PDA

View Full Version : Секс за първи път-кога ?


Страници : [1] 2 3 4

milice
21st February 2008, 23:23
Ами като новобранец да пусна и аз една тема, надявам се да събуди интерес :)

Та...как смятате, коя е най-удачната възраст за момиче/момче да прави за първи път секс ???

И сори ако вече е имало такава тема , ама нещо не съм ровила чак толкова,да видя за какво е писано :)

MiCskillZ
21st February 2008, 23:45
може би да са на по 16... аз бях на 13 и ми беше най-лошия секс.... а и бях много невзрачен.... и идея си нямах какво правя.... аз за 1ви път виждам ЖЕНСКИ ПОЛОВ ОРГАН(УУУАААУУУУ)... и такъв след като вкарах напирам като идиотче и се кефя адски много а тя ми вика аре бе момче уцели дупката...

{Boni}
21st February 2008, 23:54
:yako: :2055: :2055: :2055: а девойката на 10 ли беше... или наемна :wink:

secretk
21st February 2008, 23:58
според мен е билa по-отрaкaнa кaкa :lachen: :lachen: :lachen: :2055: :2055:

ratamahatta
22nd February 2008, 00:06
еми то е хубаво поне единия да знае какво прави........ на мен сефтето ми беше на 15 и мисля, че беше подходящо време :D

i_ani
22nd February 2008, 08:50
еми то е хубаво поне единия да знае какво прави........ на мен сефтето ми беше на 15 и мисля, че беше подходящо време :D

15 години за момиче е добре и аз бях на толкова първият път.
А за момче ми се струва ,че на 17 години е по-добре ,защото те по-късничко съзряват.

Beautiful_
22nd February 2008, 08:51
еми то е хубаво поне единия да знае какво прави........ на мен сефтето ми беше на 15 и мисля, че беше подходящо време :D
мда и на мен така.... но мисля, че момчетата трябва да са към 17 години :)

еМ ДжИ
22nd February 2008, 08:57
Аз бях на 14, а той на 19, не беше много интересно... общо взето се раочаровах от секса - мислех, че е нещо по-по-най и че веднага ще свърша или нещо такова... После обаче (след 3-4 път) започна да ми харесва :oops:
Според мен няма "няй-подходяща възраст", който когато се е почувствал готов - тогава е най-подходящо... Е, разбира се, всички знаем, че момчетата малко по-късно се развиват от момичетата, така че за тях по-добре по-късничко...или с някоя кака :)

i_ani
22nd February 2008, 09:10
Що си мисля ,че на момичетата под 15 им е малко раничко за секс :2045: :roll: :?: :!: :?:

еМ ДжИ
22nd February 2008, 09:16
Сега вече го правят на по 12, така че - изостанала си :D :D
Да, и аз мисля, че е рано за повечето, но някои се развиват по-бързо от други... Аз още в 6ти клас исках да пробвам :oops:

i_ani
22nd February 2008, 09:32
ИЗОБЩО НЕ СЪМ ИЗОСТАНАЛА.
Някой може и на 10 години да започнат да водят полов живот ,но това не означава ,че е нормално !
Дъщеря ми е супер пичка :dirty_dance: на 14 години и все още не е спала с момче.
Това значи ли ,че е изостанала :?: :!: :?: :!: :?: :!:

Beautiful_
22nd February 2008, 09:35
ИЗОБЩО НЕ СЪМ ИЗОСТАНАЛА.
Някой може и на 10 години да започнат да водят полов живот ,но това не означава ,че е нормално !
Дъщеря ми е супер пичка :dirty_dance: на 14 години и все още не е спала с момче.
Това значи ли ,че е изостанала :?: :!: :?: :!: :?: :!:
Ако ти имаш дъщеря ,поощри я още докато е на 12 години и бъди горда майка ,че детето ти не е изостанало.
ани защо така реагираш? еМ ДжИ не го каза, за да те обиди, а просто отбеляза днешните деца какво правят на тия години. естествено не значи, че всички са такива :idea:

i_ani
22nd February 2008, 09:50
Сори за острата реакция ,но не можах да се въздържа от отговор :bowdowl:

igtigt
22nd February 2008, 09:52
при мен беше на 20 :)
баси колко съм бил задръстен .... ужас ... цели три години съм проспал .... ама после как си наваксах ... не е истина :):):)

Street
22nd February 2008, 09:53
момичетата 16, момчетата 17 :)

еМ ДжИ
22nd February 2008, 09:58
Естествено, че и моята майка нямаше да е щастлива, че съм спала с момче на 14, но тя не е разбрала! Нито съм искала да те обидя, нито пък твърдя, че е нормално на такава възраст да се спи с момче, това, че аз съм го направила, не знаачи че е нормално и не съм го твърдяла, а това, че казах, че си изостанала беше по-скоро точно с горчив сарказъм да отбележа какво става днешно време (за съжаление, защото повечето деца не са подготвени). Друг е въпроса, че едно времеее.... са се женели на по 12 години, така че, за човешкия организъм не е страшно, страшно е сега, като има толкова много рискови фактори и мозъка не е узрял, за да ги осъзнае ...

nellita
22nd February 2008, 10:00
Моето сефте беше на 15 :oops:
Не че мисля, че това е подходяща възраст, просто се случи. :2016:

i_ani
22nd February 2008, 10:11
Прекалено съм млада за да съм изастанала.
Според мен възпитанието на майката, рефлектира върху детето.
Пък и нашите деца не са роми ,нали :?:

еМ ДжИ
22nd February 2008, 10:30
Не видях връзката, но както и да е. Няма нужда да си стара, за да си изостанала. И въпреки това епитета не беше насочен пряко към теб. Нямам предвид циганите, имам предвид в миналото - 15-16 век примерно (!) Тогава са правили секс доста малди, за двайсетгодишните са казвали, че едва ли не са си преполовили живота.

milena127
22nd February 2008, 10:31
Аз съзнателно изчаках до 18.
Бях напълно готова, имам само приятни спомени от първия си път. Отчасти и заради внимателния и нежен партньор.

i_ani
22nd February 2008, 10:52
Не видях връзката, но както и да е. Няма нужда да си стара, за да си изостанала. И въпреки това епитета не беше насочен пряко към теб. Нямам предвид циганите, имам предвид в миналото - 15-16 век примерно (!) Тогава са правили секс доста малди, за двайсетгодишните са казвали, че едва ли не са си преполовили живота.

15-16 век ли :roll: :?: :!: :?: :?: :?:
Аз мислех ,че говорим за сега (21 век сме вече ) :D

Babri
22nd February 2008, 13:03
Аз бях на 18!

Значи и аз съм изостанала :oops: като се има предвид днешните деца кога го правят за първи път!

nellita
22nd February 2008, 13:22
Не знам защо обърнахте разговора на 'изостанала' или не. Това,че днешните ДЕЦА правят секс и раждат бебета :!: на по 12 години, не означава, че ние сме изостанали и бавно развиващи се. Те просто са неграмотни, необразовани, без ценостна система и без съзнание за отговорност пред себе си, детето си и обществото. :2040:

Babri
22nd February 2008, 13:28
Точно така,Нелита!

И аз не мисля,че на 12 год е нормално да спиш с някой,още повече да имаш дете!

Дете ражда дете!

Възпитанието в семейството е много важно!

milice
22nd February 2008, 13:29
Аз като 19-годишна изостанала ли съм ? :( :oops:

milice
22nd February 2008, 13:45
:1231: Еми, така де...не че не е имало възможност, просто да си призная до скоро това изобщо не ми беше наболяла тема, занимавах си се с други неща и се ЗАЧУДИХ , гледайки всички натокани и облекани мацки около мен, въртящи "любов" от не искам и да си представя кога, дали "аджеба" не съм изтървала влака без да се усята :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: и да ли се приема вече за нормално да има момичета/момчета, които просто още чакат подходящия момент/човек, а не го правят, само защото трябва и защото вс други го правят :1246:

Karlson
22nd February 2008, 15:46
16. Сега като се замисля ми е било рано. Ако имах втори шансш щях да го поотложа с 2-3 години.

еМ ДжИ
22nd February 2008, 16:48
Не знам защо обърнахте разговора на 'изостанала' или не. Това,че днешните ДЕЦА правят секс и раждат бебета :!: на по 12 години, не означава, че ние сме изостанали и бавно развиващи се. Те просто са неграмотни, необразовани, без ценостна система и без съзнание за отговорност пред себе си, детето си и обществото. :2040:

Като казах "изостанала", въобще нямах предвид вас, че сте изостанали, или i_ani или който и да е, просто за въпроса/твърдението:
"Що си мисля ,че на момичетата под 15 им е малко раничко за секс"
някак си си мисля, че вече може да се каже "на момичетата под 12 им е раничко за секс", защото в наши дни това е горе-долу границата. А не че тези, които не са го правили са "изостанали". В никакъв случай нямах това предвид. Както казах, смятам, че всеки сам разбира кога му е най-добре.
А е друг въпрос, че не само неграмотните и необразованите правят секс на тази възраст. Ако влезеш в двора на някое училище и поразпиташ, сигурно доста ще се изненадаш, че щерката на шефа (примерно) 12 годишна, образована и от интелигентно семейство вече не е девствена. Не казвам, че е добре, но просто в наши дни всичко се развива прекалено бързо ... не само технологиите, но и хората. Като казвам "развиат се бързо" (за хората) нямам предвид, че ние сме бавноразвиващи. Но едно момченце на 3-4 години вече знае уеб-адреси, какво става като стане на 7-8? а на 12? Това имам предвид. Че и баба ми и дядо ми са отраснали без телевизори, компютри и сега трудно се оправят с gsm-и и т.н., но това значи ли, че са бавноразвиващи се? Не. така че, не изопачавайте смисъла на думите.

misheto7
22nd February 2008, 16:53
Според мен трябва да го направиш когато се почувстваш готов и имаш до себе си подходящия човек.Глупаво е да правиш нещо, само защото всички други вече са го направили и само ти не си.

nellita
22nd February 2008, 17:02
Не съм се опитвала да изопачавам каквото и да било. Много добре си давам ясната сметка, че в наши дни и технологиите, и медиите, и начина на живот, и удобствата и всякакви други глезотии влияят на развитието на обществото. Просто ми направи впечатление, че някой казва например "На мен първия ми път беше на 15", а друг - "На мен на 18. Това прави ли ме изостанал?". Давам пример и не споменавам никой конкретно!!! И като цяло имам предвид днешната младеж, а не с баба ми и дядо ми, които със сигурност не мога да кажа, че са 'младеж'.
А колкото до това, дали семейството е образовано и интелигентно, мисля че това не е гаранция, че детето ще е възпитано правилно и ще му бъде изградена ценностна система и съзнателност. Изключенията са малко, но ги има; аз познавам хора, израстнали в много добри и интелигентни семейства, но от тях самите и чеп за зеле не става.

igtigt
22nd February 2008, 17:15
аз познавам хора, израстнали в много добри и интелигентни семейства, но от тях самите и чеп за зеле не става.
и от тук следва да се запиташ що за семейства са това, едно дете не могат да възпитат :):):)

Dani84
22nd February 2008, 17:17
аз бях на 16 ..беше точното време на точното место с точното момче :P

nellita
22nd February 2008, 17:19
аз познавам хора, израстнали в много добри и интелигентни семейства, но от тях самите и чеп за зеле не става.
и от тук следва да се запиташ що за семейства са това, едно дете не могат да възпитат :):):)
Ето на този въпрос не вярвам някой да може да даде истински и изчерпателен отговор. Аз съм педагог и винаги съм се чудила защо хората раждат деца, щом не искат или не могат да ги възпитат така, че да станат хора в пълния смисъл на думата. И ми е много мъчно, че самите родители осакатяват децата си.

valeto
22nd February 2008, 17:24
Всичко ще си кажете :girl_haha:

Първия път = да си достатъчно голям/а за да знаеш какво правиш на теория - разбира се не говоря за деца на по 12-13. Мисля, че точна възраст няма. Има нагласи и ситуации. :roll:

Пипилота
22nd February 2008, 17:26
и от тук следва да се запиташ що за семейства са това, едно дете не могат да възпитат :):):)
Чисто и просто хора. Те всички грешат. Сещаш ли се? Всеки прави деца с надеждата да ги направи по-висши същества от себе си, да се гордее с тях и да им се радва. Но уви понякога родителят е просто безсилен да хване юздите на детето си и вината изобщо не е в него. Мога да ви давам примери до утре, но няма смисъл. Когато станеш родител, тогава ще можеш с чиста съвест да търсиш сметка на другите хора, защо не са успели да си възпитат детето. Сега мнението ти не е никак меродавно.
Още повече, че никой не знае дали става за родител докато не се превърне в такъв.

nellita
22nd February 2008, 17:27
Има нагласи и ситуации. :roll:
Точно така! :2043: Но и човек трябва да се чувства дорасъл и способен да изпита удоволствието от ситуацията. И не говоря само за секса.

igtigt
22nd February 2008, 17:37
Още повече, че никой не знае дали става за родител докато не се превърне в такъв.
като види, че не става за родител да даде свобода на детето си само да се образова, има улуца, книги, интернет, приятели ....
децата израснали в клетка са най-голямото разочарование, та била тя и златна ....

Babri
22nd February 2008, 18:48
Е,надали детето може само да се образова :wink:

Семейството е основната "клетка" за възпитание,а интернета и приятелите са само помощен елемент.

Пък и понякога,родителите не умеят да общуват с децата си или нямат време за това.

MiCskillZ
22nd February 2008, 22:40
:yako: :2055: :2055: :2055: а девойката на 10 ли беше... или наемна :wink:

хахаха не бе тя беше на 14... 1 година по-голяма, беше... и тя беше девствена... за това съм съгласен за 1вия път на мъжете, че трябва с опитна кака.... но до 17 никоя кака няма да те погледне(мен на толкова ме погледна, и ни хвана баба и :wild_sex: , искаше да ни жени :2014: .... и от тогава не съм я виждал)

{Boni}
22nd February 2008, 22:47
На мен ми е странно какво е чуството за 13, 14, 15 годишен тийнейджър (или тийнейджърка) да прави секс :2016: Според мен преживяването ще е доста по-истинско и приятно ако си узрял достатъчно физически и психически за това... Наистина в днешно време развитието е бързо, но все пак ми се струва раничко.. от 16 - 17 нататък мисля, че е ОК.

