PDA

View Full Version : Моля за съвет!!!


ro_ni_ka
27th February 2008, 12:43
Колко време преди операцията направихте изследванията си и занесохте ли ги на лекаря преди датата ви за корекция?

ro_ni_ka
27th February 2008, 12:46
Моята корекция ще е на 17 март при д-р Михайлов във Военна болница.

buba-77
27th February 2008, 13:17
аз си правих изследванията един ден преди операцията :)

ro_ni_ka
27th February 2008, 13:58
Аз се притеснявам нещо в изследванията ми да не е наред и да го разбера в последния момент и да се отложи операцията до изясняване на ситуацията... Може ли заради напрежението какви ли не глупости ми минават през главата...
Ти скоро си оперирана , нали? Как се чувстваш?

karnedel
27th February 2008, 14:01
не си прави изследванията и ехографа в последния момент :wink:

ro_ni_ka
27th February 2008, 14:08
Мисля в понеделник да ходя, защото сега детето ми е болно и не е на ДГ. Но след това ще се консултирам с личния ми лекар дали всички показатели са ми в норма. Сигурно на параноичка приличам.. :(
Но се притеснявам още от сега...

buba-77
27th February 2008, 14:09
прегледа при мамолог го направих по рано а кръвните един ден преди операцията да са актуални :D сега вече 15 дена след оперцията съм в движение само не вдигам тежко. :2050: най-кофти е спането само по гръб

bimbi
27th February 2008, 14:09
аз ги направих седмица преди това

karnedel
27th February 2008, 14:11
не си ли правите тестовете при хирурга?

Ava-ava
27th February 2008, 14:16
Не. Аз лично нямах такова време. За тези изследвания трябва време, а аз отидох предната нощ за да спя в клиниката и на другата сутрин ме оперираха. Просто с докторът ми сме в различни градове. Направих си изследванията около 5 дена преди това (само за пояснение аз бях за друго, не си слагах импланти)

ro_ni_ka
27th February 2008, 14:18
За тестове нищо не спомена доктора, но каза да се чуем и евентуално да се видим седмица преди операцията ...
Може и тогава да спомене нещо, но мин.път говорехме за алергии, прием на лекарства и заболявания от различно естество...

Браво Ава ти си герой!!! От днес за утре. А аз го мисля от преди Нова година... :lol:

karnedel
27th February 2008, 14:21
трябва ти пълна кръвна картина и преглед при мамолог
при кой хирург си?

Ava-ava
27th February 2008, 14:25
Браво Ава ти си герой!!! От днес за утре. А аз го мисля от преди Нова година... :lol:
Не, не. Аз ходих на консултация точно 3 седмици преди операцията ми. Просто отидох предната нощ в клиниката, защото съм от друг град и няма как да съм на операционната маса сутринта, ако не съм преспала в града. И понеже нямаше къде да отседна, спах в клиниката. Но колко"спах", само аз си знам :lol: :?

Divinemouse
27th February 2008, 14:39
Аз си ги направих във клиниката където ме оперираха и лекаря сам си ги беше видял.

ro_ni_ka
27th February 2008, 14:41
Ще ме оперира д-р Михайлов във Военна болница, но за изследвания там не се сетих да попитам... Защото питах за други 100 неща...