със натъжаването,щот не ми се вярва да я навиеш за трети път....... :cool:
Баси кога пропуснах първите два пъти :D

i_ani
19th September 2009, 14:49
Аз съм на 23 и все още съм девствена!
И ще остана така до брака си... :wink:

Каква народност си ? Едва ли си българка , защото това е присъщо за една друга етническа група :roll: :roll: ...Та те преди брака дават само в Д-то :P

te_dda
19th September 2009, 14:53
много си лоша, анче :lol: :lol: :lol: :lol:

ама по темата бз бъзик - на моя колежка дъщерите - много наистина хубави и желани момичета ( естесвено чисто бели българки! ), останаха девствени до много по-късна възраст..сега вече не се виждам с еня и нямам представа какво е станало, но тогава бяха на 27 и на 25 и имаха сума ти ухажори, които естесвено в един момент им писваше да ги държат за ръцете... :lol: :lol: ..

ivcheri
19th September 2009, 14:54
хахах, чиста българка съм си :)

i_ani
19th September 2009, 14:58
много си лоша, анче :lol: :lol: :lol: :lol:



Сори :wall: :lol: :lol:

sportakus75
19th September 2009, 15:01
и аз искам да съм девствен :D тъкмо да си припомня кво е за първи път

apoklistika
19th September 2009, 15:08
apoklistika ти напоследък жено си хипер активна в този раздел :lol: хи :lol: хи :lol: хи ......що ли :2045: :lol:
Точно сега би трябвало да е хипер активна и на другия фронт, аутсайд :wink: , поне при мен беше така и двата пъти :mama: :twisted:
Мойта работа е куче дето лае, не хапе :girl_haha: само на писане съм много активна :lol: иначе желание йок :roll: (а и пак съм със забрана за каквото и да е движение, включително и сексуално :? )

sportakus75
19th September 2009, 15:14
apoklistika ти напоследък жено си хипер активна в този раздел :lol: хи :lol: хи :lol: хи ......що ли :2045: :lol:
Точно сега би трябвало да е хипер активна и на другия фронт, аутсайд :wink: , поне при мен беше така и двата пъти :mama: :twisted:
Мойта работа е куче дето лае, не хапе :girl_haha: само на писане съм много активна :lol: иначе желание йок :roll: (а и пак съм със забрана за каквото и да е движение, включително и сексуално :? )

Сега и ако те боли и гърлото горкия ти мъж :D

i_ani
19th September 2009, 15:15
:girl_haha:

apoklistika
19th September 2009, 15:21
Не се притеснявай за него, никога не е бил поставян на сексуална диета :girl_haha:

sportakus75
19th September 2009, 15:25
:girl_haha:

кво,ти ли си с болното гърло :D

i_ani
19th September 2009, 15:33
:girl_haha:

кво,ти ли си с болното гърло :D

Мдаа...скъпият ме лекува с некъв бял гел :1215: :lol:

sportakus75
19th September 2009, 15:34
:girl_haha:

кво,ти ли си с болното гърло :D

Мдаа...скъпият ме лекува с некъв бял гел :1215: :lol:
Ако няма ефект и не ти действа обади се,нали знаеш как е при антибиотиците -действат до едно време после привикваш и трябва да го сменяш с по-ефикасен :D

i_ani
19th September 2009, 15:39
Ако няма ефект и не ти действа обади се,нали знаеш как е при антибиотиците -действат до едно време после привикваш и трябва да го сменяш с по-ефикасен :D


:girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

melon4e
21st September 2009, 19:32
Абе, оставете майтапа настрана, ама като минат много годинки тъканите стават и по-дебелички и може дефлорацията да предизвика травма и мнооооого кръв! Не се базикам... някаква колежка на майка ми си загубила девствеността като била към 40-годишна (не че 40 са близо до 23, ама...) и после голям кръвоизлив, болница... (Истински случай е, не се бъзикам!!!)

ARIZINA
21st September 2009, 19:35
Абе, оставете майтапа настрана, ама като минат много годинки тъканите стават и по-дебелички и може дефлорацията да предизвика травма и мнооооого кръв! Не се базикам... някаква колежка на майка ми си загубила девствеността като била към 40-годишна (не че 40 са близо до 23, ама...) и после голям кръвоизлив, болница... (Истински случай е, не се бъзикам!!!)
:shock:

жоро66
27th September 2009, 16:18
Тоя явно я е дефлорирал с динамит! С тея бетонирани тъкани! :lol:

Blair W.
30th September 2009, 10:25
ani няма ли да поискаш етническа принадлежност пак :lol: :lol: :lol:
учудих се, че още има хора, които мислят като теб, ама свят шарен дет се вика :lol: :lol: :lol:

жоро66
30th September 2009, 10:45
Че какво значение има етническата принадлежност! :roll:

Едно време се говореше, че мюсюлманките почвали с анален секс, за да се запазят девствени за първата брачна нощ! После, като бях във Варна, научих за един хекимин, дето уж възстановявал девственоста - беше известен в региона!