{Boni}
22nd February 2008, 22:49
мен на толкова ме погледна, и ни хвана баба и :wild_sex: , искаше да ни жени :2014: .... и от тогава не съм я виждал

:2055: ужас, да бабите са опасно нещо ... и дядовците и всичките роднини :lol:

MiCskillZ
22nd February 2008, 23:20
еми и аз това казвам... че е най-добре да си попораснал... не е приятно, но предполагам, че на всички 1вия им е път е минал зле... поне на тези на които и на партнйора им е бил 1ви.... Гадното е че на 13 още не знаеш пикае ли ти се ебе ли ти се...

Babri
22nd February 2008, 23:22
еми и аз това казвам... че е най-добре да си попораснал... не е приятно, но предполагам, че на всички 1вия им е път е минал зле... поне на тези на които и на партнйора им е бил 1ви.... Гадното е че на 13 още не знаеш пикае ли ти се ебе ли ти се...

А сега години по-късно,знаеш ли какво точно ти се прави,особено сутрин :lol: :lol:

MiCskillZ
22nd February 2008, 23:23
Много зависи и какво съм сънувал... :lol:

bimbi
25th February 2008, 12:26
при мен беше на 20 :)
баси колко съм бил задръстен .... ужас ... цели три години съм проспал .... ама после как си наваксах ... не е истина :):):)и аз съм била доста задръстена, чак на 20... :roll:

NESCAFE
25th February 2008, 16:25
На мен ми " счупиха джама "на 18 год. и не бях кой знае колко очарована :1246:
По - скоро , сега ,последните години вече изпитвам истинско удоволствие от секса :pinkglasses:

misheto7
25th February 2008, 16:27
На мен ми " счупиха джама "на 18 год.

Хулиганин ,да идва да плаща щетите за потрошените "джамове" :girl_haha:

NESCAFE
25th February 2008, 16:32
На мен ми " счупиха джама "на 18 год.

Хулиганин ,да идва да плаща щетите за потрошените "джамове" :girl_haha:
Мише, явно ме е напекло здраво слънцето, сега видях, че си написала хулиганин, а на мен ми се привидяха хулигани :girl_haha:

nellita
25th February 2008, 16:42
Хихи :girl_haha:
Кой за какво си мисли :roll:

misheto7
25th February 2008, 16:44
На мен ми " счупиха джама "на 18 год.

Хулиганин ,да идва да плаща щетите за потрошените "джамове" :girl_haha:
Мише, явно ме е напекло здраво слънцето, сега видях, че си написала хулиганин, а на мен ми се привидяха хулигани :girl_haha:

Абе видях го ,ама досега се смях и не можах да ти напиша :lachen:

barrywhite
25th February 2008, 20:06
:lol: :lol:

adyonas
25th February 2008, 21:21
Аз бях на 14, първия път, а втория беше доста по-късно...

adriano
25th February 2008, 21:23
Аз на 16 :wild_sex:

Pec
16th April 2008, 13:31
Аз пък бях на 17. :)

seduce
16th April 2008, 13:37
Аз на 16 :wild_sex:
и аз на толкова,но не от първия път,а чак на четвъртия :? мислих си,че съм някакво чудо на медицината,преди да ми обяснят,че е възможно :biggrin:

pifco
16th April 2008, 14:06
палавници,а пък аз ...леле колко време минало от първото :1210: хммм,ами сега ,като не мога да си спомня :roll:

seduce
16th April 2008, 14:26
еееееее,айде стига,ти ще се изкараш набор на Лили Иванова още малко... :lol:

pifco
16th April 2008, 14:33
е добре де,беше преди 27 години с дна страхотна какичка с 6 години по голяма от мен :oops:

seduce
16th April 2008, 14:44
:1223: :1223: :1223: :1223: :2020:

Dia_t
16th April 2008, 19:08
Аз не бързах изчаках до 17г.,а и смятам,че първият път си е просто да се отпишеш от категорията девствена,нямам кои знае какви приятни спомени :1246:

adyonas
18th April 2008, 17:27
смятам,че първият път си е просто да се отпишеш от категорията девствена,нямам кои знае какви приятни спомени :1246: :2043:

desss
4th May 2008, 10:38
абсолютно е така! едва ли има някой, при който първия път да е било невероятно! по скоро спомените са негативни, и вече от там нататък става квото ще става :lol:

innna
4th May 2008, 12:06
Бях на 15 и бях наистина готова. Изобщо не съм съжалявала нито за момент. И аз мисля, че за момче е хубаво поне 16-17 години да има. :wink:

Beautiful_
4th May 2008, 12:10
Бях на 15 и бях наистина готова. Изобщо не съм съжалявала нито за момент.
и аз тъй :wink:

Jenny^^^
5th May 2008, 03:18
Аз пък бях на 18 :)

Много се радвам,че не прибързах.
Според мен под 18 е рано, не ги одобрявам такива..15-16 годишни,малки са.
Ама при всеки различно де. Въпрос на мнение. :oops:

Beautiful_
5th May 2008, 09:45
Според мен под 18 е рано, не ги одобрявам такива..15-16 годишни,малки са.
Ама при всеки различно де. Въпрос на мнение. :oops:
не е на мнение, а на развитие според мен...това е възраст, в която хората се развиват различни темпове, и според мен е нормално да има и такова разминаване :wink:

MILI
5th May 2008, 10:11
Аз пък бях на 18 :)

Много се радвам,че не прибързах.
Според мен под 18 е рано, не ги одобрявам такива..15-16 годишни,малки са.
Ама при всеки различно де. Въпрос на мнение. :oops:

И аз спадам в твойта категолия на развитие Jenny :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

torranaga
5th May 2008, 10:32
при мен беше на 17 и мога да кажа,че не се отписах просто от графата девственици,ами си беше върха просто,още от първия път :cool:
ама и баткото си разбираше,имаме разлика 10 години,обаче още сме си заедно...той ми беше първия,обаче не останах назад и понаваксах...за сега най-култовото място за правене на секс си остава на покрива на 18-етажов блок по изграв слънце :lol:

valeto
5th May 2008, 14:58
беше върха просто,още от първия път

лелее, баси и късмета. Аз от моя първи път почти и спомен нямам. Не че момчето се представи трагично, просто алкохола беше в повече. :1215: :girl_haha: По темата - на 17 ... :shock:

pifco
5th May 2008, 15:22
беше върха просто,още от първия път

лелее, баси и късмета. Аз от моя първи път почти и спомен нямам. Не че момчето се представи трагично, просто алкохола беше в повече. :1215: :girl_haha: По темата - на 17 ... :shock:
Вале мислех си ,че си по заръстена и си го направила на 22 рия си ро....ден :1210: :1211: :2001:

valeto
5th May 2008, 16:09
Вале мислех си ,че си по заръстена и си го направила на 22 рия си ро....ден :1210: :1211: :2001:

Абе мани, млада и зелена се дадох.... :girl_haha:

suzka
5th May 2008, 16:21
Май аз бия рекорда. Първият път ми беше на 25 години. Ми до тогава не съм обичала никого достатъчно че да искам да правя секс с него. А за мен секса е любов
:D

ro_ni_ka
7th May 2008, 10:31
И аз ще се наредя в графата "късно отдадени" ... :lol: Аз изчаках до 18 години, но не съм с кой знае какви приятни впечатления от първия си акт... Партньора ми беше 9 години по-голям от мен и в първия момент дори не отчете, че съм девствана... беше леко пиинал, а и не предполагаше, че е възможно на тази възраст да съм девица...хи-хи-хи... Изненадах го за Нова година.... :wink:

Africa
7th May 2008, 12:46
Е значи не сме толкова малко окъснелите:) И аз на 18.:)

mallvina
7th May 2008, 14:14
Май аз бия рекорда. Първият път ми беше на 25 години.
:) леле сузка, как си успяла да се устискаш толкова :roll:
на 15, за мен колкото по рано толкова по добре.

torranaga
8th May 2008, 07:41
И аз ще се наредя в графата "късно отдадени" ... :lol: Аз изчаках до 18 години, но не съм с кой знае какви приятни впечатления от първия си акт... Партньора ми беше 9 години по-голям от мен и в първия момент дори не отчете, че съм девствана... беше леко пиинал, а и не предполагаше, че е възможно на тази възраст да съм девица...хи-хи-хи... Изненадах го за Нова година.... :wink:


male,kak si se dala ba6 na nova godina i ba6 na nqkav piqnica ne te znam...ama to vsy6nost nagona ne pita :P

3y3ka
10th May 2008, 00:27
Не знам защо обърнахте разговора на 'изостанала' или не. Това,че днешните ДЕЦА правят секс и раждат бебета :!: на по 12 години, не означава, че ние сме изостанали и бавно развиващи се.

Нелита, подкрепям мнението ти с две ръце!!! :girl_in_love:
Моя първи път беше, когато бях едва на 16, а момчето беше на 17. Не съжалявам, че го направих тогава...просто всичко се случи неочаквано, спонтанно и не пазя кой знае какви спомени от тогава, сега си е по-хубаво със същото това момче. Какво означава на колко е нормално да ти е първия път??? Най-важното според мен е да си с подходящия човек, да има чувства или поне някаква душевна близост - разбиране, нежност. Хубаво е, когато след време...погледнеш назад и си кажеш, че не съжаляваш за това, което се е случило!

Въпреки, че съм уж от новото поколение...вече се чудя за сегашните дребуси коя е приемливата възраст за секс - 11, 12, 13??? Много малки ми се струват, но...познавам такива момичета, та те са си направо бебоци все още - и като начин на мислене, възприятие за това, което ги заобикаля, а тръгнали да правят секс. Извинение - за да са от по-готините, за да се почувстват в крак с модата. Може би малко прекалих, но това е лично мнение, което е базирано на моите впечатления.

Правете любов, когато усетите, че сте готови и усетите, че това е подходящият човек. :girl_in_love:

otherdeadangel
9th July 2008, 00:53
Моят първи път беше на 15,той беше на 18 и на двамата ни беше сефте.На някой може да му се стори странно,но аз още съм с този човек /на 24 съм/,обичам го и не съжалявам за избора си,защото и двамата внимавахме,беше приятно,макар и малко или много неопитно,бяхме нервни и двамата треперехме доста...Иначе и аз не съм съгласна 12 годишните да предприемат такива стъпки...МОето мнение е,че под 15 не е особено полезно...от психологическа гледна точка най-вече

DhR
19th August 2008, 13:24
аз съм на 13, гаджето ми е навито, абе ше пробвам и ще кажа резултата

{Boni}
19th August 2008, 13:28
Тъй като явно не ти се четат 4 страници, ето какво мислят хората по въпроса :wink: Аз лично съм съгласна с това мнение!

може би да са на по 16... аз бях на 13 и ми беше най-лошия секс.... а и бях много невзрачен.... и идея си нямах какво правя.... аз за 1ви път виждам ЖЕНСКИ ПОЛОВ ОРГАН(УУУАААУУУУ)... и такъв след като вкарах напирам като идиотче и се кефя адски много а тя ми вика аре бе момче уцели дупката...

еми и аз това казвам... че е най-добре да си попораснал... не е приятно, но предполагам, че на всички 1вия им е път е минал зле... поне на тези на които и на партнйора им е бил 1ви.... Гадното е че на 13 още не знаеш пикае ли ти се ебе ли ти се...

DhR
19th August 2008, 13:30
знам кога ми се пикае и кога ми се ебе споко, също имам доста често еакулация, също и ерекция бай да уей сорка че ви занимавам с интимния си живот

DhR
19th August 2008, 13:45
айде аз отивам да се пробвам, пък ще кажа после резултата и съм сигурен че няма да има ефекта както на MiCskillZ

misheto7
19th August 2008, 13:46
айде аз отивам да се пробвам, пък ще кажа после резултата и съм сигурен че няма да има ефекта както на MiCskillZ

Що пък си толкова сигурен,че ефекта няма да е същия :wink:

gerenceto1
19th August 2008, 13:49
Аз бях на 13, а момчето на 16. Честно казано и двамата май не знаехме какво правим. Сега като погледна назад и си мисля, че е било грешка, защото не бях готова, а просто исках да му угодя! Затова от опит искам да кажа, деца, не бързайте!!! Когато сте 100% сигурни, че го искате и човека е подходящ да, но не и толкова рано и не насила :?

DhR
19th August 2008, 13:51
адйе аз отивам да си взема кондом, тя идва след 1 час, после ще ви напиша резултата

misheto7
19th August 2008, 14:04
адйе аз отивам да си взема кондом, тя идва след 1 час, после ще ви напиша резултата

Ти ще ходиш ли да е*ш или само ше се хвалиш по темите :lol:

Solver
19th August 2008, 14:07
адйе аз отивам да си взема кондом, тя идва след 1 час, после ще ви напиша резултата

Ти ще ходиш ли да е*ш или само ше се хвалиш по темите :lol:
е*ш сигурно е много интересна дума, моля те разкрий тази единствена скрита буква :lol:

Иначе всички с интерес очакваме развръзката, предлагам да започнем залагания по въпроса..

misheto7
19th August 2008, 14:09
е*ш сигурно е много интересна дума, моля те разкрий тази единствена скрита буква :lol:

Ако искаш за да ти стане по ясно да махна звездичката и да ти я напиша цялата :evil: Ако слагаш многоточие ,точките отговарят на пропуснатите букви ,а в случая не виждам да съм използвала многоточие.Я да те видя ти как ще я напишеш... :wink:

DhR
19th August 2008, 14:10
върнах се, аптеката е на 10 крачки

DhR
19th August 2008, 14:37
гаджето звъни на вратата, след 20-30 минути ще пиша

Reason
19th August 2008, 14:38
По повод темата, един приятел ми разказа как бил станал свидетел на разговор между две момиченца на по 12 години в градския транспорт.

-Ти ебеш ли се ма?
-Ма, ти луда ли си?Само на 12 съм!
-Е, що къв е проблема, нали нямаш мензис още?
-Не, ама това какво общо има?
-Еби са ся ма!Докато все още не можеш да забременееш!

Без коментар!

Inkaaa
19th August 2008, 14:39
Много си бърз 20-30 мин. ...постарай се повечко :lol:

DhR
19th August 2008, 14:56
Хора, секса беше добре ама се изпразних твърде бързо :( , ше пробвам следващия път, но и на двамата ни хареса(жалко че беше само 15 мин)

Reason
19th August 2008, 15:00
хаха, бе ти нещо като любовна игра, гушкане след секса и такива неща не си ли чувал?Обърни внимание на мацката, а не на форума.И не е нужно да се хвалиш, че си ебал...Ебал си, ок.Това, че ще се похвалиш ни най-малко няма да ти донесе актив... ;)
Пуста му мъжка черта, ако не се похвали значи не е ебал...

