PDA

View Full Version : плуване и фитнес


seduction
17th July 2005, 20:54
здравеите занимавам се с плужане но имам нужда и от фитнес имам малко тластинки по дупето и бедрата трябжа ми 3 дневна тренировка за фитнеса но не знам как да сачетая различните мускулни групи бихте ли ми помогнали :D

_root
17th July 2005, 21:00
ами виж сега......мускулните групи можеш да си ги съчеташ както на теб ти е най-удобно....... макар че много хора казват "трябва да е точно така......" , това може при него да е работило но не означава че и при теб ще работи.......
Но винаги трябва да се започне от някъде...... най-често срещаното разпределяне на мускулните групи в тренировка е следното

1 ден : Гърди , бицепс
2ден : Гръб , трицепс,
4ден : крака, рамо

горе долу така правят хората.......можеш и ти да почнеш така...
тренирай три пъти седмично....... можеш да посетиш и сайт-а на bb-team.org там има много информация която ще ти е полезна.
А щом ще искаш да поотслабнеш малко, то наблягай на аеробните тренировки, най-добре си вземи и един фитнес инструктор, 1-2 пъти колкото да те провери какво можеш и да ти покаже точно какво да правиш, защото ако ние тук започнем да ти казваме, как да тренираш, всеки ще каже различно, и ти ще се объркаш и ще стане по-лошо..
ей тук един пич си беше пуснал обява, рекламираше се ......провери, той може да ти помогне, щото според него, аз не съм влизал във фитнес :)

Но тъй като си жена, за теб ще трябва по-специална програма....
тъй като вече и упражненията са повече и по-разнообразни...
ако искаш мога да помогна повече, но ми пиши на ЛС
Успех