Сега много момичета, започват имено с анален! Абе, няма никакво значение произхода на момичето! Тва дали е ромка, туркиня, еврейка, арменка или българка - все е тая!

sportakus75
30th September 2009, 10:48
че и аз нехаресвам някои етноси-циганета и турчета,и не го крия :wink:

Babri
30th September 2009, 10:50
Е,какво не им харесваш-и те са хора като нас :wink: Даже казват че секса с циганка бил много вълнуващ :wink:

жоро66
30th September 2009, 10:53
Ако не си бил с циганка, не си познавал секса с жена :shock: Има нещо верно, ама няма да го изплюшявам тук пред всички! Ш'си запаза мнението за себе си!

Със сигурност има темпераментни българки с огнена кръв! :2043: Надушвам няколко такива съфорумки :wink:

Blair W.
30th September 2009, 10:56
именно, но видях че ani е питала девтвеното момиче дали е "бяла българка", което ме разсмя :1250: :lol: тва е въпрос на характер, възпитание, влюбване/ гаджета и дори тийнеджърска среда го наречи :) личен избор е
Аз пък съм изумена, че се дават аргументи ЗА да се почне със секса на 15 :dogsex: :1202: мен ако питате тва са деца с повечко гримчета и претенции, но секс... и то за да трупаш опит. Не съм против секса за една нощ, но все си мисля, че ако си с човек, който те обича и ти го обичаш - ше натрупаш опит с него, няма да те върне щото си спала само едноцифрено число мъже :lol:

Blair W.
30th September 2009, 11:01
че и аз нехаресвам някои етноси-циганета и турчета,и не го крия :wink:
оффтопик!
Аз пък мисля,че не бива да си толкова горд :lol: твое право е , но чак пък да се тупаш в гърдите :lol:

Babri
30th September 2009, 11:04
Тъй,тъй,Спортакус,не казвай голяма дума че да не ти се падне някоя засукана циганка и чак после да разбереш каква е по народност :wink:

sportakus75
30th September 2009, 11:07
Е,какво не им харесваш-и те са хора като нас :wink: Даже казват че секса с циганка бил много вълнуващ :wink:

не ги харесвам като хора,всички са двулични до един,без изключение,зад гърба ти може всичко да направи,дори и смяна на ролите :D

жоро66
30th September 2009, 12:13
Оооо, тва със смяната на ролите, при мургавите събратя си им идва от вътре :lol:

sportakus75
30th September 2009, 13:22
че и аз нехаресвам някои етноси-циганета и турчета,и не го крия :wink:
оффтопик!
Аз пък мисля,че не бива да си толкова горд :lol: твое право е , но чак пък да се тупаш в гърдите :lol:

невиждам защо нормално се приема когато турци и македонци си показват че никак необичат Българи,а когато ние го правим не е морално,явно трябва да сме подлизурковци,тупам се и пак го заявявам :wink: а циганката ако е засукана за нема се женя за нея,ако ще е само за спорта ша я опънем :D

еМ ДжИ
30th September 2009, 13:36
а тя дали ще иска?

sportakus75
30th September 2009, 13:43
ами кат ни ще няма и са молим я :D

Blair W.
30th September 2009, 13:58
че и аз нехаресвам някои етноси-циганета и турчета,и не го крия :wink:
оффтопик!
Аз пък мисля,че не бива да си толкова горд :lol: твое право е , но чак пък да се тупаш в гърдите :lol:

невиждам защо нормално се приема когато турци и македонци си показват че никак необичат Българи,а когато ние го правим не е морално,явно трябва да сме подлизурковци,тупам се и пак го заявявам :wink: а циганката ако е засукана за нема се женя за нея,ако ще е само за спорта ша я опънем :D

Пак ти казвам твое право си е- това не значи, че всички тр те имат за пич заради общенията ти. Ти всъщност правиш това, което също не приемаш. Спирам с оффтопика :2034:

Blair W.
30th September 2009, 14:00
а тя дали ще иска?
:crazylove: :lol_crazy:

sportakus75
30th September 2009, 14:14
Е ние не се караме,просто обсъждаме,нямам нищо против тях,не съм казал да ги правим на сапун,просто аз до себе си такива недопускам и несмятам че трябва да се срамувам да го казвам,при положение че в живота го показвам.това са си мои убеждения ,абе това май няма нищо общо с темата май :D

жоро66
30th September 2009, 17:58
Аре, мир да има! Спартак ти кога откри секса за първи път! :lol: Аз на една стълбищна площадка, а после в една изоставена полу-срутена къща! Вероятна, предполагаема възраст - 15 - 16 години :roll:

Първата случка в осми клас, а втората в девети :wink:

sportakus75
1st October 2009, 07:59
и аз там някъде,ама една кака като ме грабна :D в един момент се зачудих аз или тя го прави за първи път,сякаш ..й не е виждала :lol:

Alexandra93
1st May 2010, 00:27
Кой когато е готов.Аз започнах на 13 с анален :oops:

sportakus75
1st May 2010, 08:30
Кой когато е готов.Аз започнах на 13 с анален :oops:
а кога започна с вагинален :roll:

Alexandra93
1st May 2010, 10:23
На 14 и за да не питаш и за орален на 15.