Solver
19th August 2008, 15:00
Интересно, 3:37 ти беше последното мнение, това е 3:56, явно веднага си я награбил и си я почнал, като отчетеш и времето за другите действия :lol:

Celine
19th August 2008, 15:00
По повод темата, един приятел ми разказа как бил станал свидетел на разговор между две момиченца
:shock:

i_ani
19th August 2008, 15:00
Хора, секса беше добре ама се изпразних твърде бързо :( , ше пробвам следващия път, но и на двамата ни хареса(жалко че беше само 15 мин)

Ти кво , остави гаджето и седна на компа ли ?! :lol:

Reason
19th August 2008, 15:01
Ivanin, той докато е писал в темата, тя му е :2054:

Solver
19th August 2008, 15:02
Да тъкмо щях да кажа на Ани, че той си е седял на стола и е писал по форума, тя е била по-активната :lol:

DhR
19th August 2008, 15:04
е имаше и няколко целувки и прегръдки, тя е още тука

Reason
19th August 2008, 15:11
Стига си писал в тоя форум точно сега!Награбвай я!Втория път секса е по-продължителен! ;)

misheto7
19th August 2008, 15:12
И да не забравиш пак да ни осведомиш как е протекло "меропроятието" :lol:

i_ani
19th August 2008, 15:32
И да не забравиш пак да ни осведомиш как е протекло "меропроятието" :lol:

:girl_haha:

troi
19th August 2008, 15:34
Да тъкмо щях да кажа на Ани, че той си е седял на стола и е писал по форума, тя е била по-активната :lol: била е по активна в мислите му :lol:

DhR
19th August 2008, 21:16
Здрастии не съм писал от 7 часа, абе добре беше мироприятието, особено втория път :) и двамата сме доволни :)

i_ani
19th August 2008, 21:40
DhR , ти ако си на 13г. , значи и аз съм там някъде :lol:

Solver
19th August 2008, 21:44
А вече си правила секс... :lol:

i_ani
19th August 2008, 21:45
А вече си правила секс... :lol:

Мда :oops: :wall:

DhR
19th August 2008, 21:49
DhR , ти ако си на 13г. , значи и аз съм там някъде :lol:
защо да не съм на 13?

i_ani
19th August 2008, 22:32
DhR , ти ако си на 13г. , значи и аз съм там някъде :lol:
защо да не съм на 13?


:2023:

DhR
19th August 2008, 22:35
не мога да ти схвана мисълта

Solver
19th August 2008, 22:56
Това е щото е руса, няма как да и хванеш мисълта :lol:

blueeye83
21st August 2008, 11:20
Аз не мисля,че първия път трябва да е единствено от любопитство какво ли е това секс,а имах една приятелка преди доста години,бяхме по на 13 години,и беше физически доста добре развита за възрастта си,та затова 15 годишните момчета доста й се лепяха.Въпросното момиче за един месец се пробва с повечето,които изявиха желание да са с нея.Не мисля,че това е нормално :shock: .Както и да е.Според мен първия път човек трябва да бъде с някой,който чувства близък,на който има доверие и мисли,че точно той иска да е първият в живота му,когато се чувства узрял за това.

peach
2nd September 2008, 13:25
Когато се почувстваш готов и знаеш за последствията ако не се пазиш.

Mycka
2nd September 2008, 17:54
Аз съм педагог и винаги съм се чудила защо хората раждат деца, щом не искат или не могат да ги възпитат така, че да станат хора в пълния смисъл на думата... .
не мисля,че това е единствената причина за това!не всеки иска да има дете само да отбие номера!едва ли има и всеобщоприложимо правило за възпитаване на деца!аз съм на мнение,че освен възпитанието на родителите,учителите и околната среда много зависи и от самото дете!понякога колкото и да го възпитаваш,то като си има свой си характер....

Аз пък бях на 17. :)
и аз... :roll:
смятам,че първият път си е просто да се отпишеш от категорията девствена,нямам кои знае какви приятни спомени :1246: :2043:
не мисля!аз лично поне като тръгнах да го правя въобще не съм била с такива намерения!друг е въпроса,че не се е получило както бях чела по книгите (най-вече любовните романи :roll: ),но човека беше опитен,имаше желание,беше хлътнал по мен,та взе че после и ме заобича :roll: така че не съм съгласна напълно с това мнение
Май аз бия рекорда. Първият път ми беше на 25 години. Ми до тогава не съм обичала никого достатъчно че да искам да правя секс с него. А за мен секса е любов
:D
и аз все още продължавам да мисля така и за съжаление доста време ми се е налагало да стоя на "сухо" поради тази причина.иска ми се да не си мислех така... :roll:

barrуwhite
3rd September 2008, 09:00
не мисля!
и таз добра :lol:

Интересно ми е жените коит чакат до Христова възраст поддържат ли се отдолу или тва е ено свещено място, което не бива да се докосва с нищо друго, освен магическия жезъл на *любимия единствен

tirra
3rd September 2008, 09:41
аз бях на 16 и го направих защото сама пожелах. партньорът беше 20г и ме попита хиляда пъти дали съм сигурна. болеше ме и почти не помня какво изпитвах?!? но не съм била отвратена след като имаше и следващи пъти.
за първия път има няколко важни фактора, за мен, които зависят и от двамата партньори. трябва да си почувстваш че си готов за това, да го пожелаеш сам , да пожелаеш и партньора а не да го направиш защото всички в класа вече са го правили. и за партньора - да е опитен, да те предразположи и да бъде внимателен - понякога първия път стресира и оставя травма за цял живот.

а на БАРИ ще кажа че си е до човек - аз лично се "поддържам" от преди да започна да позволявам на магическия жезъл да прави вълшебства с мен. но за това съм благодарна на майка си - тя ме заведе на козметик и каза че е задължително да изглеждаш добре и там където не всеки може да погледне. :girl_haha:
но пак ти казвам - въпрос на избор. има и такива мъже които се отвращават от "излъскани" партньорки . предпочитат ги натурални. определено няма да направя компромис за такъв!

Mycka
3rd September 2008, 09:50
не мисля!
и таз добра :lol:

да,повечето пъти разсъждавам :roll:
("не мисли,а разсъждавай")

guineta
3rd September 2008, 10:43
незнам аз съм девствена :roll:
в бургас това е мода...

Mycka
3rd September 2008, 10:45
незнам аз съм девствена :roll:
в бургас това е мода...

:lol: :lol: :lol:
баси коко съм старомодна :lol: :lol: :lol:

misheto7
3rd September 2008, 10:46
Да ви имам модните тенденции :girl_haha:

guineta
3rd September 2008, 10:46
хита на сезона е тва

пак си спала някъде

guineta
3rd September 2008, 10:47
ако някой се интересува от подробности...

chokladkaka
3rd September 2008, 10:47
Всичко е поправимо, сега е модерно да се правят операции за възвръщане на девствеността :lol:

Mycka
3rd September 2008, 10:48
то и аз съм девствена ама...от към ушите :roll:

Reason
3rd September 2008, 16:40
Mycka... ДОЛУ Табутата!

Mycka
3rd September 2008, 19:04
бе ушите не са ми някои пелингатори...едва ли ще се намери толкова малък член :roll:

bimbi
3rd September 2008, 19:49
бе ушите не са ми някои пелингатори...едва ли ще се намери толкова малък член :roll:абе...не спирай да търсиш :lol: :lol:

bilyanki4ka
4th September 2008, 09:56
хита на сезона е тва

пак си спала някъде
я разясни малко повечко по темата....

guineta
4th September 2008, 09:59
500 лв и си като нова
даже срок на годност ти слагат отдолу

misheto7
4th September 2008, 10:00
500 лв и си като нова
даже срок на годност ти слагат отдолу

А гаранционна карта дават ли :1241:

bilyanki4ka
4th September 2008, 10:00
хаххахахаха е много ниска цената бе ?
що така ?

barrуwhite
4th September 2008, 10:01
щото става за 30 минс и не е нещо невъобразимо сложно :)

misheto7
4th September 2008, 10:02
щото става за 30 минс и не е нещо невъобразимо сложно :)

Ти да не практикуваш като акушер гинеколог любител в домашни условия :girl_haha:

barrуwhite
4th September 2008, 10:02
не, бъркаш ме с някого. :lol:

guineta
4th September 2008, 10:05
що? щото ти лепват една тапа отдолу
гаранционни карти незнам
но дават препоръки

bilyanki4ka
4th September 2008, 10:08
какво неща правят хората....напълно сме полудели вече :)

guineta
4th September 2008, 10:11
не, просто момичетата са се таковали, пък после няма да им дадат висока цена
не си ли е девствена, лоша работа.....
те затова и само в задния двор практикуват вече...

misheto7
4th September 2008, 10:12
Добре,че съм в София,не в Бургас :girl_haha:

guineta
4th September 2008, 10:15
то ги има навсякъде
ако пък си мислиш че точно в софия няма.....
някой да е ходил на пазара за булки в Стара Загора :roll:

misheto7
4th September 2008, 10:17
някой да е ходил на пазара за булки в Стара Загора :roll:

Дърта съм вече не ставам за там :lol:

guineta
4th September 2008, 10:18
ти дъртозата я остави
важното е че си опетнена и нечестна
и 5 лв няма да ти дадат без червената хавлия ...

Mycka
4th September 2008, 10:28
еми...няма да с епие блага ракия и това е :roll:

по една водка с утеха и готово ;)

bilyanki4ka
4th September 2008, 10:30
мале мале ...тия хора ....ама ддз ако ме иска някой милионер и иска да съм девствена сигурно и аз ще стана :girl_haha:

Пипилота
4th September 2008, 10:34
Отново девствена - НИКОГА!!!

Renkata
5th September 2008, 19:53
При повторната дефлорация може да не боли бе, кво се шашкате :biggrin:

Reason
5th September 2008, 21:09
guineta, аз шъ ги дам тия 5 лв. за Мишето бе душа! :)

shrek1994
30th January 2009, 17:56
моят първи път беше на 14 почтии на 15 абе на 14 си беше иии беше много яко следвах някой от указанията който бяха тук . благодаря ви иии исках да попитам нормално ли е моми4ето след първия път да го боли корема :?:

deni81
2nd February 2009, 11:03
На 19 закъснях малко.... :D :)

Danito:)
2nd February 2009, 11:19
Аз на 18,не мисля че съм закъсняла,исках да е с човек на когото наистина държа,и досега не съжалявам,че съм го чакала :wink:

kalinka_malinka
2nd February 2009, 12:44
Ау моя беше на 16 години и всичко беше от зор да видя какво е .Исках и аз да мога да разказвам как е било.Но честно да си кажа не съжелявам , с момчето бяхме гаджета, а и той много внимаваше и ме пазеше:)

franchi
3rd February 2009, 11:19
На 17г :1242:

Шоки
3rd February 2009, 11:21
На 16г.

elince88
3rd February 2009, 14:02
на почти 16 г.

Шаро
4th February 2009, 16:52
На 13, а това за едно куче си е доста късно. :lol:

Марулка
4th February 2009, 17:20
На 13, а това за едно куче си е доста късно. :lol:

Че даже и предсмъртно късно........ :cool:

MILI
4th February 2009, 17:20
На 13, а това за едно куче си е доста късно. :lol:
Що за грозно куче си бил, никой не те ЩЕ..... :lol:

den_den
26th May 2009, 21:57
На 20г. Е това ако не е късно. :lol:

Приятеля ми тогава се отнесе много внимателно. А не знаеше, че съм девствена преди да се стигне до секс. Беше ме срам да му кажа.... :lol:
Късно започнах да се интересувам от момчета, вероятно това е причината.

Reason
26th May 2009, 22:02
Човек рано или късно се проебава, така че кво ти пука кога! :wink:

Stefi B
26th May 2009, 22:23
Не си спомням вече :lol: към 17 :wink:

жоро66
27th May 2009, 17:34
Дали е по важно кога, или колко често го правиш. Какво като си го направил на 12 и го правиш веднъж в месеца. А някой, дето е почнал на 20 го прави всеки ден. :? Ееее, почти всеки ...... както казва дядката от рекламата :lol:

Solver
27th May 2009, 18:18
Дядката казва "ееее пошшшти всицки" и нагло злорадства, щото специално за рекламата се е обръснал :lol:

Darini
27th May 2009, 18:38
Ми иска ми се да отговоря,ама мъжа ми попоглежда форума отвреме навреме!Проверката е висша форма на доверие! :lol: :lol: :lol:

tonita
27th May 2009, 21:30
Аз: класика в жанра, на 18, на самия ми бал!!!! Ако щете вярвайте :lol:

От филмите, които бях гледала си мечтаех това важно събитие да се случи точно в тази заветна нощ :1252:

Т-Е-Д-И
27th May 2009, 21:48
На 20 години бях.

Serpentina^
28th May 2009, 17:31
17

sweetpea
28th May 2009, 20:12
няма определена възраст.....зависи как се развива човек!
според мен.....да са поне на 16!защото в повечето случаи по-малките го правят заради мода или притискани от някое сополиво гадже.....
Аз правих секс на 18 и хич не съжалявам- тогава ми се беше паднало да намеря приятел,който да не е див пубер и всичко стана естествено....

А иначе и на 13 ме караха,ама аз тогава още си мислих за кукли.А на 16 имах гадже ,което ме притискаше и даже си бяхме уговорили ден и час,когато майка му не е вкъщи и даже преди това ми звъня по тел. да ме пита "Нали работата ще стане" ,дали не съм се отказала.....Ужас!
Почувствах се като на пазар и накрая отрязах и секс срещата и него!
Беше смешна работа-добре ,че съм била с акъла си!

k0se-b0se
28th May 2009, 21:42
аз бях на 14 а партньорът ми на 19 и изобщо не съжалявам! той беше много внимателен ии все още съм си с него :)

Reason
28th May 2009, 22:55
Аз - вчера! :lol:

вещица
29th May 2009, 10:20
Аз - вчера! :lol:
повярвах ти :lachen: :lachen: :lachen: :lachen:

mavina
30th May 2009, 22:17
На 19

Shining
8th July 2009, 20:56
Вмомента съм на 14 ,има момче,с което не сме гаджета обаче сме си супер приятели и изпитвам огромно желание да правя секс със него. и тук идва проблема,че съм си девствена а той е на 19 иии вероятно доста опитен,но се тревожа за тази болка при първия път,която всички описват и не знам каква е подходящата възраст,но се чувствам напълно готова да го направя с него,и все пак искам да знам това нормално ли е,и какво е вашето мнение,Благодаря предварително :roll: :wink:

Reason
8th July 2009, 21:10
Ако знае баща ти... :)

pifco
8th July 2009, 23:14
случи ми се на 14 ,но не знаех как се прави,по онова време,след операция на окото ,ми дадоха месец отпуска защото не можех да чета и пища заради операцията ,в същото време сестра ми се върна от германия и тъкмо на запад излезнаха на мода дънковите щалвари и ризи.та облекан като супер тишкар и неоходимите тъмни очила,една какичка от 9 ти клас ме покани на разходка и басииии кво стана.....след разходка от 10 минути ме накара уж да е изпратя и после айде у тях ,за онова време ми се стори адска мръсница тази,дори след бързото изцепване ме успокояваще ,че не е свърщил света и пак ме подкарваще,еххх готино сефте си бешеееее :first_move:

ледено_sЪrце
9th July 2009, 03:18
Shining, споко...едва ли е толкова опитен на 19... :lol:

stiuardka
9th July 2009, 06:34
И на мен на 14 ама не останах много очарована :lol: Много бях влюбена :lol:

жоро66
9th July 2009, 16:30
Аз мисля тези дни, да се прежаля! Има ли някоя опитна дама, да ме посвети в тайните на любовта :oops:

Babri
9th July 2009, 20:01
Жорка,що ли ли си мисля че си достатъчно опитен в любовта :lol:

Stefi B
13th July 2009, 20:05
Не си спомням вече кога точно е било,а само с кой! :2035:

Reason
13th July 2009, 20:41
Не съм аз, не съм, не ме гледайте мен! :2045:

Babri
13th July 2009, 20:55
Reason,признай си че беше ти :lol: Никой няма да ти се кара :1241:

Reason
13th July 2009, 21:01
Тц! :2016:

Stefi B
13th July 2009, 21:37
Толкова зле ли беше? :cry:

Reason
13th July 2009, 22:11
Стефи :lol: :1228: :candy:

pifco
13th July 2009, 22:46
5444948913

te_dda
13th July 2009, 22:52
Жорка,що ли ли си мисля че си достатъчно опитен в любовта :lol:

никога не е късно да те научат на нещо ново,знае ли човек :lol: :lol: :wink:

Stefi B
13th July 2009, 23:52
5444948913

What is this Pif? :lol:

pifco
14th July 2009, 00:03
5444948913

What is this Pif? :lol:
:D чудех се къде на бързо да запазя един номер на товарителница по DHL и тук ми попадна :D :D

Бобето
14th July 2009, 00:44
случи ми се на 14 ,но не знаех как се прави,по онова време,след операция на окото ,ми дадоха месец отпуска защото не можех да чета и пища заради операцията ,в същото време сестра ми се върна от германия и тъкмо на запад излезнаха на мода дънковите щалвари и ризи.та облекан като супер тишкар и неоходимите тъмни очила,една какичка от 9 ти клас ме покани на разходка и басииии кво стана.....след разходка от 10 минути ме накара уж да е изпратя и после айде у тях ,за онова време ми се стори адска мръсница тази,дори след бързото изцепване ме успокояваще ,че не е свърщил света и пак ме подкарваще,еххх готино сефте си бешеееее :first_move:


Супер сефте , късметлия си!

Mycka
14th July 2009, 07:25
5444948913

What is this Pif? :lol:
:D чудех се къде на бързо да запазя един номер на товарителница по DHL и тук ми попадна :D :D

хахаха
а аз си помислих,че е бройката от черното тефтерче :lol:

pifco
14th July 2009, 10:19
ехеее ,не си шодя статистика,както и не си падам по всичко което може да се вкара в леглото ,бройката е доста скромна,но........... :D много качествена. :D

жоро66
14th July 2009, 11:04
Жорка,що ли ли си мисля че си достатъчно опитен в любовта :lol:

никога не е късно да те научат на нещо ново,знае ли човек :lol: :lol: :wink:

Май не остана много, много какво да се учи! :( Помоооощ, изчерпвам сееее :idea: Давайте идеи :wink:

Пиф, точно така! Една бройка, ама истинска! :lol:

pifco
14th July 2009, 13:41
Жоре ,сега ако дамата е гъвкава в кръста предлагам да пробваш следното.Тя е по гръб дига крачета така че все рдно от свещ колената и да паднад зад раменете,с една дума дупето е над главата и .заставаш зад нея и го пъхаш бавно и лекичко в която дупка си искаш или тя иска,при свършване капе направо в устичката и,много е яка позата ,но ти трябва почти гимнастичка :1210:

жоро66
14th July 2009, 15:21
Знам я тая Пиф, пробвал съм я и е яка! Едно е важно при нея, мадамата да е с добро кръвно! В тази поза има една интересна опция която можеш да изпробваш. Отваряш внимателно една бутилка шампанско. Вкарваш я в отвора и, и първоначално леко, с постепенно засилване, раздрусваш бутилката нагоре недолу, както и е вътре.

Само ще си покаже кога трябва да я извадиш. Само гледай да не си под лампата точно, да няма фойерверки :lol: :lol: :lol: Гарнция че ще оплискате тавана, затова е добре шампанското да е бяло. Не е зле и да ти предстои скорошен ремонт с подобни експерименти! Иначе ако си внимателен, мадамата е яко в джаза!

Babri
14th July 2009, 15:27
Жоре ,сега ако дамата е гъвкава в кръста предлагам да пробваш следното.Тя е по гръб дига крачета така че все рдно от свещ колената и да паднад зад раменете,с една дума дупето е над главата и .заставаш зад нея и го пъхаш бавно и лекичко в която дупка си искаш или тя иска,при свършване капе направо в устичката и,много е яка позата ,но ти трябва почти гимнастичка :1210:

Пифче,вие гимнастика ли ще правите или нещо друго :lol:

жоро66
14th July 2009, 15:32
Бабри, аз направо отворих мокър бар, ти за на Пиф - фитнеса се притесняваш :lol:

Babri
14th July 2009, 15:42
Жорка,мислено се "пренесох" в мокрия бар :2007: :lol:

жоро66
14th July 2009, 15:59
Падаш ли си Бабри,......да му ударим едно шампанско :1206:

pifco
14th July 2009, 16:24
Бабри ти тази поза тренираш ли я :D

Babri
14th July 2009, 20:45
Бабри ти тази поза тренираш ли я :D

Мдаа,позата е много добра,а проникването-пълно :P :cool:

Пък и добре ми натоварва коремните мускули :2019: :1241:

Жорка,наздраве :1206:

Бобето
14th July 2009, 21:54
Оооооооо Бабри ти си била яко мръсница ма!!! :lol:
Ще дойда на уроци :wink:

i_ani
14th July 2009, 22:01
И мен взе да ме шашка :lol: ... Преди :angel: не беше такава ..., явно е от фитнеса :1241:

Stefi B
14th July 2009, 22:09
Момичета,сигурна съм,че и ние ще се справим.Все пак и аз не бих отказала уроци от Бабри! :wink: Човек се учи докато е жив. :lol:

Reason
14th July 2009, 22:11
Бабри - отвори частна сексуална школа!И аз ще се запиша! :lol:

Babri
14th July 2009, 22:39
Веднъж и аз да реша да споделя нещо и айде,метнахте ме веднага :lol:

Бобе,ти малка нимфоманке дето искаш да свършваш по няколко пъти,ми казваш че съм била мръсница,а :lol:

Ани,от фитнеса е :1241:

Reason,като отворя школата,ще те имам предвид :lol:

Бобето
14th July 2009, 22:46
Абе ще имаме още една тема на разговор...ми се струва

жоро66
15th July 2009, 09:47
Бабри, може ли и аз да прочета някоя лекция.

Примерно мога да подготвя семинар на тема:

"Обстоен Преглед на Актуалното Влечечение към Латерална Еякулация - за постигане на Зашеметяваща Ерекция" или съкратено "ОПА ВЛЕЗЕ" :lol:

Babri
15th July 2009, 17:01
Жорка,ти ще си водещия лектор :1241:

Reason
15th July 2009, 17:14
А, аз няма да му влизам в занятията. :lol:

жоро66
15th July 2009, 17:47
Толкова ли страшно прозвуча бе Рийзън :lol:

Reason
16th July 2009, 13:32
А не...предлагам ти да водиш занятията на дами, пък аз ще си влизам при даскалките. :lol:

Divinemouse
16th July 2009, 18:27
И мен взе да ме шашка :lol: ... Преди :angel: не беше такава ..., явно е от фитнеса :1241:

не я познавате дабре :P

Сладка ,как беше :кучка си и затова те харесвам :lol:

Babri
16th July 2009, 22:42
Сладка, и това:мръсницо мръсна,как ми липсваше :lol: :lol: :lol:

i_ani
17th July 2009, 08:24
И мен взе да ме шашка :lol: ... Преди :angel: не беше такава ..., явно е от фитнеса :1241:

не я познавате дабре :P



Мда , права си , не я познавам ...., НО имах съмнения :idea: ...които ти опроверга :lol: :lol: :lol:

Babri
17th July 2009, 08:28
Айдеее,отиде ми добрия имидж :lol: :1241:

i_ani
17th July 2009, 08:35
Споко , мацка ...всички сме кучки под прикритие :angel: :crazylove: :twisted: ...... :lol:

Babri
17th July 2009, 08:40
Споко , мацка ...всички сме кучки под прикритие :angel: :crazylove: :twisted: ...... :lol:

Сладурана:P :girl_kiss2:

иначе ме успокои :1242:

Reason
17th July 2009, 10:13
И като си помисля само, че незнайно защо все с кучки се събирам... :lol:

Divinemouse
17th July 2009, 10:44
И като си помисля само, че незнайно защо все с кучки се събирам... :lol:


Такива си харесваш :P

Reason
17th July 2009, 11:02
Има нещо с химията явно... :lol:

Divinemouse
17th July 2009, 17:06
Има нещо с химията явно... :lol:


те кучки при мръсници отиват ,иначе е скучно :P

Reason
17th July 2009, 17:12
Ясно защо бързо ми свършват връзките. :cry:

Divinemouse
17th July 2009, 17:14
Ясно защо бързо ми свършват връзките. :cry:

Да не би и ти да си от този тип мъже където бързо се насищат на жените :lol:

Reason
17th July 2009, 17:31
Не.Не съм мръсник.

Divinemouse
17th July 2009, 17:33
Не.Не съм мръсник.
Я си помисли пак :lol: че скомни май не се харесват много :lol:

heavenkata
17th July 2009, 17:45
според мен:
момичета - 15-16
момчета - 17-18

jolifille
17th July 2009, 18:01
Според мен,всеки който се чуства готов и е с любимия човек може да си направи сефтето,..... :cool:

жоро66
17th July 2009, 18:38
На времето се практикуваше една опция, незнам дали още съществува. Имаше една особена категория опитни момци - отварячи. С връзки се уреждаха момичетата да ги отвори някой от тях. Разчитаха че знаели как безболезнено и леко да свършат работата.

Ееееей, хората кви професии имат :D

Reason
17th July 2009, 18:49
хаха, бахти мита...трябва да основен някоя такава групичка и да пуснем слуха из града. :lol:

жоро66
17th July 2009, 18:55
Направо обява във вестника!

И сайт с каталог. Снимки на инструмента и притежателя му, заедно със статистика - Сполучливи интервенции - "Н" броя, несполучливи, скъсан презерватив и т.н.

jolifille
17th July 2009, 18:56
хаха, бахти мита...трябва да основен някоя такава групичка и да пуснем слуха из града. :lol:

из кой град :biggrin:

Reason
17th July 2009, 18:58
Пловдив майна.Жоро ще е председател на клуба, аз ще съм само член, щото до ся с девствена не съм бил, ама колко му е един слух да се пусне и съм най-големия! :lol:

жоро66
17th July 2009, 19:25
Всичко опира до добър Пи Ар! Ако някое момиче реши да ни помогне и да ни е ходеща реклама после, ще свърши най добра работа.

Все пак - криза е, а ние ще създадем и нови работни места :lol:

jolifille
17th July 2009, 19:32
Еее жалко,аз съм много добра в рекламата,но вече не съм вървежна,.....може би акционер,повече ще ми подхожда :lol: :lol:

жоро66
17th July 2009, 19:36
Ако трябва ще намерм лекар да възстанови хирургично девствената ципа! Няма проблем за това :lol:

Представям си визитката! Окървавен чаршаф с надпис: Еди си кой там - дефлоратор с опит :lol:

вещица
17th July 2009, 20:00
...............
Представям си визитката! Окървавен чаршаф с надпис: Еди си кой там - дефлоратор с опит :lol:
:shock: :shock: :shock:

jolifille
17th July 2009, 20:11
...............
Представям си визитката! Окървавен чаршаф с надпис: Еди си кой там - дефлоратор с опит :lol:
:shock: :shock: :shock:

Важно е бизнеса да върви :lol:

вещица
17th July 2009, 20:26
аман от такъв бизнес

jolifille
17th July 2009, 20:28
аман от такъв бизнес
Много се впрягаш,....ние се бъзикаме ест :2038:

Reason
17th July 2009, 20:59
Кой се бъзика? :2045:

jolifille
17th July 2009, 21:38
Кой се бъзика? :2045:
що ти не се ли бъзикаш :cool:

Reason
17th July 2009, 21:52
ако си девствена ще разбереш. :1228:

jolifille
17th July 2009, 22:05
ако си девствена ще разбереш. :1228:
Разбрах,..но с цвета на кичурите ми,по-късно :cool:

жоро66
18th July 2009, 10:11
Еее жалко,аз съм много добра в рекламата,но вече не съм вървежна,.....може би акционер,повече ще ми подхожда :lol: :lol:

Инвестирай в мен Джоли. Няма да те подведа :2043:

jolifille
18th July 2009, 10:49
Еее жалко,аз съм много добра в рекламата,но вече не съм вървежна,.....може би акционер,повече ще ми подхожда :lol: :lol:

Инвестирай в мен Джоли. Няма да те подведа :2043:
За тебе винаги :2003: :girl_haha:

Reason
18th July 2009, 10:57
и да оставиш малко инвестиции за мен.За всеки случай де...

jolifille
18th July 2009, 11:01
и да оставиш малко инвестиции за мен.За всеки случай де...
За тебе нещо друго сам приготвила :2035:

Reason
18th July 2009, 11:02
:cold:

jolifille
18th July 2009, 11:06
:lol: :lol: :cool:

Ленин
18th July 2009, 14:29
хаха, бахти мита...трябва да основен някоя такава групичка и да пуснем слуха из града. :lol:

Абе, вие занаята ли се опитвате да вземете? :2010: