PDA

View Full Version : Секс за първи път-кога ?


Страници : 1 2 [3] 4

жоро66
16th September 2010, 11:16
Няма да ми разсекретявате нищо, че ще ви пратя ДАНС :evil:

Melly88
29th September 2010, 10:30
Ами като новобранец да пусна и аз една тема, надявам се да събуди интерес :)

Та...как смятате, коя е най-удачната възраст за момиче/момче да прави за първи път секс ???

И сори ако вече е имало такава тема , ама нещо не съм ровила чак толкова,да видя за какво е писано :)

Когато момичето/момчето е вече "Узряло" за секс!

жоро66
29th September 2010, 10:56
Пуу, дееба, аз съм си още зелен :evil:

Melly88
29th September 2010, 11:12
Пуу, дееба, аз съм си още зелен :evil:

Като краставица или като домат? :lol:

жоро66
29th September 2010, 11:17
Като краставица! Зрее, зрее и ... все зелена :lol:

Целувчица
29th September 2010, 12:26
Пуу, дееба, аз съм си още зелен :evil:Жоре ти цял живот ли не узряваш? :girl_haha:

жоро66
1st October 2010, 08:25
Бавно зрея, такъв ми е сорта :lol:

Целувчица
1st October 2010, 14:46
Бавно зрея, такъв ми е сорта :lol:Поне плодовете заслужават ли си? :lol:

жоро66
1st October 2010, 18:25
Като зрели дюли са :lol:

Целувчица
1st October 2010, 18:33
Като зрели дюли са :lol:Дюлите са кисели. :lol:

жоро66
1st October 2010, 18:34
Ти па няма да ги гризеш! Знайш как болят :roll:

Целувчица
1st October 2010, 18:37
Ти па няма да ги гризеш! Знайш как болят :roll:Ми обичам да хапя. :twisted: :D

deni_90
30th December 2010, 13:21
аз на 16 го направих за пръв път :wink:

Wings_of_a_Butterfly
30th December 2010, 13:34
когато му дойде времето :shock:

ani_93
6th January 2011, 10:23
ами всеки различно когато сам си прецени че е готов .. аз на 14 :)

Galina-kaka G
6th January 2011, 11:11
И как по-точно разбра, че си готова? Извинявам се за любопитството. :oops:

ani_93
6th January 2011, 11:14
И как по-точно разбра, че си готова? Извинявам се за любопитството. :oops:
Ами почувствах си го , че вече не съм малка и е време . :wink:

Wings_of_a_Butterfly
6th January 2011, 11:15
:lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen:

жоро66
6th January 2011, 11:17
Ами една жена съзрява природно - полово, когато и дойде цикъла. В някои общества на тази възраст момичето може да сключи брак вече, и да бъде майка.

Просто у нас и в западните общества е прието социалното съзряване с по висока граница - 16 / 18 (а в Щатите и 21) години.

Една жена е готова за секс точно тогава, когато тя прецени, че е попаднала на подходящия човек на когото да се отдаде :wink:

ЛИСКУ
6th January 2011, 11:24
Какъв подходящ човек, бре? :lol: На тази възраст не търсиш подходящ човек...просто хормоните бушуват...с когото падне!

жоро66
6th January 2011, 11:25
Ами някои не се опинят на хормоните си, като магаре на лед! :lol: Кво сте се затюхкали :roll:

ЛИСКУ
6th January 2011, 11:31
Всичко е хормони, даже и тук във форума прехвърчат искри:lol:
Усетих го виртуално...докъде ни доведе този интернет!... :wink:

жоро66
6th January 2011, 11:37
Повечето искри които прехвърчат, са от прекалено вземане на сериозно и непоносимост към различните мнения, ама нейсе :wink:

Galina-kaka G
6th January 2011, 11:40
Де да беше непоносимост само на мнения... И не непоносимост, Жоре, а бездумие! :shock: не знам дали съществува точно такава дума...

жоро66
6th January 2011, 11:43
Ама пък хубаво звучи :wink:

ЛИСКУ
6th January 2011, 11:46
Повечето искри които прехвърчат, са от прекалено вземане на сериозно и непоносимост към различните мнения, ама нейсе :wink:

Неее. говорих ти за секс-искри :lol:
Нали тук за това се говори...нямах предвид караници.

gabi_gabriela
7th January 2011, 01:18
уфффффффффффффф

gabi_gabriela
7th January 2011, 01:25
Какъв подходящ човек, бре? :lol: На тази възраст не търсиш подходящ човек...просто хормоните бушуват...с когото падне!
И така да е, и какво искаш да ни докажеш с този си пост :roll:
Че си много умна и морална или с какво там превъзхождаш развратниците.
Вече прекаляваш,не даваш на никого да си постне мнението,заяждаш се и търсиш да охапеш веднага.
Нямаш ли си гадже?

gabi_gabriela
7th January 2011, 01:25
:lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen:
ти да не си девствена,та така ти е смешно.

Wings_of_a_Butterfly
7th January 2011, 07:53
Абе габи, нещо много лично ги прие нещата :roll:
И защо трябва да съм девствена за да ми е смешно, само девствениците ли се смеят :cry:

Dundi4ka
8th January 2011, 14:27
Кога ли и аз шсъ разпиша в тая тема :oops: :roll:

ЛИСКУ
8th January 2011, 18:38
Какъв подходящ човек, бре? :lol: На тази възраст не търсиш подходящ човек...просто хормоните бушуват...с когото падне!
И така да е, и какво искаш да ни докажеш с този си пост :roll:
Че си много умна и морална или с какво там превъзхождаш развратниците.
Вече прекаляваш,не даваш на никого да си постне мнението,заяждаш се и търсиш да охапеш веднага.
Нямаш ли си гадже?

Габи, нищо не разбрах! :lol:
Направо недоумявам....Кого ухапах, какво стана?... :roll:

gabi_gabriela
8th January 2011, 20:11
Какъв подходящ човек, бре? :lol: На тази възраст не търсиш подходящ човек...просто хормоните бушуват...с когото падне!
И така да е, и какво искаш да ни докажеш с този си пост :roll:
Че си много умна и морална или с какво там превъзхождаш развратниците.
Вече прекаляваш,не даваш на никого да си постне мнението,заяждаш се и търсиш да охапеш веднага.
Нямаш ли си гадже?

Габи, нищо не разбрах! :lol:
Направо недоумявам....Кого ухапах, какво стана?... :roll:
карай да върви,прави :lol: си густото

gabi_gabriela
8th January 2011, 20:11
Абе габи, нещо много лично ги прие нещата :roll:
И защо трябва да съм девствена за да ми е смешно, само девствениците ли се смеят :cry:
Ми, да :lol:

ЛИСКУ
8th January 2011, 20:17
Абе габи, нещо много лично ги прие нещата :roll:
И защо трябва да съм девствена за да ми е смешно, само девствениците ли се смеят :cry:
Ми, да :lol:

Значи и аз ще трябва да съм девствена... :roll:

gabi_gabriela
8th January 2011, 20:31
Целият форум сме девствени! :lol:

Dundi4ka
8th January 2011, 21:44
:lol: :lol: :lol: Значи не съм била само аз :roll: ...
На едно коУежка лелята съ е дала на 54, кво знаете вие :lol:

gabi_gabriela
8th January 2011, 23:20
:lol: :lol: :lol: Значи не съм била само аз :roll: ...
На едно коУежка лелята съ е дала на 54, кво знаете вие :lol:
Избързала е :lol:

Wings_of_a_Butterfly
9th January 2011, 09:13
:lol: :lol: :lol: Значи не съм била само аз :roll: ...
На едно коУежка лелята съ е дала на 54, кво знаете вие :lol:

Олеле, ужас

LUCKY Dancing Queen
10th January 2011, 12:33
И нашите три форумни Мусайбета закъсняха: почнаха на 11 години :?

Renkata
10th January 2011, 13:34
Акселерати!

Wings_of_a_Butterfly
10th January 2011, 21:26
И нашите три форумни Мусайбета закъсняха: почнаха на 11 години :?

с риск отново да ми кажат че съм девствена: :2055: :2055: :2055:

ЛИСКУ
10th January 2011, 21:35
Butterfly,
ако си на 17, си много умно дете. А до 25-30 г. все ще натрупаш бройка, не се коси... :lol:

Wings_of_a_Butterfly
10th January 2011, 21:45
Ами, благодаря :roll: Иначе аз за бройката не се притеснявам - всичко с времето си. Но пък и не държа да съ мот тези с много бройки. По-важно е с кого а не с колко :1231:

Wings_of_a_Butterfly
10th January 2011, 21:46
... уф поста стана двоен

excelerator
11th January 2011, 11:22
Мдааа, аз като мъж искам да се съглася и от нашата страна (щото уж ние по-имаме лоша слава на бройкаджии) - тва е мит, който звучи сладко отстрани, на практика всяка "бройка" е сама за себе си - или добра, или не :). Това го усетих на свой гръб като почнах да се движа в двуцифрените числа и спрях да изпитвам такова удовлетворение от бройката като такава, но най-вече когато срещнах мъж, който твърдеше, че е спал с 268 жени. Не му повярвах отначало, после видях на снимка 5-6 от тези жени и не просто му повярвах, а и го съжалих. Така че бройката сама по себе си не значи и не показва абсолютно нищо според мен =)
А по темата (макар че като гледам отдавна не сме на нея :lol: ) - като бях на 11 гледах някво интервю с вокала на "Обратен ефект" и той каза, че за пръв път е топнал на 14. Тогава си обещах, че на 14 ще е. И беше :) И не съжалявам, и без това само това им е в главата на момчетата по тва време, що да му се опъват. Пък и беше ячко, не беше от злополучните първи пъти.

raptor
11th January 2011, 11:32
:cool: Е начи аз съм позакъснял малко,таман чукнах 40к, ше дано да се уредя скоро.
Те едно време ни плашеха че е опасно да се почва от рано и аз реших да изчакам...
:D
p.s. Валето, да нахраниш гларуса че много нервен ходи!

жоро66
11th January 2011, 12:57
Те едно време ни плашеха че е опасно да се почва от рано и аз реших да изчакам...

Не вярвай на всичко, с което те плашат :wink:

Iliana81
11th January 2011, 14:58
Те едно време ни плашеха че е опасно да се почва от рано и аз реших да изчакам...

Не вярвай на всичко, с което те плашат :wink:

Аз пък реших да видя кое му е толкова УпаснУтУ :lachen:

raptor
11th January 2011, 15:20
:cool: Мое да споделиш пък и ти...

Iliana81
11th January 2011, 15:31
Епа нема страшно, стига да се ползват гуми (но не втора употреба)
:lol: :lol: :lol:

жоро66
11th January 2011, 16:00
Като стана въпрос в една друга тема, че оралния секс не бил секс, то май и секса с гума, не е! Той като ми е в гумата и в половинка хляб да го мушна, ще е все тая :roll:

ani_93
12th January 2011, 08:13
Като стана въпрос в една друга тема, че оралния секс не бил секс, то май и секса с гума, не е! Той като ми е в гумата и в половинка хляб да го мушна, ще е все тая :roll:
Така е но все пак понякога ползвам гума :lol:

жоро66
13th January 2011, 08:29
Е, понякога и аз ползвам, да не мислиш че я карам през къра - бос :roll:

ani_93
13th January 2011, 08:30
Eми няма как ... трябва :?

Mama.Mia
13th January 2011, 18:46
...Така е но все пак понякога ползвам гума :lol:

ani_93, като те чета, оставам с впечатление, че доста разкрепостен полов живот водиш - свирки на черни, секс в училище...без коментар - твоя си работа, не те съдя, но .....
замисляла ли си се за болести, за тези, предавани по полов път?
Пази се, момиче :!: Ползването на презерватив при теб трябва да е абсолютно задължително :idea: Не само понякога, ами винаги трябва с презерватив :idea:

nikol4etoo
13th January 2011, 18:51
май набор 93 сме по-разкрепостени от другите, защото и аз правя свирки, и секс в училище и понякога използвам гума....обичаме секса и не се срамуваме от това... :lol:

i_ani
13th January 2011, 19:08
"Понякога ползвам гума" звучи доста несериозно , за хора с непостоянни партньори :?

Mama.Mia
13th January 2011, 19:08
май набор 93 сме по-разкрепостени от другите, защото и аз правя свирки, и секс в училище и понякога използвам гума....обичаме секса и не се срамуваме от това... :lol:

Това, което се опитвам да обясня и да ви накарам малко да си размърдате разкрепостените главици, е да се замислите за болестите, който може да си навлечете от това безразборно свирене и чу*ане. Като ти гонореяса пу*ето един ден и ревнеш, тогава ще е твърде късно. Това исках да напиша - да ползвате презерватив винаги. Винаги, а не понякога.

nikol4etoo
13th January 2011, 19:13
аз не мога да разбера къде видяхте да пише, че го правя с различни партньори...това, че правя секс не значи, че го правя с всеки срещнат...имам сериозен приятел от 2 години и освен да свиря на него на друг не го правя...и двамата сме си правили тестове и за СПИН и за хепатит и съм спокойна като го правим без гума...не мога да разбера какъв ви е проблема от многото правене на секс ;)

ЛИСКУ
13th January 2011, 19:16
Аз имам един познат анестезиолог във Виена, който ме увери, че СПИН реално няма...Но това е друга и дълга тема.
:wink:

Mama.Mia
13th January 2011, 19:17
аз не мога да разбера къде видяхте да пише, че го правя с различни партньори...това, че правя секс не значи, че го правя с всеки срещнат...имам сериозен приятел от 2 години и освен да свиря на него на друг не го правя...и двамата сме си правили тестове и за СПИН и за хепатит и съм спокойна като го правим без гума...не мога да разбера какъв ви е проблема от многото правене на секс ;)


хаха на 18 с 18 :lol: :lol: :lol: тази вечер се очаква нова бройка :lol: ще излизаме с приятелки на лов за мъже :lol: :lol: :lol:

Мненията ти са противоречиви...

nikol4etoo
13th January 2011, 19:21
не на всички бройки духам.... :lol:

Babri
13th January 2011, 19:24
Това, което се опитвам да обясня и да ви накарам малко да си размърдате разкрепостените главици, е да се замислите за болестите, който може да си навлечете от това безразборно свирене и чу*ане. Като ти гонореяса пу*ето един ден и ревнеш, тогава ще е твърде късно. Това исках да напиша - да ползвате презерватив винаги. Винаги, а не понякога.

Мама Мия,добре си го казала :cool:

Babri
13th January 2011, 19:32
:arrow:

Wings_of_a_Butterfly
13th January 2011, 20:59
не на всички бройки духам.... :lol:

Ами от същинския акт всъщност може повече болести да си лепнеш. Съжелявам ,че го казвам, но като чета някои постове и почва да ме е срам от моя набор. Радвам се, че поне вие си го харесвате.

ЛИСКУ
13th January 2011, 21:02
Аз подкрепям Butterfly!
Направо не ми побира ума колко е малка, а толкова мислеща...Поздрави! :2020:

Busted
13th January 2011, 21:17
скриха ви шапките 93-та година кадрите майна :lol:

аз затва много ги уважавам ,адските са :!:

ЛИСКУ
13th January 2011, 21:45
скриха ви шапките 93-та година кадрите майна :lol:

аз затва много ги уважавам ,адските са :!:

Тоя лаф "адски" - не го бях чувала :D . Научих нещо ново. :D

Wings_of_a_Butterfly
13th January 2011, 21:49
Мерси Лъки :2008:

Busted
13th January 2011, 22:03
като енциклопедия съм ,само пускаш жетончето и се радваш на житейско-поучителни афоризми ..

за промоциите на лично майна :lol:

ЛИСКУ
13th January 2011, 22:15
като енциклопедия съм ,само пускаш жетончето и се радваш на житейско-поучителни афоризми ..

за промоциите на лично майна :lol:

Какви промоции имало?

ani_93
14th January 2011, 10:26
...Така е но все пак понякога ползвам гума :lol:

ani_93, като те чета, оставам с впечатление, че доста разкрепостен полов живот водиш - свирки на черни, секс в училище...без коментар - твоя си работа, не те съдя, но .....
замисляла ли си се за болести, за тези, предавани по полов път?
Пази се, момиче :!: Ползването на презерватив при теб трябва да е абсолютно задължително :idea: Не само понякога, ами винаги трябва с презерватив :idea:
Ами под понякога съм имала предвид следното :arrow: Когато добре си познавам партньора - гаджета сме , добри приятели или дете на севейни приятели мога да си позволя и без презерватив. Но когато го правя с човек който или малко или непознавам го правя с презерватив :) :)

жоро66
14th January 2011, 10:43
Аз винаги си носа презервативи, ама не мога го вдяна някога, особено ако сме шръбнали повечко у бара!

За тва, мацките трябва да държат да се използват, при инцидентни обстоятелства, и да помагат да си туряме като сме пийнали :wink:

Веднъж една (незнам кой набор е била, ама беше доста по голяма от 93) ми го налузи с уста майна! Няма такава майсторка :wink:

nikol4etoo
14th January 2011, 11:15
...Така е но все пак понякога ползвам гума :lol:

ani_93, като те чета, оставам с впечатление, че доста разкрепостен полов живот водиш - свирки на черни, секс в училище...без коментар - твоя си работа, не те съдя, но .....
замисляла ли си се за болести, за тези, предавани по полов път?
Пази се, момиче :!: Ползването на презерватив при теб трябва да е абсолютно задължително :idea: Не само понякога, ами винаги трябва с презерватив :idea:
Ами под понякога съм имала предвид следното :arrow: Когато добре си познавам партньора - гаджета сме , добри приятели или дете на севейни приятели мога да си позволя и без презерватив. Но когато го правя с човек който или малко или непознавам го правя с презерватив :) :)


ani_93 подкрепям те :!: :!: :!:

Renkata
14th January 2011, 12:54
:2014: Ай сиктор веееее!

Wings_of_a_Butterfly
14th January 2011, 13:00
Иска ми се да напиша нещо, но просто няма думи, които да изразят това, което ми иде да кажа

mimika
14th January 2011, 13:00
Егати логиката :shock: :o

Renkata
14th January 2011, 13:01
:offtopic: Ужасявам се при мисълта какви биха били резултатите ако изследват масово младежта за полово предавани болести.... :?

Renkata
14th January 2011, 13:05
Имам само един простичък въпрос към Анчето и Николчето- чували ли сте да речем за хламидиии ЧПВ? И аджаба кво е туй жЮвотно?

Wings_of_a_Butterfly
14th January 2011, 13:08
Аз много често се ужасявам и от IQ-то на младите хора. Тъжно е просто

Divinemouse
14th January 2011, 13:09
Ами под понякога съм имала предвид следното :arrow: Когато добре си познавам партньора - гаджета сме , добри приятели или дете на севейни приятели мога да си позволя и без презерватив. Но когато го правя с човек който или малко или непознавам го правя с презерватив :) :)

Ани,не ми е работа да те напътствам или съветвам ,но ти от къде знаеш по горе изброените с кого си лягат преди теб :roll:

Nikol4etooo,за какво я подкрепяш че ми стана интересно :?:

mimika
14th January 2011, 13:10
Аз много често се ужасявам и от IQ-то на младите хора. Тъжно е просто
Мдаааа, и с това съм съгласна :?

i_ani
14th January 2011, 13:36
мноо гъбясала стана тая тема :lol::lol::lol: ....ше стоя далеч , че току виж съм лепнала некоя виртуална хламидия :mrgreen:

nikol4etoo
14th January 2011, 13:51
добре какъв ви е проблема не мога да разбера? правим си секс и тва е... ако вие нямате тази възможност не пръскайте злоба били сме леки били сме развратни каквито и да сме то си е за нас! НИКОЙ няма право да ме съди какво да правя и как да го правя пф :shock:

mimika
14th January 2011, 13:56
Ние проблем нямаме :lol:
При вас ще дойдат проблемите след време :lol: :cool:

nikol4etoo
14th January 2011, 13:58
тогава като нямате проблем спрете да ни съдите.... :!:

Divinemouse
14th January 2011, 14:00
добре какъв ви е проблема не мога да разбера? правим си секс и тва е... ако вие нямате тази възможност не пръскайте злоба били сме леки били сме развратни каквито и да сме то си е за нас! НИКОЙ няма право да ме съди какво да правя и как да го правя пф :shock:

Права си :lol: Важното е да има ЛюбоФен и ДухоФен живот :lol:

nikol4etoo
14th January 2011, 14:02
добре какъв ви е проблема не мога да разбера? правим си секс и тва е... ако вие нямате тази възможност не пръскайте злоба били сме леки били сме развратни каквито и да сме то си е за нас! НИКОЙ няма право да ме съди какво да правя и как да го правя пф :shock:

Права си :lol: Важното е да има ЛюбоФен и ДухоФен живот :lol:


:2043: :2043: :2043:

i_ani
14th January 2011, 14:03
тогава като нямате проблем спрете да ни съдите.... :!:
НИКОЙ НЕ ВИ СЪДИ :!: :!: :!:
ЖИВЕЙТЕ СИ ЖИВОТА КАКТО НА ВАС ВИ ХАРЕСВА :wink:

Имате си родители , които да се грижат за вас , ако забременеете :1250: ....или се разболеете :2035:

nikol4etoo
14th January 2011, 14:07
да точно така!!! не ви засяга :2043: :2043: :2043:

Renkata
14th January 2011, 21:10
Ай сега да ни затапите кви дърти лелки сме и никой не иска да ни "плющи" 'щот много знаем и да ни кажете, че вас таквизи неща не ви ловят, застраховани сте и ние па ше вземем да млъкнем, без "гък" да кажем.... :? Отворени пички сте, трябва да сте по-устати все пак :roll:

Dundi4ka
14th January 2011, 21:24
Фчера :oops: ...за първи път от... :lol:

жоро66
14th January 2011, 21:38
Фчера :oops: ...за първи път от... Вчера ... на обяд

:lol:

Dundi4ka
14th January 2011, 21:41
Въх, то не било толкУз отдавна, на мен цяла вечност ми се стори :roll: :lol:

жоро66
14th January 2011, 21:45
Нимфоманка такава :buttslap:

ani_93
14th January 2011, 22:08
добре какъв ви е проблема не мога да разбера? правим си секс и тва е... ако вие нямате тази възможност не пръскайте злоба били сме леки били сме развратни каквито и да сме то си е за нас! НИКОЙ няма право да ме съди какво да правя и как да го правя пф :shock:
:2043: :2043:

LP_
14th January 2011, 22:37
:lol: :lol: :lol: Тука е станало луда работа, набор 9Х къртят :1207: :1207: :1207: :1207:

жоро66
14th January 2011, 22:39
Форума се подмладява с всеки изминат ден. :lol:

LP_
14th January 2011, 22:41
Форума се подмладява с всеки изминат ден. :lol:Големия смях ще е като цъфнат 0х наборите, от тия дето им пише прокурор на гащите :lachen: :lachen:

жоро66
14th January 2011, 22:43
Те вече ще ни сложат в джоба си! :2055:

LP_
14th January 2011, 22:48
Те вече ще ни сложат в джоба си! :2055:Направо ще е стой, та гледай :lol:

жоро66
14th January 2011, 22:55
Ами ние черпихме информация от видео касетите с Тереза Орловска - оная с квадратните цици - първите опити за силикон, после се появиха видеотеките и по разкрепостените филми, след това кабеларките и "Спайс платиниум" и "Хикс хикс ел", а сега идва ерата на Ю-порн, а там има всичко :lol:

Мен да ти кажа, все още няма какво да ме очуди :roll:

ЛИСКУ
14th January 2011, 22:57
Аз съм изключила порното вкъщи! :!:
Мисълта трябва да е девствена. :)

жоро66
14th January 2011, 22:58
:2055: Ся като чета, гаче ли съм некъв историк! Ама наистина дедо ви е гледал порно на касети Бета макс, ако на някой тоя медиен динозавър му говори нещо въобще :lol:

LP_
14th January 2011, 23:02
Е то по принцип лошо няма, обаче на моменти нещата прескачат границата на вулгарното с доста и става жалка картинка. :?

жоро66
14th January 2011, 23:09
Нали знаеш принципа на децата, когато искат да кажат на целия свят, че имат нови обувки. Е, във всеки един от нас дреме тва себе-експониране. Само че всеки експонира различни неща от себе си. един мускулите, друг интелект, трети кола и т.н. Кой на каквото социално равитие се намира в момента.

Ай стига, че много сериозно стана :lol:

резервна модераторка
15th January 2011, 21:01
Я разкажете за медийните динозаври, че ми стана интересно.Като стана въпрос, много са ми смешни порнофилмите от едно време, с някакви космати лелки, нагримирани със зелени сенки.

жоро66
15th January 2011, 23:51
Алексиьо!!! Де се запляхте мЪри :roll: И стига с косматите лелки, че са ми фетиш ..... знайш :wink:

жоро66
15th January 2011, 23:53
Помна Чичулина, кога изгряваше на порно небосклона. Вежди ключ - изрусени при тва :lol: Правеше некви мастурбации на обществени места :roll:

Mad Dog
16th January 2011, 19:27
На 15 .... с кака с две години по- голяма от мене .... употребяваше ме за лятната ваканция :D А ... и Тереза Орловски си спомням дори.....

valeto
17th January 2011, 10:31
:2055: Ся като чета, гаче ли съм некъв историк! Ама наистина дедо ви е гледал порно на касети Бета макс, ако на някой тоя медиен динозавър му говори нещо въобще :lol:

Е колко и да е динозавърско, още си се ползват бета максите в теУевизията. :cool: Кат' чета, 93-то надали и вехаес знаят какво е, ама пък са мноу отворени. :roll: и снимките от бала ми са на лента ... егаси, няма да чета тоя форум вечИ, супер закрепостена се чувствам, Рапунцел пасти с бозъ да яде :? :lol:

sportakus75
17th January 2011, 10:41
има ли форум за пенсионери,че да се ориентирам вече,щом помня телефоните с шайбите май не съм за тук :D

Мариса
20th January 2011, 04:13
Дъщеря ми е супер пичка :dirty_dance: на 14 години и все още не е спала с момче.
Това значи ли ,че е изостанала :?: :!: :?: :!: :?: :!:

ОЗНАЧАВА,ЧЕ Е СУПЕР СВЯСТНО МОМИЧЕ :!:

i_ani
20th January 2011, 09:15
Мариса , от'де го изрови тоз цитат (щерката след две седмици ще стане на 17 :1216: ) :lol:

Нещата малко се промениха , защото от година и 4 месеца се има гадже :first_move: , но си права , свястно момиче е , гордостта на мама и тати :wink: :D

sportakus75
20th January 2011, 09:28
марисабела е намерила машина на времето,миличко върни ме на 22г :D

жоро66
20th January 2011, 09:32
Аз и на 30 кандисвам да ме върне :roll:

Radio Erevan
20th January 2011, 14:45
Секс за първи път кога? Обещаха ми за утре. Стискайте палци.

жоро66
20th January 2011, 15:15
Аз стисна ли се за "палеца", значи ш'се случи! Вервай ми :wink:

Radio Erevan
20th January 2011, 15:59
Аз стисна ли се за "палеца", значи ш'се случи! Вервай ми :wink:

Само не се стискай и за двата, че да не се случи по неправилен начин. :D

жоро66
20th January 2011, 16:15
Тва ше го пишем в графата - "трудова злополука" :lol:

Radio Erevan
20th January 2011, 16:26
Чак пък злополука... :P

gabi_gabriela
25th January 2011, 06:30
има ли форум за пенсионери,че да се ориентирам вече,щом помня телефоните с шайбите май не съм за тук :D
Аз съм ги употребявала дане,не само да ги помня и сметки съм навъртала по тях.
Аз казах да измислим тема"На кой колко му е пенсията",ама вие, цъ.

Мариса
25th January 2011, 10:39
Мариса , от'де го изрови тоз цитат (щерката след две седмици ще стане на 17 :1216: ) :lol:

Нещата малко се промениха , защото от година и 4 месеца се има гадже :first_move: , но си права , свястно момиче е , гордостта на мама и тати :wink: :D

радвам се:)

sportakus75
25th January 2011, 11:13
има ли форум за пенсионери,че да се ориентирам вече,щом помня телефоните с шайбите май не съм за тук :D
Аз съм ги употребявала дане,не само да ги помня и сметки съм навъртала по тях.
Аз казах да измислим тема"На кой колко му е пенсията",ама вие, цъ.
:2055:

mimika
25th January 2011, 11:15
Наборе, не се смей - то ние сме си баш за такъв форум :lol: :wink:

LUCKY Dancing Queen
25th January 2011, 11:57
Дъщеря ми е супер пичка :dirty_dance: на 14 години:. Звучи обнаждеждаващо. Синковеца е на 15 и е пич от класа. Върти гаджета през ден. Дай да ги запознаем :)

sportakus75
25th January 2011, 12:03
и моя,само на 5 е а много обича да бара БарбитУ,като я види по чоропогащник и все е отгоре и :D

Alexandra93
25th January 2011, 20:52
Не помня писала ли съм тук и не ми се рови за това на 13 анален и на 14 вагинален.Оралния дойде малко по-късно.

Piny
25th January 2011, 20:54
Кой е този перверзник, дето е правил анален секс с 13 годишно дете?!?!?

Мариса
25th January 2011, 20:57
Кой е този перверзник, дето е правил анален секс с 13 годишно дете?!?!?

:shock: :shock: :shock: :shock:
моята реакция беше същата...гнусссссссссс.тая държава ....нямам думи :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:

LUCKY Dancing Queen
25th January 2011, 20:58
Хайде не скромничи! Аналния с предмет е започнал много по-рано. Познавах едно мумиче, което манипулираше портокал на 11 год.

Мариса
25th January 2011, 20:58
ПЕДОФИЛИЯ

Alexandra93
25th January 2011, 20:59
Брех докато нямаше никой и форума се оживи... :D :D

Piny
25th January 2011, 21:01
ами на 13 години повечето деца не са влезли дори в пуберитета.

Мариса
25th January 2011, 21:03
ами на 13 години повечето деца не са влезли дори в пуберитета.

ПО ДЯВОЛИТЕ ТА НА 13 Е ОЩЕ ДЕТЕ.............

LUCKY Dancing Queen
25th January 2011, 21:06
Сестра й знаеше да напъхва цитруси на 9г., а Мели е чакала до 13г.... Ебати излагацията!!

Alexandra93
25th January 2011, 21:07
Сестра й знаеше да напъхва цитруси на 9г., а Мели е чакала до 13г.... Ебати излагацията!!

Ще пусна водата :lol: :lol: :lol:

Нелка
25th January 2011, 21:09
Не помня писала ли съм тук и не ми се рови за това на 13 анален и на 14 вагинален.Оралния дойде малко по-късно.

Сега ако кажеш, че и ти е харесало...
Анален на 13 си е просто изнасилване, средна телесна повреда, трябвало е да си търсиш правата..

LUCKY Dancing Queen
25th January 2011, 21:10
Почвай от сега да учиш дъщеря си и я поверявай по-често на баща й!!

Alexandra93
25th January 2011, 21:11
Не помня писала ли съм тук и не ми се рови за това на 13 анален и на 14 вагинален.Оралния дойде малко по-късно.

Сега ако кажеш, че и ти е харесало...
Анален на 13 си е просто изнасилване, средна телесна повреда, трябвало е да си търсиш правата..

Не казвам,че ми е харесало не съм искала да си търся правата защото аз съм искала да пробвам.Така че не знам какъв ви е проблема на повечето тук,та зяпнахте в един глас! :roll:

Мариса
25th January 2011, 21:12
Не помня писала ли съм тук и не ми се рови за това на 13 анален и на 14 вагинален.Оралния дойде малко по-късно.

Сега ако кажеш, че и ти е харесало...
Анален на 13 си е просто изнасилване, средна телесна повреда, трябвало е да си търсиш правата..

в бг е пълно с мъже,които се занимават с малолетни....масова педофилия

Мариса
25th January 2011, 21:14
Не казвам,че ми е харесало не съм искала да си търся правата защото аз съм искала да пробвам.Така че не знам какъв ви е проблема на повечето тук,та зяпнахте в един глас! :roll:

НА 13 СИ МИСЛИЛА ЗА СЕКС,ОСОБЕНО ЗА АНАЛЕН...,ЧЕ СИ И ПРОБВАЛА ДОРИ.ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СМЕ НИЕ ХОРАТА С ПРОБЛЕМИ :!:

LUCKY Dancing Queen
25th January 2011, 21:16
Мели, колко пъти си раждала? Помниш ли им имената? По домове ли са? Раздадени? Продадени в чужбина?

Нелка
25th January 2011, 21:16
Не помня писала ли съм тук и не ми се рови за това на 13 анален и на 14 вагинален.Оралния дойде малко по-късно.

Сега ако кажеш, че и ти е харесало...
Анален на 13 си е просто изнасилване, средна телесна повреда, трябвало е да си търсиш правата..

в бг е пълно с мъже,които се занимават с малолетни....масова педофилия

Щото не им стигат сексуалните възможности да задоволят зряла жена.. А всички знаят, че лапетата не правят секс за кеф, а за да се фукат, че вече са големи.. :evil:





Не казвам,че ми е харесало не съм искала да си търся правата защото аз съм искала да пробвам.Така че не знам какъв ви е проблема на повечето тук,та зяпнахте в един глас! Rolling Eyes

Ревнаха всички, щото повечето са или родители или бъдещи такива. Ще разбереш един ден..

Alexandra93
25th January 2011, 21:18
Добре.

Yo
26th January 2011, 00:19
Mного е готино, аз ще възпитавам моите деца още от по-рано, за да са "по-готини" и вървежни :cool: Срамота как границата с всяка година пада все повече... На 13 анален, то не знае още дали му се пикае... Изроди всякакви.

Mad Dog
26th January 2011, 00:35
Ще ви разкажа една преживелица- само моля не припадайте...

Преди доста време отивам на една официална среща в центъра на София , наконтен както се полага на такава - костюм, изрядно изгладена риза "официален" часовник гладко и прясно избръснат. Тъй като се оказа че срещата се отлага д един час отивам в едно "модно" кафе- нещо си да пия едно кафе. Сядам на едното сепаре а това зад мене е заето от "лолитки" с видима възраст около 15 което означава че са били на 12-13.
На първо место се почувствах като кон на ат пазара - една по една момите станаха да отидат до тоалетната (за нея се минаваше покрай моето сепаре и) и ме поогледаха.
Не знам дали в моя чест разговора (говореше се за секс), се водеше на доста висок тон . това което ме шокира беше изказването на едната чудесна прекрасница:
"Мене още никога не ми е идвал (момата носеше сутиен сигурно по- голям размер от тоя на майка си) и сега се счупвам от секс , защото знам че така е супер безопасно - не мога да забременея квото и където и да правя."

Та такива мити и немити за сексуалните отношения при подрастващите.

Mama.Mia
26th January 2011, 01:14
...Ревнаха всички, щото повечето са или родители или бъдещи такива. Ще разбереш един ден..

Е, и? Като сме родители, това дава ли ни право да нападаме Alexandra93 и да се възмущаваме и отвращаваме открито на това, което тя сподели?
Ако не го приемате, разбирате, проумявате и прочие, ами просто си замълчете, защото коментари от рода на: "ама ти как можа" и подобни просто няма нищо да променят. И какъв е смисъла да я нападаме и да се чудим как видиш ли можела тя да прави анален на 13 години?
Nells, поста ми не е конкретно към теб или някой друг, само изказвам мнение.

Нелка
26th January 2011, 01:21
Според мен е хубаво, че се изказва мнение, защото ако се остави така изглежда, че все едно е нещо нормално. А то не е :!:

не става въпрос за лицемерно пуританско поведение, всички тук сме далече от пуритани, но има някои отклонения, като некрофилия, зоофилия и ПЕДОФИЛИЯ, които трябва да си останат отклонения...

LUCKY Dancing Queen
26th January 2011, 01:21
Аз даже споменах, че можеше и по–рано да започне с ануса. Да кажем– към 11 год. Само изказвам мнение.

леля мичИ
26th January 2011, 01:25
Аз даже споменах, че можеше и по–рано да започне с ануса. Да кажем– към 11 год. Само изказвам мнение. :2055: Ох бе, разсъних се, изЪк :2055:

LUCKY Dancing Queen
26th January 2011, 01:27
Ам чи тъй де. Защо да оставяме децата ни да се терзаят. Нека свободно израстват в похот и предмети отзаде.

Tasho
26th January 2011, 01:28
Ами защо пък го наричате педофилско?!Никъде не видях да е споменала с колко годишен е било?Ако момчето е било на възраст 14-16?Или пък на 13?
Виж ако е бил на 30 или 30+ тогава говорим за педофилия.Дори ми се струва,че и дори сега когато може би е на 17 и прави секс с 30+ пак не е много нормално!

LUCKY Dancing Queen
26th January 2011, 01:30
Дали момчето е било брат й, чичо й, или баща й, тепърва ще се изяснява :roll:

Tasho
26th January 2011, 01:33
Много го задълбахте.Ама се обазалагам ,че тя сега се кефи на това ,което направи с вас.Върнете страница от темата назад и вижте какво за какво говоря :D

LUCKY Dancing Queen
26th January 2011, 01:36
Без съмнение се кефи. Стотици се кефят покрай нея. Тя ще мудифицира гинетално от кеф :o

gabi_gabriela
26th January 2011, 03:31
Много го задълбахте.Ама се обазалагам ,че тя сега се кефи на това ,което направи с вас.Върнете страница от темата назад и вижте какво за какво говоря :D
:2043:

gabi_gabriela
26th January 2011, 03:31
:arrow:

Мариса
26th January 2011, 06:53
Според мен е хубаво, че се изказва мнение, защото ако се остави така изглежда, че все едно е нещо нормално. А то не е :!:

не става въпрос за лицемерно пуританско поведение, всички тук сме далече от пуритани, но има някои отклонения, като некрофилия, зоофилия и ПЕДОФИЛИЯ, които трябва да си останат отклонения...

подкрепям,и ако с тва трябва да се кефи какво била направила с нас ..хахахахаа,освен да събуди едни кофти чувства..нищо друго :lol:

Babri
26th January 2011, 08:58
и моя,само на 5 е а много обича да бара БарбитУ,като я види по чоропогащник и все е отгоре и :D

Вземи го другия път с нас на кафе,купила съм си фигурален чорапогащник :girl_haha:

sportakus75
26th January 2011, 09:25
край,ща изплющи :D

жоро66
26th January 2011, 10:04
Първото което ми идва на ум е, че Алекс може да си прай пишка с вас и да ви провокира.

Дори и да не е това, в помаклъка момичетата от миналия век още - правят анален доста преди да се оженят, което става на около 15 - 16 годишна възраст.

Въобще, нищо не мой ме очуди мене :roll:

mimika
26th January 2011, 10:15
По темата "Секс за първи път-кога ?" - аз лично на 18 год. и половина :D
Въх колко съм чакала, а :lol: :lol: :lol:

sportakus75
26th January 2011, 10:16
ам чи кЪк ни си ръждясала бе моме :D

Babri
26th January 2011, 10:21
По темата "Секс за първи път-кога ?" - аз лично на 18 год. и половина :D
Въх колко съм чакала, а :lol: :lol: :lol:

Въх,аз на 18 :lol: Мимка,с теб доста сме чакали.

mimika
26th January 2011, 10:21
Хахаахахааа...не знам и аз наборе, ама не съжалявам, иначе щях да съм се "амортизирала", ако бях почнала по-рано :lol: :lol: :lol:

mimika
26th January 2011, 10:22
Тц, тц, тц....Бабринце, к`ви сме били задръстени, а :shock: :lol:

Babri
26th January 2011, 10:29
Даа,много :lol: Но важното е че вече сме в час.

Mad Dog
26th January 2011, 10:31
Даа,много :lol: Но важното е че вече сме в час.

Барби - почвайте да наваксвате - нали знаеш максимата "И да правиш и да не правиш секс- той живота си минава". :D :D :D

Alexandra93
26th January 2011, 17:47
Според мен е хубаво, че се изказва мнение, защото ако се остави така изглежда, че все едно е нещо нормално. А то не е :!:

не става въпрос за лицемерно пуританско поведение, всички тук сме далече от пуритани, но има някои отклонения, като некрофилия, зоофилия и ПЕДОФИЛИЯ, които трябва да си останат отклонения...

подкрепям,и ако с тва трябва да се кефи какво била направила с нас ..хахахахаа,освен да събуди едни кофти чувства..нищо друго :lol:

Пука ми за вашите чувства :cool:

gabi_gabriela
26th January 2011, 18:03
То за нашите чувства е,ясно.Всеки си казва:"Добре,че тая ,не ми е щерка" :lol:
Ама ти си варди твоето чувства,че след време,ще се срамуваш сама от себе си за нещата които си правила на много млади години.
Нищо лично към теб,най-добронамерен съвет.
Желая ти успех в живота със сексуалните ти партньорите!

резервна модераторка
26th January 2011, 18:16
Не помня писала ли съм тук и не ми се рови за това на 13 анален и на 14 вагинален.Оралния дойде малко по-късно.Да, писала си го и преди.Всички знаем, че твоят сексуален живот върви в обратна прогресия.На дърти години ще се окажеш девствена може би. :lol:

резервна модераторка
26th January 2011, 18:19
Ще ви разкажа една преживелица- само моля не припадайте...

Преди доста време отивам на една официална среща в центъра на София , наконтен както се полага на такава - костюм, изрядно изгладена риза "официален" часовник гладко и прясно избръснат. Тъй като се оказа че срещата се отлага д един час отивам в едно "модно" кафе- нещо си да пия едно кафе. Сядам на едното сепаре а това зад мене е заето от "лолитки" с видима възраст около 15 което означава че са били на 12-13.
На първо место се почувствах като кон на ат пазара - една по една момите станаха да отидат до тоалетната (за нея се минаваше покрай моето сепаре и) и ме поогледаха.
Не знам дали в моя чест разговора (говореше се за секс), се водеше на доста висок тон . това което ме шокира беше изказването на едната чудесна прекрасница:
"Мене още никога не ми е идвал (момата носеше сутиен сигурно по- голям размер от тоя на майка си) и сега се счупвам от секс , защото знам че така е супер безопасно - не мога да забременея квото и където и да правя."

Та такива мити и немити за сексуалните отношения при подрастващите. :shock: :shock: :shock: Ебати невежеството.Горките лапета, ще се износят още преди да са съзрели за подобни изпълнения.Иначе било супер безопасно, а?

LUCKY Dancing Queen
26th January 2011, 18:51
Не помня писала ли съм тук и не ми се рови за това на 13 анален и на 14 вагинален.Оралния дойде малко по-късно.Да, писала си го и преди.Всички знаем, че твоят сексуален живот върви в обратна прогресия.На дърти години ще се окажеш девствена може би. :lol: И армии от изчезнали навътре в нея мъже на всички възрасти :shock:

Mad Dog
26th January 2011, 18:59
То за нашите чувства е,ясно.Всеки си казва:"Добре,че тая ,не ми е щерка" :lol:
Ама ти си варди твоето чувства,че след време,ще се срамуваш сама от себе си за нещата които си правила на много млади години.
Нищо лично към теб,най-добронамерен съвет.
Желая ти успех в живота със сексуалните ти партньорите!

Това пък от къде на къде?Просто смяна на поколенията бе Габи. Нашите баби са считали че е много срамотно да не си девствена на сватбата, нашите майки и бащи сигурно са приемали аналния секс за табу.... Дори за моето поколение секса с повече от един партньор едновременно е в рамките на екзотиката....... За поколението налбор 9Х няма задръжки- и още по добре за тях- така ще експериментират повечко и на 25 вече ще знаят какво им харесва и какво не.... а не като разни лелки и чичковци които тръгват да съживяват брака си (в техният случай все едно на умряла котка кръв да преливаш) на дърти години със сиксуални експерименти.

gabi_gabriela
26th January 2011, 19:00
малИИИИИИИИИИИИ
ко го напраЙхе тУй момиченце :lol:

gabi_gabriela
26th January 2011, 19:13
Това пък от къде на къде?Просто смяна нае поколенията бе Габи.
Е как пък все ние в България,сме все така напреднали,бе,майка му стара :roll: и много бързо я правим тази смяна на поколенията.Това не е смяна на поколения,а смяна на ценностната система,Мад Дог.
Тук децата в Норвегия на 13г. играят още на конструктори,скачат лятото на батути в дворовете си,карат ски зимата и зяпат детски филмчета-а са най-напредналата държава в цяла Европа.
Ай стига вече с това оправдание"Да ,ние бяхме такива,а те видите ли,на,са онакива ,защото живота е напреднал"
Тука колко са напреднали,идея си нямаш и икономически и технологически и умствено и всичко.
В БЪлгария ВСИЧКО е изгустирано,извратено и гадно.Родителите на тези деца са малоумни,че не ги наблюдават какво правят ,къде ходят и кога се прибират.На родителите не им се занимава,безотговорни са-това е проблема според мен.
Ще ти дам един пример:Синът ми е в 5клас.Оказа се ,че от целия клас ,аз и мъжът ми сме единствените родители,които сядат и учат с детето си и го подготвят за у-ще.А всички останали ми казват-ами аз не му разбирам учебниците,математиката е много трудна,ми да се оправя.А в същото време се оплакват,че децата им имат двойки.
Синът ми е в музикално у-ще,да не споменавам как учим по пиано и солфеж,постоянно сме му на главата и се чудя как другите родители не хаят за децата си при условие,че им се носят лоши оценки в къщи.Мисля,че е наше задължение са помагаме и да подаваме ръка на децата си,не само за у-ще,а изобщо за живота,който им предстои.

Babri
26th January 2011, 19:17
Даа,много :lol: Но важното е че вече сме в час.

Барби - почвайте да наваксвате - нали знаеш максимата "И да правиш и да не правиш секс- той живота си минава". :D :D :D

Аз вече си наваксах въпреки че на 13-14г вместо да правя секс,скачах на ластик пред къщи :D Но ние бяхме друго поколение :wink:

Piny
26th January 2011, 19:19
и аз съм на мнението на Габи - виновни са родителите, а не децата.

резервна модераторка
26th January 2011, 19:23
Наскоро гледах един филм "Градът на Бога".Там лапетата от най-бедняшкия квартал на Рио де Жанейро, който наричат "Градът на Бога", както прохождат, хващат оръжието и почват да се мъкнат с наркодилърите, за да градят кариера като лоши момчета в черния бизнес докато израстват.А и да изкарат някоя пара да хапнат.Това значи ли, че е нормално? Може би поколението им е било такова - действието се развива 60-те - 70-те години.Охоо, те в бедняшкия квартал са бая пред нас бе! Даже и норвежците са надбягали! :roll:

Babri
26th January 2011, 19:26
.Родителите на тези деца са малоумни,че не ги наблюдават какво правят ,къде ходят и кога се прибират.На родителите не им се занимава,безотговорни са-това е проблема според мен.


Първо нямат време,второ не им се занимава.Една съседка си дава хлапетата на занималня въпреки че не работи и по цял ден се чуди какво да прави.Щото трябват нерви и търпение да седнеш да учиш с детето,а пък ако са две е още по-сложно.

Габи,и аз уча с моите деца и се радвам че постигат много добри резултати в училище :wink:

Babri
26th January 2011, 19:45
Няма гаранция какво ще се случи след години.Но аз вярвам в моралните принципи и така възпитавам децата си. :wink:

Piny
26th January 2011, 19:51
но когато родителите не обръщат внимание на децата, шансът да кривнат е по-голям :wink:

Мариса
26th January 2011, 20:14
Е как пък все ние в България,сме все така напреднали,бе,майка му стара :roll: и много бързо я правим тази смяна на поколенията.Това не е смяна на поколения,а смяна на ценностната система,Мад Дог.
Тук децата в Норвегия на 13г. играят още на конструктори,скачат лятото на батути в дворовете си,карат ски зимата и зяпат детски филмчета-а са най-напредналата държава в цяла Европа.
Ай стига вече с това оправдание"Да ,ние бяхме такива,а те видите ли,на,са онакива ,защото живота е напреднал"
Тука колко са напреднали,идея си нямаш и икономически и технологически и умствено и всичко.
В БЪлгария ВСИЧКО е изгустирано,извратено и гадно.Родителите на тези деца са малоумни,че не ги наблюдават какво правят ,къде ходят и кога се прибират.На родителите не им се занимава,безотговорни са-това е проблема според мен.

НАПЪЛНО СЪГЛАСНА.ДЕЦАТА СА ДЕЦА И ТРЯБВА ДА СИ ИЗЖИВЕЯТ ДЕТСВОТО!

gabi_gabriela
26th January 2011, 21:12
.Родителите на тези деца са малоумни,че не ги наблюдават какво правят ,къде ходят и кога се прибират.На родителите не им се занимава,безотговорни са-това е проблема според мен.


Първо нямат време,второ не им се занимава.Една съседка си дава хлапетата на занималня въпреки че не работи и по цял ден се чуди какво да прави.Щото трябват нерви и търпение да седнеш да учиш с детето,а пък ако са две е още по-сложно.

Габи,и аз уча с моите деца и се радвам че постигат много добри резултати в училище :wink:
Kato не им се занимава,да не раждат,кой ги кара насила :roll: То това е отговорността,не само да си вдигаме краката и да раждаме.Ама то за всичко трябват нерви и търпение,иначе да не е раждала,ако е искала да е спокойна.Родила 2 деца,а нямала после време за тях,а за кафета и мухабет,има време

gabi_gabriela
26th January 2011, 21:15
Бабри,естествено,че ще учиш с тях и ще имат добри резултати.Всеки отговорен родител,постъпва като теб,особено когато децата са още малки.Когато пораснат,трябва на други неща да ги учим.
То това е всъшност родителската подкрепа-да застанеш зад гърба на детето си/децата си/ и то постоянно да знае,че е обичано и подкрепяно.Така и то повече ще ти се доверя и облагодарява.

ЛИСКУ
26th January 2011, 22:38
Каква беше темата?! :)
Това учене с децата много не го разбирам...с мен никой не се е занимавал и не ми е стоял на главата, за да си напиша домашните. Собствена съвест и самостоятелност! Не бях супер отличничка, но бях от добрите.

Iliana81
26th January 2011, 23:00
На мен ми стояха над главата да ми помагат с ученето, докато не отидох във Варна в езикова гимназия и тогава вече сама се спасявах :) Обаче не съм много съгласна че родителите са виновни, ако децата им кривнат. Понякога се случва, въпреки морала на които се опитват да ги възпитат. Нали знаете приказката за забранения плод, та децата си мислят "мама и татко не одобряват това, значи е нещо яко".
Аз започнах горе долу рано за моето време, на 15. Но не съм правила безразборен секс, от 15 до 18 бях само с 2ма с които имах връзка. Можех да бъда всяка вечер с различен, но не ми беше интересно. До голяма степен, защото никoй не ме контролираше и не ме държеше изкъсо, и когато се чувствах свободна, не се изкушавах от безразборен секс, напивания, наркотици.

gabi_gabriela
27th January 2011, 02:50
Каква беше темата?! :)
Това учене с децата много не го разбирам...с мен никой не се е занимавал и не ми е стоял на главата, за да си напиша домашните. Собствена съвест и самостоятелност! Не бях супер отличничка, но бях от добрите.
Ти като си родиш дете/деца/,ако искаш ги карай,сами памперса да си сменят.
В днешно време толкова е трудно в у-ще,учебниците така неразбираемо са написане,че на нас ,родителите ни трябват 15мин.,за да разберем даден урок,че да го обясняваме после.
Ама нали пак трябва някой да лапка мангизи от написани тъпи учебници,а,че децата не разбират,да се спасяват :twisted: :evil:

gabi_gabriela
27th January 2011, 03:00
Обаче не съм много съгласна че родителите са виновни, ако децата им кривнат. Понякога се случва, въпреки морала на които се опитват да ги възпитат. Нали знаете приказката за забранения плод, та децата си мислят "мама и татко не одобряват това, значи е нещо яко".
. До голяма степен, защото никoй не ме контролираше и не ме държеше изкъсо
Абе,не мога да разбера,аз ли не умея да обяснявам,вие ли не ме разбирате :roll:
Кой говори в днешно време за контрол,изкъсо,забранени плодове,морал и пр. :roll:
Говорим за това да се помага на децата,да се проявява разбиране към техните чувства и усещания,да им се обясняват нещата такива каквито са.Да се КОМУНИКИРА С ТЯХ ПОСТОЯННО!
Те да виждат,че някой се интересува от техните желания,пита ги,съветва ги.За това говоря. Така детето се чувства в семейството си и в дома си, по-уверено,защитено.И тогава разбира буквално какво значат думите:Моят дом,моята крепост".Добива самочувствие в живота,не става плашливо и подтиснато.Става по-уверено,а това се оформя САМО в семейната среда от малко-никъде другаде!

gabi_gabriela
27th January 2011, 03:07
А що се отнася за уроците,разбира се,че ще уча с него.Когато детето не му е ясно и се затруднява и ни пита,при кумшиите ли да го пратя да му обяснят.Нали трябва да иде подготвен на у-ще,да има самочувствие,че знае,а не като тъпак да мълчи на чина и да го подиграват.
Незнам за на другите децата,но моето дете ,винаги ни търси помощта,когато се затруднява.И естествено,ние с баща му,веднага се отзоваваме.Малкият винаги знае,че на нас може да разчита.
Иначе защо да ги правим тези деца,когато няма да ги поглеждаме и да ги оставим сами да се развиват.

Мариса
27th January 2011, 07:09
gabi_gabriela,ти си ДОБРА МАЙКА! :2008:

ЛИСКУ
27th January 2011, 10:21
Ти като си родиш дете/деца/,ако искаш ги карай,сами памперса да си сменят.
В днешно време толкова е трудно в у-ще,учебниците така неразбираемо са написане,че на нас ,родителите ни трябват 15мин.,за да разберем даден урок,че да го обясняваме после.
Ама нали пак трябва някой да лапка мангизи от написани тъпи учебници,а,че децата не разбират,да се спасяват :twisted: :evil:

Може и да са се променили времената, незнам...Но на мен също не ми беше лесно, особено по химия и физика, но никой не ми е висял на главата. Каквото си науча - това. Стремежът да имам добра оценка беше мой, а не наложен от родителя. :wink:

mimika
27th January 2011, 10:31
В днешно време толкова е трудно в у-ще,учебниците така неразбираемо са написане,че на нас ,родителите ни трябват 15мин.,за да разберем даден урок,че да го обясняваме после.
Ама нали пак трябва някой да лапка мангизи от написани тъпи учебници,а,че децата не разбират,да се спасяват :twisted: :evil:
Много добре те разбирам, и ние сме пети клас и знам за какво става въпрос.

i_ani
27th January 2011, 10:52
Лъки , с момчетата май е съвсем различно...
Не им ли "висиш на главата" , нищо не става :lol:
И с мен никой не се е занимавал , но момичетата по принцип сме по-ученолюбиви от момчетата :lol:

ЛИСКУ
27th January 2011, 10:56
Имам още време дотогава. :) Засега си свиркам и само чета детски книжки да възпитавам книголюбие. :)

i_ani
27th January 2011, 11:04
Да му мислят мамите с момченца :) ...аз имам две :2003: момиченца :1231:

LUCKY Dancing Queen
27th January 2011, 11:58
Момиченцетата са по-ученолюбиви и по-прилежни, но момченцата по-задълбочени и интуитивни. 99,5% от научно-техническия прогрес е дело на момченца(в ежедневна полза на милиони момиченца и момченца). В следствие на което на момченцата им остава по-малко време да се чоплят тук и там.

ЛИСКУ
27th January 2011, 13:24
И всичките мизерии по света са направени от момченца. :)
Ама каква беше темата, ние за деца взехме да си говорим.
Кажете за секса - кой кога?...

LUCKY Dancing Queen
27th January 2011, 13:46
17г.

ЛИСКУ
27th January 2011, 13:52
:2043:

И аз така. Това е прилична възраст. :) Преди това само блудни действия. :)

Divinemouse
27th January 2011, 15:12
Да му мислят мамите с момченца :) ...аз имам две :2003: момиченца :1231:

Няма какво да му мисля :lol: От 6 месеца живеем в чужбина и малкия е пълен отличник.Нямам нерви и не знам добре езика за да му помагам ,но съм взела частна учителка и тя му помага.Същата система бях направила и в Бг ,нямах физическото време да седна и да уча с него .Смятам че всичко си е до дете.Определено ми прави впечатление ,че избягва да играе с по палави деца и се надявам и за напред да успее да си избере правилната среда.

sportakus75
27th January 2011, 15:15
Да му мислят мамите с момченца :) ...аз имам две :2003: момиченца :1231:

Няма какво да му мисля :lol: От 6 месеца живеем в чужбина и малкия е пълен отличник.Нямам нерви и не знам добре езика за да му помагам ,но съм взела частна учителка и тя му помага.Същата система бях направила и в Бг ,нямах физическото време да седна и да уча с него .Смятам че всичко си е до дете.Определено ми прави впечатление ,че избягва да играе с по палави деца и се надявам и за напред да успее да си избере правилната среда.
добре де,ама не разбрах майка му кога за първи път е видяла пишока :D

lullaby
27th January 2011, 15:19
Определено ми прави впечатление ,че избягва да играе с по палави деца и се надявам и за напред да успее да си избере правилната среда.

Да ти е живо и здраво детенцето и много да те радва!! :) Но съм забелязала, че родителите, включително и моите се радвате толкова много на послушните деца (аз като не правя това, което нашите очакват от мен получавам "какво ще го правим това дете, ще си провали живота, за нищо не ни слуша, etc."), а я да ви питам вас, дали сте били най-послушните деца и сте изпълнявали всичко, което ви кажат? :) Май по-"палавите" деца в последствие в живота се приспособяват по-добре и са по-борбени, а тези, които са гледани като писано яйце срещат повече трудности. :P

LUCKY Dancing Queen
27th January 2011, 15:31
В училище бяха вдигнали ръце от мен. Обичайният повод за родителски срещи :cool:

ЛИСКУ
27th January 2011, 15:44
В училище бяха вдигнали ръце от мен. Обичайният повод за родителски срещи :cool:

Личи си. Ти и във форума си разбойник. За живота незнам. :)

Divinemouse
27th January 2011, 16:03
добре де,ама не разбрах майка му кога за първи път е видяла пишока :D
Май ще стана за смях :lol: като гледам тук на колко започват да водят полов живот :lol:
Миро , на 18 видях пишока аз :lol:

mimika
27th January 2011, 16:11
Томи, то май нашият набор все на 18 г.сме се "открехнали" :lol:

LUCKY Dancing Queen
27th January 2011, 16:12
Успя да издържиш на проницателния поглед на въпросния пишок?

Babri
27th January 2011, 16:16
Мимка,няма лошо в това :D Ако по-рано бяхме експериментирали с туй-онуй,сега нямаше да ни е толкова интересно :2035:

Divinemouse
27th January 2011, 16:17
Томи, то май нашият набор все на 18 г.сме се "открехнали" :lol:
Мимка ,ми да ти кажа за нищо на света не си разменям детството за креватни историй с някой пубертет...Не съжелявам за нищо ,напротив... :lol:

mimika
27th January 2011, 16:21
Ооооо момичета, изобщо не се оплаквам.
Абсолютно и твърдо съм съгласна с Томи, жалкото е, че те няма как да разберат ние какво детство сме имали, и се радвам, че го изживяхме както ние си знаем :D :wink:

Mama.Mia
27th January 2011, 17:14
Аз за първи път на 17 години и половина :wink:

gabi_gabriela
28th January 2011, 04:48
Може и да са се променили времената, незнам...Но на мен също не ми беше лесно, особено по химия и физика, но никой не ми е висял на главата. Каквото си науча - това. Стремежът да имам добра оценка беше мой, а не наложен от родителя. :wink:
Изобщо не става въпрос за добри оценки,а да разбира материала и да върви напред.Да му се създава логично мислене.

ЛИСКУ
28th January 2011, 11:08
Изобщо не става въпрос за добри оценки,а да разбира материала и да върви напред.Да му се създава логично мислене.

Хубаво де, ама темата беше за секса. :)
Нещо най се заяждаш, а? :)

Piny
28th January 2011, 11:12
лъки, къде виждаш Габито да се заяжда - тя една от най-толерантните потребителки в този форум!
Тя просто сподели че помага на детето си с учебния материал - в това няма нищо лошо. На мен майка ми също не ми е помагала, но аз като бях дете, тя работеше на пълен работен ден и като се върнеше от работа, аз бях вече отдавна приключила с ученето и домашните.

ЛИСКУ
28th January 2011, 11:36
[quote="Piny"]лъки, къде виждаш Габито да се заяжда - тя една от най-толерантните потребителки в този форум!
quote]

Абе на едно друго място пак се заяде с мен и даже не разбрах защо :lol:
Ама нищо де, простих и.

Alexandra93
28th January 2011, 13:51
Охо страстите са поутихнали.Да ги разбунваме ли пак :P

Mad Dog
28th January 2011, 13:53
Охо страстите са поутихнали.Да ги разбунваме ли пак :P

Ахамс..... я кажи ти като пробва на 13 .... мъжа на колко беше?

LUCKY Dancing Queen
28th January 2011, 18:31
Е почти бяхме на "топло,топло,топло...". Светлин Тончев и Милена Станева, познаваш ли ги?

Babri
28th January 2011, 18:31
и аз пък искам да тегля една майна на БарбитУ:
Барбаринооооооо много ме ядосваш вече ща хвана и ща изчекна от секс,ох олекнами :D

Хвани ме ако можеш (http://vbox7.com/play:7ccf0147) :girl_haha:

LUCKY Dancing Queen
29th January 2011, 22:10
А Дезиро много е прикрит на тази снимка, нищо не се вижда.
:?

Това е малко преди да ми се случи онази странна и неприятна история с колата.
http://www.prikachi.com/images/68/2918068o.jpg

ЛИСКУ
30th January 2011, 00:08
сега да не съжалиш,че си го нападала :lol:

Аз да съм нападала? :) Защо така си помисли?
Преди да видя някой, не го нападам :)
Иначе благодаря за другата снимка, но очила не приемам. :) Визията тотално се променя от очила. Аз никога не се снимам с очила. :)

LUCKY Dancing Queen
30th January 2011, 00:22
Искаш да видиш нахалния ми дебелоок поглед ли ?

ЛИСКУ
30th January 2011, 00:25
Може да се каже.
След толкова буйстване във форума е нормално да искаш да видиш кой стои зад цялата работа. :)

Мариса
30th January 2011, 07:11
Мисля,че секс за първи път трябва да е пълнолетен човек!

gabi_gabriela
30th January 2011, 08:44
Мисля,че секс за първи път трябва да е пълнолетен човек!
и ти ли като мен,пак не спиш :lol:

mirella_79
15th February 2011, 18:23
Бях на 18 години,в Созопол,на плажа,с един спасител....всъщност не беше на самия плаж,а в кулата на спасителите. :girl_in_love:

Мариса
16th February 2011, 02:03
Мисля,че секс за първи път трябва да е пълнолетен човек!
и ти ли като мен,пак не спиш :lol:

освен да се приспивяаме заедно :cool:

sladka_greshka
14th March 2011, 16:36
еми то е хубаво поне единия да знае какво прави........ на мен сефтето ми беше на 15 и мисля, че беше подходящо време :D
мда и на мен така.... но мисля, че момчетата трябва да са към 17 години :)

и аз бях на 15 ... а за момчетата по добре е по късно към 16-17-18 години :) :lol:

Taneva`
14th March 2011, 16:41
Стига бе,аз ся ще сторя 21 и съм си девствена още. Чакам си принца на бял кон с "голям меч"..... :1242: :2023:

Decu
13th April 2011, 13:40
хахахахха чакай си :) За какво ти е тоя голям меч първия път, ше те боли... яяя по-добре нещо по-малко :grin:

Taneva`
13th April 2011, 14:59
Да.Верно...Ще се моля тогава да е с малък,като го направя в звездната вечер...с много рози,сълзи,сополи и вричания във вечна вярност...

Decu
13th April 2011, 19:55
Моя първи път не беше нищо особено,нямаше романтика, цветя, рози, пози/е пози само малко/ и така нататък, бях решила да го направя и ми хареса :))))

Мариса
14th April 2011, 22:17
моят първи път беше ужасен и така намразих секса за години напред...курът му беше ужасно голям.......

Taneva`
15th April 2011, 08:31
Ем нека де скъпа Мариско,тъкмо втория път кат попаднеш на голем,ще имаш тренинг ха-ха

Decu
15th April 2011, 10:01
хахахахахахаха, тя Мариската затова сега им прави кастинг първо :)

Мариса
15th April 2011, 19:32
Един издържа кастинга,сега да видим българите като си дойда в София с кво ще ме посрещнат:)

Decu
17th April 2011, 18:17
После да кажеш резултатите от бг кастинга :)

резервна модераторка
17th April 2011, 21:20
Това, което мразиш, после ти става любим грях.Като при Мариса.

Неспокойната моторетка
17th April 2011, 22:07
После да кажеш резултатите от бг кастинга :)
А ако с годините и спорта Мариска се е разширала много, може ли да допуснем в кастинга едновременното участие на два патладжана пристегнати с връвчица един за друг?

леля мичИ
17th April 2011, 22:52
А ако с годините и спорта Мариска се е разширала много, може ли да допуснем в кастинга едновременното участие на два патладжана пристегнати с връвчица един за друг?

ХАХАХАХХАХАХА, Дециро, простаааааааааак :2055:

Неспокойната моторетка
18th April 2011, 10:18
Всъщност, това за патладжанките с връвчицата е кастинг за нашите 17 годишни потребителки. Мариса е на много по-високо ниво. Може да осигури топла квартира без прозорци на културиста от аватара- с целия му ръст. До броени дни в София ще имаме културисти- хибернатори.

леля мичИ
18th April 2011, 10:25
Може да осигури топла квартира без прозорци на културиста от аватара- с целия му ръст.

Според мен, той ше е новият гувернант на котЯнцето на Мариса :1242:

Марисо, намери ли и гледачка мЪ ?

Мариса
18th April 2011, 11:15
Според мен, той ше е новият гувернант на котЯнцето на Мариса :1242:

Марисо, намери ли и гледачка мЪ ?

Котето е от няколко месеца при майка ми,наложи се да й го дам:(
Но важното е,че сега е щастливо там на свобода,природа,други животни:)

Неспокойната моторетка
18th April 2011, 11:59
Котенцето така се е оранило с казанлъшки плъхове, че вече само гувернанта ще може да го повдига. А пък ако го изтърве по невнимание върху Марискината гръд, силикона ще фръкне нагоре чак до сливиците. Имах си аз едно котенце. Пуснах го на свобода сред себеподобните. За три месеца стана по-тежък и от Мели.

Мариса
18th April 2011, 12:23
Дезиро,нищо не ми се е случвало.Джери ми е скачал отгоре,тежи 7 кг:)

Неспокойната моторетка
18th April 2011, 12:29
Джери се е напълнил с Джеревци и вече сигурно е станал 17кг. Ако и с новото тегло го издържиш гръдно, значи и аз мога да ти положа главичка, без да те повредя.(изчервяване).

Мариса
18th April 2011, 12:31
яхаххахаа,добре че си ти да разсмиваш...