резервна модераторка
1st May 2010, 14:12
Александра, с всяка година ставаш все по-старомодна, кък можи такова нящу? :shock:

gabi_gabriela
1st May 2010, 14:23
Александра, с всяка година ставаш все по-старомодна, кък можи такова нящу? :shock:
Амчи тъй де.
http://s17.rimg.info/69e84e9ac4430592637759b12ab3c3f7.gif (http://smajliki.ru/smilie-1050999111.html)

mytoy
1st May 2010, 17:11
А сега на 18 ще е първата целувка която включва и език :)

резервна модераторка
1st May 2010, 17:20
После трябва девствена да става, мани-мани.

gabi_gabriela
1st May 2010, 17:30
После трябва девствена да става, мани-мани.
Правят операции,бе

Alexandra93
2nd May 2010, 08:08
Александра, с всяка година ставаш все по-старомодна, кък можи такова нящу? :shock:

Нещата не са това ,което са ! :D :D :D :D

sramejlivko
3rd May 2010, 19:55
Кой когато е готов.Аз започнах на 13 с анален :oops:

Ммм, чи то тва поичи ва боли май май ? :shock:

ReTrIbUtIoN
17th May 2010, 22:01
Аз бях на 18, но не съжалявам че изчаках точно този човек да ми бъде първият :)

gabi_gabriela
17th May 2010, 23:11
Аз бях на 18, но не съжалявам че изчаках точно този човек да ми бъде първият :)
Кой човек,тоя дето е с микрофона ли?
Ти кво си ,мъж или жена,че не разбрах.Ама кое на 18г. ти е било за 1-ви път?
Анално/дано не си мъж/,вагинално,орално...............к звай :shooting:

жоро66
18th May 2010, 07:38
Кой човек,тоя дето е с микрофона ли?
Ти кво си ,мъж или жена,че не разбрах.Ама кое на 18г. ти е било за 1-ви път?
Анално/дано не си мъж/,вагинално,орално...............к звай

Малеее, човек една дума да каже, и Габи ще го закове с 10 въпроса!!! Добре че на времето не стана адвокат :lol:

gabi_gabriela
18th May 2010, 13:33
Не обясняват ясно,аз какво съм виновна.............. :roll: :lol:

резервна модераторка
18th May 2010, 14:10
Хахаха, и аз щях да питам дали не е тоя с микрофона!

gabi_gabriela
18th May 2010, 14:14
Хахаха, и аз щях да питам дали не е тоя с микрофона!
Личи си,че заедно си ходим в Норвегия :girl_haha:

gabi_gabriela
18th May 2010, 14:17
Да ти кажа,Алекса,и аз не мразя вече норвежците,особено,Hokon!!!!!!!!! !!!!!!!!

резервна модераторка
18th May 2010, 14:22
Трябваше да направим нещо по каузата "Аз не мразя норвежци", ама...сме тъпички. :roll:

gabi_gabriela
18th May 2010, 14:24
Трябваше да направим нещо по каузата "Аз не мразя норвежци", ама...сме тъпички. :roll:
Що тъпички,че отказахме да станем бармани? Или за друго,не включвам,нали идвам от Норвегия.............
Ама,че готено извинение за в будеще :girl_haha:

резервна модераторка
18th May 2010, 14:28
:1203: Даа, това оправдание е жестоко.Ще го приложим в действие. :D
А по въпроса - въпроса е такъфа, че сме тъпички, че не показахме на норвежците колко НЕ ги мразим.Демек - колко ги обичаме - тялом и духом, ама повече тялом, хахаха. :lol:

gabi_gabriela
18th May 2010, 14:30
:1203: Даа, това оправдание е жестоко.Ще го приложим в действие. :D
А по въпроса - въпроса е такъфа, че сме тъпички, че не показахме на норвежците колко НЕ ги мразим.Демек - колко ги обичаме - тялом и духом, ама повече тялом, хахаха. :lol:
Това по-скоро се отнася за теб

резервна модераторка
18th May 2010, 14:33
Аф корс де - аз нали бях на сухо.Ти поне си отеба с колегата от триото ни :1210: :1210: :1210:

gabi_gabriela
18th May 2010, 14:34
Аф корс де - аз нали бях на сухо.Ти поне си отеба с колегата от триото ни :1210: :1210: :1210:
Да ,престави си :girl_haha:

жоро66
19th May 2010, 07:45
Абе, кво стана с обувките, дето щяхте да купувате вчера :roll:

gabi_gabriela
19th May 2010, 13:14
Абе, кво стана с обувките, дето щяхте да купувате вчера :roll:
Купихме ги,ама те са за нея сцена,не за улиците.Много високи,бре,ще паднем,така поне на сцената ще се подпираме за клавирите.

жоро66
19th May 2010, 17:15
Аф корс де - аз нали бях на сухо

Алекс,....."намокри" ли се вече :lol:

Целувчица
19th May 2010, 17:25
Незнам дали съм писала тук но аз правих секс за първи път на 16 или 17 но сега като гледам децата май съм закъсняла! :lol:

gabi_gabriela
19th May 2010, 17:32
Аф корс де - аз нали бях на сухо

Алекс,....."намокри" ли се вече :lol:
да

резервна модераторка
19th May 2010, 17:34
Алекс,....."намокри" ли се вече :lol: Оххх, Жорее, късно ме питаш - мандалото лопна, та огласи цялата Мараша и Мичкюр! Кака Алекса се облажи и тя с месце!

gabi_gabriela
19th May 2010, 17:45
Алекс,....."намокри" ли се вече :lol: Оххх, Жорее, късно ме питаш - мандалото лопна, та огласи цялата Мараша и Мичкюр! Кака Алекса се облажи и тя с месце!
:wink: :wink: :wink:

жоро66
19th May 2010, 18:24
Месце, с голям кокал викаш! :wink:

Dundi4ka
19th May 2010, 19:28
:twisted: И аз тва сЪ чудя, кУга ше прая секс за първи път :oops: :shock: :twisted: :lol:

Целувчица
19th May 2010, 19:30
:twisted: И аз тва сЪ чудя, кУга ше прая секс за първи път :oops: :shock: :twisted: :lol:Аз мислех че вече си счупила джама! :lol: :shock:

Dundi4ka
19th May 2010, 19:31
Такъв вид давам, че да не сЪ излагам пред хората...слушам кво разправят другите и повтарям пред други, че да изглеждам компетентна :oops: :lol:

Целувчица
19th May 2010, 19:39
Дунде практиката е по важна! :2035:

Dundi4ka
19th May 2010, 19:55
Аз поне теоретично да се подплатя, че практика я има, я няма :roll:

Целувчица
19th May 2010, 19:59
Аз поне теоретично да се подплатя, че практика я има, я няма :roll:Поработи и по практикате де! :lol:

Dundi4ka
19th May 2010, 20:00
Аз поне теоретично да се подплатя, че практика я има, я няма :roll:Поработи и по практикате де! :lol:
Сега вече се амбицирах :twisted: Отивам да фанъ някой мАж отвън...

LP_
19th May 2010, 20:07
Аз поне теоретично да се подплатя, че практика я има, я няма :roll:Поработи и по практикате де! :lol:
Сега вече се амбицирах :twisted: Отивам да фанъ някой мАж отвън...Ба, шса сетиш ти, седи още у вас и набивай пал'чинки - той ща най'де разгеле :lol: :lol:

Dundi4ka
19th May 2010, 20:20
:lol: :lol: :lol: Тъй де, то не може хем митничар, хем депутат :lol: Явно ще трябва да се лиша или от мАж или от палачинките :roll:

gabi_gabriela
19th May 2010, 23:00
:twisted: И аз тва сЪ чудя, кУга ше прая секс за първи път :oops: :shock: :twisted: :lol:
Дунде,смени вече репертоара.
Всички вече отдавна разбрахме,че нямаш сефте :wink:
Дай нещо ново да ни заинтригуваш,мъри.
http://s3.rimg.info/ab1fdb12406ac41a4629b85625aea189.gif (http://smajliki.ru/smilie-359654919.html)

ReTrIbUtIoN
23rd June 2010, 12:28
Аз бях на 18, но не съжалявам че изчаках точно този човек да ми бъде първият :)
Кой човек,тоя дето е с микрофона ли?
Ти кво си ,мъж или жена,че не разбрах.Ама кое на 18г. ти е било за 1-ви път?
Анално/дано не си мъж/,вагинално,орално...............к звай :shooting:

Първо, темата е достатъчно ясна - СЕКС, моето момиче, не свирки :wink: Нямам намерение да ти давам обяснения, нито за човека от подписа ми, нито за някой друг, ясно :?: А аз кВо съм, не ти влиза в работата :!:
Ааман от недорасли пикли, дето умът им е навсякъде другаде, но не и на мястото си :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gabi_gabriela
23rd June 2010, 12:39
Аз бях на 18, но не съжалявам че изчаках точно този човек да ми бъде първият :)
Кой човек,тоя дето е с микрофона ли?
Ти кво си ,мъж или жена,че не разбрах.Ама кое на 18г. ти е било за 1-ви път?
Анално/дано не си мъж/,вагинално,орално...............к звай :shooting:

Първо, темата е достатъчно ясна - СЕКС, моето момиче, не свирки :wink: Нямам намерение да ти давам обяснения, нито за човека от подписа ми, нито за някой друг, ясно :?: А аз кВо съм, не ти влиза в работата :!:
Ааман от недорасли пикли, дето умът им е навсякъде другаде, но не и на мястото си :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ей,кукло ли си кукльо ли си,глей сЯ
Първо форума е за това да се дискутира и да се обменят мнения
Второ ,ние тук всички се познаваме и е нормално да питам какво си
И трето,не се заяждай,настроени сме добронамерено,ТУК СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ,ОК?

ReTrIbUtIoN
23rd June 2010, 12:55
Аз бях на 18, но не съжалявам че изчаках точно този човек да ми бъде първият :)
Кой човек,тоя дето е с микрофона ли?
Ти кво си ,мъж или жена,че не разбрах.Ама кое на 18г. ти е било за 1-ви път?
Анално/дано не си мъж/,вагинално,орално...............к звай :shooting:

Първо, темата е достатъчно ясна - СЕКС, моето момиче, не свирки :wink: Нямам намерение да ти давам обяснения, нито за човека от подписа ми, нито за някой друг, ясно :?: А аз кВо съм, не ти влиза в работата :!:
Ааман от недорасли пикли, дето умът им е навсякъде другаде, но не и на мястото си :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ей,кукло ли си кукльо ли си,глей сЯ
Първо форума е за това да се дискутира и да се обменят мнения
Второ ,ние тук всички се познаваме и е нормално да питам какво си
И трето,не се заяждай,настроени сме добронамерено,ТУК СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ,ОК?

Първо, точно защото форума е да се дискутират мнения, аз съм изказала своето по темата :wink: Второ, след като се познавате всички тук, това ли е начина да посрещате останалите, които не познавате? И трето, незнам кой се заяжда, но аз съм на принципа, каквото почукало, такова се обадило :wink: Не виждам обаче, твоята добронамереност къде е :wink:

gabi_gabriela
23rd June 2010, 13:00
Като ще се запознаваме иди в говорилнята и се представи,така всички ще вземат участие.По принцип така се прави.

жоро66
23rd June 2010, 15:34
Ехеееей!!! Ти по червения килим ще ги прекараш бе Габи! :lol: Питата с хляб и сол от мене
:wink:

Целувчица
23rd June 2010, 15:35
Ехеееей!!! Ти по червения килим ще ги прекараш бе Габи! :lol: Питата с хляб и сол от мене
:wink:Много леко искаш да минеш само с пита! :D

gabi_gabriela
23rd June 2010, 16:12
Ехеееей!!! Ти по червения килим ще ги прекараш бе Габи! :lol: Питата с хляб и сол от мене
:wink:
Мчи не зслужаваме ли да ни правят салтанати :lol:

резервна модераторка
23rd June 2010, 23:42
Той Жоро кви пити е запредлагал? Не ги ли посрещаше с кренвирши от месо преди? :roll:

Ваньо
1st August 2010, 22:33
Хаха интересни постове ;Д

На мен ми беше на 15 first time.
Беше перфектния първи път :2003:

Dundi4ka
9th August 2010, 20:07
Ехххххххх, изотново ме потапяте у тая блага радост, като се присетя за първия път :roll: :oops: ...щот втори нямаше :2021:

жоро66
10th August 2010, 08:49
Хинкова, някои хора цял живот не правят секс с когото трябва! :lol:

P.Hinkova
10th August 2010, 09:47
Хинкова, някои хора цял живот не правят секс с когото трябва! :lol:
или грешиш =) ? Само те могат да кажат и ако видиш една жена, която е що годе млада, така хубавичка, добре сложена, и до нея видиш един абсолютен идиот ?
Според теб това ще е грешен избор защото?
1. Толкова хубаво момиче, толкова грозен мъж ?!
отговор - има някакъв комплекс предизвикан в ранно детство (иначе щеше да знае и да го лекува) или тя вероятно е крайно тъпа ако не беше щеше да си знае цената и да е с някой красив и богат мъж, или поне само богат. Но това е правилен избор - тъпа жена/грозен-тъп мъж.

Имаше много други примери в главата ми,но докато пишех този изчезнаха. Мисълта ми беше, че ние не познаваме достатъчно хората който обвиняваме, за да знаем правилен ли е изборът или не . Могат да изглеждат красиви, грозни, глупави или умни. Могат да казват колкото си искат, че причините поради който са с някой, са защото го обичат или нещо от сорта .
Трябва да се търси в хората, защото всяка тяхна дума е едно прикриване на истината.
Да погледнем примерно, 17 годишната Александа (май така и беше името), която се вживява като "секс дива" . Можеш ли да предположиш защо ?

жоро66
10th August 2010, 09:59
Според мен един мъж не го краси външния му вид. Иска се нещо повече.

Виждал съм двойки, при които всеки казва - не са един за друг, но хората така се чувстват добре един с друг, така си хармонират, че докато подходящи на пръв поглед партньори се разделиха, то те са още заедно и са щастливи!

Толкова за първата част.

Колкото до втората - не се интересувам от сексуалния живот на никого. Т'ва от колчав прави секс, с кого, по какъв начин - за мене не е важно. Хора като Александра, правят форимите по пикантни и това е. Над тези неща съм, но ми е интересно да я чета. :cool:

И за последно. Не те съветвам въобще, не го и приемай като такова, но който се е опитал да промени света, не е успял. Само е брал ядове. Релаксирай си тука, карай си яваш - яваш, агаля - агаля и не се връзвай на всичко, което се пише :wink:

жоро66
10th August 2010, 10:01
Между другото, ценя присъствието ти тук. Постовете ти са дълги и съдържателни, не отговаряш с една две думи - разсъждаваш! Чета те с удоволствие.

Не искам да те изгубим, заради дребнави спорове :2020:

P.Hinkova
10th August 2010, 10:26
Благодаря за виртуалните цветя Жоро =) .
Това за красивите мъже беше просто пример, той може пък да е умен, но да не е красив има най-различни комбинации .
Но не можем да избягаме от реалноста, сигурно си чувал, че жените подсъзнателно избират партниьорите си по миризмата на потта им ?
Избираме мъже с пот, която има абсолютно различна миризма от няшата собствена, защото от това следва, че имунната им система е доста различна от нашата, от коееето слееееееедва че бъдещето поколение ще е по-здраво .
Това е само малка част от химията - секс предизвикващ любов .
Второ анатомията, това как изглежда тялото показва какъв е човекът отвътре . Тялото отразява действията на човек (всичко което правим има най-голям ефект върху нас самите, дори действието всъщност да е насочено извън от нас. примерно към друг човек).
Дрехите- ако не се чувстваш като луда-чалга-секс разбивачка няма да се облечеш като такава - нали ?

Има още милииооооон фактори . Да анализираш хората - всеки го прави един несъзнателно, друг съзнателно .
Всички крият, това е защитен механизъм на "Аз" . Ще го обясня и това.
Когато "То" (подсъзнателни импулси, като яде ми се, ебе ми се а-у) има желание да прави секс на публично място и трябва да го удоволетвори, този сигнал стига до следващата инстанция "АЗ", та "аз" почва да търси начини, начини който няма да доведат до вътрешен конфликт . Ако няма такъв, почва да връща импулса обратно от където е дошъл . Та този наш "аз" има и други начини за скираве на този импулс. Можеш да излъжеш (не ми се обяснява това - мързелива съм) и това е на подсъзнателно ниво, не можем да накараме хората да не лъжат, те дори не знаят че го правят . За това решението е да разбереш истината.
Нима ти харесва да гледаш как хора във форуми се представят, не за такива каквито са ? Не те ли дразни ?
и btw в момента променяме света. Малко квантова физика и ще знаеш =)
благодаря ти, радвам се че намерих човек, с който да споделя мнение.

жоро66
10th August 2010, 10:45
:shock: Има ли нещо от което не разбираш! Удивен съм. Честно.

А това за потта, важи ли и за нас мъжете при избора ни за жена, или ние избираме по други фактори - все пак сме мъже и обичаме по простичките неща.

Сигурен съм какво ще последва, ако на първа среща с дама и кажа:

- Виж какво, дай да ти душна мишниците, че се двоумя дали си подходящата за мене :lol:

P.Hinkova
10th August 2010, 10:52
:shock: Има ли нещо от което не разбираш! Удивен съм. Честно.

А това за потта, важи ли и за нас мъжете при избора ни за жена, или ние избираме по други фактори - все пак сме мъже и обичаме по простичките неща.

Сигурен съм какво ще последва, ако на първа среща с дама и кажа:

- Виж какво, дай да ти душна мишниците, че се двоумя дали си подходящата за мене :lol:
Не разбирам от математика ... :oops: Иначе се занимавам с изкуство и за да не звучи общо - художник съм си.

Иначе важи същото да, но само ако си на среща с мен примерно, защото ще разбера за кво иде реч, ще ми стане смешно и ще ти дам абсолютното разрешение да ми миришеш мищниците
:) .
Иначе, мога да кажа толкова "много" знания понякога ми пречат, защото отначало се съмнявах дали сме един за друг с приятелят ми защото, неговата пот не ми харесваше особенно :D пък и издаваше, че не е с особенно здрава имунна система - впоследствие се оказа, че доста си приличаме по характер, което от друга страна причини огромни скандали, обаче понеже си приличаме намерихме начин да се нагодим един на друг .

жоро66
10th August 2010, 11:36
Иначе важи същото да, но само ако си на среща с мен ще ти дам абсолютното разрешение да ми миришеш мищниците


Как се уредих за срещичкааа :lol: Мммм, надушвам че сме от една порорда :wink:

Дай да видим нещо нарисувано от тебе. Аз също рисувам, но изключително рядко и непрофесионално. Даже мисля в "Пловдивчани" бях качвал някакви снимки на мои рисунки.

P.Hinkova
10th August 2010, 12:17
Иначе важи същото да, но само ако си на среща с мен ще ти дам абсолютното разрешение да ми миришеш мищниците


Как се уредих за срещичкааа :lol: Мммм, надушвам че сме от една порорда :wink:

Дай да видим нещо нарисувано от тебе. Аз също рисувам, но изключително рядко и непрофесионално. Даже мисля в "Пловдивчани" бях качвал някакви снимки на мои рисунки.
ако имаш желание ще трябва да ми пишеш на лични ;)

жоро66
10th August 2010, 12:18
Вече го направих! :D

Целувчица
10th August 2010, 13:33
Защо не преименувате темата на свалки? :evil:

gabi_gabriela
10th August 2010, 19:17
Защо не преименувате темата на свалки? :evil:
Sладе,недей разваля хубавия моабет.
А Жоро ,наистина рисува страхотно

gabi_gabriela
10th August 2010, 19:21
Ето ви нещо страхотно

http://www.youtube.com/watch?v=XfZM4n1SCjU&feature=PlayList&p=625D44E01433F2F7&playnext=1&playnext_from=PL&index=33

Agata
10th August 2010, 20:49
ООООО толкова е хубава тази жена, че се депресирам.

gabi_gabriela
11th August 2010, 19:02
ООООО толкова е хубава тази жена, че се депресирам.
Що,бе................

gabi_gabriela
11th August 2010, 19:04
И него си го бива,много е секси,нали

резервна модераторка
12th August 2010, 18:59
Защо не преименувате темата на свалки? :evil:Слади ревнува :lol:

raptor
12th August 2010, 19:58
:cool: Пак ше ревнува,

жоро66
13th August 2010, 17:31
Кой ревнува, от кого, защо :shock: :new_user:

Целувчица
13th August 2010, 21:41
Кой ревнува, от кого, защо :shock: :new_user:Аз! :twisted: Но защо не казвам. :1351: :D

Seltakis
19th August 2010, 14:16
Хинкова, някои хора цял живот не правят секс с когото трябва! :lol:
или грешиш =) ? Само те могат да кажат и ако видиш една жена, която е що годе млада, така хубавичка, добре сложена, и до нея видиш един абсолютен идиот ?


Хинкова, бас държа, че си ме видяла миналата сряда, когато водих жена ми в МОЛ-а :?

P.Hinkova
2nd September 2010, 23:36
Хинкова, някои хора цял живот не правят секс с когото трябва! :lol:
или грешиш =) ? Само те могат да кажат и ако видиш една жена, която е що годе млада, така хубавичка, добре сложена, и до нея видиш един абсолютен идиот ?


Хинкова, бас държа, че си ме видяла миналата сряда, когато водих жена ми в МОЛ-а :?
какво викаш :) ?

Pillow-ka
13th September 2010, 10:24
Моят първи път беше вчера аз съм почти на 17 , след 1 месец ще ги навърша. Мисля , че уцелих момента .. мястото беше ъсщо готино - нетрадиционно :D Той свърши перди да ми го вкара .. после още поне 2-3 пъти. Най- интересното е, че болка не усетих ..аз даже май не усетх , че го е вкарал. Той е почти на 18 и му беше първи път също :) Даже мисля, че доста добре се справих :lol:

sportakus75
13th September 2010, 10:32
а той като гледам май не се е справил :D

жоро66
13th September 2010, 10:42
Дали въобще сте "го вкарали" вълка в кошарата :lol:

DWP
13th September 2010, 10:46
2-3 пъти го направихте, или 2-3 пъти ти го вкара? :lol:

rt1212
13th September 2010, 13:02
Ох, ша погина. :lol:

жоро66
13th September 2010, 13:20
Аа, сакън! Няма да сЪ затриваш заради едното Ибани :lol:

Ленин
13th September 2010, 22:34
Даже мисля, че доста добре се справих :lol:
Да лежиш с разтворени крака не е много трудно, струва ми се.

резервна модераторка
13th September 2010, 22:38
Даже мисля, че доста добре се справих :lol:
Да лежиш с разтворени крака не е много трудно, струва ми се.Хахахаха. :lachen: Щом Ленин го казва, сигурно е ТЪЙ.

magiichka
13th September 2010, 23:18
еми то е хубаво поне единия да знае какво прави........ на мен сефтето ми беше на 15 и мисля, че беше подходящо време :D и на мен ми беше на 15, и аз така мисля :lol: Иначе съм малко против мненията, че е добре да е по-късно към 17,18 .. според мен едно момиче на 18 трябва да е минало през това, това си е опит. На мен лично ще ми е супер странно, ако съм на 18,19 и не съм правила..

резервна модераторка
13th September 2010, 23:28
Иначе съм малко против мненията, че е добре да е по-късно към 17,18 .. според мен едно момиче на 18 трябва да е минало през това, това си е опит. На мен лично ще ми е супер странно, ако съм на 18,19 и не съм правила..Това са новите поколения - явно си старомоден, като си на 18-19 и не си правил секс.Всеки прави, когато му дойде времето, защо да се пришпорва излишно, ако няма желание и не го чувства още? Аз изгубих девствеността си, като бях на 19 и не съжалявам, че съм чакала дотогава.Понякога си представям каква пародия можеше да бъде секса, ако го бях започнала от по-ранна възраст.Те едни левенти покрай мен...точно бяха започнали да разбират за какво още им служат пишоците отпред.

gabi_gabriela
14th September 2010, 01:43
Ох, ша погина. :lol:
и аз съм на път :lol:

gabi_gabriela
14th September 2010, 01:43
а той като гледам май не се е справил :D
и аз така мисля

P.Hinkova
14th September 2010, 20:52
веднага побърза да се похвали у некой форум момето :) .
Ама явно той е бил прекалено девствен... чак пък преди, че и след... мъжете винаги се омазвате така първия път. Всъщност има два типа, едните не могат да се нарадват, другите не могат да се отпуснат =) .

жоро66
15th September 2010, 07:25
Аз съм забрайл първия път кво беше. Габи ме иснасили, тя да каже, ама май и тя няма да помни. Значи, не е било нещо особено :wink:

sportakus75
15th September 2010, 07:27
Аз съм забрайл първия път кво беше. Габи ме иснасили, тя да каже, ама май и тя няма да помни. Значи, не е било нещо особено :wink:
олееееееееееее май май ще папаш бой,нищо особенно а,тя като се появи мисли му.аз затуй викам да го копна това че да не го промениш :D

жоро66
15th September 2010, 07:29
Ми и нея я гони алцхаймер! Виж че забрая всичко :lol: Я ми припомни тва, я ми припомни онва....като бюро справки съм станал :D

Целувчица
15th September 2010, 10:49
Ми и нея я гони алцхаймер! Виж че забрая всичко :lol: Я ми припомни тва, я ми припомни онва....като бюро справки съм станал :DЗа контакти търся Жоро. :D

жоро66
15th September 2010, 12:11
За контакти търся Жоро. :D

Тва, за сексуални контакти ли викаш :lol:

Целувчица
15th September 2010, 13:00
За контакти търся Жоро. :D

Тва, за сексуални контакти ли викаш :lol:Ами не само за сексуални. :wink: :lol:

gabi_gabriela
15th September 2010, 14:33
Аз съм забрайл първия път кво беше. Габи ме иснасили, тя да каже, ама май и тя няма да помни. Значи, не е било нещо особено :wink:
олееееееееееее май май ще папаш бой,нищо особенно а,тя като се появи мисли му.аз затуй викам да го копна това че да не го промениш :D
:2043:

gabi_gabriela
15th September 2010, 14:39
Аз съм забрайл първия път кво беше. Габи ме иснасили, тя да каже, ама май и тя няма да помни. Значи, не е било нещо особено :wink:
Koга съм те изнасилила ,бре :twisted:

С мен ли ти е бил първият път,баси, :roll: Аз чак след 25години да разбера.Що лъжеш,бе,не беше ли чукал оная Вила,дето се влачеше с нея преди мен :roll:

Като не е било нищо особено,що се влачи с мен 100години :lol:

gabi_gabriela
15th September 2010, 14:44
Ми и нея я гони алцхаймер! Виж че забрая всичко :lol: Я ми припомни тва, я ми припомни онва....като бюро справки съм станал :D
:twisted: :2047: :buttslap: :lol_sign: :shooting: :fighting: :wall: :grill: :girl_eat:

резервна модераторка
15th September 2010, 14:47
:lachen: Аз предлагам да се обадим в дирекцията на държавен вестник.Там трябва да пише дали Жоро е бил с Вила, дали Габи го е изнасилила и защо той се е влачил с изнасилвачката си после около 100 години.Няма нищо, което да бъде скрито.Всичко е в архивите!!!

gabi_gabriela
15th September 2010, 15:08
:lachen: Аз предлагам да се обадим в дирекцията на държавен вестник.Там трябва да пише дали Жоро е бил с Вила, дали Габи го е изнасилила и защо той се е влачил с изнасилвачката си после около 100 години.Няма нищо, което да бъде скрито.Всичко е в архивите!!!
:2055:
Това не е ли за разсекретяване на досиета

резервна модераторка
15th September 2010, 15:15
Всъщност да, като се зададе въпрос "защо", си е чист психопрофил.Ама нали всичко си пише там, сигурно ще се намери отговор.ДОСИЕТАТА "Ж" :lol: